Opinie o Womi Plus Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Womi Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Womi Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Womi Plus Sp. z o.o. w Zabrze

Uważać! Nowy wpis

Praca w womi... Hmmm Od czego by tu zacząć ... Generalnie praca sama w sobie jest spoko. Godziny tam to jest katastrofa jak wszyscy tu piszą 200h miesięcznie w tym niedziele ( nie płatne dodatkowo tak jak powinno być ) rzucą ci tylko śmieszne 2-3 stówki do podstawy i masz się cieszyć. Wypłata do ręki która sama musisz uzbierać na punkcie nie wcześniej niż 10go nawet kiedy w pracy jesteś 9go a później 12go . Premie 15go. Na każdym punkcie inne progi ale jak masz dobry punkt i wyrabiasz duża premie to próg ci zmienia żebyś za dużo jej nie miał/a. Na umowie śmieszne kwoty nieadekwatne do przepracowanych godzin bo praktycznie robi się tam 1,5 etatu jeśli chodzi o godziny ale pani kierownik nazywa to "normą lombardowa" Prawdą też jest że jak cokolwiek źle zrobisz masz karę pieniężną i to niekiedy dosłownie za bzdury np. ZA DROGO wystawiasz na allegro -200zl z premii gdzie często to były górne pozycję na aukcji ( cena od najniższej). W zimie grzanie butla gazowa i to jest mocno pilnowane. Pani S. ( Psiapsi pani kierownik) robi Kontrole na punkcie raz w tygodniu mniej więcej a wierzcie mi że Do mysiej dziury wejdzie tylko żeby cos znaleźć i żeby twoja premia była mniejsza. O dniu wolnym do którego masz prawo zapomnij ale są na to sposoby w postaci postawienia pani S przed faktem dokonanym np z samego rana piszesz albo dzwonisz że źle się czujesz i pani S nie ma wyjścia... Nie chodzisz na zastępstwa to pani S. Też ci zastępstwa z zemsty nie ogarnie wszystko zależy od tego czy należysz do śmietanki towarzyskiej czy nie. Pani kierownik ma swoje "ulubione" punkty na które jeździ na ploty i obgaduje wszystkich nawet panią S. Pani S. To szpieg i (usunięte przez administratora) uśmiecha się do ciebie i udaje kumpelę a ledwo wyjdzie dzwoni do pani kierownik i zdaje relacje. Generalnie w firmie rządzi pani kierownik i pani S. Szef zajęty innymi biznesami więc pojęcia nie ma co się dzieje w jego firmie ale szef jest spoko. Pani S. Bardzo zakręcona o czym pewnie pani kierownik nie wie ( kilka razy było tak że punkt otwarty był po południu bo zapomniała go obstawić albo na punkt zjawiały się dwie osoby ) dzwoni o zastępstwo nawet w święto !! Bo Są otwarte punkty dyżurujące. Moim zdaniem nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku... :) Jak jedziesz na zastępstwo klucze musisz sobie najczęściej sam/a załatwić. Pani S. Awansowała tylko i wyłącznie dlatego że się kumpluje z panią kierownik (ale oficjalnie żadna się do tego nie przyzna) a razem jeżdżą na imprezki czy inne wypady. Ogólnie w firmie jest kolesiostwo i żmijowisko :) Oby to było przestrogą dla przyszłych pracowników!

Były pracownik Nowy wpis
@Uważać!

Zgadzam się z wszystkimi uwagami powyżej w 100%, a zwłaszcza z opisywanym kolesiowcem i nieudolnością kierownictwa i jej pseudo zastępczyni

gall anonim

Najniższa krajowa przy ponad 200-210h pracy w miesiącu. Nadgodziny nie liczone jako nadgodziny tylko stawka opodatkowana mimo że wszystko pod stołem. Brak wpłat na konto tylko wszystko w łapę. Nieterminowe wypłaty. Po krótkim kursie zostawiają cię samemu sobie w lombardzie. Co jakiś czas kontrola tylko żeby dostać po głowie za błędy które popełniłeś (mimo że nie interesują się tym jak sobie radzisz). Szkolenie o złocie w postaci 10 minutowego filmiku, po czasie i tak nawet jak nie wiesz jak sprawdza się złoto (bo masz do tego prawo z racji tego jak cię do tego przygotowują) i ponosisz finansowe konsekwencje z własnej kieszeni. (usunięte przez administratora) o zabraniu premii przy każdej możliwej okazji, mimo że nie wywiązują się z najprostszych obietnic. Jeśli weźmiesz za dużo razy zwolnienie lekarskie - dostaniesz wypowiedzenie. Praca po 14h, ale spokojnie masz wybór - możesz wybrać system 7godzinny w czym i tak co drugi weekend zostajesz na 22h i masz wolne co 2 tygodnie. Wieczne telefony o to że masz się zjawić nawet w wolnym dniu lub zostać dłużej na punkcie. Ściągają cię z jednego miasta do drugiego nawet jednego dnia - transport we własnym zakresie (co łaska możesz wybrać sobie 20-30zł za paliwo). Brak szacunku do twojego czasu, zdrowia i nie tylko. Jednym plusem tej pracy jest mały zakres obowiązków, jednak mimo że siedzisz tam zanudzony 14h sam to nie martw się - oni i tak wyglądają przez kamery i sprawdzają czy przypadkiem nie korzystasz z telefonu bądź nie oglądasz czegoś na komputerze. Ogrzewanie w zimę tylko butlą gazową ( + wdychanie niebezpiecznych oparów). A to dopiero początek zalet pracy w tym paskudnym miejscu. Nabawiłem się tylko (usunięte przez administratora)z tej pracy - nie polecam.

