Opinie o Pse Innowacje Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pse Innowacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pse Innowacje Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pse Innowacje Sp. z o.o. w Warszawa

Gosia

Jak wygląda praca developerów w PSE Innowacje? Jest OK czy macie jakieś większe zastrzeżenia?

@Niko

Praca jest zdalna/hybrydowa lub stacjonarna jak sobie wybierzesz. Zespoły co jakiś czas spotykają się w biurze (np, raz na miesiąc).

Iza Nowy wpis

Witam, iluletniego doświadczenia potrzeba by moc aplikować na starszego specjalistę ds. Badań i Rozwoju (Big Data)? W ofercie co prawda są wypisane obszary, z których dobrze mieć doświadczenie, lecz nie jest to jasno sprecyzowane

Gosia

@Gosia

Dołączam się do pytania. Sama tu jestem, bo szukam info. Ale ja zapytam dokładnie, czy jest tu szansa na prace całkowicie zdalną? Np. po okresie wdrożeniowym można pracować tylko na home office?

@Ewa

Tak. Nie ma problemu z pracą zdalną.

Czy to jest też tak, że na prace zdalną taki Developer dostanie jakiś sprzęt do domu? Czy trzeba na własnym prywatnym sprzęcie pracować?

@Ewa

Tak, dostaniesz. Organizacja nie zezwala na korzystanie ze sprzętu prywatnego.

Niko

Praca może być w 100% zdalna? Czy jest to model mieszany na tę chwilę? I jak się ma sprawa z wprowadzeniem nowych osób w obowiązki zaraz po zatrudnieniu, jak to jest zorganizowane?

Ja Nowy wpis
@Niko

Kalina Nowy wpis

Aplikowałam do PSE, ale ostatecznie nie zostałam przyjęta. Jednak b. pozytywnie oceniam cały proces rekrutacji przeprowadzony przez Dział HR. Było szybko, konkretnie i sympatycznie podczas rozmowy zarówno z HR jak i kierownikiem działu. Naprawdę rzadko zdarza się żeby rekrutacja od początku do końca przebiegła poprawnie.

@Kalina

Szybko? To ile trwał caly proces od momentu aplikacji? Mi właśnie też zależy na tym, żeby wszystko przebiegło szybko i sprawnie, ponieważ nie mam czasu na długie rekrutacje i oczekiwanie. Były tylko te dwa etapy? Czy jest ich więcej?

Femme

Firma w której nadgodziny to chleb powszedni a szefostwo tylko kiwa głową udając, że nie ma problemu. Nie polecam, chyba że nie zależy komuś na życiu osobistym ;)

Jola
@Femme

W jakim dziale są te nadgodziny?

Senior Front-end Developer
@Femme

czy nadgodziny są chociaż płatne? albo do odbioru w jakiś sposób? Widzę ze jest oferta pracy na developera, tam też są nadgodziny? jak wygląda praca na tym stanowisko? może ktoś powiedzieć?

@Senior Front-end Developer

Nadgodziny odbierasz w formie wolnego, chyba że jest zgoda lidera na wypłacenie.

Dorota

A jak już to ile wypłaca? I jak często się godzi na to?

@Dorota

Wypłaca zgodnie z Twoją stawką godzinową ale trend jest na odbieranie nadgodzin.

@Senior Front-end Developer

Nadgodziny zdarzają się a ich intensywność tak naprawdę zależy od zespołu oraz czy jest opóźnienie w projekcie czy nie. Trend faktycznie jest by odbierać w formie wolnego, jak masz zgodę lidera na wypłatę to płatne jest zgodnie z przepisami prawa pracy, czyli 150 lub 200% stawki. Front jest w Angular, a jak wygląda praca? w zależności jak zespół sobie ułoży, ogólnie polecam, są możliwości rozwoju oraz konsultacji ze specjalistami z innych zespołów.

Wiktoria

A ten zespół o którym piszesz to zgrana ekipa? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy w razie jakichś problemów można liczyć na pomoc? Pytam, ponieważ szukam alternatywy bo aktualnie pracuje w bardzo toksycznej firmie...

@Wiktoria

Ja wiele lat pracowałem w takich (toksycznych) firmach a tutaj się dobrze czuję. Ludzie w zdecydowanej większości bardzo pozytywni a w firmie funkcjonuje rodzinna/kumpelska atmosfera. Bywają problemy i nerwy, ale to raczej kwestia klienta/ właściciela (właścicielem i klientem jest Spółka Skarbu Państwa - PSE S.A. o to trochę skostniała struktura co wywołuje czasem frustrację.

Halina

Duże są zespoły w ogóle tam? Ja sobie gorzej radzę w dużych skupiskach ludzi na początku, dobrze byłoby wiedzieć. I ile działów ma firma?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pse Innowacje Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. Badań i Rozwoju w obszarze Szkolenia eksploatacyjne i dyspozytorskie na Symulatorze KSE.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Pse Innowacje Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Engineer kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4900 będą osiągalne?

