Opinie o Galeria Pokoi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Galeria Pokoi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Galeria Pokoi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Pokoi Sp. z o.o. w Warszawa

Halina Kupc

Dużo by pisać,więc tak :POKOJE MALE ZA WIELKIE PIENIADZE!!!!!POKOJ NA UL.BRUNA 2 -10M2 W NOWEJ CENIE TO PONAD 2TYS.,OCZYWISCIE W LUTYM KOLEJNA PODWYZKA ,JAK CO ROKU!!!!!!!!POKOJE JEZELI TAK MOZNA NAZWAC KLITKI ODGRODZONE W WIEKSZISCI SCIANAMI REGIOSOWYMI URZADZONE NAJTANSZYMI MEBLAMI Z IKEA,!!!!! SPRZETY W MIESZKANIU STARE -CHOCIAZ ZA NIE SIE NIE ODPOWIADA!!!!PANI .AGNIESZKA NOWA OPIEKUNKA MIESZKANIA,OSOBA WYNIOSLA ,Z ZACHOWANIEM POZOSTAWIAJACYM WIELE , DO ZYCZENIA......ZEBY ZA DUZO NIE NAPISAC JEDYNIE P.MICHAL WCZESNIEJSZY OPIEKUN -Z NIM SZLO SIE POROZUMIEC!!!!!!UWAGA NOWI NAJEMCY NA WASZE Kaucje PRZY ODBIORZE KAZDEGO Z POKOJI ROBCIE ZDJECIA WSZELKICH USTEREK,BO PRZY KAUCJI WAM POTRACA I TO SLONO !!!!!!((PRZYKLAD BLAT Z IKEA WRAZ Z MONTAZEM ZOSTAL WYCENIONY NA 200ZL,gdzie sam kosztuje 89 zł,2lata temu zamówiła GALERIA POKOJI SPRZATACZKE ,która wyliczyli na 300zl!!!!!!!!za NIBY POSPRZATANE CZESCI WSPOLNYCH OCZYWISCIE DRAMAT!!!!!!ZASLONE PRYSZNICOWA WYCENILI NA 60zl !!!!!!!!!!!!DRAMAT!!!!!!!!!!!OGOLNIE USTERKI USUWAJA NA BIEZACO ,ALE TO TYLKO DLATEGO ,ZE INNE MIESZKANIA NIE SA UCH I KAZDE ZALANIE GENEROWALOBY INNE KOSZTA!!!!!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!!!!4LATAw Dwóch mieszkaniach o ile można nazwać mieszkaniami !!!!!coś złożone z kilku klitek regipsowych,kuchni u wejścia z korytarza!!!!!!!łazienki z kotara prysznicowa jak w PRLu do tego ZABIERANIE Z KAUCJI. WYIMAGINOWANYCH SUM NA POCZET NAPRAWY,KOMODA ZNISZCZONA PRZEZ POPRZEDNIKA,KTORA NIE ZOSTALA DOBRZE OPISANA W PROTOKOLE !!!!!!!KOSZT NOWEGO DLATU 290ZL.TO JEST ZWYKLY MALY ,STARY MALM Z IKEA!!!!JAK JUZ MUSICIE WYNAJAC WSZYSTKO NA PISMIE!!!!!!!!!I DO TEGO ZDJECIA!!!!!!!!!P O R A Z K A!!!!!!!!!!!!!

Niezadowolony najemca
@Jakub

To, że państwo odpowiadają na ten komentarz najprawdopodobniej za Galerię Pokoi, że Pani Halina jest (usunięte przez administratora) już o samej firmie świadczy. Nie spotkałam jeszcze osoby zadowolonej z waszych usług:) i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że zdzieracie pieniądze za wszystko co tylko się da, ogromne sumy za przedmioty, które są bardzo słabej jakości. Inflacja to jedno, a fakt, że bierzecie pieniądze za rzeczy, które później nie są wymieniane to już (usunięte przez administratora) Tym bardziej, że bierzecie kwotę za wymianę całego przedmiotu, który defacto nadaje się do użytku. I tak mam dowody na wszystko co zostało tutaj napisane:) przyszli najemcy nie dajcie się oszukać, róbcie zdjęcia, oraz sprawdźcie czy nie pobrali pieniędzy z waszego OC, które każą wam wykupić na początku najmu jednocześnie potrącając wam pieniądze z kaucji. Naprawdę odradzam, ale jeżeli będziecie zmuszeni wynająć tutaj pokój to naprawdę róbcie zdjęcia, bo niestety ale P.Agnieszka jest bezwględna. Mam wrażenie że za nasze pieniądze funduje się wakacje pracownikom:) bo jeżeli się bierze pieniądze za wymianę przedmiotu, który nie został wymieniony to na co innego idą te pieniądze?:)

Lokator

To jakaś (usunięte przez administratora) a nie firma wynajmująca. Ale koniec tego dobrego. Idę z nimi do sądu, jak będę już mieć wyrok to udostępnię go tutaj (i nie tylko tutaj), żeby wszyscy wiedzieli, z czym się wiąże wynajem od tej firmy.

@Lokator

Lokator bardzo się cieszę ,że Pan idzie w zaparte....tak jak Pan wyczułam odpis tej Pani:)))))))te same słowa prawie rok temu pisał wymyślony pan Jakub MEGA ZADIWOLONY z wynajmu i musiał wyjechać.....Panie Jakubie mieszkania są ....nie ma tysiąca chętnych:)))))))Lokator ja uważam że ta firma istniała tylko i wyłącznie za czasów pana Michała,z Tą Panią nie da rady...niestety ....A tak odpowiadając że błędy :)))))pisze za szybko więc niejednokrotnie nie sprawdzam,liczy się intencja:)))))))))))Lokator powodzenia nie dać się Sądy nie patrzą czy duża czy mała firma tylko kto ma rację,próba zastraszania jest po prostu śmieszna:)))))))))

@Lokator

Trzymam kciuki!!!!!oby się Panu udało nas też (usunięte przez administratora) doliczając sobie za komodę zniszczona przez poprzednik!!!!!!kary godne,ale myślę ,że firma płaci powoli za swoją nieuczciwość,!!!!!!!TAK NIEWYGODNE KOMENTARZE SA USUWANE Ja akurat mam wszystkie screnny!!!!!!!!!PROSZE PAMIETAC -KAZDA USTERKA-WZYSTKO NA PAPIERZE ZDJEC NIE UZNAJA!!!!!!!!!

@Lokator

@Lokator Czy może Pan przybliżyć o jaką sprawę chodzi?

@Galeria Pokoi

Nie będę dyskutować na ten temat tu na forum, właściwe pisma są już w drodze do sądu i otrzymacie je w swoim czasie. Wasze wzorce umowne zawierają klauzule wpisane do rejestru klauzul niedozwolonych UOKiK, a to tylko czubek góry lodowej. Ta sprawa jest nie do obronienia i gwarantuje pani Agnieszko, że wyrok zostanie upubliczniony wszędzie gdzie to tylko będzie mozliwe (pomijając to, że wy również wylądujecie w rejestrze klauzul niedozwolonych) oraz pomogę każdemu kto wobec was będzie chciał dochodzić swoich praw. Niech karma was wreszcie dopadnie, za szkodzenie tylu różnym najemcom, których bezsilne wypowiedzi i prośby o pomoc tu na forum słychać od wielu lat.

@Lokator

Na szczęście mam zdjęcia (usunięte przez administratora) w tym mieszkaniu, grzyba, zgnilizny w lodówce, wyrwanego kranu. I korespondencję z panią Agnieszką, która po przesłaniu tych zdjęć bagatelizuje wszystkie tematy, twierdząc że wszystko w mieszkaniu jest doskonale. W ogóle nie wypełnialiście swoich obowiązków jako firma. Ogarnę te zdjęcia i korespondencję w jednym miejscu i jakoś po weekendzie opublikuję tutaj, niech ludzie widzą jaka to firma i jakie ma podejście.

@Lokator

Lokator KARMA JUZ WRACA!!!!!!! ZA TA NIEUCZCIWOSC ZE STRONY TEJ FIRMY -LUDZIE WYPOWIADAJA UMOWY ŻYCZĘ PANU POWODZENIA!!!!!!!!!!!

@Lokator

Lokator NASZE ZDJECIA TEZ TA PANI POMOWILA -TWIERZAC ,ZE TO NASZA WINA!!!!!!!KPINA!!!!!KPINA!!!!!KPINA!!!!!!!ALE KAZDA PRAWDA TU PISANA BYC MOZE OCHRONI JAKIEGOS INNEGO NIEWINNEGO NAJEMCE!!!!!!!!TYLKO OAN MICHAL TA FIRME OGARNIAL......RYLKO Z NIM MOZNA BYLO O CZYMKOLWIEK DYSKUTOWAC!!!!!!!!!!!!ROBIC SCREENY WPISOW -WSZYSTKO PRAWDZIWE A NIEWYGODNE USUWAJA!!!!!!!!!!!!

@Halina Kupc

Pani Halino, mnie też próbowali zmanipulować, ja im wyzywałem zdjęcia zgnilizny i (usunięte przez administratora) w tym mieszkaniu, a oni próbowali mi wmówić że jest wszystko w porządku. Jak zechce Pani mi wysłać te zdjęcia i materiały to posłużę się nimi też w sądzie, a poza tym upublicznimy je tutaj i na innych stronach w internecie - niech potencjalni najemcy wiedzą w co się pakują. Jeszcze rozumiem jak firma nie wie że coś się dzieje - ale w tym przypadku mieli wszystko czarno na białym i załamywali rzeczywistość, zmuszając swoich klientów do życia w warunkach poniżej godności.

@Lokator

Panie @Lokator, zważywszy na to, że co roku mamy setki nowych najemców w mieszkaniach, którymi zarządzamy, to ilość osób niezadowolonych jest raczej niewielka i zwykle są to osoby co do których my musieliśmy mieć zastrzeżenia ze względu na nie wywiązywanie się z warunków umowy najmu.

