Opinie o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prime Consulting Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prime Consulting Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

kamil

ja pracuje jako programista CNC, trwało to trochę ale ostatecznie jestem zadowolony :) wszystko zgodnie z ofertą, pozdrawiam Panią Monikę, mojego opiekuna PS. proszę w końcu pojechać sobie na urlop ;)

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Prime Consulting Group

Firma

13.07.2023 03:07

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Prime Consulting Groupikona wywiad

Prime Consulting Group to powstały z pasji zespół praktyków w sferze zasobów ludzkich, doradztwa gospodarczego oraz finansowania działalności gospodarczych. Współpracujemy z kancelarią doradztwa prawnego i podatkowego. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, zarówno jako agencja pośrednictwa pracy, jak i jako agencja pracy tymczasowej.

Czym zajmuje się Twoja firma? Co jest głównym filarem biznesu?

Prime Consulting Groupikona wywiad

Zajmujemy się zarówno usługą rekrutacji, jak i leasingiem pracowniczym. Działamy na terenie Polski, Niemiec, Szwajcarii oraz Holandii. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wybierając odpowiednie narzędzia rekrutacyjne. Doradzamy w zakresie prawa gospodarczego na etapie tworzenia działalności gospodarczej oraz rozwiązujemy bieżące problemy powstałe już podczas jej prowadzenia.

Jaka obowiązuje u Was forma zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie, umowa o dzieło)?

Prime Consulting Groupikona wywiad

Kandydaci wysłani za pośrednictwem naszego biura zagranicę, zawsze posiadają podpisane odpowiednio niemieckie, szwajcarskie lub holenderskie umowy o pracę.

Na jakie stanowiska najczęściej poszukujecie pracowników? Z czego to wynika?

Prime Consulting Groupikona wywiad

Nie ograniczamy się do określonego spektrum branż. Posiadamy w bazie ponad 1400 aktualnych ofert o pracę w 40 różnych branżach.

Jak wygląda rotacja w Twojej firmie na przestrzeni ostatnich lat (jakich stanowisk dotyczy i z czego to wynika)?

Prime Consulting Groupikona wywiad

Rotacja w rekrutacji pracowników to naturalny aspekt tego biznesu. Naszym priorytetem jest jednak rozwinięcie dobrej relacji rekrutera z kandydatem oraz dopasowanie właściwej oferty, co pozwala znacznie zmniejszyć rotację.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie w najbliższym czasie?

Prime Consulting Groupikona wywiad

Stale pozyskujemy nowych kontrahentów oraz poszerzamy zespół rekruterów. Naszym głównym kierunkiem rozwoju jest rynek niemiecki oraz zzwajcarski, aczkolwiek prowadzimy także procesy rekrutacyjne na terenie Francji, Danii oraz Belgii.

Dariuszz

Polecam, peacuje w Zuruchu, spawacz na tigu, wszystko zgodnie z ofertą ;) Pozdrawiam serdecznie, mojego opeikuna Panią Paulinę

Słyszał ktoś coś o tej firmie wyjazd do Kolonii magazyn Rossmann, Jak z zakwaterowaniem to wygląda i ogólnie praca da się zarobić??? Proszę o info

Rock
@Michał

Ja pracuje w Rossman Kolonia wszystko Ok , ogólnie polecam tą agencje możesz napisać do mnie (usunięte przez administratora)

@Rock

Witam. Czy podczas rozmowy z rekruterem do tej pracy musiał Pan przesłać do agencji zdjęcia dowodu osobistego.

Malarz

Biezacy i sprawny kontakt

doswiadczenie i niemiecki

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patrycja

Poprosili to dodałam opinie. Niczym negatywnym się nie wyróżniają, czasami problem z dodzwonieniem się, poza tym polecam

MAXY

polecam Panią Judytę mega podejście do człowieka, dzwoni, pyta, ja się jeszcze z taka agencja nie spotkałem są naprawdę sztosem

Szukam pracy

Czy ktoś pracuje jako rekruter? Jak układa się współpraca?

Majk
@Szukam pracy

Polecam serdecznie :) ja jestem w firmie od lutego narazie wszystko jest Ok

Terminy najbliższych wyjazdów: 12.12, 15.12, 19.12 Pracownik magazynu Zarobki ok. 2200-2400 € brutto miesięcznie Stawka podstawowa 13 € / h (w porach nocnych 16,25 € / h) Weekendy oraz święta 26 € / h Premia powitalna 250 € netto 160 € dodatku za pełnienie funkcji kierowcy Zakwaterowanie i dojazd do pracy Obuwie klasy S1 niskie Pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty) możliwe nadgodziny Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym Możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach zatrudnienia 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec W razie chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numer 792 468 000. Pozdrawiamy, Zespół Prime Consulting Group

andrzejj
@Pracodawca

Wysłałem CV proszę o kontakt pod numer zawarty w aplikacji

Kamiszka

Wysłałam CV w mailu

@andrzejj

Dziękujemy. Z pewnością rekruter skontaktuje się niezwłocznie. W razie pytać prosimy o kontakt pod numer 792 468 000 Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

sjajkqka

A jak z zakwaterowaniem?

@Pracodawca

Dzień dobry Interesuje mnie wyjazd od stycznia,praca na magazynach z zorganizowanym wyjazdem z Wrocławia,Czy jest taka oferta pracy?

@Pracodawca

718 777 500 aktualny numer infolinii :)

Jarek

Polecam

NASZ NOWY OFICJALNY NUMER INFOLINII: 718 777 500 Zapraszamy :)

Jurek

Kontakt znacznie poprawiony odkąd jest nowy numer :) Dziękuję i pozdrawiam! :)

Luka28

Witam. Wyjeżdża ktoś może do Rosmana w Koloni ,albo pracuje ktoś już tam.Jakie warunki mieszkaniowe i jak zarobki.?