Halina

Tak

@Halina

Mowa o kwocie na rękę czy brutto?

@Paweł

Możesz brutto, możesz netto. Możesz więcej., możesz mniej Zależy ile chcesz zarabiać.

Izabela

rozumiem ze praca w firmie na godziny, chcesz dorobic = pracujesz więcej ?

@Izabela

Niestety, tu to tak nie działa, ogólna zasada jest taka, że nadgodziny się odbiera, w pojedynczych przypadkach wypłaca (nie masz jak odebrać bo np. terminy gonią i przełożony się zgadza). Co innego jeśli serwisujesz aplikacje, masz wybór nadgodziny do wypłaty lub odbierasz. Jeśli chcesz dorobić to się tak z marszu nie da, muszą być jakieś szczególne okoliczności.

Pracownik2
@Izabela

Tak jak pisał poprzednik, nadgodziny raczej preferowane są do odbioru. Jeśli jednak chcesz dorobić, można się zapisać na serwisowanie aplikacji, wtedy ustalasz ile miesięcznie świadczysz gotowości (serwisy 24/7) i to jest dodatkowo płacone wraz z godzinami (jak wpadną zgłoszenia).

Greg

Jeżeli chodzi o Warszawę to klasyczne studium upadku. Po zmianach kadrowych w 2019 r., oddział w którym pracowało 12 osób opuściło 4 ekspertów, ludzi ze stopniem naukowym doktora, i kilku konsultantów. Zostali ci którym do emerytury w miarę blisko i "nowy narybek" który nie wytrzymuje dłużej jak kilka miesięcy. Dyrekcja walczy ze sobą. Pracownicy np. nie mogą się bezpośrednio kontaktować z zarządem bo w opinii dyrektora: "Pani Prezes jest zbyt (usunięte przez administratora) żeby zrozumieć to co do niej mówią". Typowo toksyczne, postkomunistyczne, upolitycznione środowisko.

Franciszek
@Greg

Nie można zgłosić do zarządu jak są jakieś problemy? To do kogo w takim wypadku można się udać? W ogóle ktoś słucha pracowników czy dyrekcja sobie, a zatrudnieni ludzie sobie?

@Greg

Serio nowi ludzie pracują tu tylko kilka miesięcy? A na jakich umowach oni są, że mogą szybko odejść? Mają UoP na okres nieokreślony? Jest tam zapis o czasie wypowiedzenia?

@Ewa

Firma zatrudnia na UoP (początkowo chyba na czas określony) a terminy wypowiedzenia są standardowe przewidziane w prawie pracy.

Bartek

Przestaliście być aktywni z jakiegoś powodu? Warto aplikować może coś podpowiecie?

@Bartek

Jeżeli jesteś ambitnym absolwentem studiów inżynierskich to w skrócie - nie. Serio, znajdziesz sobie lepsza prace bez układów, pomówień, manipulacji i pracy pod silna presja braku zleceń i szukania sobie projektów. Osoby mierne, bierne, niemające własnego zdania robią "karierę" a reszta najbardziej wartościowych pracowników powoli ucieka - i raczej taki trend się utrzyma.

wrocław,katowice,warszawa
@Bartek

Bartek, a co tu więcej pisać. Atmosfera bardzo kiepska. Prezes skrajnie humorzasty, skrajnie dwulicowy i obłudny. Słyszymy co chwilę te Jego "błyskotliwe" teksty typu - prezesem się bywa, a kolegą się pozostaje - pierwszy człon absolutnie prawdziwy, ale do drugiej części zdania w Jego wykonaniu pasuje jak pięść do oka .... To co zostało już napisane, że rzadko bywa w firmie to absolutnie prawda, a teraz w epoce covid, to już wcale. Jego aktywność sprowadza się do gry w golfa (mini golfa w biurze też ma) - bo przecież cyt. "od tego są Prezesi". A Zespół? ..... jest kilku wartościowych ludzi, ale to mniejszość. .... standard to parujące skarpety, bo chodzi się w pracy w kapciach, standard to przeciągające się lunche, późne przychodzenie i wczesne wychodzenie - ale knajpy są na parterze budynku więc jest przyzwolenie, standard to wieczne narzekanie, że źle, że za mało, że za dużo .... Jest sporo osób traktujących Spółkę jak przechowalnię, osób z politycznego nadania ..... to bardzo deprymujące pracować w takim towarzystwie - osób udających że pracują ..... no ale w końcu przykład idzie z góry. No i co ważne - praca w 100% dla spółki matki, która ma swoje problemy, która nie ma czasu dla córki, dla której córka nigdy nie będzie partnerem, dla której córka jest niestety "petentem" - to sprawia, że jest nerwowo w kontekście zleceń i projektów ... ale o tym pisali już inni.

