Opinie o Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. w Gliwice

Maciek33

Zatrudniają bezdomnych, dosłownie bezdomnych - nikogo nie obrażając. Takich co to nie myją się całymi miesiącami, nie piorą i załatwiają się pod siebie. Codziennie będących pod wpływem. Juz biorą byle kogo byleby tylko potrafił utrzymać szlifierkę w ręku.

hendryk

facet na projekcie w Finlandii (niejaki "szef") prowokuje ludzi do bójki, dosłownie uderza w pracowników swoim barkiem i czeka czy któryś mu odda ... ludzie są dla niego niczym, on sam nie wie co robi. mieszkasz z uzależnionymi, którzy cały czas próbują cię nastraszyć, zastraszyć - jakieś uderzania pięścią o pięść przechodząc obok ciebie, jakieś chwalenie się, (usunięte przez administratora). inny wyjedzie do Finlandii i cały czas musisz słuchać jego narzekań, agresji w stosunku do ciebie bo mu zimno i do domu daleko i nie masz komu tego zgłosić.

xyzwww
@hendryk

Okropne i poniżające doświadczenie. Mieszkasz i pracujesz z ludźmi, którzy żyją poniżej godności, niesamowicie upokarzające doświadczenie.

ulubiony Nowy wpis

Takie AA, bawią się ludźmi, wykorzystują swoje pozycje do mszczenia się na ludziach za swoje choroby.

hendryk Nowy wpis

xyzwww Nowy wpis
@hendryk

Maciek33 Nowy wpis

Dżony brawo

Firma aktualnie zmieniła nazwę na Hitachi Zosen Inova Polska Poza tym nic się nie zmieniło w warunkach pracy. Dalej rzeźbią jak mogą , stawki kpina , aktualnie Szkocja i stawki montera 10/11 GBP , porażka Spawacze nie wiele lepiej Ogółem fajna grupa pracowników , ale kupy się to trzyma chyba jedynie przez sentyment i relacje pracowników bo warunki są do kitu a poszanowania pracownika brak Szukają teraz ludzi bo część odchodzi i brakuje Przestrzegam jako pracownik , NIE POLECAM

Zbch33
@Dżony brawo

Trafiłeś w sedno. Doszlo już do tego, że ludzie na projekcie w Finlandii, przy 20 stopniach mrozu, zawiązują rozwalone kurtki sznurowadłami albo sznurkami bo kierownik projektu nie chce narażać firmy na koszty! Spisuje ludzi za chodzenie do toalety i odpisuje za to godziny. Może niedługo dojdzie do tego, że pracownicy będą jemu płacić za to, że mogą pracować...?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Robson gks

podobno szukaja ludzi do anglii ile teraz placa monterowi do reki na godzine?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Czy firma Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Prawda o firmie

To wszystko niestety prawda. Pracowałem w tej firmie i nikomu nie polecam nawet największemu wrogowi.(usunięte przez administratora) Przestrzegam przed tą firmą wszystkich którzy chcą cokolwiek z nią mieć wspólnego w przyszłości. A zresztą jej dni są już chyba dni policzone.

Zenek Martwy

Jeśli ktoś lubi żyć w napięciu będąc za granicą, czy będzie miał z czego żyć to firmę serdecznie polecam. Wypłaty liczą jak im się żywnie podoba, paski wynagrodzeń to jawna kpina bo nic ze sobą się nie zgadza, nadgodziny które są płatne dodatkowo rozliczają co 4 miesiące, chyba że zapomną to możesz pomarzyć o pieniądzach, nagle wszyscy na chorobowym albo L4, nikt nic nie wie a Ty siedź i zapieprzaj. Na projektach "rządowych" nawet nie myśl że dostaniesz jakąkolwiek dietę czy dodatki, które Ci przysługują. Ale spokojnie, gdyby zdarzył Ci się wypadek na budowie, to najlepiej jakbyś wyszedł poza teren i dostaniesz gotowe wypowiedzenie w trybie ekspresowym. Zjazd co 5-6 tygodni? Tia, jasne. Nie polecam nikomu, szkoda zdrowia i nerwów.

