Opinie o Hoop Polska Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hoop Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hoop Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoop Polska Sp. z o.o. w Kutno

Pytający

Firma po raz kolejny w ostatnim czasie szuka Lean Managera. Czym to jest spowodowane? Poprzednio wybrana osoba nie dała rady czy też sama zrezygnowała? Z opinii które są tutaj zamieszczone wynika, że nie jest za dobrze no ale chyba aż tak źle też nie jest.

@Pluta

skoro nie ma już kierownika produkcji, to może poszukują kogoś nowego? chętnie bym się tutaj zatrudnił. jeśli jest szansa, aby się tutaj dostać, to na jakich warunkach? :-)

Widzę, że firma aktualnie szuka kierownika utrzymania ruchu. Zastanawiam się czy aplikować na to stanowisko. Czy mógłby ktoś napisać co się stało z poprzednim kierownikiem? Czy często są zmiany na tym stanowisku i na czym rzeczywiście polega ta praca.

Hoop
@Placek

Kierownik już nic nie może bo go nie ma. Znowu szukamy kierownika. Niektórzy rzadziej zmieniają skarpetki niż ta firma kierowników.

Hej, takie pytanko, czy poziom wykształcenia w jakiś sposób wpływa na wysokość stawek na stanowisku Specjalista ds. zatrudnienia i płac? Z jednej strony dopuszczają średnie i wyższe według oferty, a z drugiej to nie podali nawet orientacyjnie kwot zarobków, i zaczęłam się zastanawiać.

Olek
@Kandydat

Jeśli lubisz pracę z odrobiną zamordyzmu w której codziennie dzień jest za krótki żeby rozwiązać problemy, w której ludzie mają wywalone to jak najbardziej jest to praca dla ciebie. No i żeby nie było zdziwienia, ta funkcja to tylko w nazwie ma stanowisko kierownik.

Malwina
@Olek

A na co konkretnie ludzie mają "wywalone"? Jeśli na pracę, no to chyba kierownik może właśnie coś z tym zrobić i jednak poszukać bardziej zaangażowanych osób. Widzę, że wiesz coś jeszcze o zakresie obowiązków, mógłbyś napisać, czemu to funkcja tylko z nazwy?

Placek
@Malwina

No oczywiście że może a nawet powinien. Tylko że aby coś zrobić to trzeba mieć chętnych do pracy a tutaj to chętni kończą się w chwili rozpoczęcia rozmowy o zarobkach. Firma zatrzymała się z wynagrodzeniami jakieś 2 lata temu. Teraz płacą tyle ile muszą czyli najniższa krajowa

@Placek

Piszesz, że płacą aktualną minimalna, a wcześniej, że się zatrzymali w zarobkach 2 lata temu. No to chyba jednak aktualne te stawki? Uważasz, że więcej się należy za tę pracę? No a nie ma jakichś dodatków? Rzadko która firma teraz samą podstawę daje.

Pluta

Najniższa krajowa to najniższa krajowa. Typowa polska firma gdzie stara się pracownika wykorzystać do granic możliwości. Warunki pracy specyficzne. W lecie gorąco w zimnie zimno ale jakby policzyć średnią temp to jest ok. Na hali ciemno bo od kilku lat nie potrafią wymienić oświetlenia. Ludzie przychodzą i odchodzą, zostają tylko ci którzy (usunięte przez administratora)

@Pluta

A ja tak jak spora część osób czekam na wypłatę. Jeśli będzie mniejsza niż w zeszłym roku to wychodzę i niech sami sobie pracują dyrektory

KLUCZNIK
@Pluta

A kto ma wymienić jak dział obsługi obiektu został zlikwidowany, teraz pracownicy są odpowiedzialni za stację wody,kotłownie itp.Obecny dyrektor sam sobie odnawia biuro. Ps. pozdro dla Leszka i Lewego !!!.

@KLUCZNIK

Odnawia? Nie zauważyłam. Za to słyszałam od niego fajne (przynajmniej wg niego) hasło: jak mało zarabiacie to przyjdźcie do pracy w weekend. Szczyt bezczelności pokazujący jego prawdziwą twarz. Szukam nowej pracy jak ogromna większość osób z produkcji. Tylko na magazynie stała obsada bo to ziomki dyrektora.

