Opinie o Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. w Łódź

Zainteresowana

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Na jaka stawkę można liczyć?

xbox

Pracowałem tam długo nabiezaco więc jaka est sytuacja także nie polecam a pisze to w dobrej wierze dla innych. Widzę że jesteś 1 obrońca tej firmy hahahaha

Wera Nowy wpis

Odradzacie pracę ale nikt nic konkretnego nie pisze dlaczego. Może konkurencja? Inżynierzy, kilka pytań do was, może uda mi się, żeby ktoś odpowiedział. Co powiecie na temat tego stanowiska? Podanie standardowych zasad współpracy będzie już ok :) Kasa i umowa to dla mnie priorytet? Dodatkami też bym nie pogardziła jak coś macie?

Zainteresowana

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Na jaka stawkę można liczyć?

xbox Nowy wpis
@Zainteresowana

Szukaj innej firmy - ja za długo tam pracowałem kilkanaście lat teraz tam jest tragedia

@xbox

A ja myślałem, że tragedie to grają w teatrach, podobnie zresztą, jak komedie. Zastanawiam się, czy oby na pewno używasz odpowiednich słów, do sytuacji, jaką można w firmie zastać? Co konkretnie Ci tam tak doskwiera, że chcesz odejść?

xbox Nowy wpis

Marina

Dużo opinii tu o takich szeregowych stanowiskach bardziej, a ktoś miał okazje popracować jako inżynier rozwoju nowych produktów? Widziałam ofertę sprzed 3 lat i zamierzam się kontaktować, czy nie ma czegoś bardziej aktualnego, bo szukam nowych wyzwań zawodowych :) Na jaki okres jest podpisywana umowa i czy chętnie przedłużają?

była pracownica

NIKOMU NIE POLCAM TEJ FIRMY, OKROPNE WARUNKI PRACY, BRAK KONTAKTU Z PRZEŁOŻONYMI. PO TYGODNIU PRACY MUSISZ OBSŁUGIWAĆ 4 MASZYNY NA RAZ, TEMPO MASZYNY JEST TAK SZYBKIE ZE NIENADĄŻASZ TEGO PAKOWAĆ. POPROSIŁAM O ZWOLNIENIE MASZYNY BO PRACOWAŁAM TAM NIESPEŁNA TYDZIEŃ, ZOSTAŁA OLANA.. NA MAGAYZNIE PRACUJĄ SAMI UKRAINCY I KILKA POLEK. NIE WYTRZYMAŁAM W TEJ FIRMIE, ZŁOŻYŁAM WYPOWIEDZENIE I TO BYŁA NAJLEPSZA DECYZJA WMOIM ŻYCIU.

Maja
@była pracownica

Widać że to nigdy nie pracowało ????

@Maja

Pytanie tylko na ile w tym prawdy? Zauważyłam, że nie mają obecnie żadnych ogłoszeń, więc rotacji obecnie nie ma? wszystkie stanowiska są teraz zajęte, wiadomo ile ich w zasadzie w sumie jest?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. na stanowisko Główna księgowa / Główny księgowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Ogłoszenie na Pakowacz – pracownik magazynu do Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Daj sobie spokój, ciągle zakazy ,nakazy i straszny reżim. Tam nawet wody na halę nie można wnieść. Na początek zmiany musisz wypełnić stos papierów , w trakcie trwania produkcji również i na koniec zmiany to samo.Zamiast ułatwić pracownikowi pracę to Ciągle dokładają nowych obowiązków za (usunięte przez administratora) pieniądze tym bardziej że tyrasz po 12h obsługując po 8-9 wtryskarek

Weronika

Nie można wnieść wody? A jak to wyjaśniają, normalnie jest dostęp do niej na miejscu? I te dokumenty to czego dotyczą, że są aż tak ważne?

