Opinie o Petring Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Petring Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Petring Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petring Sp. z o.o. w Zielona Góra

pytanie

Witam, jak system 4- brygadowy w zakładzie na produkcji?? I na jakie zarobki można liczyć na produkcji??

@@Petring team

Niezależnie od wszystkiego- jesteśmy tylko ludźmi: miewamy dużo spotkań, podczas których nie sposób odebrać telefonu, maile też potrafią wpaść do spamu, chorujemy, jesteśmy na urlopach. Bardzo przepraszamy, jeśli poczuł się Pan urażony brakiem odpowiedzi- nieczęsto się to nam zdarza. Jeśli nie odpisaliśmy Panu na pytania- zaręczamy, że na pewno wiadomość nie została pominięta intencjonalnie. Jeśli miałby Pan nadal pytania odnośnie prowadzonych przez nas aktualnie rekrutacji (do zapoznania się na naszej stronie internetowej w zakładce PRACA), zapraszamy do ponowienia kontaktu.

Jak jest z pakietem medycznym w Petring Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@PetRing Team

Rozumiem że jest dofinansowanie do kursów a jeśli chodzi o dofinansowanie do studiów to też jest taka opcja? Wtedy trzeba np. podpisać umowę lojalnościową czy tego się tu nie stosuje?

Czy w firmie Petring Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Brygadzista Produkcji?

PetRing Team Nowy wpis

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Brygadzisty/ki, jednak zapraszamy do przesłania CV niezależnie od tego, jeśli szuka Pan/Pani pracy na produkcji. Zarówno Brygadziści i Operatorzy pracują w systemie 3-zmianowym (4 brygady). Praca w PetRing różni się jednak od pracy w innych firmach stosujących system 4-brygadowy tym, że nasz Zespół ma dodatkowe dni wolne (poza standardowym planem urlopowym) oraz inne benefity. O szczegółach oferty rozmawiamy zawsze na rozmowach rekrutacyjnych, ponieważ całość naszej oferty stanowi element przewagi rynkowej w Zielonej Górze. Tak więc zapraszamy do składania CV. Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce "Kontakt". Zapraszamy także do obserwowania naszej strony na FB. Pozdrawiamy! #petringteam

Andzia

Hej, wiem z ich strony, że specjalista ds. obsługi klienta ma opcję pracy zdalnej w razie potrzeby. Rozumiem, że nie ma więc ustalonych norm dla pracy hybrydowej? Np. 3 dni z biura, 2 z domu? Dodatkowy język obcy jest na plus, poza angielskim oczywiście. Znam dodatkowo niemiecki, doceniają takie dodatkowe kwalifikacje wyższą stawką?

PetRing Team Nowy wpis
@Andzia

Dzień dobry, Andzia. Zerknij, proszę, na odpowiedź powyżej dla użytkownika/czki RQ. Co do znajomości języków- dobra znajomość j.angielskiego to podstawowe wymaganie, a każdy dodatkowy język to bardzo duży plus. Obecnie nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta, ale cały czas dynamicznie się rozwijamy i na pewno za jakiś czas uruchomimy kolejną taką rekrutację. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na FB, gdzie pojawiają się informacje dotyczące aktualnych rekrutacji do #petringteam. Pozdrawiamy :)

Larysa Nowy wpis
@PetRing Team

a jeżeli ktoś zna dodatkowe języki no to rozumiem, że ma większe szanse na zatrudnienie, ale czy wtedy na rekrutacji można negocjować lepsze warunki płacowe skoro to jest dodatkowy atut?

pytanie

@pytanie

Dzień dobry! :) Jeśli mowa o pracy na produkcji, to mamy na tą chwilę otwarte rekrutacje na: mechanika (z doświadczeniem), mechanika-ustawiacza maszyn (do przyuczenia), elektryka i lidera/kę zmianowego/ą. Także jest w czym wybierać :) Jeśli jesteś zainteresowany jednym z powyższych stanowisk, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą sympatyczną koleżanką Anią z Działu HR. Ania odpowie na wszelkie szczegółowe pytania. Kontakt: a.czerniec@petring.com.pl, tel. 570 887 009. Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage'a na FB, gdzie również publikujemy bieżące oferty pracy i inne informacje z życia firmy. Pozdrawiamy! PetRingTeam

Kamdydat
@PetRing Team

Rekrutacja co chwila, a do osoby z dużym doświadczeniem się nie odzywacie... to ja nie wiem już kogo szukacie i jakie wymagania macie...

