Opinie o Eurus Sp. z o.o. w Ignatki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eurus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurus Sp. z o.o. w Ignatki

AAA

I co tam? Jest lipa czy nie ma lipy? Był ktoś teraz na rozmowie? Jeden Pani widzę odradzano. Pytał ktoś mimo wszystko wprost o tej rozwój z opisu na stronie? jakiego obecnie można się spodziewać? Przepracujesz swoje to tez w zarobkach się odzwierciedli po czasie?

Antośka
@Kirikiri

Mnie jedyne co ratuje w tej Twojej wypowiedzi to lokalizacja, bo tak naprawdę to niby daleko bym nie miała. Czy ten opis podchodzi pod to stanowisko które właśnie wisi? Chodzi o speca ds. prawno-admn. Od paru dni oferta wisi i jak na razie tylko ją oglądałam. Tutaj zarobki to minimalna czy jednak więcej?

Katarzyna

Dzień dobry. :) myślę o tym specjaliście ds. reklamacji. Mam już doświadczenie z takiej pracy i po prostu może bym się przeniosła o ile warunki są w porządku. u mnie nie ma najlepszej atmosfery, więc głównie za nią się oglądam, warunki zatrudnienia są po prostu rynkowe?

Pola
@Gaga

O czwartkach nie napisano w tej ofercie dla specjalisty ds. reklamacji. Mimo wszystko sugerujecie, że po prostu jest sama podstawa? bo jeśli tak to w jaki sposób można sobie zapracować na podwyżki? po roku już jakieś są?

Katarzyna

@Katarzyna

Dzień dobry dziekujemy za zainteresownaie naszą ofertą i zapraszam do aplikowania. Jest to nowe stanowisko w naszej strukturze.

Obecna
@Katarzyna

Pensja zapewne minimalna krajowa. Atmosfera niestety zła od lat.

Beti
@Obecna

Ze względu na co pojawiło się stwierdzenie, że na pewno taka stawka jak minimalna wystąpi? Wole się upewnić, ponieważ w ofercie wprost jest napisane, że wynagrodzenie jest atrakcyjne. więc co zazwyczaj na nie się może jeszcze składać prócz samej podstawy?

Gaga
@Beti

Atrakcyjne wynagrodzenie ,przyjazna atmosfera w pracy i owocowe czwartki hehehe:)

Pola Nowy wpis
@Gaga

Jejku, czyli młodszy specjalista ds. zamówień i obsługi klienta też zarabia 4.242 pln brutto? Wydaje mi się to ciekawe, ale stawki.. Poza tym oferują kursy językowe on-line, co bardzo by mi się przydało, ale nie wiem, czy to lekcje z prawdziwymi lektorami, czy po prostu oglądanie filmików. Ktoś coś?

Dział HR Nowy wpis

Dzień dobry, dziekujemy za zainterwwsowanie naszą ofertą pracy, Rekrutacja na stanowisko młodszego specjalisty ds zamówień i obsługi klienta jest w toku. Zapraszamy osoby chetne do poznania szczegółów oferty oraz wynagrodzenia do aplikowania. jest to szansa do zdobycia doswidczenia. Jeśli chodzi o wsparcie w nauce jezyka angielskiego mamy benefit pracowniczy w postaci bezpłatnego dostępu do platformy etutor gdzie mozna uczyć się od podstaw lub doskonalić takie języki jak angielski, niemiecki i hiszpański

Darek Nowy wpis
@Dział HR

Jaka płaca na start na tym stanowisku? Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam

Alicja

Dzień dobry, chce się dowiedzieć jaka zarobki ma KAM, co można napisać o podstawie? Wcześniej coś pisali o frazie „atrakcyjne zarobki” co do innego stanowiska podkreślając, że to pewnie minimalna, a jak patrzę na oferty w sieci to podobnie to określają

@Alicja

Dzień dobry dziekujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Każdą zainteresowaną osobę zachęcamy do aplikowania na określone stanowisko. Kwestia wynagrodzenia jest jedną z kluczowych na każdej rozmowie rekrutacyjnej i jest określona konkretną stawka pozdrawiam Dział HR

Witajcie, czy możecie mi opisać warunki pracy młodszego kontrolera biznesowego? Parę dni temu została opublikowana taka oferta. na jaki rozwój można liczyć? I w jakiej formie prowadzona jest rozmowa? Czy będzie część techniczna?

