Opinie o Mleasing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mleasing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mleasing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mleasing Sp. z o.o. w Warszawa

Patrycja

Dawno nie spotkałam się z tak toksycznym miejscem. (usunięte przez administratora), plotkarstwo i strasznie niskie zarobki.

Klient

Nie polecam tej firmy nikomu, dramat nie ma z nimi kontaktu tylko maile , jeden wielki chaos , maja pretensje ,nie ogarniają spraw , zero pomocy z ich strony jak by klient miał wszystko wiedzieć, ceny za usługi mega wysokie w porównaniu z innymi leasingami !!! Nie polecam , omijać szerokim lukiem! Miło jest do momentu jak podpiszesz leasing później maja klienta w (usunięte przez administratora)

ewaaa
@Klient

Dokładnie tak jak u mnie ! Kontakt tylko przez e-mail nikt nie odbiera telefonu , a o jaką kolwiek informacje trzeba się prosić i liczyć na to ze w końcu ktoś raczy odpisać , bo o rozmowie to nawet nie ma co mówić . Dzwoniąc na infolinie odsyłają do prowadzącego sprawę , a prowadzący sprawę nie odpowiada od miesiąca . Katastrofa ! Nie polecam !

Czy zdarzają się nadgodziny w Mleasing Sp. z o.o.?

Patrycja Nowy wpis

Wiecie, czy Mleasing Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Klient

XYZ
@Klient

I dobrze, że jest kontakt tylko mailowy wystarczająco dużo ma ta firma takich roszczeniowych klientów, którzy uważają się za pępek świata i chcą wszystkiego na już. A tak często po prostu się nie da.

@XYZ

to w zasadzie jacyś przedstawiciele czy doradcy nie powinni tu być od tego, żeby jakoś umiejętnie dialog z klientem prowadzić, żeby nie dochodziło do jakiegoś niezadowolenia? co z renomą?

ewaaa Nowy wpis
@Klient

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mleasing Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy

Czym w Mleasing Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Baluga

Jak jest w mLeasingu z mobbingiem? Bo doszły mnie słuchy, że w niektórych działach jest okropnie pod tym względem. Nie chce mi się w to wierzyć, bo w mBanku chyba zwracają uwagę na takie rzeczy jak (usunięte przez administratora) nie? Ale ponoć mLeasing ich nie obchodzi i nie interweniują, nawet jak dostają sygnały. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może się wypowiedzieć i zaprzeczyć lub potwierdzić te pogłoski?

@Baluga

@Baluga. Nie potwierdzimy, nie zaprzeczymy. Doradzimy: NIE RÓB TEGO.

...
@Baluga

(usunięte przez administratora), niedocenianie pracowników którzy wyrabiają premie i nadwyżki pracy, wynagradzanie pracowników którzy nie robią nic i kombinują jak mogą.

Kowalska

Filip Radomyski ukłon w kierunku tego Pana. Profesjonalny sprzedawca a przede wszystkim osoba która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprzedaży. Kontakt w nocy i o północy. Dziękuje

Pracownik centrali

W moim zespole w centrali jest bardzo ok. Wysoko cenię sobie współpracę z moim managerem i zespołem.

@Pracownik centrali

i jak długo już pracujesz w takich warunkach? Od samego początku tak było czy musiałeś sobie wypracować pewne względy?

Na jakie wsparcie w Mleasing Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Handlowczynie są zwykle na działalności. Osoby zatrudniane przez firmę zewnętrzną mają umowy na czas określony. Zgodnie z KP przedłużają tylko do porodu.

Nickol

W obsłudze klienta dużo dziewczyn rodzi i wraca do pracy Duże zrozumienie sytuacji i wyrozumiałość koleżeństwa i szefostwa. A teraz przy hybrydowej pracy jeszcze lepiej pogodzić obowiązki rodzinne z pracą.

Halina
@Nickol

Brzmi super :) jest opcja pracy hybrydowej, a całkowicie zdalna wchodzi w grę? Pracodawca zapewnia potrzebny sprzęt podczas pracy w domu?

To totalna nieprawda. Wiele można nieciekawego powiedzieć o tym pracodawcy (jak pewnie o każdym) ale w powyższej kwestii firma jest całkowicie OK. Możliwe że są jakieś osobliwe przypadki ale nie sądzę by wynikały one akurat z posiadania potomstwa. W firmie pracują pracownicy po 20 lat którzy mają po pięcioro dzieci. Pytanie należało by postawić inaczej. Czy chcesz ostro zasuwać (za przeciętne pieniądze) i jednocześnie wychowywać dzieci?

Beata

z tego co piszesz niektórzy tutaj muszą? a odnosząc się do tej pierwszej części to co nieciekawego masz na myśli, skoro tak wiele można powiedzieć?

