Opinie o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. w Opole

Stefan

Moja opinia o kadrze pracowniczej jest taka , jakby to ująć. Panie które tam pracują zachowują się jak dzieci w przedszkolu , beznadzieja wmawiają ludziom coś czego nie powiedzieli , żeby wyszło na ich . Kolesiostwo , jak im nie pasujesz to stosują mobing. Laska która zostaje brygadzistka myśli że jest dyrektorem , mózg im się lasuje. Atmosfera beznadziejna, chyba im się coś pomyliło z obozami pracy . W skrócie odradzam prace w tej pożal się Boże firmie . Najgorsi są ludzie i atmosfera która tam panuje . Jak się postawisz to będą kłamać, wkładać w twoje usta słowa których nie powiedziałeś, zrobią wszystko żeby szefostwo Cię zwolnilo. Tępe laski tam pracują. Odradzam serdecznie

Szanująca się osoba!

Wynagrodzenie 3000 tysiące to jakieś 2300 na rękę! To kpina, teraz to większość firm płaci minimum na rękę 2500 tysiąca! Dziwią się dlaczego wszyscy mają (usunięte przez administratora) na firmę jak i pracę!

Zadający pytania
@Szanująca się osoba!

Pensja jest adekwatna w tym momeńcie do pracy której wykonują pracownicy na produkcji, ewidetnie ktoś nigdy w życiu nie pracował w takich miejscach i tak naprawdę jest to jedyne miejsce gdzie są takie luzy oraz "ciężkość" wykonywanej pracy czyli praktycznie brak wysiłku za wyjątkiem ciągłego skupienia i myślenia. Firma nie jest bez wad ale jeżeli ktoś narzeka na nią a nadal w niej pracuje to znaczy że nie jest tak źle czyż nie ? Jest wiele osób z twoimi poglądami ale nadal tam pracują bo wiedzą z lżejsze pracy z ataków pieniądze nie znajdą ;)

Co za gość
@Zadający pytania

Czytam opinie i widzę że ktoś ma (usunięte przez administratora)w głowie. Złapałem trzech pracowników po pracy ja akurat kończyłem rozmowę z kartami. Żaden z nich nie wypowiedział się pochlebnie o firmie. Tak jak ktoś tu pisał stawka śmieszna. Chyba że ktoś nie ma ambicje i całe życie zarabiać takie śmieszne pieniądze.

lola

A liderka na maskach Dominika? Która ciągle znęca się nad pracownikami ? Bo ktoś jej nie podpasowal ?

Luki

Lampy prawie stanęły a na markach jest bur....... powinni tam wymienić jedną liderke (K) i PANA ARTURA. To może zrobi się tam porządek. Co o tym myślicie

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PAKOWACZ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Artur

Nie polecam, mała płaca i zachowanie osób tak zwanych "liderami" to porażka.

Luki

Ta firma planuje przez ten nowy zażądał a naj bardziej przez panią ANIE I PANA ARTURA Z MASEK

Mendi

Co rude to fałszywe,i niema pojęcia o tej robocie

Bryndal

Czemu nam zabrali posiłki regeneracyjne,czy ta firma planuje,po tym jak Nowe kierownictwo weszło do tej filmy???????

Moli

Ale reż pani Anna niema pojęcia o tej robocie i doprowadza do klęski tej firmy

Iola

Firma jest do bani

Pudel
@Iola

A szcegulnie na maskach pan Artur niewiele wie o tej robocie

Karola

Są może miejsca na stanowisko pracownik fizyczny . Na tak zwane "maseczki"?

Grzegorz M.

zastanawiam się dlaczego Pani kadrowa nie może zachować tajemnicy zawodowej, tylko rozpowszechnia informacje związane z moją osobą wszystkim po kolei... spokojnie też do mnie dotarło :) Tak, właśnie szukacie już 2 rok pracownika na UT, Gratulacje niepowodzeń. Co do góry, to Pani menadżer słucha się kierownika, a ten kierownik nie zna podstawowych zasad BHP i gardzi ludźmi,(usunięte przez administratora)żeby mieć jakieś lepsze stanowisko pracy, przepraszam, że wielokrotnie przy wszystkich podważyłem autorytet,ale jestem osobą, którą nie da się gnoić, przez co straciłem pracę. Dodam, że 90% komentarzy krytyki firmą są prawdziwe, podpisuje się.

Grzegorz M.
@Grzegorz M.

pisałem tam o Radku ale jest usunięte przez administratora, a przecież imię Radek to nie przekleństwo lub NIE JEST powodem do usunięcia.... ADMINISTRATOR NISZCZYSZ MI FORMĘ WYPOWIEDZI UZASADNIJ USUNIĘCIE PRZEZ ADMINISTRATORA....

współpracownik
@Grzegorz M.