@Lokator

Panie @Lokator, to co Pan publikuje to jest tylko jedna strona medalu, a nie ujawniając siebie i sprawy o którą chodzi nie pozwala nam Pan przedstawić swoich argumentów - zapewne celowo. My prowadzimy dokumentację lokali i jesteśmy w stanie wypowiedzieć się na temat każdej szkody. Nasze mieszkania są przekazywane lokatorom w dobrym stanie technicznym, a jeśli się on pogarsza w trakcie trwania najmu, to zwykle przez zaniedbania najemców.

@Galeria Pokoi

Galerio pokoi ja dalej czekam na Wasze zdjecia kontra naszych:)Proszę się tak nie wybielać,każdy może zobaczyć ,że coraz częściej mieszkania są oddawane w ciągu roku ,nie mówiąc już o po skończonym sezonie.Jak by było tak dobrze to byłby większy odsetek zajętych mieszkań przynajmniej na okres studiów.....a teraz do nowych najemców pokoju nr 3 przy ul Bruna 2 PROSZE SPRAWDZIC CZY W TYM POKOJU ZOSTAL WYMIENIONY BLAT STOLU I BLAT KOMODY ZA KTORY XOSTALA POBRANA NALEZNOSC!!!!!!A SKORO FIRMA TAK DBA O JAKOSC ZARZADZANYCH MIESZKAN TO DODATKOWO PROSZE SPRAWDZIC CZY ZALANE WOSKIEM SZUFLADY OPISANE PRZEZ NAS W PROTOKOLE Zostały Wymienione....

@Lokator

Zdjęcie komody i sporządzonego protokołu mogę Panu udostępnić.Do Sądu z nimi nie pójdę ,ponieważ w naszym wypadku nie musieliśmy zrywać wcześniej umowy,użerać się z ową Panią bo wtedy był jeszcze Pan Michał,ponadto kwota jaką nam pobrali jest nie warta nakładów sądowych,myślę że każdy rzetelny mój wpis lub odpowiedź na inne wpisy uchroni kogoś przed polityka tej firmy....życzę Panu aby wszystko się udało,żeby nie był Span stratny

@Lokator

Lokator przepraszam za powyższy wpis w nicku zapisało się lokator a nie moje imię i nazwisko,więc wpis jest mój i bardzo przepraszam za pomylke

Halina idź do kina
@Halina Kupc

Halina masz smutne i nudne życie, weź się za studiowanie słownika ortograficznego, bo nie da się czytać tych twoich wypocin. Lokator to amator, chcesz iść do sądu z tak potężną firmą, która co roku ma tysiące chętnych na wynajem? Nie tędy droga… przeżyjcie w końcu wylewanie tego (usunięte przez administratora) w Internecie. Ja mieszkałem dwa lata na Widawskiej i złego słowa powiedzieć nie mogłem. Mieszkałbym tam dalej, jednakże obecnie przebywam za granicą. Zarówno Pani Agnieszka jak i Pan Michał, byli zawsze do dyspozycji i odbierali telefon nawet po godzinach pracy. Nigdy nie musiałem czekać na naprawy czegokolwiek dłużej niż 2-3 dni. Mieli też super serwisanta, który robił dobrą robotę. Jeżeli była potrzeba, to przychodził serwis sprzątający, ale to przez niesprzątanie pozostałych najemców, których trudno było zmusić do sprzątania części wspólnych. Rozliczenia finansowe również były rzetelne. Umowa jak to umowa, wszędzie jest taka sama. Zawsze można wynająć pokoik od starszej Pani bez umowy i podatków. Pytanie tylko, czy jak wrócisz z pracy to do tego pokoju się dostaniesz, a nie zastaniesz np wymienionych zamków w drzwiach wejściowych.(usunięte przez administratora)

Halina Kupc Nowy wpis
@Halina idź do kina

Halina idź do kina:))))))))))))))))ubawilam się do łez.....pokoik swój prywatny nie od starszej pani.....:))))))))). Zajrzyj proszę na stronkę galerii pokoi na tą chwilę stoi 10 pustych na wynajem,gdzie te tysiące chętnych :)))))))))w tym ten największy pokój na Bruna 2 ogrodzony regipsami ,gdzie każde słowo słychać w całym mieszkaniu ......pozdrawiam cieplutko::::))))))

Lokator Nowy wpis
@Halina Kupc

Pani Halino, przecież to twórczość pani Agnieszki na pewno :D są w desperacji to próbują ludzi obrażać i nastraszyć. To że ktoś popełni czasem błędy w pisowni to drobiazg, ważniejsze żeby nie (usunięte przez administratora) ludzi Potężna firma, raczej niekompetentna i ta niekompetencja zostanie obnażona. Dziękuję za chęć pomocy pani Halino, ma pani wielkie szczęście, że trafiła pani właśnie na Pana Michała. On też był opiekunem mojego mieszkania na początku, ale miał kręgosłup i serce to się nie nadawał i się go pozbyli. U mnie co prawda kwota sporu też nie jest jakaś duża - biorę to pod uwagę. Ale jeśli sąd przyzna mi rację to ta banda może być zmuszona do dokonywania zwrotów na rzecz wszystkich swoich najemców. A jak zauważył (zauważyła) wcześniej pisząca osoba to są tysiące ludzi. Dlatego to oni mają o wiele więcej do stracenia, a nie ja :)) i oby się udało, dla dobra nas wszystkich. Będę informować o postępach na bieżąco.

Halina Kupc Nowy wpis

Nelka

cześć. kiedyś jak widziałam ofertę dla pośrednika wynajmu to była w niej wpisana umowa o dzieło. Czy możliwe, że do dziś taka jej forma obowiązuje? Zastanawiam się czy w ogóle byłaby opcja na to by przyjąć się na te o pracę

Lokator Nowy wpis
@Nelka

Ale numer, nie dziwię się że pracownicy tej firmy pracują jak pracują skoro są na śmieciówkach.

Jeśli już o wykonywaniu obowiązków przez pracownika była mowa to w zasadzie jaki występuje ich zakres w tym roku? nie ma zbyt wielu aktualnych opinii a mnie interesowałaby praca jako Pośrednik. Jak widzę po poprzednich zapytaniach nie tylko ja jestem zainteresowany. Możliwe, że ktoś dostał się teraz niedawno? Jakie są proponowane warunki początkowe?

Jakub
@Halina Kupc

Pani Halina jest konkretnie odklejona od rzeczywistości i chyba żyje w zupełnie innym świecie. W dzisiejszych ciężkich czasach z wysoką inflacją, każda firma ponosi potężne koszty aby móc funkcjonować na wyznaczonym przez siebie poziomie, tak samo posiadając pracowników, wynajmując miejsca biurowe czy posiadając jakiekolwiek auta służbowe. Skoro ktoś poświęcił czas i policzył, że naprawa blatu kosztuje 200 złotych (a w Ikea kosztuje 89 złotych) to nie dlatego aby na kimś zarobić, a dlatego, że ten ktoś musi pojechać do sklepu, przetransportować ten blat, wnieść go do mieszkania (przy okazji zapłacić za parkowanie w strefie płatnego parkowania), zdemontować stary blat i zamontować nowy. To wszystko przekłada się na niepotrzebne zmarnowanie kilku godzin takiego pracownika. Widać więc gołym okiem, że zarobek z tego kiepski, nawet licząc 89 złotych za ten blat w sklepie, odliczając czas, paliwo, podatki itp to zostanie bardzo symboliczna kwota za "wymianę". Ale nie chodzi tu o zarabianie czy żerowanie na kimś, tylko na przywróceniu do stanu używalności czegoś, co ktoś po prostu zniszczył czy uszkodził. Podsumowując Pani Halino, nie posiada Pani bladego pojęcia o przedsiębiorczości i prawda jest taka, że jak ktoś coś zniszczył, to odpowiada za to finansowo i tak wygląda życie. Proszę sobie policzyć, ile czasu z owego "Bruna" zajmuje dojazd autobusem do najbliższej Ikei, potem wrócić i jeszcze nadźwigać się z tym wielkim blatem. Wspomina Pani również o podwyższaniu czynszu, a co w dzisiejszych czasach nie poszło do góry przynajmniej o jakieś 20 procent? Przechodząc do sedna sprawy, korzystałem z usług Galerii Pokoi przez okres trzech lat, wynajmowałem różne pokoje, łącznie w dwóch lokalizacjach. Złego słowa powiedzieć nie mogę na żadnego z pracowników tej firmy, tyczy się to zarówno Pana Michała oraz Pani Agnieszki. Jeśli miałem jakiekolwiek problemy czy to techniczne czy z płatnościami, zawsze mogłem porozumieć się w miłej i przyjaznej atmosferze. Chciałbym również pozdrowić miłego Pana, który potrafił o wszystko technicznie zadbać, bez takich osób trudno w dzisiejszych czasach cokolwiek zrobić, szczególnie jak ktoś coś potrafi zepsuć lub uszkodzić. Pani Halino, skoro przeszkadzają Pani stare meble i stary sprzęt AGD, to proszę wynająć swojemu dziecku nowe mieszkanie w stanie deweloperskim nie za dwa tysiące a za cztery tysiące i przestać truć i oczerniać kogoś na forum publicznym. Chciałem jeszcze dodać, że podczas oddawania swojego wynajmowanego pokoju potrafiłem zadbać o czystość ścian, mebli, podłogi oraz o ich stan techniczny, tak aby nic nie było uszkodzone. Jeżeli ściana była brudna, można było ją przemyć zwykłą bawełnianą ścierką i po problemie. Szkoda, że musiałem wyjechać za granicę, bo tak dalej korzystałbym z usług firmy Galeria Pokoi.