Kandydatka

Hej, planuje pod koniec stycznia/początek lutego wyjechać dl pracy. Jest tez ktoś chętny?

user
@Kandydatka

Jestem chętna tylko nic nie wiem o tej agencji

Ewelina
@user

To czekaj... dlaczego jesteś chętna skoro niczego o nich nie wiesz? ktoś Ci polecał ze znajomych np., korzystali już i polecali? omawiali kwatery?

Kan
@user

Bardzo dziwne ale wyróżniają się na tle innych firm ja jeszcze nie pojechałem ale narazie bardzo ciekawie to wyglada

Ewelina
@Kan

a czym takim się wyróżniają tutaj? czyli w sumie masz spore porównanie z innymi już? przytoczysz dla pewności?

Ktosia

Czy ktoś planuje wyjazd po Nowym Roku na projekt z tej firmy??? W grupie raźniej....

Kamil

Ja planuję

@Kamil

Dzięki za odpowiedź.Dostales już jakąś konkretną ofertę?

Domka
@Ktosia

Hej,ja planuje, chciałabym od stycznia pojechać. Słyszałaś jakieś opinie? Jak z zakwaterowaniem?

@Domka

No właśnie nic nie wiem,będę próbowała się dodzwonić w poniedziałek.a Ty masz jakieś informacje,?

Domka
@Ktosia

Dowiedziałaś się czegos ciekawego?

Rafik
@Ktosia

Z Chęcią , w grupie raźniej, ciekawi mnie tylko ta firma bo za wiele opini nie ma w necie

Kcr
@Ktosia

Ja jestem zainteresowany :)

W połowie stycznia

Adrian9494
@Ktosia

Cześć, napisz do mnie na maila adrian-lemanczyk@gazeta.pl

Krystian

Tak :)

pATRYK
@Domka

ja pracuje w Zwickau, u mnie wszystko ok 2 pokojowe standard w miarę ok. polski koordynator, to chyba zalezy od oferty

@Krystian

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nasza infolinią pod numerem 718 777 500, nasi konsultacji odpowiedzą na wszelkie pytania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Prime Consulting Group

@Adrian9494

Spawacz

a praocwał ktoś w Matrei in Ossterlich w Austrii? mam propozycje na mig/mag

Migmah
@Spawacz

Ja pracowałem przez tą agencję, wszystko w porządku. Na migmah ale w Wiedniu

Pawlo

Słyszał ktoś coś o tej firmie dobrego, proponują mi wyjazd do Kolonii magazyn Rossmann, bezpośrednio na niemieckiej umowie

@Pawlo

Prosimy o kontakt pod numer 792 468 000, aby uzyskać więcej szczegółów. Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

RAX
@Pawlo

Ja właśnie aplikuje narazie wszystko Ok

@Pawlo

Tez bym się z chęcią coś o tym dowiedziała z dwóch numerów dzwonili

Kamiszka
@Anna

Pojechałałam, koordynatorka pomocna dojazd do Ludwiksburga zorganizowany, polecam agencję

BARTOSZ
@Pawlo

Ja zrezygnowałem z Koloni bo za daleko i zaproponowali Malsfelsd mógłby ktoś podpowiedzieć czy warto?

Sergey
@RAX

Ja pracuje, praca jak praca na magazynie, warunku się zgadzają, koordynatorzy też w porzadku

@Kamiszka

Dziękujemy za pozytywną opinię. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem 792 468 000. Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

@BARTOSZ

Gdyby miał Pan jakieś pytania pozostajemy do dyspozycji pod numerem 792 468 000 Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

@RAX

W razie pytań pozostajemy od dyspozycji pod numerem 792 468 000 Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

@Pawlo

Znasz jakieś szczegóły oferty???widziałam komentarze na FB pod postem z ofertą pracy,większość negatywnych reakcji

Karo
@Pawlo

Hej i co masz jakieś informacje?

Jan
@Pawlo

Ja jestem zadowolony, niemiecka strona bardzo przejrzysta. Zakwaterowanie jak ustalone

Flyp

Czy od początku lutego będzie możliwość podjęcia pracy w Niemczech przez wasza agencje?(2 osoby)

nia

hej chciałabym jechać jakoś do 1,5 tygodnia do pracy z tej agencji, jesli tez ktoś jest zainteresowany i chciałby na miejscu sie już z kimś znać to tutaj jest e-mail wyiazdprimeniemcy@gmail.com można wymienić sie informacjami kiedy gdzie itd żeby mozna było wszystko ustalić

Kcr
@nia

Napisałem meila

nia
@nia

już nieaktualne ze względu ze agencja zatrudnia pracowników dla innych agencji, które nie maja już dobrych opinii( np issp i lps) a nie dla siebie samych bezpośrednio

Omarcin

Witam wybiera się ktoś do tej pracy na początku stycznia , coś więcej o tej pracy ktoś coś ?

Karola
@Omarcin

Hej ja planuję,czekam tylko na jakąś konkretną ofertę.Daj email będzie łatwiej nam się kontaktować

Adrian9494
@Karola

Hej, ja planuję i szukam wspólnych osób na wyjazd mój mail : adrian-lemanczyk@gazeta.pl

rafik

praca jak praca, warunki zakwaterowanie, dojazd ok, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Consulting Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prime Consulting Group Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Krynicka 92/17
    50-555 Wrocław

Prime Consulting Group Sp. z o.o.