Wiola
@Halina

Nie ma możliwości całkowitej pracy zdalnej. Wymuszają przychodzenie do biura mimo że i tak nie ma dla wszystkich miejsc i jest to po prostu bezsensowne siedzieć na jednym openspace.

Beata

no a jakich ambicji byś od nich samych oczekiwała. Z ich perspektywy można więc napisać, że praca jest spokojna i stabilna? Może to wystarcza a rodzina jest ważniejsza niż kariera? Na jaką jej ścieżkę Ty byś mogła sobie tu w firmie pozwolić?

@Beata

Ja mam od nich oczekiwać jakiś ambicji skoro one same ich nie mają? To chyba tak nie działa. A co do kariery w mleasingu dobre :)

Pracownik centrali mLeasing

Pracowałem po ciemnej stronie mocy, czyli w centrali firmy przez prawie 10 lat. Dopóki zarząd był częściowo niemiecki, to była przyzwoita firma. Obecnie to moralny ściek uosobieniem którego jest sam prezes. Kpiący z pracowników 50+, cyniczny, bez kultury, bez szacunku dla pracowników, przyniesiony w teczce z mBank karierowicz. Zwolnienia ludzi którzy budowali firmę przez ponad 20 lat to tam norma. Przez 8 lat bez podwyżek, co roku plan +20%, cięcia premii, limitów paliwowych, segmentu aut służb., degradacja stanowisk („spłaszczanie struktur”) słowem, gdy idzie o styl, kulturę zarządzania, mLeasing to emanacja najgorszych cech korporacji. Oczywiście wszystko ubrane w nowomowę i bełkot menadżerów bez kręgosłupów moralnych. Ta opinia nie jest skierowana do klientów, a ludzi którzy zastanawiają się nad pracą dla mLeasing.

Leszek

W ogłoszeniu dotyczącym pełnomocnika ds. leasingu zaoferowano um. B2B. Napisano, że wymagane jest co najmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług, najlepiej finansowych. Nic jednak nie wspomniano o pieniądzach za pracę. Można wiedzieć czemu, a przede wszystkim, ile płacą? Bo informacja o tym, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne mi nie wystarcza.

Jmyna

Jakie wartości wyznawane są w mLeasing?

Analityk

Pracuję w Mleasing jako analityk w HQ w Warszawie. Zarobki są konkurencyjne, dyrektor na bardzo wysokim poziomie. Koledzy z pracy są przyjaźni. Zdecydowanie miejsce pracy godne polecenia.

@Analityk

hej, pisząc o zarobkach masz na myśli samą podstawę? chyba, ze coś jeszcze się na nią składa, jakieś premie np? jeśli tak to jakie?

Czy w firmie w związku z ostrą inflacją, pojawiły się już podwyżki wynagrodzenia? Czy są przewidywane?

York
@Tomek

Zarobki w tej firmie są niewiele większe od tych na kasie w Lidlu. W tym, że w Lidlu nawet nikt nie oczekuje, że będziesz umiał rozmawiać po polsku, za to w mleasing oczekują, że zrobisz za te pieniądze plany rzędu 25 mln rocznie. Niech sobie Panie z HR pójdą i sprzedają skoro to takie "małe plany" sprzedażowe.

Iwona
@York

A ja w sumie nie wiem, jakie tam są zarobki. Nigdy nie sprawdzałam, przybliżysz? Co za problem napisać po prostu te widełki chociaż?

Czy w Mleasing Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Jacuś

Nie, nie ma. I od 6-7 lat nie było.

Aurelia

Tylko dla pracowników etatowych.

@Aurelia

A jaki tu jest podział struktury ze względu na rodzaj zatrudnienia? Etatowi to ile % z całości i tak samo pozostali?

Jacuś.
@Aurelia

Bzdury piszesz.

@Jacuś.

Czyli jednak to pozytywne info? Każdy po równo tu wszystkiego dostaje? Można liczyć na równe traktowanie?

Czy pracodawca Mleasing Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście że istnieje system motywacyjny. Co roku w nagrodę za zaangażowanie, dostajesz o 15-20% wyższe plany.

