Opinie o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. w Opole

Sąsiad

Hej pracownicy produkcji słuchajcie tak po sąsiedzku przyjmę was do pracy. Poszukujemy pracowników produkcji praca lekka kobiety i mężczyźni no i wypłata zawsze na czas, umowa bezpośrednio z pracodawcą. Jak już pisałem po sąsiedzku. Piszcie kto zainteresowany jakoś się skontaktujemy bo jak zostawię tutaj jakiś kontakt to zablokują mi komentarz

Sąsiadka z hongbo
@Sąsiad

Jak mozna sie skontaktować

@Sąsiadka z hongbo

tuszeimport@gmail.com

Byle do wypłaty

Pełno negatywnych komentarzy że praca zła że pracownicy są do (usunięte przez administratora) ale mimo wszystko pracują w firmie :D Obgadują innych za plecami ale w twarz człowiekowi nic nie powiedzą, a jak mówią to próby poniżania. Brak sensownych argumentów przeplatane z bzdurami wyczytanych chyba z interrnetu, potrafią tylko narzekać gdzie praktycznie praca najlżejsza z możliwych na produkcji. (usunięte przez administratora) jesteście, skoro tak wam źle zmieńcie prace lenie zbolałe. Ja zmieniłam, tylko dlatego że nie chce mieć do czynienia z ludźmi którzy osiągneli (usunięte przez administratora) i jeszcze potrafią kopać dalej obgadując inncyh za plecami, tacy odważni. Uważacie się za królowe/królów tylko jaka rodzina królewska zarabia najniższą krajową?? :D Znajcie swoje miejsce i róbcie to do czego jesteście zobowiązani, a firma będzie funkcjonowała lepiej. P.S. nie wszyscy pracownicy to (usunięte przez administratora) ;)

Pieniądze
@Byle do wypłaty

Twoja wypowiedź to (usunięte przez administratora) Firma miała już jakiś czas temu problemy z wypłatami (opinie Google z lat do tyłu ) jak i firmy które świadczyły usługi dla hongbo nie wypowiadają się tam za dobrze (większość komentarzy negatywnych za nie zapłacone umowy) Tutaj większości ciśnie firmie bo robi pracowników... Lampy stoją pod pretekstem braku elementów które już płyną jakiś czas, agencja pracy zwolniona, ostatnie zebranie. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to skuma co tu się odwala. Niech ludzie dalej piszą prawdę o firmie a osoby które dostały wypłatę z biura niech dalej zachwalają firmę. Większość pracowników jest ok, zdążają się dzbany jak czarek ale to wyjątek inteligentnego człowieka, takim najłatwiej sterują firmy. Dalej się pytam gdzie wypłaty!

@Pieniądze

Firma to bankrut, taka prawda. Niezaplacone wypłaty, niezaplacone inne zobowiązania. Produkcja stoi więc na kolejne wypłaty też nie będzie. Jeszcze chwila bez wypłaty za kwiecień a zakladamy pozew zbiorowy. To jest jakaś kpina. Trzeba uciekać stamtąd jak najszybciej.

@Pieniądze

Biuro dostaje wypłatę na koniec, po produkcji, jak starczy kasy. Już w tamtym miesiącu pracownicy biura dostali wypłatę po tygodniu, a nawet później. Zresztą połowa pracowników biura znalazla już inna pracę

Prezes
@Pracownik biura

Tak jak prezes i spółka, takie bajki nie wciskaj. Kto miał już dostać ten dostał i siedzi na (usunięte przez administratora) zamknięta i propsuje firmę.

@Prezes

Taa I dlatego, z tej radości tyle osób z administracji złożyło wypowiedzenia :D. Jestem pracownikiem biura i też do tej pory nie mam wyplaty, ale twórz dalej teorie spiskowe. :D :D :D

Cezary
@Prezes

Prawda ci co mieli dostać dostali. Reszta może dostanie może nie. Ale zobaczymy czy pieniążki z Australii przyszły.