Grzegorz zakończyłeś u nas pracę 2 lata temu, ale chyba nie możesz się z tym pogodzić, że zostałeś zwolniony. Spokojnie, nikt już o Tobie tutaj nie pamięta, więc skup się na swoim obecnym życiu, postaraj się lepiej pracować w nowej pracy.

Anonimowy

Cześć kochani, moja opinia na temat firmy jest wzorowa. Nie ma drugiej tak dobrej firmy w Opolu, naprawde to miejsce jest niepowtarzalne z każdej strony troska i opieka kierowników. Pełen profesjonalizm. Atmosfera rodzinna, wszyscy sie szanują. Nie zmieniłbym tego miejsca pracy na żadne inne, nawet gdyby mi mieli zapłacić 2x więcej.... Pozdrawiam.

Anonimowy2
@Anonimowy

Ha ha Widzę propaganda firmy działa. Opis wymuszony, rodem z książki. Pozdrawiam HR Firmy :)

Stefan
@Anonimowy2

Mi się też tak wydaje.ogłoszenia o pracę w tej firmie wiszą bardzo długo.czyli wniosek jeden : źle płacą lub (usunięte przez administratora)

hihihi

to ktos z kadr napisal

@Anonimowy

myślę że jak by Ci zapłacili dwa razy więcej to nawet na rurze byś się kręcił

@&#

Hahahahaha :D

Umiarkowanie zadowolony
@Anonimowy

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład produkuję lampy, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić...marchew.

Unuczukwo
@Umiarkowanie zadowolony

Umiłowanie życia sprawia że produkujesz lampy ? Bardziej wyglądasz mi na świadka Jehowy niż na poetę albo po prostu zmień dillera. Hahaha

@Umiarkowanie zadowolony

Idź na pasterza, skoro taki dobry człowiek z Ciebie, no tak mi też produkcja lamp dała wiarę i sens życia, normalnie, szalenie szczęśliwy jestem, że tam nie pracuje :D

Umiarkowanie zadowolony
@Grzegorz Moszczyński

Pan mówi o tekście, ale pan ma na myśli wyłącznie treści, których tu nie ma. Aha. No więc jeśli to jest forma bez treści, to nie ma to waloru obiektywności, no więc jest to formalizm. I to jest groźne, ale formalizm jest jeszcze groźny dlatego, że jak nie ma tam treści, to po prostu można tam sobie podkładać różne treści i może nawet takie, które by nam tu nie odpowiadały.

@Umiarkowanie zadowolony

no właśnie nie odpowiadały :) Dobrze że filozoficznie sam sobie wytłumaczyłeś co odpowiada co nie odpowiada, Edek to Ty to piszesz? czemu się nie podpiszesz, nie rozumiem tego... no ale pozdro

@Umiarkowanie zadowolony

Też uważam, że ludzie z samej produkcji są w porządku, jeśli Ci pomogli to się cieszę, jeśli znalazłeś tam swoją miłość to też się cieszę, ale tu chodzi o konkretne zarządzania zasobami ludzkimi na tym forum

Jacek
@Anonimowy2

Jeżeli uważasz, że poprzednia opinia jest niezgodna z rzeczywistością, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś napisał swój komentarz na temat firmy Hongbo Clean Energy. Nikt nie wspominał o wynagrodzeniu. Czy pensja i dodatki są według Ciebie satysfakcjonujące? A umowy o pracę? Są stabilne i długoterminowe? Dodaj obiektywną opinię z Twojego punktu widzenia.

Edek
@Grzegorz Moszczyński

Ja j uż nic nie piszę na tym forum. Nie pracuję w hongbo,więc po co mam się wypowiadać. Grześ jeśli masz jakis problem emocjonalny albi umysłowy (wkręciłeś sobie że ja to piszę) to najlepiej zmień lekarza bo ten do kturego chodzisz cię najwyraźniej oszukuje. Ja nie narzekałem na pracę w hongbo. Jak dla mnie za malo się działo poproatu i tyle. No i jeszcze kilka spraw mi tam nie bardzo pasowało ale to chistorja. Więc moja rada : uspokoj się kup melisane albo coś żyj sobie spokojnie.

@Edek

Ty masz umysłowy ja tylko zapytałem czy to Ty piszesz, a jeśli chcesz to dam Ci namiar do lekarza, zapisze Ci tablety :)

Zjajem
@Edek

Dają na produkcjii najniższą krajowąm brak dojazdu do pracy bo nie ma połączenia komunikacjii miejskiej a ty gadasz o tym że się mało działo ?? czy ty sie dobrze Edek czujesz ?? Proponuje zmienić lekarza. Teraz wyobraź sobie że dojdzie system pracy 3 zmianowy. 2150 brutto/mc - Powodzenia Edek w kamieniołomach jak uwielbiasz tak pracować.