Dział HR

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pracy. Zakres obowiązków i oczekiwania sa okreslone w ofercie. Praca jest stacjonarna w biurze w Białymstoku. Reakrutacja jest dwuetapowa, rozmowy są w siedzibie firmy, a część techniczna praktykowana jest na drugim etapie, ale o tym kandydat dostaje informację

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Eurus Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Celina

Ja to niby nie widzę by teraz była dostępna oferta dla specjalisty ds. eksportu o której pisano jakiś czas temu, widoczne jest za to w zasadzie od polowy grudnia ogłoszenie dla specjalisty ds. marketingu eksportowego. Zastanawiam się czy faktycznie do teraz jest dalej dostępna? Rozmowy są prowadzone czy może mało kto się zgłasza? Opiszecie mi te prace?

Wika

Pytanie tylko jeszcze czy to jak wygląda sama rozmowa będzie tez zależne od działu / stanowiska? ja już wcześniej myślałam o specjaliście ds. eksportu. Oferta z ponad tydzień jeszcze będzie dostępna. Zastanawiam się czy cos technicznego ma miejsce? Weryfikacja wiedzy z Excela chociażby? Są zadania?

@Wika

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą. Rekrutacja zazwyczaj jest dwuetapowa. Na drugim etapie kandydaci dostaja do wykonania zadanie związane z wykonywanymi obowiazkami na danym stanowisku. Każdy kandydat dostaje w przeciagu max 2 tygodni informację zwrotną co do wyniku rozmowy rekrutacyjnej.

@Dział HR

To wspomniane zadanie w jakich warunkach jest wykonywane? jak dużo czasu otrzymuje się na jego wykonanie i co z feedbackiem? Czy po tych dwóch tygodniach nawet jak się źle cos zrobi to zostanie to jasno wyjaśnione? Ciekawi mnie czy są osoby które miały kilka podejść do rozmowy?

Dział HR

Dzień dobry. Zadanie jest wykonywane podczas spotkania na drugim etapie. Jest związane z obowiązkami na danym stanowisku. Moze to być zadanie w excelu, rozmowa w języku angielskim, Nawiązuje do podstawowych wymagań na dane stnowisko.

Dział HR

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą. Rekrutacja zazwyczaj jest dwuetapowa. W rozmowie uczestniczy Kierownik/przełozony do danego stanowiska i przedstawiciel działu HR Na drugim etapie kandydaci dostaja do wykonania zadanie związane z wykonywanymi obowiazkami na danym stanowisku. Każdy kandydat dostaje w przeciagu max 2 tygodni informację zwrotną co do wyniku rozmowy rekrutacyjnej.

AAA

Obecna
@AAA

Bardzo słabe pieniądze, dużo ludzi rezygnuje bo bardzo toksyczna atmosfera. Na rozmowie obiecują dużo ale potem jest inaczej . Nie polecam ! Wystarczy poczytać opinie ,od lat te same. Ewentualnie idź na rozmowę i sam się przekonasz .

@Obecna

A co Ci mówili na rozmowie i jak to wyszło w praktyce tak dla jasności? Pytam bo KAMów teraz szukają, widzę dwie oferty pod Białystok. Z czego wynika takie zapotrzebowanie? Jakie projekty są wdrażane?

jj

Wprowadzają nowe marki, więc w tym obszarze akurat będzie co robić

Okres ostatnich dwóch lat to odejście większości starych i doświadczonych pracowników ,na tą chwilę nie polecam . Pieniądze słabe ,duże ciśnienie szefostwa. Praca dobra na przeczekanie lub z braku doświadczenia tak aby móc co potem wpisać do CV.

