Opinie o Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Tadek

Tak jak jest teraz to nie było nigdy. Właściciele się odsunęli od prowadzenia firmy i to jest ich największy błąd. Panowie Właściciele może dobrze byłoby z powrotem przejąć stery.

Gal Żenuonim Nowy wpis

Ten mazurek to i tak za wiele. Można było nie rozdawać i zaoszczędzić na premie dla lepszego sortu w firmie.

Rozalia Nowy wpis

Ciekawe ile ludzie wytrzymają z gołą pensją, niewiele większa niż najniższa krajowa, bez jakich kolwiek dodatków

Spawacz Ostatniej Szansy Nowy wpis
@Rozalia

To nieprawda, jest dodatek chyba 30zl brutto za pranie. Jak ktoś potrafi zarządzać pieniędzmi to zrobi z nich użytek. (usunięte przez administratora)

Tadek

UPA

Nie trafiłeś, byłem jedynie na rozmowie, ale finalnie zaproponowali pracę osobie, która była świeżo po studiach i zgodziła się pracować za 50% mojej pensji.

@UPA

To ile Ty chciałeś tutaj zarabiać? Ciekawa jestem na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy jest sens aplikować. ;) Poza tym, może opowiesz coś więcej na temat tej rozmowy rekrutacyjnej? Na czym ona polegała?

Pęknięta guma

To były czasy przed covidowe. Dwie rozmowy przez agencję HR i finał w firmie z właścicielem. Od rekruterki dowiedziałem się, że ten drugi zgodził się na 4000 zł netto wypłaty. Później kilkukrotnie spotkałem się z ogloszeniem na to samo stanowisko. Właściciel zrobił na mnie super wrażenie, choć rozmowa trwala godzinę

Aneta
@Pęknięta guma

Aż godzinę? Dlaczego tak dużo? O co byłeś pytany? Jesteś w stanie podać jakieś szczegóły? Dopytuję, bo mam zamiar tutaj aplikować i ewentualnie przygotować się do takiej rozmowy rekrutacyjnej jak najlepiej.

ua

i co dalej ? co nie potrzebują BHP w zakładzie nie znowu kogoś wcisnąć po znajomościach to co się robi teraz jak dali władzę właściciele niektórym to porażka dlatego zakładu

@ua

Jak widać ludzi tu się nie szanuje. To nie pierwsza osoba z akwarium która odeszła z firmy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Ktosiek

Źle się zaczyna dziać, chodzą słuchy że mają zwolnić 10 osób z produkcji. Atmosfera jest bardzo zła

@Ktosiek

W ogłoszeniu na tokarza jest info o umowie na czas nieokreślony... To chyba nie mozna zwolnic tyle osób na raz od tak se? Zastanawiam sie czy warto aplikować jeśli firma ma redukowac etaty.czy sie zwijać z rynku.

Lucyfer

To pewnie taktyczne zagranie bo FCA zwalnia ludzi. Wymienią sobie problematycznych pracowników.

Witam. Widzę, że firma szuka pracownika produkcji. Interesuje mnie ta praca, bo właśnie fizycznej szukałem. Jak to jest teraz z tym, co pisaliście wcześniej o atmosferze i tym, że firma się rozwija. Dalej tak jest, czy przez te lata coś się zmieniło? W ogłoszeniu zauważyłem, że po okresie próbnym oferują umowę o pracę na czas nieokreślony. Możecie mi napisać, ile trwa ten okres próbny? O te szkolenia wdrożeniowe też zapytam. Ile ono trwa dokładnie czasu od momentu otrzymania zatrudnienia?

Kazek

Z tego co wiem to okres próbny to pół roku.

