Opinie o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Podróby NIKE

Przepraszam pomyliłem firmę to nie oni to inna firma o tej nazwie z Krakowa pośredniczy w sprzedaży podrób

Przemas
@Podróby NIKE

Tobie chociaz przysłali te podróby, ja zapłaciłem i nie dostałem nic. sprawa zgłoszona na policję jako wyłudzenie

Przemas
@Podróby NIKE

Wiem, niejaka Husaria Sp. z o.o. Sp.K. Lipska 57/36 30-721 Kraków NIP: 6762572927 (usunięte przez administratora) nie ma z nimi kontaktu, nie wysłali towaru od 3 miesiecy.

Agnieszka
@Przemas

Zamówiłam od nich buty dla syna 31 sierpnia. Dostałam informację ,że buty dotrą maksymalnie do 30 dni roboczych. W środę mija termin i cisza. Już nawet na maile nie odpisują. Napisz coś więcej ,jak u Ciebie sprawa wygląda. Też mam zamiar zgłosić ta sprawę na policję.

Lena
@Agnieszka

Zgłosiła pani tą sprawę na policję? jak tak to oddali pieniądze bo też zamówiłam od nich buty za 660 zł i nie przysłali

Piterus
@Agnieszka

Hejka , u mnie taka sama sytuacja. Po zrobieniu przelewu przez PAYU , po tygodniu czasu napisali , że czas oczekiwania to 30 dni bez dni wolnych. No to czekałem i nic. Dzisiaj napisałem do Nich i czekam. Śmierdzi to (usunięte przez administratora)niestety. Dajcie znać czy ktos zgłosił to na Policje albo do innej instytucji , bo proceder widzę trwa dalej.

@Piterus

wasowska.karolina22@gmail.com Zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego.

@Piterus

wasowska.karolina22@gmail.com Zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego

Aga
@Wąsowska Karolina

Ja jestem chętna tez mnie (usunięte przez administratora)

Płock
@Wąsowska Karolina

Proszę o kontakt klakier1234@vp.pl

@Płock

Proszę o kontakt na Facebooku do Karolina Wąsowska

Dorota

Nie mam konta na facebooku

Dorota

Ja również do dziś nie dostałam ani butów ani pieniędzy. Od kilku dni nie odpisują już w ogóle na mojego emalia. wiem zgłoszenie na policji nic nie da . idę zanieść pismo od razu do prokuratury.

Lee
@Dorota

Popieram

@Dorota

To proszę zgłosić się na naszą grupę na FB Karolina Wąsowska

Beatka4747@wp.pl

Wysłałam pieniądze w marcu i cisza

Lee
@Beatka4747@wp.pl

Proszę zadzwonić pod ten numer 48323193571 i zgłosić. To jest firma przez którą poszły Pani pieniążki- Imoje z Katowic

Beatka4747@wp.pl

Buty nie otrzymałam do tej pory a wysłane pieniądze były 7 marca 375zl (usunięte przez administratora) wogole nie odpisują

Czy rekrutacja na stanowisko Praca ogólnobudowlana w firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Sylwester

Ja dopiero zamówiłem 3 dzień mija buty jak nie przyjdą to zgłoszę na pewno na policję może będzie więcej ludzi to potraktują to poważnie. Nawet bym nie pomyślał strona normalna . No zobaczymy czy przyjdą buty.

Danka
@Sylwester

Witam ja także czekam dostałam email że wysłali a nie na nawet linku z poczty dziwne a panu już przyslai

Slawek
@Sylwester

rowniez zamowilem i obawiam sie ze nie przyjdzie przesylka. Podpinam sie pod pytanie? @Sylwester paczka doszła?

Kaczy

Przyjdą podroby z chin

Joanna
@Sylwester

Proszę o informację czy buty dotarły..też mam obawy co do mojego zakupu Pozdrawiam

@Sylwester

Policja przyjmie zgłoszenie i nic nie zrobi bo niby jak... Od razu chargeback do banku i odstąpienie od umowy...

Piterus
@Sylwester

Niestety nie mam dla ciebie dobrych informacji , ja już czekam pona 30 dni i nic.................... Niestety zostaliśmy (usunięte przez administratora)

x
@Sylwester

witam, czy buty w końcu przyszły?