Czy to oznacza, że firma w rejonie jest dobrze postrzegana skoro warto jest mieć ja na cv? A to wspomniane przeczekanie tez dotyczy kasy? Jeśli tak to o jakich kwotach jest tu teraz mowa? lubię mieć jasność, w tym przypadku pod koniec roku występują jakieś podwyżki mimo wszystko?

Kierownik

Witam Ze względu na sytuację rynkową Firma nie przewiduje podwyżek corocznych . Jeśli jednak ciężką pracą pracownik udowodni firmie swoją przydatność oraz produktywność temat podwyżki będzie brany pod uwagę.

@Kierownik

Czyli to duże ciśnienie, o którym ktoś wyżej wspomniał odnosi się do tej ciężkiej pracy, o której jest tu obecnie mowa? oferty widzę, że mi niestety tydzień temu już wygasły, wiec nawet nie sprawdzę co i jak. Mimo wszystko czy był ktoś teraz na rozmowie i by się odniósł? Czego na niej można się spodziewać i czy na Białystok będzie jeszcze ktoś potrzebny?

Kirikiri

Jakiś czas temu byłem na rozmowie. Tragedia,mentalnie lata 90 te. Kasa to najniższa krajowa . Szkoda czasu ,krótka wizyta na pracuj.pl I masz ogłoszenia o pracę za większe pieniądze oraz bez potrz3by uciążliwego dojazdu daleko poza centrum.

Antośka
@Kirikiri

Czy w firmie Eurus Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Specjalista do spraw trade marketingu (ta oferta ze strony) - to mam nadzieję wciąż aktualne? Aplikowałabym, ale potrzebuję więcej danych o atrakcyjnym systemie premiowania. UoP jest zawierana z kandydatem od samego początku?

Obecny
@Ewa

Raczej bez rewelacji płacą ,premie są słabe raczej . Idź na.rozmowe.i sama zobacz że lipa ..

Były
@Ewa

Premii brak,niby sa ale nie ma. Kasa to 2500,2700 coś takiego .no i dojazd musisz doliczyć czy mniej niż najniższa krajowa. Idź.na rozmowę chociaż tam rotacja .

Krzycho

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i w zależności od tego jak odpowiedzialną ma pracę. Ja nie narzekam

On/ona
@Krzycho

Coś Krzysiu słabo ostatnio u was idzie

Szampony

Eurus to dystrybutor szamponow marki Babuszka Agafia. Takiego chłamu na oczy nie widzialam. Te szampony to istny ewenement nie warte grosza. Sluchajcie tego co sie stalo po zastosowaniu szamponow tej marki. Włosy sa sztywne i przesuszone, suche, glowa swedzi, wystepuje łupież, ktorego wcześniej nigdy w zyciu nie mialam. Pierwszy raz spotkalam sie z tak tragicznym szamponem. Bosh co wy sprzedajecie ??? Jak wam niewstyd ? Mam ochote przyjsc i powylewac wam te okropne szampony i spuścić w spłuczce. PTFU Najgorsze ever, nie polecam z calego serca.

@Szampony

To niby po jednorazowym zastosowaniu taki efekt u Ciebie nastał? A możliwe, że masz uczulenie na jakiś składnik?

X
@Paulina

Załóżmy ze nawet jakbym miala uczulenie, to napewno nie laczy sie to w żaden sposób z wysuszeniem włosów, po umyciu sa przesuszone i sztywne. Niestety slaba marka

ehe

Non stop przewijaja sie ogloszenia na rozne stanowiska, te same od trzech lat. Skad bierze sie taka ogromna rotacja ? Czyzby w firmie jest tak samo jak w slynnym Podlasiaku w Bialymstoku.