@Zenek Martwy

Jeżeli wypłata ci się nie zgadza to czemu nie zgłosisz tego do księgowej? Powinna ci wytłumaczyć bo to w końcu twoje zarobki. Próbowałeś to wyjaśniać?

Krystianek Dj

Witam Po pierwsze firma nie płacić podatków za finlandie mamy min 1500 euro do zapłaty, teraz wymyślili żeby zapłacili ludzie prywatnie a firma odda pieniądze gdzie nigdy tych pieniędzy nie dostaniemy bo jest to tylko powiedziane słownie, ciężko firmie przelać pieniadzę na ten podatek, umowy dostajesz ale tydzień po skończonej i bez możliwości kserokopi - odpowiedź to sobie przeczytaj, nie szanowany jest pracownik, trzymają w napięciu do ostatniego dnia czy pojedziesz do do domu na urlop czy nie, nie ma żadnych grafików, totalna masakra, za nie długo otworzą się oczy jak ludzie odejdą, bo nikt nie cię robić za takie pięniądze, nie ma 50% ani 100% urlopu nawet rozpisują sobie sami beż Twojej zgody, kasa jak im się przypomni raz 10 raz 15 - w umowie jet napisane do 10, nie ma jedzenia ani diet - chwalą się że jest to projekt Rządowy, śmiech na sali jaką opinie wyrabia sobie sama firma, na Biuro to nie będę pisał no bo brak słów aby coś załatwić i dogadać się jak człowiek z człowiekiem.

trakowiec

witam mam chęć się przyjąć czego moge sie spodziewać jaka płaca jakie godziny pracy

jan
@trakowiec

jakie stanowisko? przewaznie 9 h pracy na serwisach roznie

Ewelina
@jan

Praca jest od poniedziałku do piątku? Czy również w weekendy? :P Ile wynosi wynagrodzenie za wspomniane 9h pracy? Czy zawsze jest to 9 czy czasami mniej lub zdarzają się nadgodziny?

Piot G.

Pytam się gdzie są paski z wypłaty? Gdzie są 50% i 100% ? Gdzie jest dieta ? 47 euro należy się w Finlandii na tym projekcie bo jest to Rządowy Projekt, nawet obiadu nie proponują swoim pracownikom. ( 9 euro kosztuje się stołówce) Śmiech na sali. Wszystko aby wyzyskq ludzi w tygodniu 58h wszystkie godziny za jedną stawkę, za kwarantanne Gdzie są pieniądzę? Ja się pytam o gdzie to wszystko jest?

Zenek

Powiem tak, rotacji ogólnej nie ma ale jest przyjęte że niby 5 lub 6 tyg i do domu - co jest fikcją i nie ma nic powiedziane na ile jedziesz do domu a także kto zawiezie na lotnisko o wszystko musisz się upominać, wypłaty są 20 gdzie w umowie jest napisane 10 czy to tak ciężko zrozumieć ,, serwer padł,, byle ludzi stłamsić, różnie się pracuje 9 max 10h w tygodniu, nie ma 50 ani 100, płaca na godzinę powala na maxa na skandynawię dwanaście, kończę karierę tutaj więc opisałem jak to wygląda.

Opel

Nie polecam tej firmy małe stawki (usunięte przez administratora) na godzinach zwlekają ze zjazdami i Pan Bao.... twierdzi że jest uczciwym człowiekiem ale grubo się myli jest arogancki i hamaki nie polecam tej firmy

Iwo

Mamy dobrą firmę która nie zapomina o swoich pracownikach i dlatego jest dobrze oceniana, polecam pracę.

Czy w Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

waldemar

nie

Ya

Niestety nie mogę polecić...

Święcisław

Dzień dobry Jestem zainteresowany pracą w firmie, czy może ktoś dodać opinię jak wyglądają wyjazdy na eksport dla kadry zarządzającej kontraktem. Pozdrawiam Święcisław

Zostaw merytoryczną opinię o Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o.
  • Bojkowska 47
    44-100 Gliwice

Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o.