Halina Kupc

Lokator CIESZE SIE BARDZO za dodanie opiniJest nas więcej,niezadowolonych z usług Galerii Pokoi!!!!!!!! Znaleźliśmy dowody ,na to ,że niesłusznie została pobrana kaucja i nierzetelnie sporządzony protokol!!!!!Zobaczymy jak Firma Galeria Pokoi ustosunkuje się do tych zdjęć ,na których widać wszystkie uszkodzenia i w jakim stanie został pokój przekazany na kolejny wynajem!!!!!!!!!!!!!!!!!NAJEMCY NIE DAJCIE SIEWROBIC W COS CZEGO NIE ZROBILISCIE.!!!!!!!!!!LOKATOR ZYCZE POWODZONKA I POZDRAWIAM

@Halina Kupc

Trzymam kciuki, nie wiem jak u pani dokładnie wygląda sytuscja, ale mnie tez chcieli wkręcić w płacenie za jakieś rzeczy, które w ogóle nie są moją winą, twierdzili, że mają jakieś dowody, zdjęcia. Kiedy poprosiłem żeby je przedstawili to pani Fronczak nabrała wody w usta i więcej kontaktu nie było.... Próbują oszukać naiwnych, szkoda że niektórzy się dadzą na ten haczyk złapać. Też uśmiałem się na kwoty jakie chcieli wyłudzać np za uszkodzenie szajsowego stolika z Ikei. Dodatkowo nie obchodzi ich jak w tych mieszkaniach dochodzi do kradzieży czy przemocy - to też mam udokumentowane. Uaktywniają się tylko gdy nie odnotują wpłaty na koncie, inaczej nie ma co liczyć na jakiekolwiek wsparcie ze strony tej firmy.

@Halina Kupc

Nie wiem czy wie pani coś o tym gdzie oni się ogłaszają, np na Facebooku czy gdzie indziej. Bardzo chciałbym ostrzec potencjalnych najemców przed tą firmą i dać im pełny ogląd sytuacji jakie są warunki mieszkania tam

@Lokator

Myślę Lokator ,że wiele razem robimy dobrego dla innych!!!!!!!Dziękuję za wpis ,dzięki temu może uchronimy INNYCG ORZED TA FIRMA!!!!!!!!!!!Nam policzyli za płytę na komodzie MALM Ikea 290zl za to co nie było nasza wina!!!!!ZENADA ,NIEDOSC TEGO GINA MOJE WPISY NA TEJ STRONIE CZYLI SA NIEWYGODNE!!!!!!!!NO COZ W PRZYSZLYM TYGODNIU PCHAMY SPRAWE DALEJ!!!!!!!!NIKT NIE BEDZIE ZEROWAL NA NASZYM DOBRYM IMIENIU!!!!!!!!!!LOKATOR DAM ZNAC TUB,ZEBY INNI TEZ PRZECZYTALI,JAKO OSTRZEZENIE!!!!!!!!

@Lokator

Wcześniej byli na Facebooku z alazlam U Pana Michała,ale to z 2019,wystarczy tylko puścić prawdziwe wiadomości wśród Młodych znajomych,!!!!!!!!!!w tamtym roku byli na Olx,Ja też ta szczerą prawdę każdemu przekaże,nie może być tak,żeby zdzierac Z Młodych ludzi!!!!!!!!Życzę powodzonka i TYLKO DOBRYCH WYNAJMOW !!!!!!!Z DALA OD GALERII POKOI!!!!!!!

@Halina Kupc

Szanowna Pani. Nie byliśmy w stanie wcześniej udzielić odpowiedzi na Pani komentarz z racji obowiązków jakimi się zajmujemy. Odniosę się po kolei do Pani uwag, choć dobrze wiemy, że to nie jest powodem sporu - Pani się po prostu mści za to, że zgodnie z umową została Pani obciążona za szkody wyrządzone w wyposażeniu, na co mamy potwierdzenie w postaci dokumentów i zdjęć. Dla przyszłych czytelników zostawiam informację, że kwota obciążenia kaucji wyniosła 490 zł, bo z tego co Pani pisze (zwłaszcza tych wszystkich wielkich liter i wykrzykników) wygląda jakby musiała Pani sprzedać dom i się zadłużyć na lata, żeby spłacić te ogromne obciążenia. Zatem dopowiadając: 1) „Pokoje małe za wielkie pieniądze” – Proszę mieć na uwadze, że wypowiada się Pani na temat mieszkania w samym centrum Warszawy, gdzie uczelnię wyższą SGH widać z okien, zaraz obok bloku jest ogromny Park, a przy wejściu do klatki wejście do Metra. To jest droga lokalizacja, gdzie ceny 1 m2 mieszkania kosztują duże kilkanaście tysięcy zł. Nie powinno dziwić, że ceny najmu również są tam wysokie. Każdy kto wynajmuje tam pokój robi to dobrowolnie, ważąc atuty lokalizacji w stosunku do ceny najmu. 2) „W lutym podwyżka” – W ostatnich latach mierzymy się z wysoką inflacją. Wszyscy aktualizują ceny. Czynsze do administracji budynków rosną, tak samo jak opłaty za media. Raty kredytów, które spłacają właściciele mieszkań również bardzo podskoczyły. Umowy najmu są podpisywane na rok czasu i standardowym rozwiązaniem na rynku jest aktualizacja cen umów długoterminowych. Zaznaczam, że aktualizujemy je tylko o wartości inflacji podawane przez GUS. 3) „Pokoje małe, regipsy, meble IKEA itd.” - Pokoje są takie jak przygotowali je właściciele mieszkań. Dlatego mamy w ofercie lokale w różnych standardach wykończenia. Jeśli komuś nie odpowiada standard wyposażenia, to po prostu nie wynajmuje pokoju i szuka takiego jaki mu odpowiada. Co ciekawe w Pani przypadku jest inaczej – Pani najpierw dobrowolnie wynajmuje, a potem narzeka. Gdzie tu logika? 4) „Pani Agnieszka” – Pani Agnieszka jest zwykle bardzo miłą i uczynną osobą, ale też ma swoją cierpliwość. Słuchanie Pani wrzasków i wyzwisk w słuchawce telefonicznej potrafi wyprowadzić z równowagi – a słyszało je całe biuro. Nie będę tu dużo pisał, ale to Pani kultura pozostawia wiele do życzenia, co myślę, że widać także po Pani wpisach. 5) „Kaucje i koszty napraw” – Koszt naprawy zniszczonego wyposażenia to nie tylko koszt samego mebla. Dochodzą do tego koszty czasu poświęconego na zakupy, transport i paliwo, wniesienie, czas poświęcony na montaż, czasem jest też potrzebna usługa złotej rączki lub innego fachowca. Jak spojrzy Pani na firmy kurierskie i transportowe – wszystkie pobierają za to dodatkowe opłaty. Oczywiście każdy ma możliwość naprawić to we własnym zakresie, ale Paniom wygodniej było tego nie robić, tylko na koniec komentować jak drogo zrobił to ktoś inny. Żeby nie było nieporozumień robimy protokoły zdawczo-odbiorcze kiedy najemca się wprowadza i wyprowadza, żeby wiadomo było jaki był stan pokoju w obu tych przypadkach. Najemca ma także możliwość zgłaszać usterki których nie zauważył podczas wypełniania protokołu. Jeśli rzeczywiście byłoby tak, że coś było zniszczone przez poprzedniego najemcę, to miały Panie dużo możliwości żeby to zaznaczyć – jednak dziwnym trafem nic takiego nie miało miejsca. Przy okazji dziękuję za jedno miłe zdanie o nas – tzn. że usterki usuwamy na bieżąco. To akurat się zgadza. Podsumowując, jesteśmy bardzo zaskoczeni, jak wielką aferę można zrobić z tego, że zostało się naliczonym na 490 zł za zniszczone przez siebie wyposażenie. Jeśli myśli Pani, że głośno krzycząc, obrażając nas i pisząc negatywne komentarze w Internecie uzyska Pani z naszej strony jakieś ustępstwa, to jest Pani w błędzie. Wszystko możemy udowodnić – mamy na to dokumenty (podpisane przez Panie) i zdjęcia.

@Jakub

Panie Jakubie, dziękujemy za obronę i pozytywną opinię. Miło nam, że przedstawienie sprawy w tak jednostronnie negatywnym świetle poruszyło czyjeś sumienie na tyle, że poświęcił swój czas, aby sprawę skorygować.

Galeria Pokoi

Prosimy nie oczerniać innych uczestników konwersacji. Każdy kto ma odmienne zdanie od Pani zostanie uznany za osobę przez nas wynajętą do wstawienia wpisu? Niech się Pani opamięta w swoim szale obrażania wszystkich wokół.

@Galeria Pokoi

Więc tak odpowiadam ,Pani bo Pani to pisze !!!dokumenty zdjęć zostały Wam przedstawione na zdjęciach w piątek włącznie z innymi uszkodzeniami po poprzednim właścicielu!!!!Więc czekam na odpowiedź i zwrot nie niesłusznie pobranej kaucji!!!!!!Dowody są ,więc proszę się do nich odnieść,pięknie Pani pisze o sobie ,inni mają o Pani zupełnie inne zdanie:)))))a co do opisu jak wyglądają POKOJE I WSPOLPRACA Z WAMI TO NIE MSZCZENIE TO MOWIENIE PRAWDY I PRZESTROGA DLA INNYCH,BIE WYOBRAZAM SOBIE W DALSZYM CIAGU ZEROWANIE PRZEZ WAS NA MLODYCH WYNAJMUJACYCH!!!!!WYPADALOBY BYC CHOC TROCHE UCZCIWYM I KULTURALNYM A NIE UDAWAC KOGOS KIM SIE NIE JEST

@Galeria Pokoi

Biuro w samochodzie:::))))) jadąc Pani ze mną rozmawiała ,zdjęcia natomiast ma Pani od nas,bo do piątku takowych Pani nie miała :)))))dziwne?????nie ważne ile zagraliście ważne jest to że były 2 sporzadzone protokoły i zero zdjęć szkód ,więc jakoś dziwnie ma Pani Dowody????? DOWODY WASZEJ NIEKOMPETENCHI DOSTALA PANI OD NAS NA EMAILA W PIATEK 15 wrzesnia GDZIE WIDAC WSZYSTKIE SZKODY PRZY ODBIORZE POKOJU!WIEC TAK POBIERACIE Z KAUCJI ZA SZKODY KTORE POWSTALY WCZESNIEJ CZY TO OZNACZA ,ZE KAZDY PLACI ZA TEN SAM BLAT????OBIECALAM PANI ,ZE BEDE UDZIELAC PRAWDZICHYCH OPINI NA TEMAT 4LETNIEGO WYNAJMOWANIA OD WAS I TEZ TAK BEDZIE A JEZELI PRAWDA BOLI ,TO TRZEBA COS ZMIENIC CZYZ NIE????

