Opinie o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prime Consulting Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prime Consulting Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Stolarz

Jak można się skontaktować z tą firmą

Polecasz jako pracownik? Tylko czy taki bezpośredni czy jednak obsłużony? I uzasadnisz jeśli już, dlaczego? trochę trudno się domyślić a ciekawi mnie co tu teraz od nowego roku oferują

Izabela

Jak zjazdy wtedy wyglądają? Mam na myśli konkretna dni. Kasy z tego nie ma? I czy była dawana propozycja tam na miejscu na prace w okresie świątecznym? Czy więcej wtedy płacą?

Jacek Nowicki

Nadzieja polskiego biznesu jak dla mnie, pracuje w Szwajcarii.20 lat wyjeżdżam zagranicę i nigdy tak profesjonalnie do mnie nie podszedł. Oby więcej takich i oby nie siedli na laurach bo firma chyba młoda.

Malarz

Biezacy i sprawny kontakt

doswiadczenie i niemiecki

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
@Joanna

Witam ,kto może się podzielić opinią o tej firmie ? Dostałam propozycję na magazyn Rossman ,jak to wygląda w praktyce ? Tak jak rekruter opisuje ?

Agencja dodaje teraz gdzieś oferty czy po prostu przychodzisz i konsultujesz? Nie wiem czy czegoś nie przeoczyłem ale na stronie niczego nie widziałem, jedynie formularz zgłoszeniowy a ja tam lubię najpierw spojrzeć jakie są w ogóle opcje. Chyba ze osoby, które korzystały podrzuca mi teraz jakieś sugestie / porady co do przyszłej konsultacji?

Czy pensja w Prime Consulting Group Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako elektronik, ich ogłoszenie jest 26 września na Lento.pl.

Kalina

Faktycznie tak jest jak jeden pan napisał, że sporo ofert podsyłają? Zostało to nazwane „bawieniem się”, wiec ciekawa jestem jak postrzegacie te kolejne oferty? dodatkowo jak to od strony biura teraz wygląda? czy im więcej takich propozycji się opracuje tym ma się większe zarobki? jakieś prowizje / premie?

Andrzej, Zary

Dziwna agencja ale na plus. Ja mam 60 lat i pół zycia wyjezdzam za granice, 9/10 agencji ma wszystko gdzieś liczy się tylko, żeby wysłać byle gdzie, a Ci zamiast mnie gdzieś wysłac to już czwartą propozycje wysyłają, dzwonią praktycznie codziennie, pomogli przetłumaczyc dokumunety no troche inny swiat, ale to moze dlatego ze młoda agencja. Nie wiem czy im to się opłaca tak z każdym bawic jak ze mna ale narazie zlego słowa nie powiem

Maciej Kostuniuk

Ja polecam, mi pomogli znaleźć prace

Józia

Pozdrawiasz jako sam członek ekipy czy po prostu osoba obsłużona? Mnie ciekawi pierwszy wariant, jestem po stażu w jednej agencji. Czy przyjmowane są osoby poczatkujące? Ktoś coś słyszał? Do samego biura gdzie mam szukać ofert?

Rekruter
@Józia

Ja jestem rekrutem, da się zarobić ale nie od razu i nie za darmo. Jak robiłaś realne wyniki w innej agencji to u nich zarobisz więcej, jak Ci nie wychodziło to nie polecam bo dużo oddają ale też wymagają efektów

Rekruter
@Józia

A najlepiej to po prostu napisz do nich na kontakt@primeconsultinggroup.pl lub zadzwoń i zapytaj ????

Zośka
@Rekruter

Czy to oznacza, że żadnych konkretnych szkoleń tu nie ma? występuje rzut na głęboką wodę? Ja tylko tak wstępnie się interesuje, ciekawa jestem czy Pani wyżej faktycznie już zaaplikowała? W tym przypadku jak rekrutacja byłaby przeprowadzana? Ma ktoś jakieś swoje doświadczenia by się nimi podzielić?

@Zośka

Są szkolenia, miesiąc wdrożenia ja polecam tą firmę, mi się nie udało bo to nie moja bajka, jednak za dużo tych ludzi z każdej strony ale atmosfera i szkolenia na plus napewno

@Adam

A jakie konkretnie szkolenia przechodziłeś? Czy są to szkolenia wewnętrzne, prowadzone przez kogoś z firmy? Jak ten pierwszy miesiąc pracy wygląda?

Geazka

A czy jest szansa na jakiś awans ze stanowiska rekrutera poziomy pionowy cokolwiek? Z góry dzięki za odpowiedz kogoś kto tam pracuje

Salem

Złego słowa nie powiem, nawet jak polecili mi kiepska w moim odczuciu firmę to w ciągu kilku dni miałem kontrofertę pozdrawiam z Salem, Niemcy

Polecam pomogli znaleźć synowi pracę w Szwajcarii, pracuje już ponad miesiąc jest wszystko ok , teraz ja wyjeżdżam również za ich pośrednictwem do Niemiec. Pani Katarzyna to bardzo pomocna osoba! Polecam ????

marek

U mnie to trwało ponad miesiąc i ze trzy różne oferty proponowali po drodze ale w końcu pracuje i w sumie polecam bo jest tak jak mówili

as

u mnie to nawet bardzo długo, a miało być kilka dni. Wiem, że to w sumie nie do końca od nich zależy ale jednak. Co do reszty polecam, widać, że im zależy no i na miejscu też w sumie się wszystko zgadza

@as

Hej to ile max będzie się czekać? Nie wiem jak teraz z aktualnym miejscem pracy. a jest tez opcja na ugadanie oferty z wyprzedzeniem? Ze nie na już ale jest ja teraz pod koniec września wiem, że na pewno mogę jechać na koniec listopada to da rade tak to poukładać?

Katarzyna

Ja pracuję w NÖRDLINGEN z ich pośrednictwa i polecam. Pozdrawiam, Katarzyna Matulewicz

Tołdi

Dostałem propozycje pracy jako kierownik budowy, miał ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą?

Asia
@Tołdi

Witam i co Pan zrobił z tą propozycją? Warto? Czy doświadczenie wpływa na zarobki? Ile otrzymałaby podstawy osoba z trzyletnim? Sama rozmowa jak przebiegła, z kim była prowadzona?

Katarzyna

Polecam pomimo że dla mnie pracy nie znaleźli ale siostra pracuje w Zcickau i nie narzeka, u niej sprawnie poszło

Prime Consulting Group Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Wrocław. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Krystian

Polecam se3rdeecznie, może szybko nie było ale przynajmniej wszystko się zgadza, pozdrawiam z Lucerny, malarz

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Consulting Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prime Consulting Group Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Krynicka 92/17
    50-555 Wrocław

Prime Consulting Group Sp. z o.o.