HongoBongo
@Pracownik biura

A możesz się Nam przedstawić, skoro pracujesz w administracji tak prężnie działającej firmy to się chyba tego nie wstydzisz.....

@HongoBongo

Prężnie działającej firmy??? Ktoś tu chyba ma problemu z czytaniem. Tą firma to porażka, uciekam stąd jak tylko będę mieć okazję. Wstydzę się, że tu pracuję..

HongoBongo
@Pracownik biura

Wiesz, to była ironia....

Kassss
@Pracownik biura

Czaruś to ty????? A gdzie uciekasz ???? Oby zobaczyli jaki z Ciebie czar ( niestety to nie pozytywny czar) jak ty to zrobiłeś w pare miesięcy z mechanika do majstra...... pozdrawiam.

merytoryczny

Myślę że watro nadmienić także, że pracownicy otrzymają wypłatę wraz z premią uznaniową, która zależy od wyników sprzedaży itp. Pomimo trudnej sytuacji firma nie zdecydowała się na wypłacenie tylko tzw. "gołej" pensji, lecz także premii. I uprzedzę hejterów - premię otrzymują tylko pracownicy produkcyjni. Administracyjni a zwłaszcza Zarząd (niestety) nie.... Co do atmosfery w firmie i jej perspektyw to jest OK.

@merytoryczny

Co pracownik produkujący maski czy lampy ma do sprzedaży? Rozumiem premię uznaniową za ilość, jakość itp, produktu. Firma wedle Polskiego prawa dopuściła się przestępstwa czyli przywłaszczyła cudze mienie w postaci wynagrodzeń. I nic już tego nie zmieni, to nie łaska firmy wypłacenia wynagrodzenia, firma powinna wypłacać dodatki w formie pieniężnej za zadośćuczynienie. I legenda, że pracownicy produkcji dostają najpierw wypłaty, brak logiki. Zarząd Polski musi tak gadać bo inaczej pracownicy produkcji by się już wypisali dawno.

@Pracownik produkcji

Premia uznaniowa za sprzedaż??? Chyba coś Ci się pomyliło. Nigdy nie dostałam żadnej premii uznaniowej. Jedyną premię jaka dostawalam była premia 20% wpisana do regulaminu. Jakieś brednie, plaćcie na czas ludziom I tak żyjemy z miesiąca na miesiąc zarabiając takie marne grosze.

xD
@Pracownik produkcji

Czytaj dokładnie, co napisałem a później pisz!

merytoryczny
@Pracownik produkcji

I za takie marne grosze żyjesz z miesiąca na miesiąc... Inne firmy płacą krocie za tą samą pracę, ale nie ma to jak lojalny pracownik. Tu go biją, tam uciskają, a on dalej dzielnie pracuje ku chwale firmy... Premia czy uznaniowa czy regulaminowa, jak zawał tak zwał ale jest... a nie koniecznie musi być... Jest uzależniona od wielu czynników, ale zawsze jest... nawet w trudnych czasach...

Wróżbita
@merytoryczny

Widzę, że jesteś wróżbita. Ale na pewno nie spostrzegawczy, pod komentarzami pisz czy pracownik, były pracownik... napisał komentarz. Ale ty wolosz wróżyć z fusów zamiast czytać... XD Ta konwersacja nie ma sensu więc powodzenia. p. s - nie jestem pracownikiem hongbo xD

@merytoryczny

Inne firmy PŁACĄ haha dobrze napisane. Rozumiesz co to znaczy nie mieć na rachunki i kredyt, bo firma nie placi?? Chyba nie... ciekawe kto takie brednie pisze, ale można podejrzewać wiedząc kto jeszcze z osób zarządzających został, pytanie tylko gdzie się ukrył bo jakoś to nie widać żeby był z ludźmi:D

Większość osób piszących te niepochlebne opinie, ma chyba problem ze sobą. Faktem jest że kondycja firmy jest raczej zła (nikt tak naprawdę nie wie tego napewno, czy tak jest czy chodzi o coś zupełnie innego), ale relacje koleżeńskie i atmosfera pomiędzy pracownikami produkcji (przynajmniej na lampach) była dobra, fajnie się pracowało, zdarzały się gorsze chwile i niemiłe sytuacje, jakieś tam plotki itp., ale ogólnie osoby z którymi przyszło mi pracować są super, każdy na swój sposób. Szkoda że są osoby które swoimi złośliwymi sądami psują obraz pracujących wciąż tam ludzi.