@wrocław,katowice,warszawa

Prezes się zmienił, atmosfera o niebo lepsza :)

Łon

Napisz coś więcej o tej zmianie. Odrzuciłem ich ofertę pracy, ale nie dają za wygraną, to może się jeszcze zastanowię :)

Inny pracownik.
@Łon

Tym razem dowodzą nami osoby które znamy i które wiedzą jak wygląda nasza praca. Wszystko to z prostego powodu, to osoby od lat zwiazane z firmą, z którymi przed pandemią spotykaliśmy się w kuchni na kawie i z którymi można porozmawiać o wszystkim, będąc wysłuchanym.

Tedi

Czy warto aplikować na stanowisko programisty Oracle? Jakie opinie i doświadczenia macie w tym dziale i na tym stanowisku? forma współpracy lepiej B2B czy UoP?

@Tedi

Pewnie, że warto. Akurat specjaliści bazodanowi mają tu duże pole do działania a jako junior można się dużo nauczyć - jak już ktoś znajdzie dla ciebie czas :)

Dorota

A to naprawdę z tym czasem tutaj jest tak cienko? Ale na sprawne wdrożenie w razie czego można liczyć?

@Dorota

Tak, można liczyć.

Leon

Szefostwo na żenująco niskim poziomie któremu zależy tylko na tym aby dociągnąć do emerytury. Nie polecam.

Co doradziłbyś osobom, które chcą podjąć zatrudnienie w firmie Pse Innowacje Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Opisz nam swoje doświadczenia z tą firmą i napisz jakim naprawdę jest pracodawcą.

Nie polecam

Zdecydowanie na minus, działaniem zarządzają dwie starsze Panie nie mające wiedzy o nowoczesnym zarządzaniu firma IT i jej zasobami. Do tego dochodzą pomówienia i brak krytyki wobec swoich decyzji co przekłada się na pracowników podległych.

Ona

Nie polecam, typowy "zakład pracy".

@Ona

Niestety jako osoba niezwiązana z firmą nie wiem co chcesz przekazać przez określenie 'typowy zakład pracy'. Czy możesz rozwinąć swój wpis i wyjaśnić co dokładnie rozumiesz przez to i co przyczyniło się do tego, że masz taką opinię o Pse Innowacje?

Ona
@Monika

W firmie przodują układy koleżeńsko-rodzinne, ludzie niekoniecznie wykwalifikowani co wpływa na całą organizacje. Najważniejszym jest aby się jakoś prześlizgać i za bardzo nie wychylać.

@Ona

Podpisze się pod tym, zarządzanie bardzo centralne i niezaplanowane. Niska kultura pracy na poziomie zarządczym.

Alex
@Ona

To się nazywa (usunięte przez administratora), nie potwierdzam, nie zaprzeczam :)

Hej, czy oni ogłaszają się na olx ?

Absolwent

Dzień dobry. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko analityka biznesowego. Warto? Chciałbym połączyć i pogodzić też tą pracę z robieniem doktoratu. Czy ma ktoś wiedzę czy tak się da? ... słyszałem że w PSE jest kilku doktorów i profesorów. Czy można tam liczyć na jakieś wsparcie? Pomoc? dziękuję

Olek

Może trzeba zacząć od siebie w naprawie atmosfery? Firma jak najbardziej jest ok , ja polecam.

Były P

Nie polecam. Firma upolityczniona na wskroś, pracownicy nie są doceniani za wyniki, ale za bycie bliżej Prezesa. Dużo dziwnych ludzi o różnych powiązaniach politycznych.

Dobry, ciekawy zespół. Z drugiej strony, (usunięte przez administratora) Nie polecam.

OPs

Odradzam!! (usunięte przez administratora) totalny ,dla prezesa najważniejsze zmartwienie to komu wejść w tyłek aby pozostać na stołku , reszta nieważna , a najmniej ważne są cele jakie powinna osiągnąć spółka ,rzadko bywa w biurze a pózniej robi aferę i mści się na pracownikach , że czegoś nie dopilnował ..Kobiety w tej firmie są traktowane jako pracownicy gorszej kategorii Nie polecam , prezes masakra totalny brak szacunku do ludzi , pozwala sobie na uszczypliwe komentarze przy zespole względem osob których nie ma (w szczególności do kobiet !)nie zważa , że wprawia wszystkich w zażenowanie swoim prymitywnym zachowaniem , często określa pracownice nie imieniem bądź stanowiskiem ale po wyglądzie w stylu - ta ładna , ta stara , itp.

Kamil

Dawno nikt tu nie pisał z jakiegoś powodu? Podpowiedzcie jak się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Pse Innowacje Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pse Innowacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pse Innowacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pse Innowacje Sp. z o.o.?

Pse Innowacje Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 132
    02-305 Warszawa