Opinie o Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o. w Lublin

Piotr Nowy wpis

Pan Paweł Jasiński to najgorszy wg mnie księgowy w Lublinie. Pracodawca tragiczny, płaci do ręki, czyli na czarno. Nic nie da się nauczyć, a najlepsze jest jego obgadywanie byłych pracowników, że uciekli od niego, żeby robić w sklepie spożywczym i tam im już nie będzie tak dobrze jak u niego, a sam generalnie zatrudnia za półdarmo. Niestety nieuczciwy człowiek, a wyzysk to jego drugie imię.

Tomasz Nowy wpis

Panie i Panowie, trzymajcie się swoich kalkulatorów, bo zaraz podzielę się moim absolutnym zachwytem Biurem Rachunkowym AbakSystem w Lublinie! To nie jest zwykłe biuro rachunkowe, nie ma co! Są uosobieniem profesjonalizmu i fachowości i powiem wam, że szturmem zdobywają świat finansów! Od momentu, gdy wszedłem do ich biura, zostałem powitany ciepłym powitaniem, które natychmiast mnie uspokoiło. Atmosfera była profesjonalna, a jednocześnie zachęcająca, co świadczy o równowadze między najwyższą jakością usług a komfortem klienta. Zespół Biura Rachunkowego AbakSystem to nie tylko grupa specjalistów od liczb - to czarodzieje finansów, którzy znają się na rzeczy jak własną kieszeń! Ich zakres usług jest po prostu oszałamiający. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz doradztwa podatkowego, zarządzania płacami, czy raportowania finansowego, biuro rachunkowe AbakSystem ma wszystko pod kontrolą. Współpracują z firmami każdej wielkości, więc niezależnie od tego, czy jesteś małym start-upem, czy dużą korporacją, dostosowują swoje usługi do Twoich unikalnych potrzeb. I porozmawiajmy o ich dokładności! Zespół biura rachunkowego AbakSystem zwraca uwagę na każdy szczegół. Ich skrupulatność jest po prostu imponująca! Zajmują się dokumentacją finansową z najwyższą precyzją, zapewniając, że każdy grosz jest rozliczony. Byłem całkowicie zdumiony ich zaangażowaniem w dokładność! Ale to, co naprawdę wyróżnia biuro rachunkowe AbakSystem, to ich pracownicy. To więcej niż tylko księgowi; to doradcy finansowi, którzy naprawdę dbają o kondycję finansową Twojej firmy. Poświęcają czas na zrozumienie Twojej firmy i zapewniają spersonalizowane porady, które mogą pomóc w jej rozwoju. Ich pasja do pomagania firmom w osiąganiu sukcesów jest namacalna i to właśnie to poświęcenie sprawia, że wyróżniają się na tle innych. Wydajność biura rachunkowego AbakSystem to kolejny punkt, o którym warto wspomnieć. Rozumieją, że czas to pieniądz, więc zawsze starają się zapewnić szybkie, ale dokładne usługi. Szybko udzielają odpowiedzi i zawsze informują na bieżąco. Koniec z czekaniem całymi dniami na odpowiedź na pytania dotyczące księgowości! Co więcej, opłaty w Biurze Rachunkowym AbakSystem są niezwykle rozsądne. Wysokiej jakości usługi nie muszą wiązać się z wysoką ceną, co pokazuje nam to biuro rachunkowe w Lublinie. Oferuje ono doskonały stosunek jakości do ceny, dlatego też stało się najchętniej wybieranym biurem rachunkowym przez wiele lubelskich firm. Podsumowując, nie mogę wystarczająco polecić biura rachunkowego AbakSystem! Ich wyjątkowe usługi, profesjonalny personel i zaangażowanie w zadowolenie klienta sprawiają, że są ponad resztą. Jeśli jesteś w Lublinie i szukasz usług księgowych na najwyższym poziomie, nie szukaj dalej niż Biuro Rachunkowe AbakSystem!

Magda

Opinia merytoryczna, ale bardzo krytyczna. Nie wiem czy jest tak w każdym biurze rachunkowym, ale z tego co wiem to nie, iż umowy o pracę to nawet nie ma szans zobaczyć. Szanowny szef tylko obiecuje i obiecuje, ale na tym się kończy. Może zacznę od tego, że na okres próbny przyjmuje w formie umowy absolwenckiej z wynagrodzeniem wartym (usunięte przez administratora). Miałam nadzieję, że się czegoś tam nauczę, więc przebolałam super stawkę. Nie nauczyłam się nic praktycznego, gdyż sam szef biura jest kiepsko douczony. Później na umowie zlecenie stała stawka, która nawet nie jest minimalną krajową.(usunięte przez administratora) NAJGORSZE miejsce w jakim pracowałam. Nie polecam.

