Opinie o Aptitude Software Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aptitude Software Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aptitude Software Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptitude Software Poland Sp. z o.o. w Wrocław

w sumie można było się tego spodziewać, bo praktyka ta jest wszechobecna, jednak z drugiej strony pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, ale do rzeczy - pierwsza rozmowa jak najbardziej pozytywna, druga również i tutaj następuje rozczarowanie. Rozczarowanie nie tyle efektem, a bardziej podejściem, bo fakt, że się nie dostałem nie jest jakąś tragedią (w końcu jak nie tu, to gdzie indziej, więc należy zapomnieć i próbować dalej, i to podejście zna i rozumie każdy, więc nie wylewam tu żali), natomiast ja jakoś tak od dawna nienawidzę kłamania i to takiego zupełnie bezsensownego. Po co manager zatrudniający mówi, że następnego dnia pani rekruterka wyśle dane do ostatniego etapu rekrutacji i oczywiście nikt nic nie wysyła? Jaki jest sens w tym, że manager mówi, że chciałby szybko dopiąć ten ostatni etap i zależy mu na kandydacie, a potem cisza? Nie rozumiem po co mówić takie rzeczy kandydatowi? Nie podoba się, to powiedzieć to i koniec, sprawa jasna. Trochę słabo świadczy o firmie fakt, że wysoko postawiony manager de facto kłamie... Skoro kadra wyższego szczebla się tego dopuszcza, to można wywnioskować, że jest to stała praktyka. Ja nie mam żalu o wynik, a raczej o podejście, bo w końcy wszyscy twierdzą, że są inni, a są i tak tacy sami.

@kandydat

Przykro mi, że masz takie doświadczenie. Nasz Zespół Rekrutacji stara się wracać do każdego kandydata z feedbackiem, czasem niestety zdarza się niedopatrzenie. Mocno nad tym pracujemy. Dzięki za feedback. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się szczegółów, to możesz zawsze zagadnąć któregoś z naszych Rekruterów na LinkedIn, napisać na nasz rekrutacyjny e-mail - aptitude-recruitment@aptitudesoftware.com lub poprostu napisać do osób z którymi do tej pory rozmawiałeś.

Pracuję tam obecnie, byłem niepewny sugerując się komentarzami, które tu zastałem i na szczęście jest zupełnie odwrotnie. Staż pracy mieszany, są ludzie którzy pracują długo i są tacy którzy są tu od niedawna, wszyscy równie pomocni i wyrozumiali. Atmosfera jest bardzo fajna, jedna z lepszych jakie miałem w firmach. Jasne, każdy może mieć swoje zdanie i doświadczenia, ale uważam, że powyższe komentarze są bardzo przesadzone.

@Paulina

Hej przesyłam trochę więcej informacji o bonusie: Aptitude oferuje premię, przyznawaną raz do roku - jej wysokość jest uzależniona zarówno od wyników finansowych grupy, jak i decyzji zarządu. Kwota obliczana jest na podstawie wynagrodzenia pracownika (kwota brutto) pomnożonego przez liczbę miesięcy pracy w roku, za który przyznawana jest premia. Informację o wysokości premii przekazujemy w pierwszym kwartale roku. Czyli jest to jakiś procent rocznego wynagrodzenia. Patrząc wstecz zawsze ten bonus był wypłacany (na rynkowym poziomie). Co do wynagrodzenia – ja ze swojego jestem zadowolona. ???? Tak się składa, że jestem pracownikiem działu HR, tak więc mam też wgląd w wynagrodzenia jakie są w całej firmie i moim zdaniem są one konkurencyjne (porównując z raportami płacowymi czy poprzednimi doświadczeniami). Co do atmosfery – moim zdaniem jesteśmy bardzo zgrani i to na co najczęściej wskazują nasi pracownicy jako nasz największy benefit, to właśnie ludzie z jakimi pracują. Dodatkowo powiem Ci, że jako osoba pracująca w HR czuję się mocno zapraszana do kontaktu z innymi pracownikami (nie czuję się wyizolowana…co czasami się zdarza gdy pracujesz w funkcji wspierającej). Pracując tutaj faktycznie czujesz, że wszyscy chcą Ci pomóc i że mamy jeden wspólny cel. W razie dodatkowych pytań pisz śmiało.