@Lokator

Szanowny Panie, prosimy o konkretne informacje. Na pewno będziemy w stanie wytłumaczyć co zaszło i z jakiego powodu. Niech czytelnicy mają pełną informację od dwóch stron, a nie tylko tej jednej.

@Halina Kupc

Pani Halino, nikt z nikogo nie zdziera. Jeśli rozejrzy się Pani po rynku drobnych usług napraw to zobaczy Pani, że stawki, które naliczamy są średnie.

@Galeria Pokoi

Tu chodzi o zasady!blat był zniszczony przed wynajmem,więc jak można obciążać za niego kolejnego najemcę?????Czyżby Pani emaila nie dostała ???15 wrzesnia proszę sprawdzić i przeglądać zdjęcia!,I NIE OCZERNIAC LUDZI,A PRZEDE WSZYSTKIM ,NIE OBCIAZAC ZA SZKODY POWSTALE PRZED NAJMEM!!!Mam wrażenie że kolejny raz do Pani nie dociera,że te szkody nie są nasze!!!!Myślałam,ze tak proste i zero jedynkowe dowody,nie pozostawiają wątpliwości,a ponadto zarzekała się Pani do15 września,że nic nie posiadacie,ani wpisów w wcześniejszych protokolach ,ani tym bardziej zdjęć?????PANI AGNIESZKO JAK MOZNA TAK OSZUKIWAC INNYCH??????KLASA NIEUCZCIWOSCI,KLAMSTWA-SAMA PANI SIE PODKOPUJE....SMUTNE BARDZO

@Galeria Pokoi

A po co naprawiać jak naprawa wychodzi drożej niż zakup nowego blatu.... Ale krecicie, kreatywna księgowość, w sądzie by to nie przeszło:) pewnie skasowaliście panią Halinę jak za naprawę ale większość trafiła wam do kieszeni tak naprawdę!!!

@Halina Kupc

Hmm, proszę zwrócić uwagę, że pani Agnieszka bardzo ładnie wszystko napisała, ale nie odniosła się do tego, skąd pan "Jakub" wiedział, że wynajmowała pani dla dziecka, nie dla siebie. Z mojego punktu widzenia to kolejny dowód, że niektóre osoby piszące tutaj są podstawione. A po co firma upublicznia takie informacje o pani, tego nie rozumiem.

@Lokator

No właśnie ,jeżeli ktoś czyta że zrozumieniem to to dostrzeże!!!!DZIEKUJE LOKATOR,SZKODA TYLKO ,ZE PROTOKOL NIE CZYTALI ZE ZROZUMIENIEM.....MOZE NAMACALNE DOWODY CZYLI NASZE ZDJECIA DOTRA DO PRZEDSTAWICIELI GALERII POKOI TZN PANI AGNIESZKI ,A JAK NIE TO ZAPLACE ZA WIZYTE U OKULISTY ,ZEBY DOSTRZEC SZKODY:)))))))))

@Galeria Pokoi

KLITKI takie same jak i przy Metrze tak i na Kabatach na poddaszu więc ZENUJACA JEST PANI ODPOWIEDZ:))))))))URZADZONE TAK SAMO!!! PRAKTYCZNIE W TE SAME MEBLE, WIEC NIECH PANI SKONCZY TE KLAMSTEA ,ZE ZA TYM STOJA WLASCICIELE MIESZKAN!!!!!!!:)))))))))Nie sądzę ,żeby żyli w zmowie:)))))))by dzielić nie eszkanie tak by przynosiło największe zyski na Mielczarskiego ok 100m2 w tym kuchnia u wejścia 2 łazienki i 8 pokoi !!!!Bruna 2 ok 40 m2w tym kuchnia u wejścia łazienka i 4pokoje więc proszę nie kłamać ,że to Właściciele !!!!!!!!!!!To Wy chcecie jak najwięcej zarobić!!!!!!oki !!!!Tylko może tak robić to uczciwie Pani Agnieszko?

@Halina Kupc

Pani Halino, Już we wcześniejszym wpisie odpowiedziałem, że mamy dokumenty potwierdzające dobry stan pokoju przy wprowadzce Pani córki oraz że było wiele sposobności do tego, żeby zgłosić wszelkie usterki, a mimo to nie zrobiły Panie tego. Teraz, kiedy odebraliśmy pokój i okazało się, że są usterki, to nagle Panie znajdują wątpliwe "dowody" na to, że były one spowodowane przez poprzedniego najemcę. Niestety nie możemy tego uznać.

@Lokator

Panie Lokator, Informuję, że na komentarze, nie odpowiada Pani Agnieszka, tylko jej przełożony, Pan Karol. Znam doskonale sytuację z Panią Haliną. Jeśli chodzi o Pana Jakuba, nie wiemy, co to za osoba, bo ciężko ją zidentyfikować po samym imieniu. To jest otwarte forum i każdy ma możliwość się wypowiedzieć. My nie upubliczniamy informacji najemców i nie finansujemy wystawiania pozytywnych komentarzy.

@Halina Kupc

Pani Halino, W Warszawie jest ponad 5000 pokoi na wynajem i wszystkie wyglądają podobnie, choć nie są w naszej obsłudze. Czy w takim razie wszyscy wynajmujący w Warszawie są w zmowie? Jak pisałem wcześniej, wysoki koszt 1m2 mieszkania powoduje, że mieszkania są mniejsze, a mieszkańcy żyją na mniejszej przestrzeni, niż w innych, tańszych miejscowościach. Nikomu nie opłacałoby się wynajmować 100-metrowego mieszkania w warszawie z 4 pokojami dla studentów i w efekcie nie byłoby możliwości wynajęcia ich. Tak wyglądał rynek najmu na pokoje jakieś 10 lat temu, że można było wynająć pokój prywatnie, mieszkając z jakąś obcą rodziną, która miała 1 wolny pokój w mieszkaniu i go wynajmowała. Myślę, że to co jest teraz to duża zmiana na lepsze.

@Galeria Pokoi

Galeria pokoi Teraz Pan odpowiada to ja zapytam po pierwsze jakież to dowody w dniu odebrania pokoju i sprawdzenia wcześniejszych protokołów takowych nie mieliście??????ponadto mieliście oddać blaty!!!!! gdzie dziś Córce piszecie ,że zostały wyrzucone:))))))) KPINA!!!!!!!Jeżeli ktoś sporządza niekompetentnie protokół to już WASZA WINA !!!!!!!!DODATKOWO DOPISZE JAK OPIEKUNEM MIESZKANIA ZOSTALA PANI AGNIESZKA JEDNOZNACZNIE PODJELISMY DECYZJE O KONCU WSPOLPRACTPROSZE NAS NIE OBCZERNIAC SA DOWODY NA BEUD I UBYTKI W POKOJU I DROGI PANIE PRAWDA ZA Każdym RAZEM BEDZIE ODPISANA MOIM KOMENTARZEM.PROSZE TUB NA TYM FORUM ODPOWIEDZIEC GDZIE I KIEDY MOZNA Odebrać DWA BLATY ,KTORYCH WYMIANA ZOSTALA POBRANE Z KAUCJI ?Czekam na zwrot!!!!!!!

@Galeria Pokoi

O Wszystkim drogi Panie Wasza Firma wiedziała !!!!Najwięcej informacji posiadał Pan Michał NAJLEPSZY OPIEKUN MIESZKAN!!!!!!!!OD Tej Pani jadem zionie,więc proszę mi tu nie pisać mądrości ,bo dopiero teraz Pan włącza się do dyskusji???????GDZIE PAN BYL WTEDY GDY CORKA ZGLASZALA WSZYSTKO CI BYLO EAZNE DOTYCZACE MIESZKAN??????To ONA ZGLASZALA CIEKNACE LODOWKI I SPOZNIALA SIE DO PRACY,BURDY NA MIELCZARSKIEGO I Wiele INNYCH !!!!!WIEC BARDZO PROSZE NIE BIELIC FIRMY,JEZELI NIE MA PAN BLADEGO POJECIA JAK ZACHOWUJA SIE PANA PODWLADNI!!!!!!!!!TE PANA ODPOWIEDZI CHOC DA SIE CZYTAC A NIE JAK TE PISANE PRZEZ OWA PANIA!!!!!!

@Galeria Pokoi

Proszę przedstawić TU FORUMOWICZOM JAKIE TO ISTNIEJA U WAS MOZLIWOSCI ,KTORYCH MY NIE ZGLOSILYSMY??????DROGI PANIE PROSZE TU WSZYSTKIM WYRAZNIE NAPISAC! BO SKORO PROTOKOL ZDJECIA I ZGLOSZENIE OPIEKUNOWI MIESZKANIA Którym W TAMTYM CZASIE BYL PAN MICHAL NIE WYSTARCZA ????TO JAKIE??????????????