Hoop Nowy wpis

ooo Nowy wpis

Szukam (usunięte przez administratora) na produkcji albo magazynie. na stronie firmy można aplikować mimo braku ogłoszeń. Piszecie tu o dużych zmianach w kadrach. Zastanawiam się czym To jest dokładnie spowodowane. Na hali czy magazynie też są takie rotacje? Nie widzę żadnych informacji na temat umowy. Dajcie znać

Kwiczoł Nowy wpis
@ooo

Rotacja jest na każdym odcinku frontu - inaczej nie da się nazwać tego co tam się dzieje. To ciągła walka w której musisz mieć oczy wokół głowy. Zmiany spowodowane są tym, że nie ma ani atmosfery ani konkretnych pieniędzy a są za to wymagania i oczekiwanie że będzie się pracować w weekend.

Pytający

Paola
@Pytający

Sytuacja w tej firmie jest napięta jak plandeka na żuku. Nowy dyrektor zakładu, nowy kierownik produkcji, nowy kierownik działu utrzymania ruchu (trzeci w przeciągu ostatnich trzech lat), nowy technolog masa nowej kadry. Aż dziwne że to jeszcze funkcjonuje

@Pytający

Nie jest źle, jest gorzej niż możesz sobie wyobrazić. Wyrazy współczucia dla osoby która obejmie to stanowisko. Nie to żebym była osobą która widzi wszystko w czarnych barwach ale ta firma prze do przodu jak titanic a góra lodowa jest już na horyzoncie

No ale czemu odradzasz aplikowanie i to jeszcze na lean managera czyli kierownicze stanowisko? Masz w ogóle doświadczenie na nim? Czy tylko z perspektywy szeregowego piszesz - ciekawe. Coś nie tak z warunkami, płacą na czas?

SD

Jakie kierownicze? Jeden kierownik - jeden pracownik (ta sama osoba). Przyjdź to zobaczysz. Wypłata jest na czas bo gdyby jeszcze jej nie byłoby na czas to nikt by tutaj nie pracował.

Dariuszu

W tej firmie dyrektor ma tyle do gadania co i kierownik. O wszystkim decyduje pewna osoba z Ustronia która nie dopuszcza do siebie żadnych argumentów. Kiedyś to była fajna firma ale odkąd ustronianka przejęła firmę to firma zaczęła staczać się po równi pochyłej. Odchodzą ludzie i nikt nie stara się ich zatrzymać a z uwagi na to że płacą słabo to jakość nowych pracowników jest jaka jest. Słabo widzę przyszłość tej firmy i ktokolwiek i cokolwiek by nie mówił to niewiele to zmieni.

Lalka

Praca w tej firmie to wogóle jest tak jak strzał we własne kolano. Duże wymagania a zero narzędzi zeby cokolwiek zrobić. W chwili obecnej to jest to chyba najgorsza firma w Kutnie a ludzie odchodzą na potęgę. Już nawet w animexie jest lepiej. Zdecydowanie nie polecam.

KLUCZNIK
@Paola

Będzie dopóki Ustronianka się nie wyprostuje. W biurze pustki jedna osoba musi ogarniać dwa stanowiska jak nie to za bramę zostały tylko panie w wieku emerytalnym. Technolog to postać widmo, kierownik DUR ochronę się lepiej traktuję. Kaczor lecisz następny.

Lunatyk
@Paola

Ale przecież to nie funkcjonuje. W tej firmie nic nie funkcjonuje i odkąd przyszła ustronianka a niektóre osoby awansowały to jest jeszcze gorzej. Jedni udają że płacą inni udają że pracują.

Miśka
@KLUCZNIK

Ludzi traktuje się tak jak na to pozwalają. Jeśli ktoś pozwala na to żeby traktować go jak(usunięte przez administratora)to się go tak traktuje. Nie ma tutaj znaczenia czy ktoś jest kierownikiem czy pracuje na ochronie. Druga sprawa jest taka że traktowanie ludzi w ten sposób jak tutaj się ich traktuje odbiega od normy i jestem przekonana że ci którzy traktują innych w ten sposób nie chcieliby być tak samo być traktowani przez innych.