Rafał

Nie polecam. Nawet studentom. Doświadczony pracownik raczej szybko zmieni pracę. Wyczuwa się atmosferę (usunięte przez administratora) kółko wzajemnej adoracji, podlizywanie się i sztuczne kreowanie przyjacielskich relacji. Znajomy mówił, że ostatnio zwalniają ludzi z dnia na dzień. Ja pracowałem w innym dziale, jakiś czas temu. Management to jedna wielka (usunięte przez administratora) której jak odmówisz, to równie dobrze możesz szukać innej firmy. Wcześniejszy wpis o grupie (usunięte przez administratora), to prawda. Jakoś magiczne stąd zniknął. Ciekawie. Podejrzewam, że wpisy pozytywne robił ktoś tutaj z managementu żeby zachęcić ludzi albo podbić średnią oceny. Ja dodałbym -10. I do not recommend. Even to students. An experienced employee will rather quickly change jobs. You can feel the atmosphere of (usunięte przez administratora), mutual adoration circle, (usunięte przez administratora) and artificial creation of friendly relations. A friend said that lately they have been firing people overnight. I worked in another department, some time ago. Management is one big (usunięte przez administratora) that if you say no to them, you might as well look for another company. The earlier post about the (usunięte przez administratora) group is true. Somehow it magically disappeared from here. Interestingly. I suspect that the positive posts were made by someone here from management to encourage people or to raise the average rating. I would add -10.

@Maryla

Hej Maryla, zarobki są rynkowe. Pracownicy mają zdecydowanie zostawioną sporą swobodę w działaniu. Zapraszamy do rekrutacji. W razie dalszych pytań, pisz śmiało.

Test Engineer może pracować zdalnie aktualnie? Kieruję się tylko starymi ogłoszeniami, ale kiedyś 4 lata temu było faktycznie napisane, że jakieś opcje pracy na home office są, tylko bez szczegółów. To jest 100%? Byłbym chętny w takim wypadku, jeśli jest wolny wakat.

Pracownik Nowy wpis

W Aptitude pracujemy w modelu hybrydowym. Rekomendujemy regularną pracę i spotkanie w biurze z częstotliwością 1-2 dni w tygodniu. W razie dodatkowych pytań napisz do naszych Rekruterów na LinkedIn lub na ten adres mailowy: aptitude-recruitment@aptitudesoftware.com

Róża Nowy wpis

Jeżeli mogę zapytać to mógłbyś powiedzieć czy jest zapotrzebowanie na to stanowisko? Może pracujesz Na tym stanowisku i masz jakies informacje

Pracownik Nowy wpis
@Róża

W tej chwili mamy otwarte stanowisko Sr Quality Engineera: https://www.aptitudesoftware.com/jobs/senior-quality-engineer/

To ta praca jako business analyst jest zdalna czy hybrydowa, bo to różnica? A patrzę w starszej ofercie z marca że wymienili raz tak a raz tak i nie wiem. Chciałam pytać o pracę, ale zależy mi na czymś w pełni zdalnym. Proszę o szczegóły.

Faktycznie, poszukiwaliśmy wcześniej zarówno w opcji pełni zdalenj jak i hybrydowej. Na ten moment nie mamy otwartego stanowiska Business Analyst. Jeśli chodzi o inne role, to wygląda to różnie. Najczęściej poszukujemy hybrydowo, ale zdarzają się również rekrutacje na role w pełni zdalne. Zapraszam do obserwowania naszej strony karierowej: https://www.aptitudesoftware.com/careers/ A w razie pytań można skorzystać z tego maila: aptitude-recruitment@aptitudesoftware.com

kandydat

Firma żart. Spędziłam dokładnie 3,5h na rozmowie rekrutacyjnej. Rozwiązałam około 5 różnych zadań, rozmowa była bardzo męcząca przez to jak długo trwała, ale oceniam, że dobrze mi poszło. Firma oczywiście zapewniła, że się odezwą do tygodnia. Mija 3 tydzień i brak jakiejkolwiek odpowiedzi. :) Nigdy się jeszcze nie spotkałam z takim brakiem profesjonalizmu. Po 3,5h spędzonych z osobami rekrutującymi oczekiwałabym czegoś więcej niż olanie kandydata w ten sposób. Nie polecam.

