Opinie o Cedru Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cedru Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Cedru Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cedru Sp. z o.o. w Wrocław

Anna Nowy wpis

Polecam firmę Cedru. Pełen profesjonalizm, super podejście do klijenta ma Pani Marty.Auto zastępcze dostarczone ,uszkodzone zabrane do serwisu na lawecie.Naprawione auto również dostarczone do domu na lawecie.Jestem zadowolą z usług firmy Cedru .

Anna Nowy wpis

Polecam firmę Cedru, wszystkie formalności załatwione bardzo sprawnie Samochód na lawecie zabrany ,dostarczony zastępczy bardzo ładny samochód .Po naprawie samochód przywieziony na lawecie i zabrany zastępczy.Szczególnie polecam Panią Martę jest bardzo miła, wszystko wytłumaczy,wyjaśni ,poinformuje.Dziekuje Pani Marto za cierpliwość.

Czy w Cedru Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kama Nowy wpis

hej, wiadomo czy ruszy rekrutacja u nich? pracuje w ubezpieczeniach od 10 lat i myślałam o zmianie pracy, no i w sieci gdzieś mignęła mi ta firma. Niestety ofert pracy żadnych nie namierzyłam....sporo tutaj niepochlebnych opinii klientów, którzy uskarżają się na słaby kontakt z pracownikami, czy to oznacza, że jest tak dużo pracy, że pracownik nie ma szans zająć się w pełni każdym klientem? czy to powoduje, że pracuje się po godzinach pracy? fajnie gdyby któryś z pracowników zaktualizował informację, bo jedyną opinię pracownika widzę sprzed 2 lat..

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cedru Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Alicja

Kochani! Alarmuję, byście uważali na tę firmę! Jeśli macie moralność, praca w CEDRU z siedzibą we Wrocławiu to pomyłka. Firma zajmuje się ściąganiem pieniędzy z ubezpieczeń na swój własny rachunek, a ze szkodą dla właścicieli aut między innymi z: holowania, udostępniania starego auta, które ledwo chodzi za horrendalną sumę, przetrzymywania auta na parkingu prywatnym, rozkręcanie auta, oględziny we Wrocławiu, które nie są potrzebne. Auto właściela przetrzymywane jest na parkingu, nie macie wgląd w to co się dzieje. Auto wróciło do mnie w opłakanym stanie, wyjeżdżając w innym. Auto zostało nieposkładane, więc takie części jak zderzak czy reflektory były oddane luzem! Kłamstwa, osoby nierzetelne, które nie dotrzymują terminów. Przestrzegam Was, byście nie wchodzili w kontakty z tymi ludźmi, ponieważ nie cofną się przed niczym w imię zapachu pieniądza. Zło i dobro wraca.

Poszkodowany
@Alicja

Również w kontaktach, sprawa trwa już 7 lat końca nie widać, a rezultat opłakany, fatalny kontakt z pracownikami, brak kompetencji

Podobnie jak wielu poprzedników przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Niekompetentni, aroganccy pracownicy. Żenujący poziom obsługi klienta.

Poszkodowany

Sprawa przez nich prowadzona toczy się już 7 lat i końca nie widać, za każdym razem na rozprawę przychodził adwokat w zastępstwie i zapoznawał się z aktami sprawy na korytarzu tuż przed rozprawą, tragedia jeśli chodzi o kontakt z klientem brak poszanowania, zbywanie, bełkot prawniczy nic nie wnoszący, brak realnego odszkodowania. I na tym nie koniec, jestem zdruzgotany i nie mam pojęccie kiedy koniec sprawy.

Jakiś czas temu szukali Specjalisty ds. księgowo-kadrowych, brał ktoś z was udział w procesie rekrutacyjnym? Lub dostał pracę i już samodzielnie działa na stanowisku? Chciałabym podpytać o wynagrodzenie, rozwój, czy nie ma szans na umowę o pracę, a jedynie to zlecenie? Piszą o pracy 2-3 dni w tygodniu w biurze. Tu nie rozumiem, o co chodzi? To praca w niepełnym wymiarze czasowym, czy pracuje się również w trybie zdalnym?

Sebastian

To już druga sprawa, prowadzona dla mnie przez firmę - po raz kolejny wszystko załatwione z najwyższą starannością. Od pierwszego kontaktu z Panem Arturem, przez cały proces przygotowania dokumentacji, po samą wypłatę odszkodowania (zaskakująco wysokiego) czułem, że zawszę mogę się zwrócić o pomoc i tę pomoc uzyskam.