Pracownik Nowy wpis
@Magda

Drog Magdo, Bardzo mi przykro z powodu rozczarowującego doświadczenia z naszą usługą. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi klienci czuli, że otrzymują doskonałą obsługę i żałujemy, że tak nie było w Twoim przypadku. Twoja opinia jest cenna i pomaga nam wprowadzać poprawki w naszym procesie. Niestety, nie mogliśmy znaleźć żadnych danych kontaktowych w Twojej recenzji. Jeśli byłbyś tak uprzejmy, aby nam je podać, chcielibyśmy porozmawiać z Tobą o Twoich doświadczeniach i o tym, co możemy zrobić, aby to naprawić. Z poważaniem, Zespół Biura Rachunkowego Abak System Sp. z o.o. w Lublinie

xyz

Niestety również nie polecam Abak System - Pana Pawła Jasińskiego, ani jako pracodawcy, ani jako biura rachunkowego do prowadzenia swojej rachunkowości. Wielkie rozczarowanie.

Pracownik Nowy wpis
@xyz

Drogi Rozczarowany, Bardzo nam przykro z powodu Twoich doświadczeń z Panem Pawłem Jasińskim z Biura Rachunkowego Abak System Sp. z o.o. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę i doradztwo, a w Twoim przypadku najwyraźniej nie spełniliśmy tych standardów. Chociaż nie możemy cofnąć przeszłości, w pełni przyjmujemy do wiadomości Twoją opinię i dołożymy wszelkich starań, aby ulepszyć nasze profesjonalne usługi doradcze, aby zapewnić bardziej satysfakcjonujące doświadczenie klienta. Jeśli chciałbyś omówić to dalej lub jeśli jest coś, co możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami. Z poważaniem, Zespół Abak System

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zawiedziony

Zdecydowanie nie polecam usług Pana Pawła Jasińskiego. Przy podpisaniu umowy obiecuję złote góry, fachowe doradctwo po czym sam musiałem się o wszystko starać i załatwiać za niego. Blokowanie tel klienta to pełen profesjonalizm Pana Pawła. Nie polecam zawarcia z nim jakichkolwiek umów.

Klient
@Zawiedziony

Zgadzam się z powyższą opinią. Szkoda że tak wygląda praktyka tego biura rachunkowego..

DAMIAN
@Zawiedziony

Ja się nie zgadzam pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego. Dzięki Panu Pawłowi moja spółka jeszcze się trzyma.

@Zawiedziony

Drogi Rozczarowany, Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o rozczarowaniu usługami Pana Pawła Jasińskiego. Nigdy nie jest naszym zamiarem rozczarowanie żadnego z naszych klientów i chcielibyśmy szczerze przeprosić za spowodowane niedogodności. Mając szansę, staramy się naprawić ten błąd i zapewnić lepszą koordynację w przyszłości. Ponieważ nie mamy Twoich danych kontaktowych, zachęcamy do skontaktowania się bezpośrednio z naszym zespołem obsługi klienta, abyśmy mogli skuteczniej odpowiedzieć na Twoje obawy. Dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na tę sprawę; pomaga nam to poprawić nasze usługi i doświadczenia klientów.

Mariusz

W pełni profesjonalna obsługa księgowa. W mojej opinii, to biuro rachunkowe jest jednym z najlepszych, z jakim miałem do czynienia. Ich usługi są niezwykle profesjonalne i niezawodne. Nie tylko zapewniają kompleksową obsługę księgową, ale również doradzają w wielu kwestiach związanych z prowadzeniem firmy. Ich precyzja i dokładność w pracy są nieodłącznymi cechami, które cenię. Bez wątpienia polecam biuro rachunkowe tym, którzy szukają rzetelnej i zaufanej obsługi księgowej. To naprawdę wartościowy partner biznesowy, z którym warto współpracować.

Łukasz

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Jestem klientem już trzeci rok i nigdy nie miałem żadnych problemów. W pełni profesjonalna obsługa księgowa. Kontakt bardzo dobry, wszystko terminowo.

Emilia

A z czego konkretnie się nie wywiązali, że tak rozczarowana jesteś?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o.?

Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o.
  • Jana Samsonowicza 17 lok. 30
    20-485 Lublin

Biuro Rachunkowe Abak System Sp. z o.o.