@kandydat

Przykro mi, że masz z nami tak niedobre doświadczenia. Przyznam, że dziwi mnie 3,5 godzinna rozmowa, to zupełnie poza naszym standardem. Najlepszym pomysłem będzie wrócić do któregoś z naszych Rekruterów na LinkedIn lub napisać na nasz e-mail rekrutacyjny - aptitude-recruitment@aptitudesoftware.com w celu przekazania feedbacku i dopytania o swój status.

@Kandydat

Zapewniam Cię, że manager z którym rozmawiałeś nie miał powodu żeby Cię okłamywać. Jeżeli faktycznie tak powiedział, to najprawdopodobniej rekomendacja Twojej kandydatury z jego (lub jej) strony była pozytywna. Coś jednak nie zagrało i najpewniej osoba prowadząca ostatni etap zadecydowała inaczej. Nie zmienia to oczywiście faktu, że o zmianie decyzji powinieneś zostać w odpowiedni sposób poinformowany przez HR'y.

kandydat
@Kandydat

Niestety w moim przypadku również brak odpowiedzi ze strony firmy i totalny brak profesjonalizmu.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Cześć kojarzę po ofertach z marca tamtego że firma ma takie stanowisko business analyst. Wie ktoś czy aktualnie nie przyjmują? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć jaka umowa tam obowiązuje na tę chwilę.

Hej, na ten moment nie poszukujemy nikogo na stanowisko Business Analyst. Wszystkie otwarte role możesz sprawdzić na naszej stronie karierowej - https://www.aptitudesoftware.com/careers/ (niedługo pojawi się jej nowa, odświeżona wersja). Możesz też kierować pytania bezpośrednio na naszego maila rekrutacyjnego: aptitude-recruitment@aptitudesoftware.com

kiepsko

nie polecam niestety kadrowa wyznaczona do rekrutacji nie ogarnia wyzszych rol, probuje nadrabiac podczas rozmowy nieudolnie wrazenie kiepskie, pytania czytane z kartki brak informacji o wynagrodzeniu w ogloszeniach o prace na internecie w ogloszeniu napisane 100% zdalnie, podczas rozmowy oczekiwanie przyjazdu do firmy kilka razy na miesiac brak nalezytego szacunku do kandydatow proponowane stawki ponizej dna rynkowych

@kiepsko

Widzę Twoje rozgoryczenie. Przykro mi, że Twoje oczekiwania nie zostały spełnione. Faktem jest, że na ten moment nie mamy jawnych widełek. Pozostałe poruszone tematy są kwestią dyskusyjną, ale na pewno nie poprzez anonimowe komentarze na tym portalu. Jesteśmy otwarci na merytoryczny feedback, który możesz kierować na adres aptitude-recruitment@aptitudesoftware.com lub pisząc na LinkedIn, do naszych Rekruterów. Dziękuję

pytajaca

jak ze zwolnieniami?

Junior Support Consultant nocny ma stały dyżur nocny, czy jest się to na 18.00, to na 2.00, to na 10.00? Jakie generalnie są zarobki, uwzględniając różnice, jeśli jest ktoś taki jak "nocny konsultant"?

Czy Aptitude Software Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak, zatrudniamy studentów. W procesie rekrutacji zwracamy uwagę przede wszystkim na kompetencje i doświadczenie kandydatów. Na ten moment nie mamy otwartych programów stażowych dedykowanych studentom.