Aneta
@ehe

No nie wiem, może to wynika z tego że ludzie po prostu zmieniają pracę i szukają czegoś innego, chcą realizować swoje ambicje? Nie od dziś wiadomo że statystycznie to bodajże nawet nie dwa lata chyba ludzie w jednym miejscu siedzą, więc jesteś pewien że to kwestia firmy a nie rynku pracy??

ehe
@Aneta

Wiec firma bez wiekszego rozwoju? OK moga zmieniac, ale nie uwazasz, ze przez trzy lata w dzien w dzien te same ogloszenia na te same stanowiska to troche dziwne ? Nawet jakby ktos zmienial te prace to co niemalze zmienia codziennie w tej firmie kazdy nowy pracownik i tak przez lata xD takim tokiem dedukcji mozna isc czemu nie (usunięte przez administratora) Cos jest do rzeczy po prostu ;)

@ehe

No na pewno z góry osądzić to niczego nie można ale faktycznie chyba normalne to to nie jest. To jak piszesz, że coś jest na rzeczy to coś sugerujesz może?

Xxx

Gigantyczna rotacja ...

@Xxx

Tu w firmie? Gigantyczna to według Ciebie ile tak % do całości? I jeśli faktycznie jest to znasz powód?

Jj.

Niepoważna firma... Zarobki bardzo słabe, na rozmowie obiecują jedno, potem rzeczywistość jest zupełnie inna... Poziom komunikacji pozostawia wiele do życzenia.

Mulan
@Jj.

Niestety to prawda , praca dobra na chwilę lub z braku innych możliwości.

@Mulan

A można prosić konkrety, przykłady, etc. Firma istnieje pare lat a brak informacji.

Były kandydat
@Zainteresowany

Przykładem czy konkretem jest częstotliwość z jaką ukazują się ogłoszenia. Firma jest w okolicy Białegostoku, dojazd komunikacją jest uciążliwy stąd wydawło mi się, że to jeden z powodów. Rozmowa rozwiewa wszelkie watpliwości. A dokładniej rzecz ujmumąc jeden myk: możliwości firmy i kometencje osoby prowadzącej rozmowy. Za jej sprawą całość powinno się okreslac mianem przesłuchania, nie rozmowy. Sama rozmowa wg scenariusza popularnego 10 lat wstecz. To chyba dobitnie swiadczy o poziomie HR. Oczekiwania raczej standardowe: doświadczenie poparte portfolio czy innym dowodem. Co poza tym.. Firma ma wizję, ale niestety jej oczekiwania trudno uznać za coś więcej niż tylko marzenia. Szukają cudotwórcy, który siłą swojej woli oraz kontaktów osiągnie to, za co wszyscy inni płacą. Nie ma szansy na wykorzystanie doświadczenia, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań (bo za drogie) czy w ogole na merytoryczną rozmowę z kimkolwiek. Firma z ugruntowana pozycją w branży, może nie tyle negatywną, co wywołująca lekko kpiący usmiech na twarzy.

Krzycho
@Zainteresowany

Minusy - niska płaca - stres - dojazd - nerwowa atmosfera - małe możliwości rozwoju Plusy - pensja na czas - ciekawy asortyment - wolne weekendy - dobra szkoła dla osób bez doświadczenia

@Krzycho

No i fajnie, pięknie i rzeczowo. Parę miesięcy temu pisałeś tak jakbyś tu pracował. Dalej jeszcze jesteś u nich może?

Kazimierz

Cześć. Pozwolę sobie zapytać jaki rodzaj umowy oferowany jest przez firmę Eurus na start? Niektórzy pracodawcy na początek oferują umowę zlecenie i strasznie ciekawi mnie, jak wygląda to w tym przypadku. Liczę, że ktoś mi na moje pytanie po prostu odpowie.

@Kazimierz

Firma Eurus zatrudnia pracowników tylko i wyłącznie na umowę o pracę.

Zbigniew

Myślę, że każda firma będzie dobra o ile mamy chęci do pracy no i oczywiście umiejętności

innocent

Cisza na forum to dla mnie ewidentnie świetna praca dlatego nikomu nie chce się pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurus Sp. z o.o. - Ignatki

• Jak się pracuje w Eurus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurus Sp. z o.o.?

Eurus Sp. z o.o.
  • 40 lok. 1