@Petring team
@PetRing Team

Jak dla mnie to jestescie firma ktora prowadzi dziwna polityke .Dziwi mnie fakt że podajecie nr tel do pani z hr a tel nie odpowiada . Podobnie jest z pocztą elektroniczną próbowałem dowiedzieć się za pośrednictwem poczty e-maill paru spraw w kwestii zatrudnienia i też cisza od 2óch m-cy ,a niby piszecie ze na każde pytanie odnośnie pracy kierować do Pani a.czerniec . Tylko po co jak się odpowiedzi nie otrzymuje .

@@Petring team

Pawel

Dzień dobry mam pytanie czy firma zatrudnia na stanowisko Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe

@Pawel

Dzień dobry, Paweł. Przepraszamy za mocno opóźnioną odpowiedź na Twoje pytanie. Aktualnie mamy otwartą rekrutację na stanowisko Magazyniera i uprawnienia na wózki widłowe są bardzo mile widziane. Zapraszamy więc do kontaktu z naszą Koleżanką z Działu HR, jeśli jesteś nadal zainteresowany: a.czerniec@petring.com.pl

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Petring Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Na stronie firmy jest oferta na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. obsługi klienta, w której jest wzmianka "Istnieje możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby.", jak to dokładnie wygląda, co to znaczy w razie potrzeby, tzn. kiedy? Można się dogadać i pracować np. pół tygodnia w biurze, a drugie pół w domu?

PetRing Team

Dzień dobry, RQ. :) Oferta jest już co prawda nieaktualna, bo mamy od ponad 3 miesięcy świetną nową Koleżankę na tym stanowisku, ale rozwijamy się intensywnie i z pewnością za jakiś czas będziemy szukali kolejnej kadydatki/kolejnego kandydata. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na FB i ofert na stronie internetowej w zakładce PRACA, gdzie publikujemy na bieżąco aktualizacje dotyczące prowadzonych rekrutacji. A odnosząc się do Twojego pytania (myślę, że odpowiedź przyda się na przyszłość): "istnieje możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby" oznacza, że praca na tym stanowisku nie jest co do zasady hybrydowa- Specjalista/ka ds. obsługi klienta pracuje na co dzień z naszego biura w Przylepie, aby mieć jak najlepszą wiedzę na temat tego, co dzieje się z zamówieniami, był/a w stanie wysyłać próbki naszych opakowań itd. Natomiast- jak to w życiu bywa- zdarzają się czasem losowe sytuacje, w których można pracować zdalnie zamiast tracić dzień wolny. O takich właśnie okazjonalnych sytuacjach tu mowa.

Witam, czy są obecnie prowadzone jakieś rekrutacje na produkcję?? Na jakie zarobki minimum można liczyć?? Pozdrawiam

@Kandydat

Dzień dobry, Kandydacie :) Obecnie mamy otwarte rekrutacje na stanowiska: Magazynier (II zmiany), Mechanik (I zmiana), Mechanik-Ustawiacz maszyn (III zmiany, stanowisko z możliwością przyuczenia od postaw). Zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki PRACA- tam znajdziesz pełen opis wszystkich ofert.

Trzy miesiące temu brygadzisty szukali, ja bym chętnie się przyjął, ale czy już nie jest za późno? Pewnie tak bo nawet w ogłoszeniu jest napisane, że wygasło wtedy. No ale upewnić się nie zaszkodzi z drugiej strony. To może ktoś wie cos o nowszym wakacie? Jaka stawka jak coś ?

PetRing Team

Dzień dobry, OS. ;) Oferta pracy na stanowisku Brygadzisty jest na tą chwilę nieaktualna- mamy od jakiegoś czasu nowego Kolegę w funkcji Leadera Zmiany. Natomiast- cały czas się rozwijamy, powiększamy produkcję i zakład- jesteśmy otwarci na wszelkie kandydatury, niezależnie od otwartych procesów rekrutacyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany naszą firmą- zapraszamy do złożenia CV.: a.czerniec@petring.com.pl. Pozdrawiamy! #petringteam

Jak jest z pakietem medycznym w Petring Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ania HR

Dzień dobry :) Tak, można dołączyć również rodzinę. Pakiety medyczne są dostępne dla pracownika w trzech wariantach: indywidualny, partnerski i rodzinny. Pozdrawiam, Ania

Lidia
@Ania HR

To całkiem spoko, ale pytanie czy za te pakiety medyczne płaci w całości pracownik, czy jednak występuje jakieś dofinansowanie ze strony firmy? jeżeli tak to można poznać kwotę lub procent takiego dofinansowania?