@Galeria Pokoi

Drogi Panie to może skoro jesteście Firma kryształowa to zacznijcie od uczciwych opisów pokoii na Waszej stronie z oferta !wstawcie zdjęcia realne pokazujący ten metraż ,który mają i dodajcie w opisie jak ONE SA Wielkie niejednokrotnie ludzie rezerwują je telefonicznie,rozpacz przychodzi gdy dochodzi do podpisania umowy,a nie ma czasu na szukanie czegoś innego ,czyż nie?????I o ile na własną rękę komuś nie podnajma to po prostu po roku odchodzą,Myśmy byli długo ,bo taka była nasza decyzja i pewnie byśmy były dalej ,gdyby był Pan Michał,na pewno NIE TERAZ ZA CZASU TEJ PANI!!!!!!A walczę o BLAT KOMODY ,BO TAKA ZASTALYSMY,I JESZCZE JEDNO PROSZE NIE PISAC ,ZE ZNA OAN SORAWE ZE MNA CO PAN MOZE ZNAC OPOWIESC Z JADEM OD SWOJEJ PODWLADNEJ????????TOZ TO JEDNO STONNE!!!!!!TERAZ Z TEGO FORUM POZNAJE PAN O SWOJEJ FIRMIE PRAWDE OD NAJEMCOW ,NA NIEJ ROWNIEZ ,POWINNO PANU ZALEZEC!!!!!!TO ,ZE PISZE JAK FAKTYCZNIE BYLO TO Przestroga DLA TYCH Wszystkich ,KTORZY ,WIERZA NA SLOWO ,U WAS SLOWO Nie MA ZADNEJ WARTOSCI NIESTETY......

@Halina Kupc

Proszę Pani, Za każdym razem przy odbiorze pokoju robimy protokół zdawczo-odbiorczy w formie papierowej oraz zdjęcia. Mamy protokoły i zdjęcia sprzed wprowadzki Pani córki oraz po wyprowadzce. Jednoznacznie wskazują, że za powstałe szkody odpowiada Pani córka. Odnośnie blatów to zostały wyrzucone, bo wszystko jest udokumentowane w formie papierowej i zdjęciowej. Nasz serwisant wykonuje w ciągu dnia wiele napraw z uwagi na krótki okres pomiędzy wyprowadzką jednych lokatorów, a wprowadzką następnych. Potrzebuje działać szybko i kompleksowo. Dlatego blaty zostały wyrzucone od razu.

@Halina Kupc

Pani Halino, Rzetelnie informujemy o stanie i wyposażeniu pokoju. Nie tylko w ogłoszeniach, ale także podczas rozmowy telefonicznej przy umawianiu spotkania w lokalu. Większość naszych nieruchomości posiada zrobione wirtualne spacery, żeby można było je obejrzeć z każdej perspektywy przez Internet. Przed podpisaniem umowy najemca zwykle ogląda pokój i wie co otrzyma. Nie wiem co jeszcze by Panią zadowoliło, ale chyba nie ma takiej rzeczy. Jak wcześniej wspomniałem, ja i inni pracownicy Pani rozmowę z Panią Agnieszką słyszeliśmy bezpośrednio, a nie z relacji Pani Agnieszki, bo tak Pani krzyczała do telefonu.

@Galeria Pokoi

Bardzo dobrze,że żeście słyszeli no o to chodzi ,żeby tak było szkoda mojego czasu by rozmawiać tylko. Jedna osoba:))))))co Pan jeszcze ciekawego tu napisze??????!!ponawiam pytanie co trzeba mieć ,żeby udowodnić Wam nierzetelność skoro dowód w postaci protokołu i zdjęcia nie wystarcza???!!!!!! Proszę o zdjęcia Wasze dla porównania,no i czy tak rzetelnie swoją pracę wykonujecie ,że ZALANE SZUFLADY W OWEJ KONODZIE PRZEZ 3LATA SERWISANT NIE WYMIENIL A BLATY ZNIKNELY W CIAGU DWOCH TYGODNI;;;))))))))))))PROSZE O ODPOWIEDZ,MY JUZ Z WAMI WSPOLPRACY NOE ZAWIAZEMY,ALE KAZDY WPIS NIECH BEDZIE DLA NOWYCH NAJEMCOW PRZESTROGA !!!!PROSZE PODAC SWOJ NUMER TELEFONUJA Chętnie DO PANA Zadzwonie :))mogą być też inni żeby słyszeli,A jeszcze jedno ZYCZE TAKICH LOKATOROW JAK MOJA CORKA DZIEKI TEMU NA BRUNA 2,ZGLASZANE WSZYSTKIE USTERKI,PORZADKI BYLY DZIEKI NIEJ.!!!!!!!!!!!TRZEBA MIEC TAKIE CUDOWNE DZIECKO ,BY NIGDY SIE ZA NIE NIE WSTYDZIC!!!!!!!I MALA DYGRESJA POSPRAWDZAJCIE STAN WYPOSAZENIA KUCHNI,BO WOLA O POMSTE DO NIEBA ,Gdyby LOKATORZY NIE MIELI SWOCH Garnków TO BY NIE MIELI NA CZYM GOTOWAC ,WIEC ZAPRASZAM DO MODERNIZACJI STRONY INTERNETOWEJ W CELU AKTUALIZACJI BRAKOW W Wyposażeniu,A TAKZE Wszelkich USTEREK CZESTO NIE WPISANYCH DO PROTOKOLOW!!!!!

Galeria Pokoi

Proszę Pana, My nie mamy możliwości usuwać żadnych komentarzy na tym forum, jedynie udzielać odpowiedzi tak samo jak Pan. Forum administruje firma GoWork i to z nią może Pan się w tej sprawie kontaktować. Nie ma w tym żadnego spisku.

@Galeria Pokoi

To ciekawe czemu te nie wygodne giną??????Otóż droga firmie wiem ,że istnieje możliwość usuwania niewygodnych komentarzy właśnie poprzez zgłoszenie do administratora!!!!!Droga Firmo przestańcie wreszcie się we wszystkim wybielać!PROSZE DALEJ O Odpowiedz NA MOJE PYTANIA JAKIE TO DOWODY TRZEBA MIEC JESLI PROTOKOL I ZDJECIA NIE WYSTACZAJA DO OSZACOWANIA SZKOD??????DLACZEGO MOJA CORKA MUSIALA UZYTKOWAC BRUDNA ZALANA KOMODE TA SAMA ,KTOREJ BLAT WYRZUCILISCIE,SKORO W PROTKOLE Z BYLY ZGLOSZONE SZKODY?????????SKORO TAK USUWACIE WSZYSTKIE ZNISZCZENIA PYTAM I CZEKAM NA ODPOWIEDZ .DLA PRZYPOMNIENIA KOMODA ZNISZCZONA PO POPRZEDNIM NAJEMCY ZOSTALA Z CORKA W POKOJU PRZEZ 3LATA ,A TERAZ JAK DZIEKI BOGU OPUSZCZALA TA FIRME ZOSTALA OBCIAZONA 290ZK ZA JEJ ZNISZCZENIA!!!!!!!!KPINA!!!!!!!!DRODZY PRZYSZLI NAJEMCY TO JEST PRZESTROGA DLA WASPRZY NAJMIE OD GALERII POKOI!!!!!!

Galeria Pokoi

Panie Lokator, nie liczymy komentarzy, a tym bardziej nie usuwamy. Nie mamy na to czasu w godzinach pracy. Funkcjonujemy na tym serwisie na takich samych zasadach jak Państwo i nie mamy możliwości usuwania komentarzy. Jeśli twierdzi Pan, że my usuwamy, to proszę o podanie sposobu w jaki to robimy. Nawet w płatnej wersji subskrypcji GoWork nie jest to możliwe, bo chodzi o to, żeby komentarze nie były filtrowane. Może GoWork sam usuwa niektóre komentarze ze względu na ich hejterską treść.

@Galeria Pokoi

Galeria pokoi i lokator,!!!!!bardzo się cieszę,że nie USUWACIE komentarzy,zgadza się!!!!!! te komentarze co jakiś czas znikają a potem znów są widoczne!!!!więc ZWRACAM HONOR ,BO POTRAFIE PRZYZNAC SIE DO BLEDU!!!!!CO U WAS JEST NIEMOZLIWOSCIA!!!!!!NIE SA TO KOMENTARZE HEJTERSKIE SA ZWYKLA PRAWDA !!!!!!!JA DALEJ CZEKAM NA DOWODY ZDJECIOWE KOMODY PRZEZ MOJA CORKE NIEZNISZCZONEJ.... I TU NA Forum NA ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIE! DLACZEGO MIESZKALA Z ZALANYMI SZUFLADAMI W TEJ SAMEJ KOMODZIE ,SKORO TO ZOSTALO ZAZNACZONE W PROTOKOLE ,A WY TAK WSZYSTKIE SZKODY USUWACIE???!!!

@Halina Kupc

Lokator jednak nie wszystkie komentarze są :)))))))no cóż nic nie poradzimy,my pokryliśmy blat komody za poprzednika,trudno Myślę,że karma powoli do nich wraca ,niejeden czytając te wpisy NA PEWNO PRZYPILNOWAL GALERIE POKOI DO RZETELNEGO Protokołu I POROBIL SWOJE ZDJECIA!!!!LOKATOR@_@POZDRAWIAM CIEPLUTKO!!!!!JAK tam patrzę na stronę najmu ,to z każdym rokiem ciężej idzie NO COZ .....JAKA FIRMA TAKI NAJEM:))))

Joanna
@Halina Kupc

Zgadzam się z Panią zwłaszcza z tym, że standard do ceny jest absurdalny!!! tego czegoś co wynajmują (nie można nazwać tego ani pokojem ani mieszkaniem) Kuchnia w korytarzu, pokoje jak boksy z drzwiami odgrodzone tak cienkimi ścianami, że na prywatność bądź spokój to nie ma szans.

@Joanna

(usunięte przez administratora)Trzeba naprawdę mieć wszystko na papierze,nie można ufać pracownikom co do protolow,bo potem są przykre konsekwencje przy zwrotach kaucji placi się za poprzedników.MA PANI RACJE STANDARD DO CENY ABSURDALNY!!!!!!WSPOLCZUJE LUDZIOM ,KTORZY CHCA SIE UCZYC W SWOICH POKOJACH DRAMAT !!!!WSZYSTKO SLYCHAC!!!!NAPRAWDE ZA TE PIENIADZE DA SIE WYNAJAC W WAWIE POKOJE, WIEKSZE ,O WYZSZYM STANDARDZIE!!!!!A; KOMUNIKACJA OGOLNIE JEST DOBRA WIEC WSZEDZIE MOZNA DOJECHAC!!!!pozdrawiam cieplutko@_@

Niezadowolony najemca
@Jakub

Firma Galeria Pokoi Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zarządzania najmem. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Cześć, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Udało mi się przebić przez niektóre wątki niedotyczące bezpośrednio pracy i okazało się, że ktoś jeszcze niedawno o zarobki i warunki pytał. Czy to znaczy ze były nabory? albo będą planowane? Gdzie teraz dodają oferty?