Co ty piszesz za bzdury. Na tej stronie opisuje się opinię o firmach a nie pracownikach. Mało kto piszę tutaj o swoich uczuciach co do pracowników. Tylko opisuje to co się dzieje w formie czyli woelka niwwoqdoma.

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PAKOWACZ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pracownik produkcji

Tak jak ktoś napisał, produkcja lamp stanęła i rozwiązali kontrakt z agencją pracy w tym plotki, że nie zapłacili. Domyśliłem się co się szykuję, szkoda że nie ma pomiędzy pracownikami zagrania bo dzisiaj podczas pierwszej zmiany parking był zapełniony przed firmą. Jest duże ryzyko, że pieniędzy nie zobaczymy a ludzie chodzą. Dzisiaj pojawił się artykuł wydany przez NTO o problemach firmy. Ludzie wybierajcie urlopy jak najszybciej i na L4. Zminimalizuje to ryzyko...

Praciwnik

Chwila i firmy nie będzie ludzie pozostawieni na pastwę losu bez wypłat,urlopy w powietrzu nikt nic nie wie, czeski film.zobaczymy co dalej

Witam praca fajna atmosfera w zależności jak i kto się potrafi dogadać jak we wszystkich zakładach o dużej ludności pracowników. Lider na zmianie akurat trafił mi się bardzo fajny a może i fajna szkoda tylko że ludzie go nie słuchają i robią co chcą . Co do płacy jestem w szoku że nie ma wypłat i tak duże opóźnienia bo przecież każdy ma do zapłaty rachunki na życie itp. Również szkoda ze właściciel firmy tego nie rozumie i tak zwane zlewa nas

On30
@1234567890

Właściciele firmy są pierdolnieci do dziś nie ma wypłat. Porażka tyle ludzi robi a nie wiem za co bo kays nie dają i nie wiadomo czy zamierzają wogole wypłacić wynagrodzenie. Dziś zebranie o 13.30 może się czegoś więcej dowiemy.

?
@On30

I jak coś wiadomo juz?

@On30

Dzień dobry I jak z rymy wypłatami? Kiedy obiecują ?

@?

Wypłaty maja byc niby za 5 dni roboczych Lepiej szukać nowej pracy

@123456

Czy pracownicy piszą o zwolnieniu?

opolski były operator
@123456

a zkąd te przypuszczenia

Tygrysek

Atmosfera jest całkiem spoko a praca naprawdę lekka, lecz jako były Operator daje opinię negatywną, z tego powodu co wszyscy niżej piszą - wypłaty. To jest porażka żeby czekać na to aż ktoś z Australii to wysyłał jak tylko znajdą się pieniądze. Po rozmowie z kadrami nic nie wiedzą co świadczy o tym że firma miała ma i będzie mieć (usunięte przez administratora) długo i brak pieniędzy.

opolski były operator
@Tygrysek

już dwa zebrania były jedno o tzw normie przy pakowaniu zero o kasie w czwartek kolejne ,że jak ktoś chce może na piątek brać urlop

Maseczki

Firma bankrut, nie wypłacili wypłaty. Raczej opinia już się nie przyda bo firmę raczej zamkną.

@Maseczki

A czy w ogóle planują wypłacić wynagrodzenia czy nie? Ludzi piszą ,ze za 5 dni powinni wypłacić

@1234

Haha dobre sobie, ciekawe z czego ????????????????????????

Jak teraz wygląda dział kontroli jakości przy produkcji masek? Czy maski nadal są wadliwe?

