Masterchem

Przylep

Opinie o Masterchem

anonim1 2013-07-31 15:00:56
Miejsce pracy przeznaczone dla ludzi o najwyższej odporności na nerwy... Warunki pracy kiepskie. Atmosfera (usunięte przez administratora) spowodowana głównym szefem, któremu zawsze coś nie pasuje. Zwraca sie do pracowników bez szacunku. Lepiej nie wchodzić z nim w dyskusje, ponieważ" zawsze ma racje" i grozi to zwolnieniem. Najlepiej Pana unikać... Nie polecam tej firmy!!!
niezadowolona 2013-10-02 23:16:31
Również nie polecam tego zakładu pracy. Brak atmosfery w pracy. Jeden na drugiego donosi, ludzie nie sympatyczni. Praca bardzo jałowa i nie rozwojowa...
pracownik 2013-10-06 11:55:04
Czego się spodziewaliście w pracy ??? Każdy niech swoje robi, nie plotkuje z plotkarzami... Też tam pracuję i nie zauważyłem żeby ktoś tam kogoś gnębił. Szef jak szef musi trzymać twardo rękę i dobrze że nie pozwala na wszystko. Tak powiem Wam za wiele nie wie co się dzieje na drugiej zmianie i na nocce. Gdyby wiedział to połowa ludzi już dawno by tam nie pracowała. Nie przychodzimy żeby odwalić 8 godzin i się pobawić jak na dyskotece. Komu taki tryb pracy nie pasuje to niech szuka sobie co go zaspokoi.
2013-10-08 21:27:09
Szef jest trudnym człowiekiem to fakt właściwie to jest niezłym (usunięte przez administratora) Firma jednak ma swoje wady i zalety. płacą zawsze na czas i za wszystkie nadgodziny. Warunki pracy nieraz ekstremalne i trzeba sie uodpornić psychicznie. Głównie na to aby móc stanąć bokiem gdy szef (usunięte przez administratora) i nie dać się opluc a potem robic dalej swoje.
mch 2013-10-10 19:38:56
Nikt Was tu wszystkich piszących na forum do pracy nie zmusza w tej firmie.Kto Wam każe pracować akurat w tej firmie? . Sami się ośmieszacie swoimi wpisami .Tak sobie myślę... dziś niewielu ludzi ma honor, ambicję i... świadomość odpowiedzialności za słowa, zamiast (usunięte przez administratora)jak Wam źle poszukajcie innego pracodawcy
2013-10-10 22:53:55
ośmieszacie? tylko jeden wątek jest powielany. Problem w MCH zaczyna się Pana zarządzającego firmą, bardzo wulgarnego, a to jaki on jest ma wpływ na atmosfere jaka panuje w marketingu, w rezultacie ciągle ktoś rezygnuje.
2013-10-12 09:49:15
Do mch ..i tu jesteś w błedzie tu rotacje w kadrach są na porządku dziennym. Kto sie uodporni ten robi a reszta robi po pare dni czy tygodni. A do pracy w takiej czy innej firmie zmusza nas sytuacja na rynku pracy (usunięte przez administratora)...
tipto 2013-11-13 08:58:15
Czyli kogo macie na myśli konkretnie? A pracę zawsze można zmienić, skoro ona nie odpowiada.
ODBIORCA 2013-11-14 19:51:23
ZAKŁAD NA WYSOKIM POZIOMIE ps. POZDRAWIAM CHŁOPAKÓW Z MAGAZYNU
ktoś 2013-11-23 23:56:26
a jak wyglądają zarobki? składalam cv i czekam na odpowiedź.
ktos 2014-01-27 11:43:33
Jest to naprawdę ciężka praca, za to co się narobisz i na wkurzasz powinieneś dostawać o wiele więcej. Szczerze nie polecam. Robią z ludzi roboty, które nie mają nawet jak iść się załatwić, bo czas im na to nie pozwala,ciągle coś... Poza tym plecy i nogi wysiadają, tak, taka praca, ale to co oni tam robią to przechodzi ludzkie pojęcie, poza tym jest naprawdę głośno, a nie powinno tak być.
Blun 2014-03-11 11:21:53
Jest ciezko ale jak ktos chce pracowac to bedzie a jak ktos od poczatku nastawi sie na nie to go tu nie widze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ....
inkognito 2014-04-08 10:31:51
wszyscy narzekaja a czemu pracuja jak komus zalezy na pracy to bedzie pracowal a szef jest ok
...... 2014-06-30 12:31:33