Galeria Pokoi

Dzień dobry. Nie prowadzimy obecnie rekrutacji, ale może Pan/i wysłać swoje CV na adres biuro@galeriapokoi.pl i skontaktujemy się, kiedy będziemy poszukiwać kolejnej osoby do zespołu.

@Galeria Pokoi

A czy zatrudniacie nadal pracowników na stanowisko ' pośrednik wynajmu' ? Widziałam, że kiedyś oferowaliscie na tym stanowisku umowę o dzieło z wynagrodzeniem prowizyjnym? Czy aktualnie warunki współpracy się zmienily? Co obecnie wchodzi w skład wynagrodzenia pośrednika?

@Galeria Pokoi

Także widziałem tę ofertę dla pośrednika, z tym, że ona sprzed paru lat w moim przypadku była. Do teraz gdzie jakieś te aktualne są dodawane? i czy warunki z opisu jakkolwiek się zmieniły do dzisiaj? Proszę o szczegóły

Była klientka

Nie polecam Galerii Pokoi, jeśli Państwo się decydują na wynajem, lepiej znaleźć osobę prywatną. Ta firma ma bardzo niekorzystną umowę wynajmu pokoi, z którą polecam się zapoznać bardzo dokładnie przed podpisaniem (szczególnie jeśli chodzi o punkt odnośnie odstąpienia od umowy). Do tego pracownicy niestety nie wywiązywali się ze swoich obowiązków podczas, gdy wynajmowałam pokój. Nie byłam w stanie się z nimi skontaktować, ani przez telefon ani przez SMS. Stan pokoju został przede mną „zatajony”. Po spytaniu pracownika, czy w pomieszczeniu wychodzi grzyb na ścianie lub czy sufit przecieka, odpowiedział, że absolutnie nie. Budząc się codziennie rano musiałam chodzić z ręcznikiem papierowym i wycierać krople powstałe na prawie całej długości sufitu. Skutkiem tej wychodzącej wilgoci był grzyb.Przy takiej ilości wynajmowanych mieszkań, ta firma nie jest w stanie się zaopiekować odpowiednio klientami.

@Była klientka

Była Klientka ma Pani rację !!!!!!!!w Warszawie mieszkań nie brakuje,można wynająć za dużo lepsze pieniądze ,oczywiście wiele większe metraże i lepsze warunki do tego TRZEBA UWAZAC na protokoły zdawczo -odbiorcze bo zdzierają z nowych najemców za poprzedników!!!!!Współczuję Pani ,że a tak złe warunki Pani otrzymała:((((((Dziś myślę ,że Galerio Pokoi ,KAZDY WASZ POKOJ O ILE Można Nazwać to Pokojem DO TEJ PORY NIE WYNAJETY JEST ZADOSCUCZYNIENIEM ZA NIEUCZCIWE Z WASZEJ STRONY ZDZIERANIE Z KAUCJI MLODYCH NAJEMCOW!!!!!JAK ROWNIEZ NIE INFORMOWANIE JAK WYNIKA Z POWYZSZEGO WPISU O WSZELKICH USTERKACH!!!!!!!Czy za grzyba i cieknący sufit TEZ OBCIAZACIE LOKATOROW??????!!NIESTETY Z G......BATA NIE UKRECISZ!!!!!JEDYNE CO DZIS ZALUJE TO, ZE AZ 4LATA PCHALISMY WAM DO KIESZENI TAK CHORENDALNE SUMY ZA TAK ABSURDALNE WARUNKI,DZIS WIEM ,ZE SA LEPSZE NAJMY OD WASZYCH......

Dużo na forum pojawiło się opinii dotyczących samego najmu oraz odbioru obsługi ze strony klienta a pośrednicy co na to? Po prostu widziałam, że kiedyś była taka oferta w internecie. Na Wolską kogoś potrzebowano do pełnienia takiej funkcji. Zastanawiają mnie tegoroczne zarobki a najlepiej te które będą oferowane od kolejnego okresu, kiedyś było to do 4,4 tys, a teraz?

Wiktoria

Opinia: Polecam @GaleriaPokoi. Wynajmowałam dwa lata kawalerkę na Bielanach, ul.Bajana. Wszystko było ok. Super lokalizacja. Zimą ciepło. Super kontakt z Panią Agnieszką, która jest bardzo pomocna i wyrozumiała. Bez problemów z kaucją zwrotną. Nie mam zastrzeżeń do firmy.

@Wiktoria

Wiktoria bardzo się cieszę ,że tak dobrze się Pani mieszkało:)))))Nawet Pani trafiła na dobry okres owej Pani!!!!super,jednakże takie wpisy każdy może umieścić,dla mnie tu na tej stronie o wiele wiarygodniejsze są te ,które są podpisane imieniem i nazwiskiem:)))))GALERIO POKOI JA DALEJ CZEKAM NA DOWODY USZKODZEN W KOMODZIE POWSTALE po poprzedniku i dalej pytam dlaczego szuflady pozalewane opisane w protokole nie były wymienione przez 3LATA Najmu Na BRUNA2 ??????

Aleksandra
@Halina Kupc

A co Pani da ten podpis imieniem i nazwiskiem, ja mogę potwierdzić tę opinię jako Rodzic wynajmującej, także miałam kontakt z Panią Agnieszką i zawsze wszystko odbywało się w miłej atmosferze, pomimo usterek z naszej strony wykazano się dużą wyrozumiałością. Myślę, że dobry kontakt z drugą osobą zawsze zależy od obu stron. Polecam firmę.

@Wiktoria

Wiktoria poleca Pani Galerie Pokoi wynajmując u nich 2lata kawalerkę....hmmmmm zapomniała Pani dodać ,że nowo urządzona,więc musiałaby Pani być desperata,żeby zniszczyć przez 2lata cokolwiek by zabrano Pani z kaucji:))))) Proszę napisać ile razy miała Pani kontakt z Panią Agnieszka ?????przypuszczam ,że przy nowych sprzętach to niewiele razy:))))Przy przedłużeniach umowy?????kawalerki powstały jak moja Córka najmował już mieszkania od Galerii .Niestety niekompetencja pracownika w sporządzeniu protokołu,który zaznaczył uszkodzenia komody -zalane szuflady, nie dopisując uszkodzenia blatu skutkowała naliczeniem 290zl ZA To CO BYLO PO POPRZEDNIKU!!!!!!MOJA CORKA ZA MIELCZARSKIEGO NIE STRACILA ANI ZLOTOWKI Z KAUCJI BO O MIESZKANIA ZAWSZE DBALA JAK I SWOJE ,WIEC GALERIO POKOI W DALSZYM CIAGU CZEKAM NA DOWODY SKORO NASZE ZDJECIA NIE WYSTARCZAJA!!!!!!A ponadto myślę ,że gdyby Ta Pani nie stała się opiekunka mieszkania na Bruna 2,w dalszym ciągu moja córka byłaby najemczynia..a Galeria Pokoi miałaby SUPER NAJEMCE,KTORA NIE DOSC ,ZE DBALA O SWOJE TO ROWNIEZ POZOSTALYCH MOBILIZOWALA DO PORZADKOW I DBANIE O WSPOLNE MIESZKANIE:)))))

@Aleksandra

Aleksandra jakie to Pani Dziecko zrobilo usterki?????W nowym mieszkaniu????Jak tak Pani pisze o wyrozumiałości....hmmmmj Jakos moja córka odpowiadała za 2 w tym za jedną PO POPRZEDNIM NAJEMCY!!!!!!A mieszkała 4lata.....

@Halina Kupc

Ciekawe pani Halino, że najemca i nawet jej rodzic są tak zaangażowani i tak zaciekle bronią dobrego imienia FIRMY... Być może to wszystko kolejna przykrywka pani Agnieszki, albo odpuszczono komuś potrącenie z kaucji za te usterki w zamian za ŻYCZLIWE SŁOWA

@Wiktoria

Pani Wiktorio, Dziękujemy za pozytywną opinię o naszej firmie. Jednocześnie przepraszamy za hejt ze strony innych użytkowników tego forum.

@Aleksandra

Pani Aleksandro, Dziękujemy za dobrą opinię i chęć obrony naszego imienia w tym sporze

@Halina Kupc

Pani Halino, Po pierwsze bardzo prosimy nie atakować innych użytkowników tego forum - mają oni prawo się wypowiedzieć tak samo jak Pani. Po drugie my piszemy swoje komentarze podpisując się zawsze GaleriaPokoi. Nie potrzebujemy uciekać się do wstawiania pozytywnych komentarzy pod fałszywym nickiem. Zresztą nie idziemy w ilość komentarzy, co chyba widać po tym, że na Pani 10 komentarzy odpowiadamy jednym, za to merytorycznym. Po trzecie, obowiązek prawidłowego sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego lokalu leży po dwóch stronach - po stronie lokatora i po stronie wynajmującego. Robi się to w formie pisemnej, żeby potem nie było niedomówień. Treść protokołu jest ustalana wspólnie i najemca ma prawo wpisać wszystko zgodnie z rzeczywistością. Na koniec obydwie strony potwierdzają prawidłowość protokołu swoim podpisem. Dlatego proszę nie obarczać nas winą, że protokół został źle sporządzony. Nawet jeśli został sporządzony nieprawidłowo, to wina leży również po Państwa stronie. Po czwarte, Pani przypadek jest bardzo prosty - jeśli są wątpliwości co do tego, kto odpowiada za uszkodzenia mebli, to patrzymy do protokołu z przekazania pokoju najemcy. W Pań protokole z przekazania pokoju nie ma wpisanych usterek blatów, dlatego przyjmujemy, że ich nie było, a co za tym idzie, że powstały z Państwa winy. Mamy to na papierze z Pań podpisami. To definitywnie kończy jakiekolwiek dywagacje i nie chcemy do tego już więcej wracać.