@Lidia

Wszystkie benefity są mocno dofinansowane lub w całości pokrywane przez PetRing (np. karta do automatu vendingowego jest przedpłacona przez PetRing w 100%). Poziom dofinansowania i szczegóły dotyczące oferowanych benefitów stanowią naszą przewagę rynkową jako pracodawcy, więc nie możemy zdradzić tego na forum. :) Możemy jednak zapewnić, że wszystkie dodatki pozapłacowe cieszą się wśród naszego #petringteam zawsze dużym zainteresowaniem i większość z nas z nich korzysta. Warto wspomnieć, że oferujemy w tym zakresie nie tylko karty (medyczna, sportowa, do automatu vendingowego). Jest również dodatkowego ubezpieczenie, dodatki świąteczne, dofinansowanie do kursów językowych, szkolenia, słodkie poniedziałki, spotkania integracyjne, dodatek urodzinowy :) Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem HR: a.czerniec@petring.com.pl

@PetRing Team

Witam, jakie zarobki na produkcji??

@Gość

To zależy od stanowiska i samego Kandydata/ki- Jego/Jej doświadczenia, wiedzy. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana pracą w PetRing, to w tej chwili mamy otwarte rekrutacje na stanowiska: Elektryka UR, Mechanika UR, Mechanika-Ustawiacza Maszyn (możliwość przyuczenia osoby bez większego doświadczenia), Lider/ka zmiany. Nasz Dział HR z pewnością udzieli bliższych informacji, jeśli któraś oferta trafia w Pana/Pani profil zawodowy. Kontakt: a.czerniec@petring.com.pl, tel. 570 887 009. Zachęcamy do kontaktu :)

Karol
@PetRing Team

Mnie interesowałby praca na stanowisku mechanika-ustawiacza maszyn. Napisałeś że dla osób bez doświadczenia jest wdrożenie. Jak długo trwa i czy na początku jest ktoś kto nadzoruje prace i pomaga w razie czego? Możesz przybliżyć?

@Karol

Karolu, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem HR- nasza koleżanka Ania wszystko wytłumaczy. :) Natomiast już tutaj możemy potwierdzić- tak, na tym stanowisku zakładamy mocne i trwające dłużej niż standardowo wdrożenie- szczególnie dla osób niedoświadczonych lub o małym doświadczeniu mechanicznym/technicznym. To stanowisko zostało stworzone właśnie po to, aby takie osoby mogły do nas dołączyć. Pozdrawiamy! #petringteam

PetRing Team

Zapraszamy do śledzenia naszego (usunięte przez administratora) gdzie publikujemy bieżące ogłoszenia o otwartych rekrutacjach oraz inne ciekawostki i fakty z życia firmy PetRing :) Link: (usunięte przez administratora) A tutaj wywiad z naszą Koleżanką Larysą, która opowiada, jak została Liderką zmiany i jak się pracuje w naszej firmie: (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy! :) #petringteam

Julka

Moja opinia po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko biurowe: Kandydaci z bogatym doświadczeniem są mile widziani, natomiast po usłyszeniu oczekiwanej kwoty wynagrodzenia pan prezes robi oczy wyskakujące z orbit. Przecież widać CV, skąd zatem takie zaskoczenie? Proponuję pisać w ogłoszeniach jakie są zarobki wówczas zaoszczędzimy sobie wszyscy czasu :) Miłe i pozytywne odczucie jeśli chodzi o panią Anię z HR.

Karol
@Julka

A tak z ciekawości to jakie zarobki zaproponowałaś że aż takie zdziwienie u prezesa? Nie powiedzieli na rozmowie ile proponują żeby nie było niedomówień? Nie dało się w ogóle negocjować tej kwoty?

Beata

Mam pytanko o ofertę na stanowisko specjalista ds administracji, która widnieje na stronie firmy. Piszą tam, że wymagana jest biegła znajomość j. angielskiego. Ale na jakim poziomie? B2 wystarczy czy raczej C1? Boję się że mój angielski może nie wystarczyć :/ Będę wdzięczna za odpowiedź

@Beata

Pani Beato, poziom B2 i chęć nauki specjalistycznego słownictwa wystarczy. Zapraszamy do aplikowania :)

Czy Petring Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

PetRing Team

Studenci- z trybu zaocznego, jak i z dziennego- są mile widziani w naszej firmie. Analizujemy każdą aplikację bardzo indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu- zarówno studentów, jak i pozostałych zainteresowanych pracą (nawet jeśli nie mamy aktualnie opublikowanych ofert).

Iwona
@PetRing Team

O, extra. Mnie też to ciekawi właśnie, czy jest szansa na pogodzenie grafiku z planem zajęć? A czy jest opcja na pracę hybrydową? Aby część czasu pracować w domu, a część zdalnie?

@Iwona

Pani Iwono, zapraszamy do złożenia CV i/lub kontaktu z naszym Działem HR. :) https://petring.com.pl/pl/content/category/5-kontakt

Jakie są mocne strony pracodawcy Petring Sp. z o.o.?