Pracownik Nowy wpis
@gall anonim

Zgadzam się na Helence zagrzybialy punkt i ich zmiany grafiku po zucanuach na punkty jak się z tym nue zgadzasz to wypowiedzenie. Tak jak za 197h i tak dostajesz podstawę.

Były pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z tym wszystkim w 100%, wypłaty nieterminowe pod stołem, najlepsze jest to że pracuje się koło 200h w miesiącu 14h w tyg co jest niezgodne z kodeksem pracy, firma kogucik licząc podstawę i dzieląc ją przez przepracowane godziny nawet najniższa krajowa nie wychodzi, premie z laską dają o ile takie są.. punkty w stanach nie raz tragicznym niegodnym warunków, szkolenie do pracy trwa może 2 dni i zostajesz sam na Lombardzie, jeżeli coś się pomylisz to oczywiście musisz ponieść za to konsekwencje, są oczywiście pupilki w tej firmie którzy mogą wszystko, chodzić na L4, przyjmować zepsuty towar i nic za to nie mają .. a Ty raz coś źle zrobisz to już się doszukują itd. Szkoda wydawała się fajna firma, praca sama w sobie okej, ale ilość godzin za tą śmieszną stawkę i pomiatanie ludźmi to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie polecam na dłuższą metę :)

Czy w Womi Plus Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Cześć. Chcę zapytać w sprawie warunków współpracy w firmie Womi Plus Sp. z o.o.. Czy istnieje szansa podjąć pracę na 50% etatu? Czy pracodawca gwarantuje premie? Dzięki za odpowiedź.

Katebale

Przy pracy na cały etat w umowie zapisali praca na 1/4 eteru przy czym płacili 10 zł /h, lepiej się nie pakować z nimi w żadna współpracę

Pół etatu tak Ale premia dopiero po 3 miesiącach jesli trafisz na punkt z dobra sprzedaza a to tez nie jest pewne

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Womi Plus Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dasti

Trzeba się prosić o umowę na okresie próbnym, plus nie płacą za okres próbny nic. Stracony czas. Próbują jak najszybciej wyszkolić nowego pracownika i wrzucić go samego na lombard.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Womi Plus Sp. z o.o.?

Katebale

Przy umowie zlecenie z legitymacja szkolna dają 10 zł za godzinę , pracując przy tym 220 godzin miesięcznie :) odradzam każdemu z dobrego serca unikać tego pracodawcy. Rozwiązują umowę bez podania przyczyny bez zachowania miesięcznego okresu wypowiedzenia przy umowie o prace :) Nie ma żadnych plusów z pracy w LOMBARD WOMI.

lolita453

Witam, chciałabym ocenić Lombard Womi w Zabrzu a jednocześnie w Bytomiu, Gliwicach i okolicznych miastach bo właściciel jest ten sam, mianowicie bardzo ale to bardzo nie polecam tej firmy ponieważ szukają młodych osób na miesięczne szkolenie trwające dzień w dzień po 7/14 godzin. Obiecują góry a w rzeczywistości później zostajecie w dole. Nie zatrudniają do dalszej współpracy. W ostatni dzień szkolenia dzwoni Pani Magda bądź kierownik i informują ze niestety nie będą kontynuować szkolenia bez podanej przyczyny. Dostajecie swoje wynagrodzenie za szkolenie i na tym wasza przygoda z lombardem się kończy. Moim zdaniem takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne tym bardziej ze maja lombardy praktycznie na całym śląsku. Szukają młodych osób do wyzysku żeby nie płacić za nich podatków i tym podobnych rzeczy. Niczego tak naprawdę was nie uczą. Po zakończeniu „szkolenia” nie dostajecie tak naprawdę nawet żadnego papierku z informacją że odbyliście dane szkolenie. Znam osobę której cudem udało się tam zatrudnić po czym także została zwolniona po tygodniu również bez podania przyczyny dostała wypowiedzenie i na tym się skończyło.

Zostaw merytoryczną opinię o Womi Plus Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Womi Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Womi Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Womi Plus Sp. z o.o.
  • Plac Norberta Kroczka 1