Opinie o ATENA & HJW Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ATENA & HJW Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATENA & HJW Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATENA & HJW Sp. z o.o. w Wrocław

Czy jest możliwość w Atena & HJW Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Michał Lech wspólnik ATENA&HJW

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej Spółce, ale nie poszukujemy pracowników na część etatu. Z poważaniem, Michał Lech

Ewelina

Jak ocenicie widniejącą na stronie internetowej Atena & HJW ofertę pracy w charakterze zarządcy nieruchomości? Nie ma żadnych podanych konkretów jej dotyczących. Czy osoby pracujące w tej firmie mogłyby podzielić się swoją wiedzą na temat ewentualnych warunków zatrudnienia przypisanych do tego stanowiska?

członek rodziny
@Ewelina

Doświadczeni pracownicy jako zarządca nieruchomości nie zarobią więcej niż ok 3 000 zł brutto.Niektórzy 2900 zł brutto.W okresie zebrań praca 12 godz dziennie.Niedoświadczonemu dadzą 2500 brutto.

@członek rodziny

Dochodzą do podstawowego wynagrodzenia jakieś dodatki w postaci premii lub podwyżek okresowych? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do napisania na ten temat kilku słów, ze względu na osoby, które interesują się Atena & HJW pod względem zatrudnienia.

Członek rodziny.
@Ewelina

Nie ma żadnych dodatków Niektórzy parę lat przed emeryturą nie przekraczają 2200 netto.W okresie Świąt wpadnie ok.dwóch słówek.Nie ma co liczyć na podwyżki.Moim zdaniem nie warto się zatrudniać w tej firmie.Ani sprawiedliwego wynagrodzenia ani dobrej i życzliwej atmosfery nie uświadczysz.

MM
@Członek rodziny.

Prawda w 100 %

Celestynka
@Ewelina

Dzień dobry. Do pensji podstawowej są dodatki w postaci premii oraz nagród, prezentów w okresie świątecznym. Wartością dodaną jest dobra atmosfera wśród pracowników.

Werka
@Celestynka

Mojej Cioci na konto wpłynęło mniej niż 1900 zł.Taka jest rzeczywistość.

Werka
@Celestynka

Mojej Cioci na konto wpłynęło mniej niż 1900 zł.Taka jest rzeczywistość.

@Celestynka

może dla rodziny są dodatki, natomiast dla pracowników zatrudnionych bez nepotyzmu nie ma nagród ani dodatków świątecznych. Atmosfera w tej firmie jest okropna. Brak szkoleń, podejście komunistyczne wszystko się zgadza.

Pracowałam w tej firmie przez parę miesięcy. Nie miałam żadnego szkolenia wprowadzającego. Od początku kazano mi się zająć wspólnotami mieszkaniowymi, cokolwiek to znaczyło. Chodź nie znałam specyfiki tego zawodu. Na dodatek miałam ponad 60 wspólnot mieszkaniowych do nadzoru. Rotacja pracowników jest tam bardzo duża. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy oraz zarządcy. Wspólnoty mieszkaniowe bardzo skarżyły się na ograniczony kontakt z zarządcami nieruchomości oraz dział techniczny. Dodatkowo firma nie posiada nr alarmowego w przypadku jakiegoś ,,nieszczęścia".

Czy pracodawca Atena & HJW Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracowałam tam 3 lata i nie odbyło się żadne szkolenie oprócz RODO, żeby było śmiesznie w biurze na Hallera drukarka stała na korytarzu w miejscu dostępnym dla każdego. Wracając do szkoleń to oczywiście było obiecywane że jak się tylko pojawi to są jak najbardziej za ale jak doszło co do czego to i tak pani prezes nie pozwoliła oczywiście na własny koszt to można. Nie polecam tego pracodawcy, za grosze trzeba naprawdę zapierniczac i tak twierdzą że za wolno. Organizacja w firmie wiele daje do życzenia...

Jarosław

Szkolenia i rozwój zawodowy to ważny aspekt zatrudnienia, więc ich brak to spory problem. Czy nie myślałeś, żeby wyjść z inicjatywą jakiegoś atrakcyjnego kursu, który były z pożytkiem zarówno dla pracodawcy jak i pracowników? Może zostałoby to wzięte pod uwagę.