Jak czytam takie brednie, ze czlowiek potrafi tylko narzekać, a nie pracowac, to szlak mnie trafia. Szacunek za szacunek, praca powinna byc przyjemnoscia, a nie udreka. Nikt nam nie kaze pracowa - piszecie, ale z tego co widze, to jest to strona do wyrazenia wlasnej opinii, moze juz tam owe osoby nie pracuja, skad zalozenie, ze tam wciaz tkwia? Tepota ludzka nie zna granic. Wracajac, firma jest nieodpowiedzialna, robia z ludzi baranow, mysla ze jak ktos ma wiecej pieniedzy, to juz moze pomiatać pracownikami i wciskac im kazdy kit jaki sobie ubzdurają, bo co - jesteśmy glupcami bez wuksztacenia? Warunki pracy beznadziejne, biegasz po hali przez 8h, to nie jest kurcze maraton.., ale musisz, bo inaczej dostaniesz opiernicz od "wyzszosci" iz blokuje sie maszyna, niestety, jak jest gownianie wszystko przez nich zrobione to owy sprzet sie blokuje i bedzie, ale uwaga, to tez nalezy do Twoich obowiazkow, ona ma byc magiczna i to ty masz zadbac aby sie nie blokowała (jeszcze sie pomodl, bo gdy juz to nastapi bedziesz szlochac przez idiote cale bite 8h), brawo! Wszystko na glowie pracownika " tego najmniej wyksztaconego", gdzie wiekszosc zalecanych Tobie polecen nie nalezy do Twoich obowiazkow tylko Panow operatorow i ekipy jakosciowej. Zarobki, pff " dobre", ale nic dziwnego jak narobisz sie jak swinia i cud, ze jeszcze nie mdlejesz, bo nie trudno o to w tych "wspanialych" warunkach. Ogolnie, nigdy wiecej!
kdk 2014-10-03 21:43:12
taaa, a ukochany przywodca szef polecial na slonce, wymyslil hamburgera i nakrecil polska wersje Godzilli
nieznajomy 2014-10-14 07:53:41
ja powiem tak jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracował jak chce zarabiać więcej to można robić nadgodziny a szef ?? mówicie ze jest taki zły dla mnie to śmieszne bo to jest jego i on ma władze a jak widzi jakiegoś gamonia to wybacz ale myśle ze lepiej jest usłyszeć co kto ma do powiedzenia na twój temat niż może odrazu wylecieć ja tam pracowałem i żałuje że odszedłem bo było supoer prócz niektórych współpracowników produkcji którzy jechali na ciebie i wymyślali historie czasem to az było śmieszne myślę ze ta firma jest jedną z najlepszych firm produkcyjnych i moja ocena to 5/6 łapka :)
felek 2015-01-29 22:39:30
kolor dla wielu robi różnicę, jeśli ściśle tego regulamin nie wymaga to jednak ja też bym różowego nie nosił wybacz wodzirej mrówek, ale każdy ma swoje granice estetyczne. natomiast chętnie ponowię twoje celne pytanie, a mianowicie czy jeśli zatrudnię się w masterchem to mam szansę na umowę o pracę na czas nieokreślony od razu?
buch 2015-03-25 16:46:58
Zakład sam w sobie jak i zarząd jest naprawdę w porządku!
Problem jest z ludźmi, którzy tam pracują chociażby na produkcji - plotkują jak nie normalni... powinni wszyscy o tym przeczytać i się zastanowić nad sobą bo reprezentujecie poziom niższy niż zero niedorozwinięte i puste istoty
gosc 2015-07-19 10:22:22
Ile może zarobić konstruktor?
w jakich godzinach pracujecie?
....... 2015-08-25 20:21:01
Konstruktor? Nie ma takiego stanowiska w Mch.
Fgw 2016-05-13 21:53:02
Pracowałem pół roku czasu, atmosfera bardzo udawana. Z pozoru okej, a za plecami każdy każdemu rabie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownicy, pracują rok, a potrafią ponizac ludzi. Ogólnie żeby mieć spokój na zmianie trzeba im wejść w tylek. Wynagrodzenie jest okej, ale czy o to chodzi?
Falubaz 2016-06-09 15:38:03
6miesięcy pracy no to żeś się napracował mistrzu teraz pewnie ciągniesz chorobowe;)?A jeśli chodzi o kierowników to z każdym idzie się dogadać widocznie Ty tego nie potrafileś;)powodzenia
parapa 2016-07-03 20:39:56
Zarobki są dobre, ale fakt, trzeba sie narobić. Ludzie też w miare przyzwoici, ale tak jak pisali wyżej plotkują i obgadują za plecami, chociaż jest tyle pracy, aż dziwne że mają na to czas. Trzeba mieć to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robić swoje. Czasem jest tak że masz ze 2 maszyny i nie jest źle, ale nieraz masz 5 i przez 8 godzin nie ma chwili odpoczynku. Zawsze znajdzie sie ktoś że pomoże przez chwile, abyś mógł sie napic albo iść do toalety. Firma ogólnie okej, ciągle szukają ludzi do pracy i z zatrudnieniem nie ma problemu
Średnia Krajowa 2016-07-28 00:49:27
Wszyscy piszecie ze zarobki są dobre a nikt nawet kwoty nie podał to ile tam zarabia brutto np. Operator
Wujek 2016-07-28 11:00:03
Wiesz co, zarobki są jakoś w przedziale 1800 do 3200 w zależności od stanowiska i stazu pracy jaki masz
Zostaw swoją opinię o Masterchem - Przylep
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masterchem