@Galeria Pokoi

Dziękuję za odpisanie,na moje komentarze Oki protokół protokołem,ja pytam dalej o dowody w postaci zdjęć ,które otrzymaliście od nas,i jakich Wy nie mieliście do 15.09.prosze o przesłanie Waszych zdjęć .na email córki!Blaty zapłacone stare wyrzucone .....pytam poraz kolejny dlaczego moja Córka zapłaciła za blat komody a mieszkała z pozalewanymi szufladami ,to było w protokole czyli poprzednik zapłacił za szkody czyż nie?????????Jaka to uczciwość z Waszej strony???????Ktoś 3lata temu zapłacił za dewastację komody i nie były wymienione szuflady???????No jak to ???????Tak można robić???????

@Halina Kupc

Galerio pokoi temat naszego najmu zakończymy ,jak będą dowody z Waszej strony i odpowiedz na pytanie!!!!a jak tylko będą pojawiać się nowe wpisy to będę pisała Prawdę,niestety czy Wam się to podoba czy nie....UCZCIWOSC trzeba mieć w sobie,dzięki temu ,można otwarcie pisać jak było i PROSZE NIE OBCZERNIAC INNYCH ,ZE SA TO HEJTERSKIE KOMENTARZE,PISZEMY JAKO WASI BYLI LUB OBECNI NAJEMCY I MOZE DZIEKI TEMU BEDZIE WIECEJ RZETELNOSCI Z WASZEJ STRONY!!!!!NA Pewno ZA PLUSOWALO BY TO NOWYMI I W DODATKU DLUGOTERMINOWYMI NAJMAMI.....

Nie polecam

Uwaga na dziwne klauzule w umowie, umowa zawierana w pośpiechu i nie ma czasu ani możliwości porządnie się z nią zapoznać. Deklarują że w przypadku kłopotów z utrzymaniem porządku w mieszkaniu organizują sprzątanie ze strony firmy zewnętrznej. To wszystko kłamstwo, najemcy są zmuszeni żyć w brudzie tworzonym przez innych. Ktoś wyrwał kran w kuchni? To nic, może za miesiąc ktoś przyjedzie. Takie rzeczy się działy i zainteresowanym prześle zdjęcia jak naprawdę wygląda kuchnia i łazienka w mieszkaniach GALERII POKOI

@Nie polecam

Nie polecam współczuję bardzo ,że było aż tak źle:(((((((((moja Córka zawsze pilnowała porządku,za co teraz została obczerniona uszkodzeniem komody ,ale powiem tak 2lata temu Pani z Galerii Pokoi po wyprowadzce z Bruna 2lokatorow wezwała firmę sprzątająca ,która notabene nic nie zrobiła!!!!!!no być może posprzątała po 2lokatorach ich pokoje i obciążyli każdego tymi kosztami !!!!!!wtedy moje Dziecko otrzymało dopłatę ok 700zl TU JEDNAK PANI MICHAL PO ROZMOWIE ZE MNA ZADZIALAL I ZMNIEJSZYLI KOSZTY!!!!!!!JAK TAK MOZNA !!!!!NIE DOSC ZE ZERO SPRZATANIA TO 300ZL TO KOSZTOWALO !!!!!!I WSPOMNE DALEJ GALERII POKOI ZE OKNA PRZED ODBIOREM POKOJU BYLY TAK POMAZANE ,ZE SGH BYLO ZA MGLA!!!!!Tak umowa jest tak skonstruowana ,że życie polegałoby na ciągłym sprzątaniu:)))))))))tylko GALERIO POKOI ,powiedz czego???????skoro za sprzątaczkę kroiliscie kiedyś 300zl i jej sprzątanie było ZENUJACE!!!!!!!NOWI LOKATORZY CZYTAJCIE CO PODPISUJECIE MOZNA SIE ROZCZAROWAC.JA czytalam ,więc znam ICH TAKTYKE!!!!!NATOMIAST W UMOWIE NIE MA NIC O OBCZERNIANIU,A SZKODA ,BO TO POWINNO BYC NA PIERWSZYM MIEJSCU!!!!!!POTRAFICIE WROBIC ODCHODZACYCH LOKATOROW W ZNISZCZENIA PO POPRZEDNIKACH!!!!!Galerio Pokoi czekam na zdjęcia!!!!!i odpowiedz na pytanie ,które tu regularnie powielam:)))))))

@Nie polecam

Nie polecam !!!!!!100%racji,umowy ,protokoły sporządzane na szybko byle tylko były ,by ZLAPAC NAJEMCE NA ROK,NAJWAZNIEJSZE BY ZLAPAC!!!!!!!!proszę zobaczyć jaki ułamek lokatorów zostaje co roku i jak zacZyna się kolejna lapanka!!!!!!!ZANIM PODPISZECIE PRZECZYTAJCIE I KONIECZNIE PRZY PROTOKOLE SWOJE ZDJECIA USZKODZEN!!!!!!!CHOCIAZ I PRZY NICH WAS OBCZERNIA!!!!!?I SWOJE SKASUJA!!!!!!!!ROBCIE WSZEDZIE ZDJECIA ROWNIEZ CZESCI WSPOLNYCH !!!!!!!MYSMY WSZYSTKO MIELI UDOKUMENTOWANE TO I TAK SKROILI NAS :)))))))ZENADA!!!!!!!

Łucja

Aplikował ktoś w ostatnim czasie na pośrednika wynajmu? Zauważyłam niedawno, że na stronie jest oferta, w której było napisane, że zarabia się około czwórki na rękę. Przy czym w mile widzianych znalazł się język angielski oraz ukraiński. Jak ich znajomość wpłynie na ogólną stawkę? I czy to szkolenie z opisu pomaga w radzeniu sobie z każdym klientem? Czytając ostatnie wpisy zastanawiam się czy to trudna praca

@Łucja

Niech pani da sobie spokój i trzyma się z dala od tej firmy, (usunięte przez administratora) i kręcą na każdym kroku. Swoją pracę wykonują niedbale, ale teraz jak wiem, że zarabia się tam czwórkę to przestaje mnie to dziwić...

@Łucja

Pani Łucjo, Ogłoszenie jest z połowy 2022 r. i obecnie jest nieaktualne, gdyż mamy pełny zespół. Praca nie jest trudna, choć czasami zdarzają się jednostki, które chcą nas oczernić, lub w inny sposób utrudnić nam życie. Co roku mamy setki zadowolonych najemców, którzy przedłużają umowy najmu. Niezadowoleni są Ci, którym z racji zniszczeń w lokalu musieliśmy zwrócić kaucje pomniejszone o koszty naprawy. To oni piszą tu negatywne komentarze, przedstawiając sprawę tylko ze swojej strony i omijając swoje niedociągnięcia.

Galeria Pokoi

Pani Halino, na szczęście nikt od nas nie ucieka, nie wiem skąd pani to wywnioskowała ;-)

@Galeria Pokoi

Zapomina sięPANI::::))))))))dowody są na Waszą nieuczciwość,bo przesłane z przez nas!!!!NA BRUNA2:))))))))))co roku dwóch najemców odchodziło,więc proszę sobie nie kadzić:)))))))na Mielczarskiego 3lata temu ludzie podnajmowali pokoje i tym sposobem uciekali:)))))a we wrześniu 8pokoi zostało pustych:))))))(usunięte przez administratora)są Wam wdzięczni i zostają tak, tak zostają :)))))))))

@Halina Kupc

Potwierdzam, również w innym mieszkaniu, które było zapuszczone, zaniedbane i dochodziło do kradzieży i przemocy wszyscy się ewakuowali :) niektórzy już w styczniu-lutym, nikt nie był zainteresowany przedłużeniem umowy z tą firmą. pozdrawiam

Beata Duchnowska-Bochenek

Czy mieszkanie powinno być wynajmowane jeżeli ma pluskwy?? Mam na myśli lokal przy ul. Bonifacego89/38 Dezynfekcję przeprowadzono w mieszkaniu gdy zamieszkiwały w nim osoby . Córka ma na całym ciele czerwone wybroczyny Narażacie zdrowie osób mieszkających, w lokalu, zepsuty jest odkurzacz, nie ma wiadra z mopem, w pokoju odpada oparcie od krzesła. Halo!!! Czy zależy Państwu na negatywnych opiniach??

Iwona
@Beata Duchnowska-Bochenek

Jak tak to czytam to się zastanawiam czy zgłaszaliście Państwo wprost jakieś swoje niezadowolenie z tych warunków? Bo raczej konsultacja na takie tematy to by się przydała, a opinia wygląda jakby dopiero taka informacja miała wypłynąć

@Beata Duchnowska-Bochenek

Szanowna Pani, Rozumiemy Pani zastrzeżenia co do zgłoszonego problemu, ale jako podmiot zarządzający nie jesteśmy w stanie zweryfikować tego typu problemów „wcześniej”. Problemy takie uwidaczniają się tylko kiedy mieszkanie jest zamieszkiwane. Po zgłoszeniu problemu od najemców podjęte zostały natychmiastowe kroki w tej sprawie tj. zostały przeprowadzone zabiegi dezynsekcyjne w całym lokalu. Problemy jakie pojawiły się u Pani córki to najprawdopodobniej reakcja na insekty, a nie na środki, które zostały użyte przez specjalistyczną firmę. Środki którymi jest przeprowadzany oprysk są w 100% bezpiecznie dla ludzi i zwierząt domowych. Po dwóch zabiegach problem w lokalu zniknął. Jeżeli chodzi o pozostałe uwagi to odkurzacz uległ awarii i został wymieniony na nowy po zgłoszeniu o najemców. Jeżeli chodzi o mopa to chcielibyśmy przypomnieć, że pomimo dostarczenia nowego to Pani nadal nie była zadowolona, ponieważ stwierdziła Pani, że córka nie będzie wyciskać mopa w trakcie zmywania podłogi. Nikt inny z mieszkania nie skarżył się jakoby miało to stanowić przeszkodę w jego użytkowaniu. W związku z tym Pani opinia jest dla nas krzywdząca. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw naszym najemcom i jeżeli pojawią się tego typu zgłoszenia to są one dla nas absolutnym priorytetem. Tak było również w przypadku lokalu przy Bonifacego

@Galeria Pokoi

Jak u nas w łazience był grzyb to został zamalowany farbą.