Maja

Hej, mnie by interesował właśnie staż, może będę się czaić :) A wiadomo coś więcej o warunkach stażu? Jest coś płatny? I czy normą jest zatrudnienie potem na etat jeśli ktoś się sprawdzi?

@Maja

Maju wkroczyliśmy w Nowy Rok, ale nadal nie planujemy programów stażowych. Tak wię ctrudno odnosić się do warunków. Natomiast zdecydowanie, jeśli pojawiają się programy stażowe, to są one płatne (rynkowo). I raczej w większości jest możliwość pozostania w firmie. Szczegóły zawsze zależą od konkretnej sytuacji. W razie dalszych pytań możesz smiało pisać do naszych rekruterów na LinkedIn lub poprostu obserwuj nasza strone karierową.

M

Osobiście uważam, że praca w Aptitude to świetna okazja do rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia i zbudowania bardzo dobrych relacji z osobami pracującymi nie tylko w Stanach, czy Wielkiej Brytanii, ale również Singapurze czy Australii. Z punktu widzenia BA na poziomie junior/regular na plus zdecydowanie wysoka kultura pracy, stosowane praktyki oraz możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od ludzi, którzy zjedli zęby na opracowywaniu skomplikowanych produktów IT. Wynagrodzenie również atrakcyjne, szczególnie w kontekście 100% pracy zdalnej. Bardzo fajna organizacja. Osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa na żadną z osób, z którą zetknąłem się w firmie.

Gośka
@M

To na jakim poziomie trzeba znać angielski, bo piszesz o kontaktach z osobami innych krajów, czyli rozumiem że pewnie angielski na poziomie B2 to minimum? A podałbyś widełki płacowe skoro tak dobrze płacą?

@Gośka

Poziom B2 jest wystarczający w przypadku większości stanowisk.

Jula

Hej, czy rekrutacja ze strony firmy na DevOps Engineer jest aktualna? Można się zgłaszać jeszcze? Czytałam w ofercie że firma oferuje lekcje angielskiego podczas pracy, a co z innymi szkoleniami? Jakiś rozwój z zakresu IT tutaj jest możliwy? Bo na tym mi głównie zalezy. Poza tym czy zarobki konkurencyjne? Warto aplikowac?

@Jula

Hej Jula, Niestety w tym momencie nie mamy już otwartej rekrutacji na DevOps Engineera (jedynie na Engineering Managera do zespołu DevOps). Zarobki są rynkowe. A jeśli chodzi o kwestie benefitów, to dokładnie lekcje angielskiego są jednym z nich. Jest możliwość rozwoju z zakresu IT (w postaci szkoleń i nowych projektów). Szczegóły omawiane są indywidualne. W razie pytań możesz pisać do naszych Rekruterów na LinkedIn. Napewno Ci odpowiedzą.

Jakieś widełki dla Java Developera? Macie premie od zysku? Jakiego rzędu mogą to być kwoty, lub jakie były dotychczas?

Hej, Niestety na ten moment nie mamy jawnych widełek. Jeśli chodzi o premię to poniżej przesyłam ifnromacje: Aptitude oferuje premię, przyznawaną raz do roku - jej wysokość jest uzależniona zarówno od wyników finansowych grupy, jak i decyzji zarządu. Kwota obliczana jest na podstawie wynagrodzenia pracownika (kwota brutto) pomnożonego przez liczbę miesięcy pracy w roku, za który przyznawana jest premia. Informację o wysokości premii przekazujemy w pierwszym kwartale roku. Czyli jest to jakiś procent rocznego wynagrodzenia. Patrząc wstecz zawsze ten bonus był wypłacany (na rynkowym poziomie).

Qa
@Rafał

Hahaha. Ja słyszałem o jakichś (usunięte przez administratora)imprezkach. Zwalniają pracowników, ale na imprezy mają kasę. (usunięte przez administratora)

lgs
@Qa

Te zwolnienia sa potwierdzone?