----XD,---

Maski wiecznie były wadliwe, wiecznie coś xD

Xx

Nadal brak wypłat ani słychu ani widu Atmosfera na produkcji jest ok, pracując na zmianie z Cezarym to istne piekło-zmiana z nim jest sztywna oraz obserwuje cała zmianę każdego ani nic nie pomoże jak noga ci się podwinie, zle maskę ułożysz /położysz to już jest larmo Porażka totalna niestety kierownik chyba tego nie widzi

Ciekawski

Chciałbym zapytać o godziny pracy na stanowisku dot. Kontroli jakosci? Czy specjalista pracuje na zmiany? Co z weekendami? Jaka panuje atmosfera w dziale kontroli? Jaka jest wasza opinia?

Potwierdzam, wypłaty nie na czas.

Normalnie91

Firma KOGUCIK! Spóźnia się z wyplatami wynagrodzeń. Wiecznie czegoś brakuje , maszyny to zwykły szajs (usunięte przez administratora) sie kilka razy na zmiane. Polityka firmy to (usunięte przez administratora) . Kilka maszyn na hali do produkcjii maseczek i z tego 1dna pracuje a jest 3operatorów na zmianie. Praca lekka ale ludzie dzbany. I konfident Czarek.

K.S

Wypłaty nie na czas firma ma długi..

Były Operator

Pracowałem tam trochę, mam ale do liderów czyli takich kierowników zamiany. Uważają się za prezesów firmy, zapominając, że są zwykłymi pracownikami za psie pieniądze, pilnujacymi produkcję tak ważnych maeek (jest jeszcze druga produkcja lamp) Jest tam specyficzny gość czarek, młody sczyl który nic nie robi tylko kapuje na inne zmiany. Raczej nie polecam firmy i produkcji masek, nie wiem jak jest na lampach.

***** ***

Praca na produkcji nie należy do ciężkich, atmosfera pomiędzy pracownikami jest dobra. Tak jak już ktoś wspomniał wypłaty nigdy nie są na czas, tak samo z paskami. Logistyka w tej firmie nie istnieje. Ogólnie osoby pracujące na stanowiskach takich jak liderzy,kadry nie powinny się tam znaleźć. Materiału jak i części do pracy ciągle brakuje. Firma ma ogromne długi. Nie pozwalają chodzić w weekendy mimo że są osoby chętne a później szok i niedowierzanie "dyrektora" że nie wyrabiają się w terminie z zamówieniem. Prace jako na dłużej odradzam.

Robert
@***** ***

Czyli nic się nie poprawiło ehhh.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bibi

To zależy. Pracownicy produkcyjni raczej nie mogą liczyć na samochód słóżbowy do dyspozycji po pracy. Im wyżej w hierarchi tym wiecej możliwości...

Aplikant

Chcialem aplikować do tej firmy , sle po tych opiniach tutaj dam sobie spokój, nie chce pracować w nerwach i stresie , by ktoś mnie obrażał za nędzne pieniądze, bo 3000 brutto to nie pieniadz w dzisiejszych czasach , jak wszystko drożeje. Odpuszczam ,moze kierownictwo orzejzy na oczy a jak nie to Ukraińców będą zatrudniać.

Potencjalny pracownik

Dzień dobry. Proszę o informację zarobkowe na stanowisku tzw. operator maszyn?

Odpowiedź
@Potencjalny pracownik

2800 i odlicz od tej kwoty 30 procent XD

Osoba obca.
@Odpowiedź

A ile wynosi pensja na stanowisku produkcji maseczek?.

@Osoba obca.

2800 brutto plus 20% premii czyli 3360zł

Antoni

Jest to maksymalna kwota, którą można osiągnąć za pracę na produkcji maseczek? Podajecie kwoty brutto a mnie dodatkowo zastanawia, czy można liczyć na jeszcze jakieś pozapłacowe dodatki w firmie Hongbo Clean Energy Europe Holding. Bardzo proszę o informację bo może być ona pomocna dla wielu osób, które tutaj są.

netto

Czyli to na rękę: 2456 z premiami to żart. Nawet nie dobijesz do 2500 XD

Zostaw merytoryczną opinię o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Augustyna Kośnego 62
    45-372 Opole

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.