@Sylwester

Ja czekam na buty już tydzień, napisałam do nich meila z żądaniem zwrotu pieniędzy i czekam. Jeśli nie otrzymam pieniędzy do

@Sylwester

Jak wygląda sytuacja u Pana? Buty dotarły? Pewnie podróbki? Szukamy chętnych osób do pozwu zbiorowego. wasowska.karolina22@gmail.com

Dawid

I jak przyszły ?

Justa

Witam gdzie szukać pomocy zamówiłam buty i nic prawie dwa miesiące??

HELP
@Justa

Jeżeli minął czas dostawy złóż reklamacje i poproś o zwrot środków jeżeli nie otrzymasz w ciągu 14 dni składasz wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia czynu zabronionego z art 286 par 1 kk czyli (usunięte przez administratora) Firma Husaria sp. k. w której Pani Agata Lewandowska jest komandytariuszem prowadzi kilkanaście takich sklepów i jest wiele sygnałów przemawiających że naciągają ludzi. Warto też wcześniej złożyć wniosek do miejskiego rzecznika konsumentów opisując sytuacje, aby w Pani imieniu wystąpili do przedsiębiorcy. W którym sklepie Pani została (usunięte przez administratora)

Oszukujo
@HELP

Korzystałem ze sneakerarea.pl nie ma butów i kasy. Sklepy spółki Husaria (usunięte przez administratora) klientów

@Justa

wasowska.karolina22@gmail.com Zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego.

Zaskoczona
@Justa

Witam czy do tego czasu cos sie zmieniło bo też chyba zostałam (usunięte przez administratora)

Bartek

Kochani wszyscy którzy zostaliście oszukani lub tak się czujecie przez firmę Husaria Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków chcecie macie siłę powalczyć o sprawiedliwość czyli jednym słowem usadzić ten nielegalny proceder tej firmy. Husaria Sp. z o.o. Sp.K. z pełną premedytacją oszukują swoich klientów w każdy możliwy sposób nie możemy do tego dopuszczać zostaliśmy już oszukani więc trzeba przestrzec inny ludzi przed tą firma Ja i pewna Pani Karolina postanowiliśmy powalczyć o nasze pieniądze więc szukamy ludzi oszukanych jak my aby złożyć pozew grupowy przeciwko tym oszustom a im nas wiecej tym lepiej Osoby chętne proszę pisać na e-mail kogucikwot@gmail.com lub wasowska.karolina22@gmail.com Pozdrawiam Bartek

Zamówiłam i oplacilam buty już tydzień temu i paczki nie otrzymałam, napisałam maila do tej firmy , bo tel nie ma i czekam. Jeśli nie otrzymam zwrotu pieniędzy zgłoszę sprawę na policję.

@Kasia

Z jakiej strony zamawiałaś? Mi wysłali znoszone obuwie, dotego podróbki...

ZAWIEDZIONY AIR MAX

Ludzie uważajcie, W internecie jest MNÓSTWO podróbek !!! trzeba uważać zwłaszcza na NIP 6762572927 --> wiele sklepów @nline PODSTAWA : Czytać uważnie regulamin / opcje dostawy itp. porównując ceny na firmowych e-sklepach itp.

Tatiana

Sytuacja u mnie wygląda tak samo jak i u reszty komentujących .. czy ktoś z was zgłosił to na policję????

Lolo
@Tatiana

Ja idę dziś opisz dokładniej swoją sytuację

Aleksandra
@Lolo

Czy ktos z was zglosil to na policje?

ZAWIEDZIONY AIR MAX

UWAGA na firmę HUSARIA Sp z o.o. Kraków !!! Zamówiłem buty ''AIR MAX'' Nike we wtorek 22.02.22 . Dziś mamy 25.02 Piątek i niepokoi mnie to, że nie ma jeszcze dostawy ''POCZTA POLSKA '' w mojej firmie. Wchodzę na strone sneakerArea.pl a tam Nie ma nr telefonu a śledzenie paczki podają po 10-15 dniach to jakaś FARSA! Pachnie (usunięte przez administratora)! Czytam teraz inne komentarze i jestem o tym przekonany. Napisałem wiadomość na adres bok@sneakerarea.pl o natychmiastowy zwrot pieniędzy na konto. Pod NIPem : 6762572927 mamy : Husaria Sp. z o.o. Sp.K. (usunięte przez administratora)

xxx

Sklepy z podróbkami firmy Husaria sp.k. Po miesiącu dostaniecie telefon z celnego że trzeba zutylizować towar Pod żadnym pozorem nie kupujcie lepiej wysłać kasę na głodne dzieci (usunięte przez administratora)