Hala
@Beata Duchnowska-Bochenek

Oczywiście że nie !!!!!!!!!,to nie pierwsze mieszkanie od Galerii ,w których one po prostu są,na Mielczarskiego w jednym z pokoju też były!!!!!

@Anna

Pani Anno, jeśli gdzieś pojawia się grzyb jest najpierw pryskany specjalnym środkiem pleśniobójczym, żeby go usunąć. Ten środek odbarwia ściany i pozostawia zacieki, dlatego konieczne jest ponowne malowanie. Nigdy nie usuwamy grzyba jedynie malując go farbą, bo to by nic nie dało.

Patryk Popiński

Przyznam, że niełatwo min wystawić opinie o tej firmie. Po pierwsze dlatego, że załapałem się na duży pokój w bardzo niskiej cenie. Po drugie, że nie każdy kontakt nie był najgorszy, zdecydowana większość przypadków to była szybka odpowiedź, konkretna. Tylko z samymi lokatorami sobie nie radzili bo wynajęli imprezowiczom i co drugi dzień była biba w kuchni (połączonej z jadalnią). Pod koniec mojego wynajmowania nawet nie korzystałem z kuchni bo już nawet sprzątaczka się zbuntowała i przestała po imprezowiczach sprzątać. Niestety od momentu poinformowania mnie, że nie będą ze mną przedłużać wynajmu to już była równia pochyła. Po pierwsze okazało się, że wyprowadzają wszystkich nie-studentów, zakładam, że firma dostaje dofinansowanie do wynajmu studentom i dlatego po zakończeniu lockdownu postanowili wrócić do tego. Po drugie minął już prawie miesiąc, a ja wciąż nie dostałem zwrotu kaucji. Pokój zdałem wysprzątany więc przy zdaniu Pan Michał nie miał zastrzeżeń i obiecał, że mogę się szybciej spodziewać pieniędzy. Niestety, za dwa minie miesiąc, a od tygodnia już nikt nie odbiera telefonów, nie odpisują też na maile. Tłumaczyłem, że te pieniądze, są mi potrzebne na życie ale jak widać nikogo to nie interesuje. Niestety prawo polskie jest zdecydowanie po stronie najemcy i jedyne co można to czekać na łaskę tejże firmy. Uważam więc, że jest to podejście bardzo nieetyczne, przetrzymywać czyjeś pieniądze, zakładam, że firma bawi się w "kreatywną księgowość" i dlatego nie oddają mi kaucji. Najgorsze jest to, że teraz nie wiem czy w ogóle mi ją oddadzą. Także przede wszystkim dlatego nie polecam współpracy z tą firmą, to ja jestem teraz kłębkiem nerwów, oni zaś cieszą się z tego jacy są cwani. Bardzo to przykre. W kacie zemsty mogę jedynie podpowiedzieć innym wynajmującym, ze kaucja podlega waloryzacji, więc jeśli od czasu najmu podnieśli wam czynsz to muszą wam oddać kaucje podniesioną o tą podwyżkę. :P

@Patryk Popiński

Panie Patryku, Zawsze reagujemy na zgłoszenia w sprawie lokatorów zakłócających porządek w naszych mieszkaniach. Sytuacja w której po otrzymaniu zgłoszenia w sprawie danego lokatora on nadal zamieszkuje mieszkanie nie jest jednoznaczna z tym, że nie zostały podjęte żadne kroki w jego sprawie. Każdy przypadek złego zachowania jest rozpatrywany indywidualnie i tak też było w tej sytuacji. Wyprowadzka kilku osób z mieszkania po wygaśnięciu umów najmu nie jest niczym nadzwyczajnym i jest to dość powszechna sytuacja. Stwierdzenia przez Pana, że sprzątaczka, która regularnie przychodzi do mieszkania buntowała się i nie sprzątała są kompletnie chybione. Po każdej wizycie serwisu sprzątającego, stan części wspólnych jest sprawdzany. Odnośnie kaucji, to w stosowanej przez nas umowie najmu zapisany jest 30-dniowy termin zwrotu, dokładnie taki sam jaki przewidują odpowiednie ustawy. Okres w którym zdawał Pan pokój charakteryzuje się bardzo dużą kumulacją zadań dla naszego zespołu, dlatego oczekiwał Pan do końca tego okresu, jednak nie został on przekroczony i uzyskał Pan kaucję na czas.

@Galeria Pokoi

Bardzo mi przykro, ale uważam, że nie sprawdzają Państwo stanu po usługach firm sprzątających, a tym bardziej nie sprawdzają Państwo jak wygląda sam proces sprzątania. Byłam świadkiem sytuacji, kiedy Pani przyszła posprzątać pokój osoby, która akurat zrezygnowała z najmu i przy okazji posprzątać części wspólne. Słyszałam tylko jak pracownik galerii pokoi mówił, że ma Pani tyle czasu ile potrzebuje i wyszedł. Pani zamiast sprzątać siedziała w pokoju na łóżku i rozmawiała przez telefon bardzo głośno, a później puszczała jakieś ruskie disco polo czy kto to tam wie. Później zamknęła się w łazience, która była przeze mnie wcześniej sprzątnięta.(Korzystam tylko z jednej łazienki i staram się utrzymywać w niej czystość.) Uważam, że takie usługi powinny być wykonywane pod kontrolą pracowników, także w trakcie jej trwania a nie tylko po. Reszta została sprzątnięta na odwal, a kwota, którą później musieliśmy zapłacić za usługi tej Pani była kosmiczna. Dodatkowo, uważam, że jeżeli ktoś nie korzysta z drugiej łazienki, a dba o czystość pierwszej nie powinien być obciążany za koszt sprzątania tej drugiej, a tym bardziej nie powinien sprzątać po innych sedesu, który nieważne ile razy bym nie umyła, zawsze zostaje ubrudzony. Trochę to irytujące, że są osoby, które sprzątają mieszkanie a i tak się im obrywa przez współlokatorów, którzy nie dbają o czystość :)

Małgorzata

Liczy się tylko kasa, firma jest nastawiona na zysk, zero uczciwości

Patryk

Szczerze polecam firmę, wynajmowałem pokój w jednym z mieszkań od marca, jednak z powodu wyjazdu musiałem zakończyć umowę ale gdyby nie wyjazd na 100% przedłużyłbym umowę. Szybka reakcja na różne prośby/ usterki. Polecam

@Patryk

co to znaczy szybka reakcja? czekasz dzień czy przyjeżdżają natychmiast? :) dla mnie szybka pomoc jest mega ważna, mam jakiegoś pecha i często coś psuję...

@Patryk

Dziękujemy bardzo, że był Pan zadowolony z naszych usług, polecamy się na przyszłość

Zdecydowanie polecam :) Wynajmowałam pokój przez kilka miesięcy, ale wszystko było bezproblemowe. Wszystko zgodnie z umową, a do tego bardzo sprawny kontakt z agencją. Serdecznie pozdrawiam przesympatyczną Panią Agnieszkę :)

Nie polecam

Zdecydowanie odradzam współpracy z tą firmą.

Iwona
@Nie polecam

Ciekawa jestem w sumie czemu skoro wcześniejsze opinie takie dobre?

Paula

Wynajmuję pokój już 3 rok. Pracownicy pomagają w przypadku usterek, a mieszkanie jest zadbane. W przypadku przedłużenia umowy oferują zniżkę na kolejny rok. Polecam

@Paula

Ło, super, że są zniżki. Ile gdzieś tak można liczyć tej zniżki?

@Karolina

Pani Karolino, Udzielamy zniżek najemcom przedłużającym z nami umowę najmu. Oferta jest ograniczona czasowo i zwykle przedstawiana w lipcu. Można wtedy liczyć na jednorazowy rabat w wysokości kilkuset złotych. Zwykle też proponowana przy przedłużeniu cena najmu jest korzystniejsza niż w ofercie dla nowych najemców.

Emilia

Rewelacyjna współpraca,wysoka jakość oferowanych usług i bardzo wspierający i pomocni pracownicy. Solidna i uczciwa firma - przepiękne i zadbane mieszkania.Polecam każdemu i gwarantuję 200% satysfakcji.

Karol

Jestem Bardzo zadowolony z wynajmu. Umowe przedłużam już po raz 4 !!! Mieszkanie jest naprawdę świetnie zlokalizowane , bardzo ładnie urządzone we wszystko co jest niezbędne :) Bardzo chwalę sobie współpracę z tą firmą bo nawet po mimo jakiś problemów zawsze można się porozumieć i rozumieją każda sytuację. Śmiało mogę polecić !

Julia

Właśnie przedłużyłam umowę na trzeci rok wynajmu od Galerii Pokoi, bo jest w porządku, blisko uczelni i nie chciało mi się eksperymentować z nowymi właścicielami. Ceny są przystępne (+ przy przedłużeniu umowy dostałam zniżkę), a pracownicy pomagają w razie problemów. Polecam.

@Julia

Pani Julio, Dziękujemy za pozytywną opinię.

Alicja
@Julia

A jak wygląda sprzątanie częsci wspólnych tutaj? też przychodzą od tego pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Pokoi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Pokoi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Pokoi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Pokoi Sp. z o.o.?

Galeria Pokoi Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Wolska 84/86 lok. 216
    01-141 Warszawa