Zjajem

demol
@Anonimowy

Ty chyba z kierownictwa jesteś?Nie znam nikogo kto tam pracował i miał dobre zdanie na temat tej firmy.Firma złotówa nikomu nie płacą nawet za cło .

Operator

Firma jest niepoważna , tydzień po rozmowie i nawet żadnej informacji zwrotnej czy decyzji , brak szacunku do człowieka , to teraz proszę sobie szukać Ukraińców

Ignacy

Praca jako elektryk można opinie ?

Czy można liczyć w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Charlie

Oczywiście że tak

Charlie

Oczywiście że tak

załamka

Można, pewnie... szkoda tylko że za nią nie płacą mimo tego, że potrącają z wynagrodzenia. Nie jestem pierwszą osobą, która chce dostać się do lekarza i okazuje się że mój pakiet nie jest aktywny. Życzę wszystkim pracownikom tego bałaganu dużo zdrowia...

Robert

Witam. Znalazłem ogłoszenie na stanowisko pracownika w utrzymania ruchu. Czy ktoś z aktualnie pracujących w Hongbo mógłby opowiedzieć jak się pracuje dla tej firmy? Jaka panuje atmosfera, czy są jakieś benefity, praca w weekendy? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

????????????
@Robert

Praca ok atmosfera również a o pracę w weekend trzeba zapytać na rozmowie bo to jest roznie

....................

Witam. Firma jest śmieszna. Nigdy nic nie ma, jak już ruszy produkcja z kopyta to okazuje się że nagle jest brak części . Brak potrzebnych przyborów do pracy, inżynierzy jak i osoby odpowiedzialne za produkcję gdy intnieje problem albo udają ze nic nie wiedzą albo wszystkiego zapominają. Praca na produkcji nie jest ciężka, atmosfera w miarę ok. Jeżeli chodzi o płace to wszystko zależy od kompetencji pracowników. Ale totalną katastrofą jest terminowość wypłat. Niektórzy dostaje nawet 4 dni po terminie pensję. Kadrowe nieogarnięte, nigdy nic nie wiedzą, nie dają na czas pasków płacowych . Moja opinia : praca na produkcji ok, szefostwo i osoby odpowiedzialne za firmę to jest totalna amatorka. GENERALNE MASAKRA! Zastanówcie się dobrze zanim tu przyjdziecie pracować!!!!!

Bubu
@....................

Dokładnie, tak jak mówisz! Totalna dzika sraczka. Zaocznie studia porobili i wielcy fachowcy inżynierowie - Parkingowy z UK w logistyce ? Tam każdy na cudzej (usunięte przez administratora) do raju - AMATORSZCZYZNA - Nigdy by nic nie osiągnęli koledzy z podwórka gdyby była rekrutacja z prawdziwego zdarzenia patrząc na umiejętności i doświadczenie (Kompetencje). Jednej Pani ojciec miał kolege ze starych czasów PRL (Układy,układziki) który pomimo braku kompetencjii objął pewne ważne stanowisko w firmie i gdyby nie znajomości szemrane to byłby nikim. Ale czekam aż właściciel odkryję ile pieniędzy wtopiły pewne osoby i ilę towaru zniknęło podczas kadencjii pewnych delikwentów - Pociągnie do odpowiedzialności materialnej.

Stankarp
@Bubu

W logistyce trzeba znać j. Angielski i inne. Jak ten Pan z UK trafił tam i z powrotem to znaczy że umie czytać mapy i bez google maps sobie poradzi ( czego mileniasi nie potrafią)

Potencjalny pracownik

Jakie są wasze opinie na temat działu Informatycznego ? Widziałem ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty i się zastanawiam nad aplikacją.

Wariatek 123 456 789

Witam. (usunięte przez administratora)W dalszym ciągu niektóre osoby plączą się po firmie bezużytecznie (pozostaje pytanie na jakich zasadach zostali tu przyjęci i za co? Po napewno nie za poziom inteligencji (niektórym tu jej Brak). Jakbym był na miejscu szefa tej firmy, bym się zastanowił nad osobami, które nią zarządzaja(tak, chodzi o górę),(usunięte przez administratora)nie dajcie się kochani, jeszcze kiedyś będzie pięknie, o ile ta firma wytrzyma na rynku! Ale napewno nie z tak "wyśmienitym" zarządem. Pozdrawiam moich byłych znajomych z produkcji :*

Zostaw merytoryczną opinię o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Augustyna Kośnego 62
    45-372 Opole

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.