@Paola

Nie ma już kierownika produkcji. Nie był chyba wystarczająco sterowalny. Tutaj nie opłaca się mieć swojego zdania. Naczelne hasło tej firmy powinno brzmieć: mierny, bierny ale wierny

@Pluta

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hoop Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Technolog?

Patrze, że 8 mies temu były przyjęcia, na magazyniera bo bym chciał iść gdzieś do takiej normalnej roboty. Biorą teraz ludzi, powie ktoś czy jakiś nabór jest? Może jeszcze jak ktoś wie, jak placą, to też mogłby napisac, bo w ogłoszeniu nigdy widełek nie było, jak patrzę?

Mag

Nie ma o czym pisać. Najniższa krajowa plus ewentualna premia zależna od wyników produkcyjnych. Praca na 3 zmiany na nieogrzewanym magazynie. Dobrze że idzie wiosna to zrobi się cieplej. Rotacja u nas na magazynie spora. Ludzie przychodzą zdobędą trochę doświadczenia i szukają lepiej płatnej pracy. Jak nie masz innej opcji to dawaj przyjmują każdego

Magazynier
@Mag

Lepiej płatnej oraz lepszych przełożonych. Grupa trzymająca władzę trzyma się dobrze i nikogo nie dopuszczają do tego żeby im zagrozić tym bardziej nowych. Nie licz na coś więcej niż to co zakład musi zapłacić. Generalnie szału nie ma

Leszek

Ostatnio rzuciła mi się w oczy rekrutacja dla brygadzisty produkcji. Nadal można się dostać na produkcję? Niekoniecznie na brygadzistę. Mógłbym zacząć od niższego stanowiska. Na ile zmian robota? Dają ubranie robocze i jakieś benefity z socjala? Czekam na info od pracowników.

Józek
@Leszek

Pracodawcy są zobowiązani do przestrzegania przepisów prawa, w związku z czym muszą wydać Ci ubranie robocze, jeśli tego nie robią, cóż ja bym polecił zmianę pracy.

Mońka
@Józek

Ale mówisz to jako pracownik tej firmy, czy osoba postronna, która obserwuje tylko ich wątek? :> jeżeli jesteś pracownikiem, to powiedziałbyś co poza ubraniami roboczymi oferują pracownikowi? Interesują mnie dodatki do wypłaty, czy są jakieś premie, a jeśli nie to czy jest szansa u nich dorabiać sobie nadgodzinami :)

@Józek

A czy wtedy pralnie też opłacają albo może oddają kasę? Ile takich kompletów powinni dostać pracownicy?

Jonek

Generalnie z uwagi na to że jest to przemysł spożywczy pracownicy powinni mieć czyste ubrania. Różnie to jednak u nas z tym bywa

Jadzia
@Jonek

Czemu różnie? Z jakich przyczyn nikt tego jakoś szczególnie nie pilnuje? Zastanawiam się nad ewentualnymi doniesieniami na to, czy ktoś cos ostatecznie zgłaszał i był przy tym od razu efekt?

Hoop Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kontroler jakości. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Mika

Czy do tej firmy można się jakoś dodzwonić? Numer na stronie w ogóle nie odpowiada. Próbuję już trzeci dzień. Czy to jakaś firma widmo????

Martyna

Czy właściciel firmy jest Polakiem?

Yoko

Wasz syrop Malina z cytryną 07 litra jest bardzo smaczny (? czy to chemia ?) pozdrawiam czytającego

Szok

@Leszek to teraz Hoopa przejęła Ustronianka ?

Leszek

Masakra jak przejęła Ustronianka najniższa krajowa i premia od widzimi się prezesa. Ludzi traktują jak bydło

Zostaw merytoryczną opinię o Hoop Polska Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Hoop Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoop Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hoop Polska Sp. z o.o.
  • Wschodnia 5