Opinie o Grupa BMT Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa BMT Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grupa BMT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa BMT Sp. z o.o. w Gliwice

Czy w Grupa BMT Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Budowy?

Bogusław Nowy wpis

Nie ma takiej możliwości. Pierwsza umowa na czas określony.

Tati Nowy wpis
@Bogusław

O to i tak fajnie, że od razu dają umową o pracę nawet jak jest na czas określony dla inżyniera budowy. Możecie napisać co potem? Liczyłabym na taką na czas nieokreślony ale różnie to bywa. Pytam dla chłopaka.

Bogusław Nowy wpis
@Tati

Co potem...to zależy, jeżeli współpraca będzie satysfakcjonująca negocjacje w zakresie dalszej współpracy.

Ktoś pracował jako Drukarz w Grupa BMT Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Bogusław

Jaki Drukarz, jaki drukarz? Ludzie, Wy wpisujecie opinie i pytania dotyczące innej firmy. Ogarnijcie się Inteligencjo.

Krystek

To jest farsa a nie firma , popracowałem miesiąc i dałem sobie spokój .

@Krystek

Może coś więcej? Farsa? Miesiąc? Na jakim stanowisku?

Helena
@Bogusław

A faktycznie kiedykolwiek się to już zdarzyło, żeby ktoś tylko miesiąc tu popracował?

@Helena

W kadrze kierowniczej czy w grupach serwisowych? W grupach serwisowych niestety poziom i dostępność osób wiarygodnych na rynku osiągnęła DNO.

Marian

Pracowałem krótko i uciekłem bo tam się nie dało wytrzymać z ich podejściem do ludzi .

@Marian

A na jakim stanowisku pracowałeś?

@Marian

Tak podejrzewałem. A może Panu się firmy pomyliły?

Rozmowę kwalifikacyjną w Grupa BMT Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko INŻYNIER BUDOWY?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Stachu

Pracy tam nie polecam .

@Stachu

A co tam nie gra STACHU? Na jakim stanowisku tam pracowałeś?

Katarzyna
@Stachu

A napiszesz jakieś konkrety, czemu nie polecasz? :p

Helena

No tak, a co jest tu aż tak beznadziejne? :(

Justyna

Był ktoś może ostatnio na rozmowie o pracę? Ile ona trwa? I czy później można liczyć na feedback? Bo widzę, że kiedyś z tym problemy to chyba konkretne były

Kaska

Czy oni poszukują często ludzi? Czy warunki są świetne? Czy z językami często przychodzą I odchodzą? Czy po rozmowie jest szybka i konkretna odpowiedź? Dlaczego są zdecydowanie lepsi od innych? Czy na tle innych spółek z Gliwic dają najlepsze warunki?

Nie Nie Nie

Krótko i zwięźle. Byłem na rozmowie. Długa rozmowa. CZAS, dojazd, koszty. Potem zero odzewu. WNIOSKI???

Juzek
@Nie Nie Nie

A o czym niby z nimi gadałeś że twoja opinia jest negatywna krótko zwięźle i na temat lp

zygmunt

Potwierdzam, rozmowa a nawet dwie a potem cisza, zero odpowiedzi, szkoda czasu

Nie polecam

nie polecam! Po rozmowie nie ma odpowiedzi. Stracony czas! Propozycja, oferta slabiutka. Spolki z tej branzy zaoferuja ci wiecej. kasa w stosunku do oczekiwań, wykształcenia... Obok w Gliwicach pełno spółek szukających z innych branż.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa BMT Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Grupa BMT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa BMT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Grupa BMT Sp. z o.o.
  • Folwarczna 6