Maryla
@Rafał

Cześć, a możesz zdradzić, w jakim dziale pracowałeś? Czy wolisz nie?:) Skupiasz się głównie na zarządzaniu, nic o zarobkach nie napisałeś. Czyli biorąc pod uwagę aspekty finansowe wszystko gra? Oferują podwyżki, premie? Chciałabym się przyjąć, nie w takich miejscach pracy dawałam radę :) Tylko te zarobki mnie ciekawią. Chociaż w sumie, z tego co wywnioskowałam po twoim wpisie pracownik nie ma tu dużej samodzielności chyba?

@Maryla

Krystyna
@Paweł

Dzięki za to wyważenie proporcji) A czy mogę Cię prosić o kilka zdań na temat zarobków? Widzę, że sporo rekrutacji jest otwartych na globalnej stronie, ale widełek nie ma, wbrew temu co się w branży wykrystalizowało pod tym kątem :3

@Krystyna

Ciężko powiedzieć, chyba zbyt dużo czynników na to wpływa, żebym mógł się wypowiedzieć na ten temat globalnie, ja jestem bardzo usatysfakcjonowany, ale tak jest zazwyczaj przy zmianie pracy. Z tego co widzę jest raczej zdrowe podejście i celują w średnią rynkową, nie jest ani przesadzone, ani zaniżone.

Edward
@Paweł

Jak nie możesz wiele zdradzić jeśli chodzi o zarobki to powiedz jakie benefity przysługują pracownikowi. Można coś dostać dodatkowego? Chodzi o takie pozapłacowe.

@Edward

@Edward Chętnie wymienię nasze benefity. W razie dodatkowych pytań daj proszę znać. -prywatna opieka medyczna -ubezpiecznie grupowe -PKUP -bonus roczny, zależny od wyników firmy -możliwość udziału w programie akcyjnym -elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej w 100%  -karta Multisport -lekcje języka angielskiego w godzinach pracy -budżet szkoleniowy (per zespół) -eventy śródroczne i okazyjne upominki dla pracowników

Paulina

Bonus roczny brzmi spoko, a jaka to suma? Skoro zależy od wyników, ciężko go dostać czy na luzie raczej? ;) O wynagrodzeniu co myślisz? Jest konkurencyjne? No i jak atmosfera między pracownikami? Jesteście zgrani?

@Paulina

No cóż

Bardzo słaba atmosfera, najgorsza ze wszystkich firm w których dane mi było pracować, naprawdę aż czasem odechciewa się tu pracować a o jakimkolwiek przyjeździe do biura zapomnieć. Stara gwardia to jakaś grupa illuminati która odwraca się plecami do nowych osób, malutkie grupki ludzi porobione wewnątrz firmy i ogólnie unosząca się atmosfera depresji i znudzenia materiałem, trochę śmierdzi trupem - potrzebna tutaj jest nowa krew, nowi ludzie aby to przełamać. Kasa ok ale reszta zdecydowanie na NIE. Do nowych młodych komunikatywnych osób otwartych na ludzi to będzie katorga.

Sylwia
@No cóż

A kasa nie wynagradza na tyle tej złej atmosfery? Czy warto tam właśnie pracować dla takiego zarobku?

@No cóż

To ja też coś dodam od siebie, bo opinia kolegi 'No cóż' aż mnie lekko ztriggerowała :D wydaje mi się dość ostra i widocznie tyczy się jakiejś wybranej grupki/projektu. Ja również kilka firm z Wrocławia już przerobiłem i jak na razie aptituda jest w moim osobistym t(usunięte przez administratora). Oczywiście projekt projektowi nierówny, są nieco ciekawsze i te nieco mniej, mi się trafił całkiem przyjemny i pracuje mi się bardzo dobrze już od dobrych kilku lat. Póki co nie planuję zmian właśnie ze względu na fajną atmosferę, dużą swobodę/elastyczność w pracy i całkiem sprawne zarządzanie (przez osoby techniczne, które wiedzą co z czym i jak - i robi to ogromna różnice, może też dlatego nie ma od cholery nadgodzin i stresów, bo estymacje nie są robione na zasadzie wróżenia z fusów). Swoją drogą firma sie mocno rozrosła przez ostatnie 1.5 roku, przyszło sporo nowych ludzi, więc z tym 'śmierdzeniem trupem' to nie łapie do końca, plus od czasu pandemii do wyboru jest praca zdalna/praca w biurze, także z tą atmosferą depresji to może kolega w domu zaczyna łapać doła :/ @Sylwia - kasa powiedziałbym odpowiada standardom rynkowym, jest całkiem ok, atmosfera na plus, wiadomo każdy ma inny charakter i trzeba się zgrać, kwestia otwartości i chęci. Swoją drogą z jakiegoś powodu wielu ludzi zostaje tutaj na lata, a rotacja jest względnie niska.