Aurelia

potwierdzam

Iwona

Piszecie ze nerwicy można dostać :D Nie uważam się ja np za osobę szczególnie wrażliwa chyba ze nie wiadomo co tam się dzieje? Nie ogarniam co macie na myśli w ogóle

Powiem tak: Pracowałem w jednym z oddziałów w sprzedaży. Dramat to mało powiedziane. Ludzie na działalności z prowizjami od sprzedaży, więc każdy jak robot - byle tylko podpisać umowę i zgarnąć prowizję. Pracowałem to wiem, jak to wygląda. Jak nie jest się kluczowym klientem tylko jakimś niewielkim leasingobiorcą to wszystko jest dobrze do momentu podpisania umowy. Jak jest już umowa podpisana, przedmiot wydany to się zapomina o tym kliencie. Niech dzwoni sobie na infolinię. Dodatkowo bardzo dużo opłat. Np. za wydrukowanie z systemu potwierdzenia OC (co zajmuje może z 2 minuty) opłata 50 PLN. Ze względu na to, że doradcy mają wynagrodzenie prowizyjne to każdy tylko klepie i klepie umowy jak w fabryce. Przez to atmosfera kiepska, bo przecież nie ma czasu na cokolwiek. Ciągły wyścig szczurów. Oczywiście odgórne polecenie managementu, żeby nic klientowi nie dawać za darmo. Za byle co kasować jak się da, bo trzeba wyrobić target. Jak się dla kogoś liczą pieniądze, chce zapieprzać, nie liczy się atmosfera, drugi człowiek tylko pieniądze to firma dla niego. Dorobisz się szybko, ale kosztem zdrowia, nerwów i toksycznej atmosfery w teamie.

Sebastian

Rozumiem, że według Ciebie atmosfera nie jest najlepsza, ale jak sam wiesz każda firma liczy na zysk. Także pracownicy, którzy dostają prowizję, swoją wydajną pracą podwyższają wynagrodzenie. Wspomniałeś, że większość handlowców pracuje na umowie B2B. Czy jest to konieczność i wymóg firmy, czy pracownicy mają wybór i sami decydują, która umowa jest dla nich korzystniejsza?

Kolega trochę przekoloryzował pod koniec wypowiedzi. Nawet jak zapieprzasz to się nie dorobisz. No chyba że depresji, nerwicy albo wrzodów żołądka.

Tez prawda. W tej firmie szczegolnie. Pozdrawiam

On

Pracowalem w odziale w Gdansku. Nie polecam. Szczegolnie szanownej pani dyrektor.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mleasing Sp. z o.o.?

Byly pracownik

Jak natrafisz na kogos takiego jak dyrektor Alicja C. z Gdanska to wspolczuje.

@Byly pracownik

Nie wiem skąd ta opinia, Alicja C. Była moja przełożona przez prawie 3 lata- najlepsza menagareka jaką kiedykolwiek miałam nad sobą. Miała swoje lepsze i gorsze dni, nie powiem, ale kompetencji jej nie brakuje.

@Była pracowniczka

Co do wiedzy i doswiadczenia to sie zgodze. Ale juz codzienne wstawki polityczne, ze PO dobre, PiS zly, Tusk dobry a Kaczynski zly to przegiecie. Biuro nie jest miejscem, gdzie sie glosi swoje poglady polityczne. Po drugie soft skills i traktowanie pracownikow to jest cos nad czym warto by popracowac. Jesli dyrektor Alicja kaze pracownikowi usiasc, a sama nad nim stoi i go opieprza przy innych pracownikach to juz swiadvzy o braku szacunku do pracownika (nie chodzi tutaj o mnie).

Ona
@Byly pracownik

Tez odeszlam przez Alicje. Dopoki bylam asystentka bylo wszystko w porzadku. Jak zostalam handlowcem to tylko wymagania, ciagle awantury, mobbing. Wracalam do domu i nie chcialo mi sie nic.

@Byly pracownik

Oj koleżanko po fachu, wiedzę, że zwolnienie przez Alicję boli i podszwasz się pode mnie, wypisujesz fałszywe opinie, jako że ona była moim powodem odejścia. No, ale z ust innych wiem, że kłamanie w różnych kwestiach masz we krwi ;) Poglądy polityczne, czy religijne, etc. wiadomo to sprawa indywidualna i biuro to nie miejsce na ich głoszenie tu się zgodze. O charakterze i metodach praktyki stosowanych przez Panią Dyrektor nie będę dyskutować, bo nic one nie wnoszą. Mobbingu tam nie widziałam, atmosfera w zespole była świetna, to że indywidualnie się nie dogadałyście na finale Wasza sprawa, ale pranie brudów w necie jest słabe. Pozdrawiam! :)

@Ona

Kłamstwo ;)

Byla pracownica

Zeby pracowac w mleasing trzeba omijac szerokim lukiem oddzial warszawa 2 marszakowska/krolewska.

@Była pracowniczka

Tez Ciebie pozdrawiam i zycze sukcesow :) Choc wspolpracy z Toba nie wspominam dobrze. Widocznie kolezankami bylysmy tylko w pracy i wtedy tez niezbyt dobrymi :)

Karol

Jakie są zarobki dla managerów ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mleasing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mleasing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mleasing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mleasing Sp. z o.o.?

Mleasing Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Ks. I. Skorupki 5
    00-963 Warszawa