Antek
@xxx

Dzięki za info jest wiele takich sklepów trzeba bardzo uważać

Arek
@xxx

Prawie się nabrałem, przy zamówieniu niby 2 dni wysyłka, a w rzeczywistości paczka z chin po 30 bałbym się otworzyć może jakiś covid-19 by wyskoczył :D

Air Max

Podróbki nie polecam

China

Podróbki z Chin... Stanowczo odradzam

Red

Złożyłam u nich zamówienie 9 grudnia jeszcze nie dotarło. Strona obuwie-online.pl nie otwiera mi się. Nie mogę zobaczyć co z zamówieniem. Po wcześniejszych komentarzach domyślam się, że to (usunięte przez administratora)

Patrycja
@Red

Ja zamówiłam buty 2.01.2022 i nic strona nie działa, jednak mają (usunięte przez administratora) bo już przeszukałam drugi sklep www.swietnebuty.pl też jest ten sklep pod tym samym adresem co obuwie-online.pl Jest to wielkie (usunięte przez administratora) strona nie działa, maile nie dochodzą, towary nie ma, ani zwrotu pieniędzy

@Patrycja

Na odstąpienie za późno > chargeback do banku (zawsze warto spróbować) > UOKIK > Policja > Rejestrator domeny, Platforma Shoper.pl Generalnie na brak potwierdzenia zamówienia czy brak chęci kontaktu powinno wywołać natychmiastowa reakcję

Wersen
@taktociupa

Ja odstąpiłam w terminie i też nic się nie dzieje. 0 kontaktu. Chyba tylko zgłoszenie na policję zostało, bo płatność blikiem zrobiona, to nie ma, jak jej odzyskać.

Hej zajmuje sie oszustwami w internecie. Jeśli zamowiliscie placac karte pamietajcie ze macie 120 dni na zwrot pieniedzy! Sprawdzcie usluge w swoim banku "chargeback".

Kaczy
@Ewa

A jak ktoś blikiem płacił to tak samo działa?

Joanna
@Ewa

Pani Ewo jak płatności blikiem?

Red

Jeśli przelewem?

@Kaczy

Można płatność blik idzie przez pośrednika warto też odstąpić od umowy kupna

@Red

Przelew pewnie też jak w bliku szedł przez pośrednika nie ma potwierdzenia przyjęcia zamówienia... Warto jednak wysłać wiadomość z odstąpieniem od umowy według obowiązujących przepisów...

@Ewa

Chętnie pogadam na temat (usunięte przez administratora) jakiś kontakt do Ciebie?

AnnaEn

UWAGA (usunięte przez administratora) Syn również został przez tą chińsko/polską mafię (usunięte przez administratora) Stracił całe pieniądze, które uzbierał sobie na wymarzone buty. TO JAWNE (usunięte przez administratora) które uświadamiasz sobie po otrzymaniu maila potwierdzającego zakup. Zastanawiam się jak to jest możliwe, że nikt tego jeszcze nie zgłosił nigdzie, i nie jest prowadzone przeciw tej ”spółce” żadne postępowanie. Kto dopuszcza, że w Polsce można na legalu prowadzić działalność, która zajmuje się stricte wyłudzaniem pieniędzy poprzez sprzedaż nie istniejących rzeczy/podrób z Chin! Sprawa zgłoszona będzie do prokuratury.

Kat
@AnnaEn

Czy udało się odzyskać pieniądze również zostałam (usunięte przez administratora)

Asia31
@AnnaEn

Czy zgłosiła pani sprawę??

Slawek

Również dałem się oszukać tej pseudo firmie z Krakowa. Czy ktoś zgłosił sprawę na policję?

Angela
@Slawek

Ch chcieliśmy synowi zrobić prezent i po raz pierwszy w życiu nabrałam się na taki sklep. Nie wiem jak odzyskać pieniądze.

Renata

Hej zamówiłam buty za 660 zł i nie przysłali ich (usunięte przez administratora) mnie. (usunięte przez administratora)

Tw

Husaria Sp. z o.o. Sp.K. Lipska 57/36 30-721 Kraków alejabutow.pl uwaga na podróbki 100% nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Husaria Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Husaria Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Lipska 57/36
    30-721 Kraków