Maria
@Qs

Hej, piszesz że pracujesz kilka lat - miałeś jakieś opcje na rozwój w firmie w tym czasie czy raczej się stoi w miejscu?

@Maria

Ogólnie management co jakis czas (rozmowy okresowe czy jakieś inne okazje) zagaduje odnośnie tego jak sie czujesz w projekcie, czy jest ok, czy chciałbyś coś zmienić itp więc wydaje mi się że opcje zmian są - piszę 'wydaje mi się', bo sam póki co nie miałem potrzeby przejścia nigdzie indziej. Kwestia szybkości awansowania jest natomiast wprost proporcjonalna do posiadanych umiejętności - jak ktoś jest bardzo dobry w tym co robi, ma również 'standardowe' miękkie kompetencje (czytaj: potrafi sie normalnie dogadywać) to całkiem sprawnie można się wspinać po szczeblach drabinki - chociaż na pewno nie tak szybko jak w niektórych firmach (z ciakwostek z innej firmy, znam przypadek przejścia ścieżki junior -> regular -> senior -> team lead w czasie 2 lat, ale takie cuda w Aptitudzie na całe szczęście są raczej niemozliwe). Od strony szkoleń, standardowo jest platforma z materiałami do nauki, miały też być szkolenia zewnetrzne (dawniej były), ale od czasów pandemii troche to przystopowało. Jeśli natomiast chodzi o samą pracę, to z perspektywy tych kilku lat wpadło mi sporo zadań, które czasami wymagały mocnego doszkolenia albo wręcz nauki jakiejś technologii od zera, także na rozwój raczej nie narzekam. Ogólnie jak ktoś jest z tych bardziej ambitnych to ma pole do wykazania sie i może liczyć na wsparcie.

rabarbar
@No cóż

Zdecydowanie popieram wszystko co zostało napisane o atmosferze a w szczególności o grupie trafnie określonej jako "illuminati". To był właśnie jeden z powodów mojego pożegnania z tą firmą (i nie tylko mojego). Nie tylko na rozmowie rekrutacyjnej dają do zrozumienia że jesteś nikim ale również po pomyślnym zatrudnieniu i podczas pracy (bo o współpracy trudno tutaj mówić). Ta grupa to stara gwardia, grupa trzymająca władzę mocno osadzona na stołkach - niestraszne im jakiekolwiek zmiany managementu, od lat pociągają za sznurki. Jeśli ktoś nie ma nic przeciwko temu to ok ale ja jednak nie chciałem pracować w firmie gdzie mi dawali na każdym kroku do zrozumienia że jestem i będę nikim choćby nie wiem co - bo są ci "lepsi", którzy zawsze wiedza lepiej i mają ostatnie słowo. Dla mnie to była (usunięte przez administratora)tym bardziej, że firma nie oferowała nic co mogłoby ją wynagrodzić - bonusy i pensja na poziomie rynkowej średniej we Wrocławiu

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aptitude Software Poland Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Mamy miesięczny okres rozliczeniowy. Wynagrodzenie płatne jest 28. dnia miesiąca.

Zofia

Zdarzały się może kiedykolwiek jakieś opóźnienia?