Arkadiusz

Serdecznie polecam, Pan Artur bardzo pomógł mi w dobraniu odpowiedniego ubezpieczenia oraz zadbał o każdy możliwy szczegół.

Rafał S.

Przestrzegam !!! Firma dramat . Nabijają klientów w butelkę . Nie mają normalnego pracownika do rozebrania auta w celu przygotowania do oględzin tylko jakiegoś kowala co nie wie jak rozkręcać w wyniku czego poniszczył dobre elementy i niepotrzebnie porozkręcał wiele części . Na ich parkingu pozostawione auto zostało mi porysowane i pogubione części za co nie zostało mi zapłacone. Kontakt żaden , nie odbierają telefonów , na początku załatwiają tylko to co każdy sam by sobie załatwił nic więcej , zero zaangażowania , nic nie wytłumaczą . Na koniec powstają dodatkowe koszty za , które trzeba zapłacić pomimo zapewniania że wszystko jest dla klienta darmowe . Przestrzegam !!!!!!

CEDRU
@Rafał S.

Szanowny Panie Rafale S. nie mieliśmy przypadku sprawy jaki Pan opisuje. Proszę wskazać jakiego auta i osoby dotyczy Pana wpis tak aby można zweryfikować informacje które Pan pisze. W przypadku braku informacji z Pana strony zmuszeni jesteśmy do uznania, iż wpis jest nieuczciwym działaniem konkurencji. Dziękujemy i oczekujemy na powyzsze informacje. CEDRU Sp. z o.o.

Rafa.S
@CEDRU

Witam. Odpowiadając na wątpliwości nazywam się Rafał Smolarek a auto moje to Mercedes CLS. Pozdrawiam.

Kamila
@Rafał S.

Czy przed oddaniem auta do rozebrania firma oferowała jakąś możliwość zweryfikowania doświadczenia czy umiejętności osoby, która będzie wykonywać to zlecenie? I czy te rzeczy, które miały być darmowe, były wpisane w umowę właśnie jako darmowe?

Renata
@CEDRU

Witam, czy aktualnie szukacie pracowników? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska? Przeglądam ogłoszenia w Internecie, ale nie widzę aktualnych. Pozdrawiam.

Świetny i błyskawiczny kontakt, pełen profesjonalizm.

OBR

Jestem byłym pracownikiem CEDRU Sp. z o.o.. W firmie panuje bardzo fajna, koleżeńska atmosfera. Szefostwo bardzo OK - na wszystko można się z nimi dogadać. OK, może lokal nie jest w najnowszym biurowcu ze stali i szkła, może nie ma klimatyzacji w pokojach ani pokoju socjalnego ale jest bardzo fajny, młody zespół który nowemu pracownikowi na pewno pomoże i wytłumaczy co i jak. Podział obowiązków też jest bardzo przejrzysty - od początku wiesz co masz robić i za co jesteś odpowiedzialny. Generalnie polecam

Ewelina
@OBR

No tak, nie każdemu takie warunki w otoczeniu by pasowały przy dzisiejszych standardach. A tak właściwie na którym stanowisku byłeś i czemu już nie jesteś?

JJ Stark

Zdecydowanie odradzam !!!! Trzymajcie sie od tej firmy z daleka ! Sa niekompetetni, kompletny brak kontaktu, olewanie na kazdym kroku. Na sprawy przychodza przypadkowi prawnicy z “łapanki”, ktorzy nie maja o niczym pojecia. Moja sprawa jest na wokandzie od 3 lat. W chwili obecnej firma cedru jest w posiadaniu odszkodowania wyplaconego im przez ubezpieczycielanie, ale nie moge sie doprosic jego wyplaty. W chwili obecnej zaczynam egzekwowac naleznosci poprzez egzekucje. Zastanawiam sie nad zgloszeniem firmy cedru do prokuratury.

Copen

Przestrzegam i potwierdzam opinie pozostałych nie boje się użyć słowa (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) I JESZCZE RAZ (usunięte przez administratora) proszę (usunięte przez administratora)o kontakt pomsky@wp.pl chce zgłosić do prokuratury ,

Bazyl

solidna firma można liczyć na nich w każdej kwestii, merytoryczni i skuteczni co najważniejsze. Realizują przewody sądowe z wynikiem pozytywnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedru Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Cedru Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cedru Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedru Sp. z o.o.?

Cedru Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 18-20 lok. 115