Opinie o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prime Consulting Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prime Consulting Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

MARIUSZ Nowy wpis

5/5 pan Wojciech konkretna rozmowa,pozdrawiam

Basia Nowy wpis

Hej, widziałam w dawniejszym ogłoszeniu, że Rekruter może zarabiać do 12 000 zł na zleceniu. Zgadza się? opowie mi ktoś o systemie wynagradzania? Zastanawiam się ile osób trzeba obsłużyć żeby tyle zarobić

MARTA Nowy wpis
@Basia

no nie wiem czy 12 000 tys to norma, nie wiem, może w sezonie (według mnie bardziej 7000 - 8000), ja długo nie pracowałam ale raczej uwazam, że to górna granica, chyba, że nie chcesz mieć życia w ogóle. Da się zarobić, ale pamiętaj, że nie jest to firma w której będą Cię klepać po plecach. Pracujesz jest fajnie, nie pracujesz to napewno będzie presja. Dla mnie za duże ciśnienie więc podziękowaliśmy sobie ale w zgodzie.

Czy jako rekruter można początkowo pracować na część etatu? kiedyś w ofercie było napisane, że grafiki są jak najbardziej elastyczne i ze można podjąć się pracy zdalnej. Zastanawiam się czy można podejść wybiorczo to godzin pracy skoro i tak oferują b2b lub zlecenie

Marzena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Mi zaporoponowali pracę w Austrii czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

Malarz

Biezacy i sprawny kontakt

doswiadczenie i niemiecki

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Bardzo długi czas oczekiwania na infolinii, byłem 9 w kolejce ponad 30 min, ale w końcu zaproponowali coś konkretnego. Pomimo, średniego kontaktu polecam!

Pani

Witam, teraz w jednej z ofert dla specjalisty ds. rekrutacji zauważyłam, że nie jest oferowana umowa o pracę. co jest tego powodem, że stawiają na B2B lub zlecenie?

Po zobaczeniu tych górnych widełek przy rekrutrrze, zastanawiam się jak trudno teraz byłoby się dostać. wiem ze oferta i tak jest wygasła ale z 10 osób szukali wtedy, jak duży musi być team, żeby wszystko szło bez opóźnień? znajdzie się miejsce?

SDSDF

Czy wiecie coś czy czy ta firma potrzebuje rekruterów??????????

MARITA

Z tego co widzę to jedyny problem jaki ludzie mają to to,.ze się ciężko dodzwonić czy co jeszcze się dzieje złego ? Bo planuje wyjazd

Maks
@MARITA

Ja polecam serdecznie, pracuje z ich polecenia

@Maks

A występowały w tym przypadku jakieś problemy czy jeszcze nie? też o tym dzwonieniu myślę, czy to faktycznie na tyle uciążliwe jest? Nie da rady od razu się skontaktować? Chyba, że mają jeszcze inny numer do nagłych przypadków?

Barbat

Bardzo profesjonalnie jak na agencje pracy pomogli

Oscaritos

Najgorsi pośrednicy jakich trafiłem.Kontaktu zero ogłoszenia dodają i podają numer do jakiegoś typa co nie potrafi telefonu odebrać a mało tego na fotkach w profilu maju numer telefonu gościa który już dawno tam nie pracuje.Naciagacze

MARITA
@Oscaritos

Ale współpracowałeś nimi? Czy się poprostu nie mogłeś dodzownic w sprawie oferty?

Nik

Jedzie ktoś do Zurychu za pośrednictwem tej firmy mam wyjazd 20.02 chętnie się z kimś porozumurm na miejscu

Marek Kotun

Ja polecam w pełni odpowiedzialności, może i ciężko się dodzwonić jak ktoś tu poniżej pisać ale przynajmniej uczciwa firma

Baśka

Witam, piszecie ze się zgłaszaliście do agencji? A skąd były brane oferty? ostatnią jaką znaleźliśmy z partnerem pochodzi z grudnia, była dla elektryka na tablicy FB. Czy to przez niego najlepiej będzie się skontaktować? Jakie jeszcze prace oferują?

Myślicie, że rekruterzy zaliczyli podwyżki od nowego roku? może nie pytam o to w oparciu o te ostatnie opinie, bo widzę, że niektórym proces rekrutacyjny nie przypadł do gustu ale zaciekawiła mnie tamta oferta, w której pisali, że na B2B można wziąć od 5 do 25 tysięcy. Ciekawe na jakiej zasadzie?

Romek

Fatalny sposób działania tej agencji,brak zaangażowania w sposób rekrutacji.Telefony nie są odbieranę,kontakt zwrotny po kilku dniach.Absunie nie mogę polecić Primeconsulting hako wiarygodnej firmy do współpracy.

Krystian

W porządku firma, tak jak piszą w komentarzach poniżej trochę to trwa ale pracuje za ich poleceniem w Excellent Badden i jest naprawdę okej nie mam porównania bo pierwsze raz przez agencje do Szwajcarii wyjechałem ale polecam. No może nie mówili ze w tej Szwajcarii tak drogo! Ale to nie ich wina :) stawka na umowie zgadza się w praktyce

Stolarz

Jak można się skontaktować z tą firmą

Polecasz jako pracownik? Tylko czy taki bezpośredni czy jednak obsłużony? I uzasadnisz jeśli już, dlaczego? trochę trudno się domyślić a ciekawi mnie co tu teraz od nowego roku oferują

Izabela

Jak zjazdy wtedy wyglądają? Mam na myśli konkretna dni. Kasy z tego nie ma? I czy była dawana propozycja tam na miejscu na prace w okresie świątecznym? Czy więcej wtedy płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Consulting Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prime Consulting Group Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Krynicka 92/17
    50-555 Wrocław

Prime Consulting Group Sp. z o.o.