Opinie o Consteel Services Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Consteel Services Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Consteel Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consteel Services Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

W Warszawa Consteel Services Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Jak teraz sytuacja z tymi wypłatami i terminowością wygląda, ktoś może mi krótko przedstawić aktualną sytuację w firmie z perspektywy pracownika. Szukają Inżyniera Budowy, chętnie bym wysłał cv, ale te wpisy z poprzednich lat skutecznie spędzają mi sen z powiek:/ Chciałbym się dowiedzieć co i jak z tym rozwojem, widełkami płacowymi czy stabilnością, bo o wszystkim jest mowa w ofercie. Niech ktoś pomoże:)

John

Najgorsza firma w której pracowałem. Pan prezes wiecznie okłamuje ludzi,mówi to co pracownik chce usłyszeć, wypłaty mało kiedy są na czas, oferowany czas pracy nigdy nie jest zgodny z rzeczywistością. Bardzo małe stawki, słabe warunki mieszkaniowe.

Maja
@John

Hmm.. a mógłbyś napisać coś więcej na temat tych stawek? Jakie obecnie są oferowane w Consteel? I jak jest z tymi wypłatami? Czy opóźnienia w wypłacaniu pensji są duże?

John
@Maja

Czy to ważne o ile dni są spóźnienia z wypłatą? Są i pewnie tego nic nie zmieni. A banków raczej to nie obchodzi jeśli ktoś ma jakieś kredyty i różne opłaty że firma nie zapaliła na czas. Dobra i szanująca się firma zawsze płaci w terminie by utrzymać dobrych ludzi. A nie że pracownicy muszą się domagać swoich pieniędzy to jest absurd totalny. Co do stawek jet to 15EURO i to na własnej działalności. Do tego dochodzi własny koszt utrzymania się za granicą. Życzę im powodzenia w szukaniu dobrych ludzi. Kolejna firma gdzie będzie durzy przemiał i zostaną tylko pracownicy bez wiedzy

bidok
@John

bo mialem nie mily kontakt z Panem B.

@John

Najprostszy chyba sposób to powiadomić jego zleceniodawców zza granicy o braku płatności i wtedy się chłopina nauczy?

Ilona

myślisz ze to ze kontrachenci beda o tym wiedziec, coś zmieni ? skoro teraz ma gdzies to ze pracownicy dostaja wyplate co miesiac z opoznieniem to pewnie nic sobie nie zrobi, ja to tak widze. Choc moze jednak ktos sie odwazy i napisze odpowiednia informacje, kto to wie ?

Ma
@John

Prawda jest taka, że jak ktoś nie umie poprawnie wystawić faktury to jego problem, ale do awantury to pierwsi. Mają tak, że faktura musi być zgodnie z wytycznymi i jak się tego przestrzega to nigdy nie ma problemu z płatnością. Tyle ludzi zatrudniają i jakoś ludzie nie narzekają.

Xyz
@Ilona

Znam przypadki , że takie informacje do inwestora , czy zleceniodawcy owej firmy działały. Warto spróbować

@Xyz

No widzisz i w tym przypadku też chyba raczej nie zaszkodziłoby nikomu spróbować, ale skoro oni już w styczniu ten temat poruszali to może ktoś już to zrobił?

Seba Nowy wpis
@John

Sebuś już tak popłynął ze niebawem Mercedesik pójdzie na spłatę długów. Swoją drogą przestrzegam. Banda (usunięte przez administratora)

Armando

Firma Krzak jeżeli myślicie o Pracy w tej firmie szczerze odradzam!!! (usunięte przez administratora) nie płacą na czas albo wcale. Moja sprawa trafia do sądu w celu odzyskania zarobionych własnymi rękami pieniędzy. Banda piekarzy i alkoholików, warunki mieszkalne dramat!!! Planujemy proces zbiorowy w celu odzyskania pieniędzy!!! Proszę o osoby piszące opinie o zostawianie kontaktu. Założyli filię w Warszawie pewnie po to żeby podzielić negatywne opinie na swój temat. Dorabiają się ludzką krzywdą mam nadzieje że Pan Prezes przeznaczył moje pieniądze których ja nie otrzymałem na cele charytatywne a nie na nowe auto dla córki...

Pr
@Armando

Najpierw trzeba wykonać dobrze pracę i dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty...

@Pr

No to akurat prawda, bez pracy nie powinno być zapłaty. Tyle że co w sytuacji gdy ten sposób zawiedzie? Uważasz, że to nierealne żeby nie zapłacili?

Maja Nowy wpis
@Armando

Próbowałeś rozmawiać z firmą na ten temat? Jakie argumenty dostałeś na temat niewypłacenia wynagrodzenia? Opiszesz jak to wszystko przebiegało?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Consteel Services Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Inżynier Budowy FIT OUT?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tom

Nie polecam, pan sebastian konkretny (usunięte przez administratora) i manipulant, nie wypłacał pieniędzy na czas, nie opłacił ostatniej faktury urywając kontakt, dla zainteresowanych przedstawię korespondencje

Ewelina

A jak często trzeba podlewać? ;p Podobno kiedyś były tu serio małe stawki i słabe zakwaterowanie. Dalej tak jest? Ile na dzień dzisiejszy w sumie płacą?

Psx
@Ewelina

(usunięte przez administratora) Pieniędzy nie ma na czas zero kontaktu z biurem, kontaktują się tylko i wyłącznie w czasie rekrutacji.

Hymm
@Psx

Byłeś w czołówce podlewania, a teraz żale wylewasz... Już wiele firm obsmarowales i wszyscy o tym wiedzą... Również o tym, że wypisujesz za pracą, a tu ZONK!

@Hymm

Skąd wiesz, że tyle firm niby obsmarował?

Endriu

Firma krzak, tragiczne warunki mieszkaniowe, praktycznie sami alkoholicy, wypłaty chyba nigdy nie są na czas, zawsze jakieś problemy. Jeśli jesteś fachowcem to omijaj ich szerokim łukiem, zawsze powiedzą ci to co chcesz usłyszeć. Nikt z szefostwa nie ma żadnego nawet najmniejszego pojęcia o pracy i zawodzie elektryka.

Justyna
@Endriu

To dużo są opóźnione te wypłaty, skoro piszesz, że nigdy na czas nie są?

Czy firma Consteel Services Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

PK

Jak się pogada to potrafia dać duza zaliczke.

Justyna
@PK

Dużą zaliczkę, to znaczy ile? I ile tam się w ogóle zarabia?

Polak

Polecam ale omijać szerokim łukiem.

Firma
@Polak

Panowie "Polak" i "Były" uciekli z budowy w Leuna, Niemcy, a teraz liczą, że ktoś im będzie szedł na rękę. Omijać takich nie-pracowników (zachowanie jak dzieci...), którzy nie rozumieją jakie konsekwencje poniosła firma przez ich lekkomyślność. Nie omieszkamy poinformować wszystkie firmy, które znamy, żeby nie wpakowali się na minę jak my.

Były

Pan S. B to fantasta ze star treka.

Zostaw merytoryczną opinię o Consteel Services Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Consteel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Consteel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Consteel Services Sp. z o.o.?

Consteel Services Sp. z o.o.
  • Kielecka 5
    81-303 Gdynia

Consteel Services Sp. z o.o.