@Kazek

A czy wynagrodzenie na umowie na okres próbny różni się od tego na czas nieokreślony? Jeśli tak, to jaki to jest przeskok? Czekam na informacje, bo chcę wiedzieć, czego się spodziewać i na co liczyć, jakbym się tutaj zatrudnił . :-)

Kazek

Firma z w miarę stabilnym zatrudnieniem ale jeżeli chodzi o płacę to stawki są minimalnie wyższe niż najniższa krajowa i tak jest w przypadku 80% załogi . Jeżeli chodzi o finanse to nowi pracownicy są na równi traktowani z wieloletnimi doświadczonymi pracownikami .Dodatkiem do pensji może być jedynie pracująca sobota która to traktowana jest w firmie w formie nagrody , trzeba po prostu sobie na nią zasłużyć i ewentualnie dodatek od szefa jeżeli ktoś wykaże się nadprzeciętny . Przy gołej miesiecznej pensji 160 godzin wygląda to bardzo kiepsko. Tak po za tym praca jest ok.

Adrian
@Kazek

Ha, czyli robota w sobotę to nagroda? Chociaż wtedy dają setki albo chociaż 50% więcej za godzinę?

Kaczor
@Kazek

Witam pracujesz dalej w tej firmie?? Można coś więcej się dowiedzieć od pana??

Kaczor

Hej jest ogłoszenie na magazyn na pokowanie powie mi ktoś jak tam ponuje atmosfera i jakie zarobki???

Czy w Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. pracuje się na open space?

XYZ

Wisi ogłoszenie o Specjalista ds. Techniczno-Handlowych - możecie coś powiedzieć o widełkach wynagrodzenia, benefitach i czy jest prowizja? Mocno przewyższam wymagania i zastanawiam się, czy nie szkoda czasu.

Nikt

Płaca jak za zamiatanie. Nie ubliżając zamiatajacym. Najniższa krajowa goni wieloletnich pracowników.

Maria
@Nikt

Za zamiatanie można byłoby mieć najniższą? Piszesz o takiej samej stawce dla ludzi z większym stażem tutaj. To w jaki inny sposób oni tutaj są doceniani za lata w firmie? Jakieś premie lub coś innego dostają? Bo to chyba byłoby nie fair gdyby ich na równi z nowymi wynagradzać, co nie?

Na wezwanie szefostwa ratujmy firmę i nie idźmy na urlopy . Proponuje robić za kromkę chleba bo nasi kierownicy mają za mało trzeba im pomóc . To jest nowy ład spetechu

Karo

A jak z bezpieczeństwem w czasie covida? Macie zapewnione wszystko?

Czy często w firmie Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Były

Napisz co rozumiesz jako rekrutacja wewnętrzna.

Jakie są mocne strony pracodawcy Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o.?

Lina

Pensja jest zawsze na czas. Duży nakład na bezpieczeństwo pracowników, warunki sanitarne i higieniczne również dobre. Dla chętnych szkolenia. Ale najważniejsze to dwóch mądrych właścicieli. Niestety coraz więcej jest też słabych stron, ale nie z winy właścicieli.

Z wielkim sentymentem wspominam pracę w tej firmie gdyby nie... Wielki potencjał i spryt powoduje że firma rozwija się na rynku uszczelnień w bardzo szybkim tempie i już zaczyna zagrażać europejskim potentatom w tej branży. Praca w Spetechu to super rozwój i cenne punkty w cv, tylko że niektórzy pseudo "dyrektorzy-kierownicy" za bardzo boją się konkurencji i mądrych eliminują. Za dużo się dzieje za plecami właścicieli i to psuję atmosferę i odbiera ambitnym ochotę na pracę tak jak mnie. Pycha i zarozumiałość może kiedyś negatywnie odbić się na rozwoju firmy Spetech. Ogólnie polecam pracę w firmie Spetech, ponieważ to dobra szkoła na przyszłość i można wiele wynieść z tej pracy (doświadczenia) :) Każdy pracownik tej firmy to łakomy kąsek dla innych firmy a szczególnie konkurencyjnych. Wszystko też zależy do jakiego działu się aplikuje.

Już poza

Strach iść do pracy żeby nie padło dzisiaj na mnie. Właściciele są ok. Ale już nie widzą wszystkiego. Firma i praca fajna. Tylko atmosfera na minus.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o.
  • Szyprów 17
    43-382 Bielsko-Biała

Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o.