@Zofia

Nie nawet jednego przypadku żeby wypłąta doszła po terminie, natomiast jak termin wypłaty wypada na weekend/świeto, wtedy przelew idzie wcześniej, także w tym aspekcie bardzo spoko to wygląda.

mmm

proponuję nagrywać rozmowy na dyktafon, bo odpowiedź jaką otrzymacie będzie odzwierciedlała stan faktyczny tylko w połowie i nie jest wymysł. pozdro

Edward
@mmm

Masz na myśli rozmowę rekrutacyjną? To znaczy że proponują coś czego w rzeczywistości nie dotrzymują? Chodzi o pieniądze czy warunki pracy? Wyjaśnisz mi?

K

Świetni ludzie i profesjonalni specjaliści. Tempo pracy i rozwoju intensywne, projekty są na bieżąco z nowymi technologiami. Polecam

Danuta
@K

Brzmi rozwojowo, a czy firma, skoro korzysta z nowych technologii, to wymaga wysokiego poziomu angielskiego, aby rozumieć jakieś kwestie techniczne lub materiały szkoleniowe od zagranicznych specjalistów?

~P

- atmosfera 2/10 - rozmowa 3/10 - zadania rekrutacyjne 8/10 Brałem udział w rozmowie rekrutacyjnej, w zasadzie od samego początku miałem poczucie jakbym stał pod ścianą na rozstrzelaniu. Atmosfera straaaaaasznie sztywna, osoba prowadząca spotkanie zachwalała siebie, swoją firmę i pracowników, jednak zdecydowanie dało się odczuć formę przekazu "my tu jesteśmy KIMŚ, a Ty jesteś nikim". Same pytania na rozmowie rekrutacyjnej tendencyjne, wzięte z pierwszej strony wyników googli, liczyłem na bardziej rozmowę i dyskusję nad problemem niż pytanie-odpowiedź jak na studiach przy kartkówce. Miałem tez 2 zadania, nawet dość ciekawe, niestety rekruterzy podczas ich wykonywania ciągle pisali/rozmawiali między sobą co bardzo rozpraszało. Dostać się nie dostałem, mimo że zadania zrobiłem nie znałem odpowiedzi na niektóre z pytań, ze stylu tych do których odpowiedzi szuka się 10s w googlach. Z opinii wśród znajomych pracujących tam również słyszałem, że atmosfera jest dość sztywna, natomiast wynagradza to wypłata. Tak więc prawdopodobnie i tak nie przyjąłbym oferty bo jednak nie zmatchowalibyśmy się w tej kwestii.

Rafał

Ile lat doświadczenia zawodowego musi mieć osoba ubiegająca się o zatrudnienie w firmie Aptitude Software Poland? Nigdzie informacji w tym zakresie nie mogę znaleźć a myślę, że może to być bardzo cenna informacja dla każdego, kto wątek ten odwiedza. Fakt ten pomógłby na pewno wielu osobom, dlatego miło mi będzie, jak ktoś po prostu na mój wpis odpowie. Czy taka osoba tu się własnie znajdzie?

programistek

Byłem na rozmowie na stanowiska Java Developera. Zaloga była bardzo sztywna i wydawała się niezbyt otwarta na nowego pracownika. Obiecali dać znać wiadomość zwrotną niezależnire od wyniku rekrutacji w terminie do 4 tygodni. Minął już ponad rok. nic nie dostałem, rozpłynęli się w powietrzu, Trochę niefajnie, należałoby chociaż powiedzieć w czym zauważyli Państwo braki, a tak pozostał niesmak i poczucie straconego czasu.

Krystyna
@programistek

A napiszesz jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? Czy oprócz podstawowych pytań jak na rozmowach to zadali Ci również jakieś testy, zadania sprawdzające umiejętności?

Zostaw merytoryczną opinię o Aptitude Software Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Aptitude Software Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptitude Software Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptitude Software Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptitude Software Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aptitude Software Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptitude Software Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Muchoborska 6
    54-424 Wrocław
  • NIP: 8951520559 REGON: 931073952 KRS: 0000040893

Aptitude Software Poland Sp. z o.o.