Paulina PetRing

W biurze- w miarę elastyczne godziny pracy, brak "korpo", możliwość rozwoju. Na produkcji- dla jednych praca zmianowa może być plusem, dla drugich minusem; 4-brygadówka, ale za to pracownicy produkcyjni mają dodatkowe dni urlopowe. W całej firmie- koleżeńska atmosfera na każdym szczeblu, zawsze terminowe wypłaty, możliwość rozwoju (mamy wiele historii awansów wewnętrznych), dobre wynagrodzenie.

Maja
@Paulina PetRing

Jak to w miarę elastyczne godziny pracy, skoro we wcześniejszym komentarzu pisałaś, że biuro pracuje między 8-16. Czy w takim razie te godziny są zmienne? Czy o co chodzi?

@Maja

Cytuję samą siebie;) " Godziny pracy w biurze to +/- 8:00-16:00. W razie potrzeby, istnieją możliwość pracy zdalnej."

@Paulina PetRing

Kto może ten może..... trzeba mieć układy.....

@PetRing Team

Pozdrawiamy zespół GoWork i podziwiamy kreatywne komentarze napędzające dyskusję ;)

Dmytro

Pracuję w PetRingu ponad rok jako magazynier, bardzo fajna ekipa, widzę tylko z dobrej strony ☺️

Kandydat UR

Byłem na rozmowie o pracę do utrzymania ruchu. Warunki ok, rzeczowa rozmowa, była odpowiedź zwrotna- to się ceni.

Paulina PetRing

W PetRing pracuję już blisko 2 lata na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Atmosfera jest bardzo dobra, a firma się rozwija. Jak wszędzie- każda praca i każde miejsce pracy ma swoje mocne i słabsze strony. Z najważniejszych plusów pracy w PetRing jest stabilność- wypłaty zawsze na czas, dodatkowe benefity- premia, ubezpieczenie, karta medyczna czy sportowa (dofinansowane przez pracodawcę) oraz koleżeńskie relacja na każdym szczeblu. Małym minusem może być na pewno konieczność dojazdu do Przylepu (dla mniej zmotoryzowanych). Godziny pracy w biurze to +/- 8:00-16:00. W razie potrzeby, istnieją możliwość pracy zdalnej. Nie mamy owocowych czwartków, ale świętujemy razem nasze urodziny lub ważniejsze wydarzenia firmowe. Za pasem grudzień, więc niebawem huczna impreza świąteczna i wspólne celebrowanie kolejnego udanego (mimo kryzysu wszelkich rynków) roku. Gdybym stanęła przed ponownym wyborem pracodawcy, myślę, że postawiłabym na PetRing ponownie. :) Jeśli komuś ta opinia wyda się podejrzanie pozytywna, to zapraszamy do kontaktu- zawsze można ją zweryfikować na miejscu: podczas rozmowy rekrutacyjnej i/lub zatrudnienia.

Hej Ktoś pracował może w Petring na magazynie??? Dobre warunki??? Warto aplikować???

Zofia
@Zainteresowany

A masz ogólnie jakieś doświadczenie jako magazynier?

@Zainteresowany

Warto, dobra praca

Justyna

A rozwiniesz? Kobiety też biorą?

@Justyna

Warto aplikować zawsze. Praca na wózku widłowym. Jeśli kobieta silna i kumata to próbuj!

Izydor

A może trzeba być po prostu dobrym fachowcem i kierownictwo okaże się jk najbardziej dobre? Firma dla mnie jest ok

Sebastian
@Izydor

Tylko tam nie ma fachowców i nie będzie mam nadzieje że w nie długim czasie Pan Kamil pozwalnia donosicieli co nic nie robią i za darmo kasę zarabiają nie polecam tej firmy jeden kierownictwo

@Sebastian

kto pracuje bądź pracował wie o kim mowa... (śmiech) Pan Z....k z ekipą XD zaczynający prace od porannej godzinnej kawy i kierownicy bez kompetencji i szkoły.

Justyna

Bez kompetencji i szkoły? A to jakie wykształcenie w takim razie mają skoro tak wiesz?

Emilia

Mam do Was sprawę - otóż tak się skład, że aktualnie firma Petring prowadzi rekrutację - chcą przyjąć między innymi Specjalistę ds. szkoleń wewnętrznych. Tu jest to ogłoszenie: https://petring.com.pl/pl/content/category/7-petring-praca-zielona-gora Piszą tam, iż oferują umowę o pracę. No dobrze, a wiecie może, czy jest to umowa na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o Petring Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Petring Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petring Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petring Sp. z o.o.?

Petring Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Przylep-Ogrodnicza 5
    66-015 Zielona Góra