Michał Lech wspólnik ATENA&HJW

Dzień dobry. Odpowiadam, jako wspólnik spółki ATENA & HJW Sp. z o.o. w kwestii szkoleń, ponieważ zawarte tu informacje są po prostu niezgodne z rzeczywistością. Przykładowo podaję szkolenia z 2019 r., w których uczestniczyli nasi pracownicy: 1. "Sztuka prowadzenia zebrań Wspólnot Mieszkaniowych, czyli jak mówić do ludzi i do rzeczy?"- 17.01.2019 r. Wykładowca- Grażyna Białopiotrowicz Trener biznesu, trener rozwoju osobistego oraz umiejętności interpersonalnych, specjalista w zakresie marketingu politycznego i kreowania wizerunku. 2. "Proces inwestycyjny w świetle najnowszych zmian ustawy Prawo budowlane" - 23.05.2019 r. wykładowca Agnieszka Znamiec - Naczelnik Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego w Dolnośląskim Wojewódzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego. 3. "Najnowsze zmiany w podatkach w 2019 i 2020 r." - 28.10.2019 r. wykładowca- Beata Kamińska, wieloletni pracownik organów podatkowych. Od 2009 r. partner w Kancelarii Doradców Podatkowych Kamińska Żyrek i Partnerzy S.p. 4. "Wykorzystanie nowoczesnej wiedzy o mózgu w codziennej pracy lidera" - 28.11.2019 r. wykładowca Grażyna Białopiotrowicz. 5. "Świadome zarządzanie sobą i przewodzenie ludziom" - 6-7.06.2019r.; wykładowca: Joanna Sosnowska 6. Szkolenie dotyczące wdrożenia "Polityki ochrony danych osobowych" i "Instrukcji zarządzania systemem informatycznym" - kwiecień 2019, prowadzone przez radcę prawnego dr Katarzynę Schmidt-Kwiecińską 7. Szkolenia wstępne z zakresu BHP Ponadto prowadzimy cykl wewnętrznych szkoleń dla nowych pracowników, obejmujący następujące szkolenia ogólne: 1. Podstawy prawne w zakresie zarządzania nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych 2. IT i bezpieczeństwo 3. Organizacja firmy 4. Przygotowanie i przeprowadzanie zebrań ze WM 5. Zakres obowiązków pracownika Następnie pracownicy pod opieką swoich przełożonych przechodzą dalsze wewnętrzne szkolenia specjalistyczne np. księgowi, szkolenia z zakresu księgowości, podatków, obsługi programu DOM-5 itp.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w ATENA & HJW Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Zarządca nieruchomości?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Zarząd wspólnoty mieszkaniowej

Jako wspólnota mieszkaniowa chcemy uciec od tego Zarządcy. Całymi miesiacami czeka sie na realizacje zadań. Sprawy nie posuwają sie do przodu a zalegaja ich szuflady. Wsółpraca z nimi to koszmar.

zibi
@Zarząd wspólnoty mieszkaniowej

Mamy ten sam problem z Ateną całkowity brak wykonywania usterek w budynku.Nie mamy już siły dalej chodzić i z nimi rozmawiać. Proszę o kontakt bo chciałabym wiedzieć jak sobie państwo poradzili. Bardzo proszę o tel.667673777

Ewelina

Jakiś czas temu dowiedziałam się o tej firmie. Wiecie może, czy szukają ludzi do pracy? Interesuje mnie wstępnie każde stanowisko w Atena.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Atena & HJW Sp. z o.o.?

prac1

Jeśli chcesz pracy, gdzie każdy narzeka na niskie płace, gdzie brakuje organizacji i przepływu informacji oraz pracy, gdzie będziesz wybierać pomiędzy toaletą, a zrobieniem zleconych obowiązków. To zapraszam do tej firmy.

Tamara

Może komuś w ogóle nie odpowiada praca w administracji to przecież można zmienić.

Praca

Atmosfera w biurze numer 2 jest nie do przyjęcia. Komunistyczne czasy kadry zarządzającej zupełnie nie otwarta na żadne nowości i udogodnienia. Rotacja pracowników jest spowodowana właśnie tym. Kwestia zarobkowa - jest tak kiepska, że bez komentarza. Zdecydowanie nie polecam

Zniesmaczony

Współpraca z nimi to koszmar. Całymi miesiącami sprawy zalegają u nich. Nic sie nie posuwa do przodu. Szukamy innego Zarzadce. HJW to jeszcze PRL-owski beton. Nie polecam ich.

Zostaw merytoryczną opinię o ATENA & HJW Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ATENA & HJW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATENA & HJW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATENA & HJW Sp. z o.o.?

ATENA & HJW Sp. z o.o.

ATENA & HJW Sp. z o.o.