Dokumentacja związana z produkcją, ile czego wyprodukowano i zapisywanie na karteczkach XXI wieku ???? Z woda na hali ponoć się.poprawilo dali pracownikom bidony. Za moich czasów tego nie było

@Weronika

Do tego dochodziło codziennie wypełniane testów BHP nawet jak byłem pracownikiem magazynu

Weronika

Kurcze, szczęście w nieszczęściu. W sensie, czemu to bhp musi być tak skrajne, że albo całkiem nie przestrzegają albo jest rygor? A te testy to ile czasu zajmowały, je w trakcie godzin pracy już się wypełniało?

Teresa

Co z tymi zmianami 6-18, 18-6? Powstały te o których pisaliście? Ja bym się tu zatrudniła, jakby się pracowało w takich godzinach.

Telefon , nr który służy do kontaktu z firmą ciągle zajęty. Żadnego kontaktu z zewnątrz, szanujące się firmy udostępniają kilka tel.kontaktowych z dyrekcją, menedżerem czy sekretariatem firmy . Dzwonię od kilku dni na jeden podany numer , bez skutku, non stop zajety . Po prostu odłożona słuchawka .

fedwewfev

(Łódź) powiem tak, praca do lekkich nie należy. Wiadomo, dwunastki, praca głównie stojąca, noszenie, dźwiganie. Ale nie to jest problemem, to mi odpowiadało. Pracownicy z Ukrainy też nie są problemem, z wieloma da się bez problemu dogadać i są w porządku. Problemem jest kompletny bajzel. Stoi sobie dwóch kierowników i każdy mówi ci coś innego. Kierownik kłóci się z liderem, lider kłóci się z kontrolą jakości, kontrola jakości pcha gębę do spraw, którymi nie powinna się zajmować, bo od tego jest BHP, albo raczej powinno być BHP. Żadnych pisanych zasad, wszystko "na gębę", to przepuścimy, tamtego nie zauważą, a później pół hali zawalone paletami z czerwoną etykietą i wielkie zaskoczenie. Zamiast wprowadzać sensowne zmiany, dzięki którym byłby porządek, wymyśla się jakieś cuda i dziwy, które tę pracę tylko utrudniają, albo mają ładnie wyglądać dla gości, którym opowiada się o tym jak to cudownie, że magazyn jest oświetlony. Tl;dr: fajna praca, katastrofalne zarządzanie. Wykańcza psychicznie bardziej niż fizycznie, co biorąc pod uwagę dwunastki jest wyczynem.

Olaf

Wróżby z fusów na forum pracowniczym czy to inspiracja konkurencji , która widząc dobre opinie firmy postanowiła przeszkadzać?

@Olaf

Nie rozumiem, wróżby z fusów? może jaśniej. Inspiracja konkurencji- za duże mniemanie chyba ktoś ma....Cały rynek już wie, że uciekają klienci może Anglia tez powinna się dowiedzieć?

ix

Nie polecam w Stojadłach, jeden wielki bałagan. Nerwowo, źle zarządzana firma przez dyrektora. Wynagrodzenie - cześć zasadnicza, druga premia uznaniowa- jak chcesz to ryzykuj. Premie i podwyżki - śmiech. Tracą kontrahentów, uwaga będą zwolnienia.

@ix

Skąd takie informacje? Byłeś lub jesteś pracownikiem?

@Kandydat

Nie jestem z konkurencji, chociaż część pracowników uciekła lub ucieka do konkurencji. Każdy zrobi sobie co chce z ta opinią. Wolna wola.

Nie rozumiem pewnej grupy osób którym zależy jedynie na oczernianiu firmy. Mamy dobrego pracodawcę choć pewnie do ideału brakuje ale z pewnością jest to szanujący ludzi pracodawca.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.?

Robinsonp

Jak najbardziej, takich potrzeba żeby można było z nimi robić co się chce, bez zbędnych pytań.

Natka

Ile jest zmian na produkcji i w jakich są one godzinach?

Anon123
@Natka

Są trzy standardowe zmiany: 6-14, 14-22, 22-6

JA
@Natka

Niedługo będą dwie 6-18 i 18-6. Cztery dni pracujące (dwa razy dzień i dwa razy noc) i cztery wolnego.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.?

JA

Tak, raz w roku jest impreza firmowa

Xxx

Firma nie szanuje wieloletnich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.

Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.