Opinie o Kolter Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kolter Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kolter Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolter Sp. z o.o. w Warszawa

Anonim Nowy wpis

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko inżyniera budowy, firma zaproponowała następujące warunki, praca 7/17 od poniedziałku do piątku oraz jedna sobota w miesiącu, oczywiście przy pracach żelbetowych zdarzają się nocki. Miesięcznie wychodzi 210 godzin plus sobota. Firma zaproponowała mi 5,5 k netto. Posiadam 2,5 letnie doświadczenie w biurze projektowym, 2 letnie doświadczenie jako inżynier budowy, oraz tytuł mgr inż.. stawka godzinowa 26 zl. Śmiech na sali jak można potraktować kandydata i jaka stawkę proponują.

@Anonim

A nawet nie trafiłem na takie ogłoszenie na ten etat. Ale ciekaw jestem czy pensji nie mogło się jakoś negocjować czy była ona sztywnie ustalona? Też bym z chęcią się postarał o ten etat wtedy. Napisz jeszcze czy można odmawiać pracy w sobotę.

Dariusz Nowy wpis

Z półtora roku mija odkąd szukali w sieci operatora maszyn. Zmienili od tamtej pory metodę poszukiwań na bezpośrednią lub z plecenia, że nie ma nic nowszego? Bo stawki jestem ciekaw, ile teraz wynosi i kiedy dają UoP na czas nieokreślony? Tam wtedy pisali o UoP na okres próbny i 3010 zł brutto.

Iza

Dziekuję

IWOTRANS Nowy wpis

Polecam, pieniądze odzyskane

jakub

sprawa zgłoszona, nie polecam

Przemysław
@jakub

Sporo tu jest o problemach z płatnościami. Można coś więcej się dowiedzieć? Rozważam tę firmę do pracy i przydałyby mi się aktualne wieści o tym, jak się robi i co z pieniędzmi?

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sidrom Sp. z o.o.

robert

WINDYKACJA, NIE POLECAM. ZLECIŁEM KILKA SPRAW I NIC NIE ODZYSKAŁEM

Joanna

Nie dzwoncie, to są kolejni (usunięte przez administratora) tylko Wam problemów narobią. Uwazajcie i zglaszajcie ten numer na policje.

damian

Kilka faktur po terminie, nie polecam. Przerabiałem temat płatności w ratach. Radzę szybko podjąć kroki prawne. (usunięte przez administratora)

Michal

Kupiłem towar, przyjechał zły, dogadaliśmy się niby że wymienimy go jak będą mieli lepszy. Później właściciel przestał odbierac telefon i odpisywać.

Krystyna
@Michal

I co dalej tak właściwie? Co z tym robisz?

Michal
@Krystyna

Pani z firmy? Przestańcie sobie pozytywy dawać. Nie jestem pierwszym i ostatnim (usunięte przez administratora)to na negatywach widać. Ja pozbyłem się tego po kosztach ale jak ktoś tira kupi to dopiero ma problem...

Krystyna
@Michal

Czemu z firmy i co w tych pytaniach było "pozytywnego"? Po prostu ciekawa jestem z czym można tu mieć z nimi problem, dlatego Pana pytam

Fidel

Czy może kłos pracuje lub pracował w firmie KOLTER w Ciechanowie .Jakie są warunki,place,atmosfera .Proszę o odpowiedź.

Yyy

Jak wygląda praca w KOLTER w Ciechanowie

MF

This company received 1650 EUR from our company, MF Plast Serv from Romania. The money were an advance payment for buying PET seat belt from them. After receiving the money, they failed to deliver the goods and when we asked for our money back they stopped replying to our e-mails.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolter Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kolter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolter Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kolter Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kolter Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kolter Sp. z o.o.
  • Elektoralna 13 lok. 121