Opinie o Greiner Multifoam Sp. z o.o. w Ozorków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greiner Multifoam Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greiner Multifoam Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greiner Multifoam Sp. z o.o. w Ozorków

@greiner

Nie polecam pracy duże ryzyko uszkodzenia ciała ..poza tym inna stawka na rozmowie inna na umowie ..zakłamanie i nie fajne traktowanie ludzi .Jedna z pań atakuje i pogardliwie odnosi się do ludzi z produkcji .Kto pracuje wie o kim mowa .Więc ciężko dochodzić swoich praw .Ludzie to dla niej (usunięte przez administratora) Ci niżej postawieni.oczywiscie .Owa pani która czuje się tam dyrektorem a nim nie jest .Kierownik to rzeczywiście osoba która czerpie satysfakcję dręczenia ludzi .Najważniejsze by pokazać zaszeregowanie..a nie działać dla dobra firmy i ludzi np..Wiec wszystko co powie trzeba mieć na piśmie czy SMS bo potem się wyprze jak u mnie stawki .Pracowałam jeden dzień i o jeden za dużo !

@ppracownik

Nie pisz człowieku tych bajek ... Osoba zajmująca stanowisko kierownicze powinna co najwyżej na młynie pracować ... Osoba zajmująca obecne stanowisko majstra na obwodowych nie powinna mieć prawa bytu w tym zakładzie ... :/ wypłaty to kpina ledwo powyżej najniższej krajowej.... :/

Współpracownik

Od jakiegoś czasu współpracuję z firmą Greiner i szczerze mówiąc jestem zaskoczony negatywnymi opiniami, ponieważ w praktyce zauważyłem zupełnie co innego. Pracownicy produkcyjni mają zapewnione bardzo dobre warunki względem oczekiwań, stawki również konkurencyjne, ponadto szeroki pakiet benefitów. Osoby zatrudnione na stanowiskach kierowniczych i technicznych to bardzo wykwalifikowani i doświadczeni ludzie od których pozostali pracownicy mogą się dużo nauczyć. Firma daje możliwości rozwoju, zdobywania uprawnień. Ponadto jako przedstawiciel firmy współpracującej mogę również bardzo pozytywnie się wypowiedzieć.

@@greiner

19 netto na jakim stanowisku? Są takie gdzie płacą więcej? Tak się zastanawiam czy mowa o tym, które mnie interesuje. A macie możliwość uzyskania podwyżki w firmie? Jak często je przyznają? I co do tej premii rocznej, jest jakiś limit ile można być na L4 żeby nadal się załapać na nią? Urlop rozumiem nie wlicza się w to?

pracuję w firmie od kilku lat i jestem zadowolony z pracy. Warunki ok kasa zadowalajaca. Nie rozumiem o co chodzi ludziom opluwającym firmę.

AAA
@Nowy

To spoko w sumie, że można je wyrobić. A to idzie w parze z wyższym wynagrodzeniem czy innymi benefitami? :D

Mietek Nowy wpis

Trafiłem na stary anons, gdzie ostała się tylko informacja, że pracownikowi linii produkcyjnej dawano umowę o pracę. A tutaj tyle sygnałów ostrzegawczych. Zapytam więc na początek o traktowanie ludzi. Czy jest szacunek i dbałość o bezpieczeństwo?

@@greiner

Dlaczego w pracy jest duże ryzyko uszkodzenia ciała? Taki charakter czy jakiś problem z BHP? O czym piszesz? Poza tym, jak bardzo różni się stawka, o której mowa na rozmowie od tej, która znajduje się na umowie? Niefajnie, że robią taką nadzieję :'(

@Agnieszka

Również byłam pozytywnie nastawiona ale niestety..zasady BHP to jak wiesz to jedno a ryzyko zawodowe drugie ..szczerze pękające noże i samodzielna ich wymiana to już ryzyko ..praca sama w sobie wymagająca skupienia bo można ulec poważnemu wypadkowi (strata palcy np lub dłoni ) różnica 200 zł przy stawce początkowej dla mnie była olbrzymia ..a usłyszałam że co to jest 200 zł ..Szczerze nie polecam firmy

ppracownik
@@greiner

Pracuję już od kilku lat w firmie, zarówno bezpieczeństwo, płaca i wynagrodzienie są na bardzo dobrym poziomie. Firma dba o pracownika ale i oczekuje w zamian pracy i to jest normalne oczekiwanie. Osoba , która naprawdę nie przepracowała jednego dnia , ponieważ w pierwszym w dniu przechodzi się szkolenie i zapozanie z obowiązującymi zasadami w firmie pisze takie bzdury jakby tu latami pracowała. Polecam zatrudnienie się w tej firmie ( oczywiście osobom ,którzy chcą pracować) ludzie są pozytwnie do siebie nastawieni zarówno na produkcji jak i w biurze.

Pracuś
@@greiner

Opluwając firmę i ludzi gdzie się przepracowało jeden dzień to trzeba mieć tupet i mniemanie o sobie oraz zero wstydu. Tu pracują ludzie którzy chcą pracować i są zadowoleni z warunków pracy ,bhp i płacy. Kadra zarządzająca jest bardzo w porządku., można zawsze liczyć na pomoc nie tylko w sprawach służbowych ale także prywatnych. Jak ktoś szuka pracy to polecam.

@@greiner

Hej, z tego co opisujesz to faktycznie niebezpiecznie to brzmi. Dostaje się coś więcej za to podwyższone ryzyko uszczerbku na zdrowiu? Jakiś dodatek? Jest porządne szkolenie, jak prace wykonywać, żeby ograniczyć ryzyko wypadku do minimum? Były już tego typu wypadki? Sorry, ze tak wypytuje, ale rozważam przyjęcie się tutaj, ale nie chce ryzykować utraty palca ;) 200 zł to już spora suma. Koniec końców nic nie dało się z nimi więcej wynegocjować, skoro jednak zrezygnowałaś? Czy chodziło bardziej o to prace?

Były pracownik Nowy wpis
@ppracownik

Data wykreślenia z rejestru przedsiębiorców: 30 stycznia 2024 r. Data uprawomocnienia: 10 lutego 2024 r. Możecie sprawdzić w KRS. To jakim cudem wykreślona spółka podniosła zarobki pracowników produkcji. Czy ktoś w przededniu prima aprilis zrobił sobie żart z kandydata, czy firma się przekształciła, ale zapomnieliście napisać niezorientowanym?

Hej, chyba dawno nie szukali pracowników produkcyjnych, możecie dać znac o co chodzi. Warunki są ok i przez to nie ma rotacji, czy raczej trzeba osobiście się z firmą kontaktować, żeby stanowisko dostać. Zarobki w tym roku jakos podskoczyly do góry, zadowoleni jesteście?:) Obiło mi się o uszy, że przyjmują również osoby bez doświadczenia na linii, może ktoś zweryfikować czy to prawda. Byłbym wdzięczny:)

Prwcowity Nowy wpis

Zarobki podskoczyły i dodatkowo pojawił się socjal, także na duży plus. Raczej dobrze by było przynieść osobiście CV do firmy. Na linie produkcyjną przyjmują też osoby bez doświadczenia, choć dobrze mieć jakieś uprawnienia - chociażby suwnice, wciągnik i żurawie, wtedy stawka na początek większa.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Greiner Multifoam Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy w firmie Greiner Multifoam Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Produkcji?

Pracowity

Praca na produkcji w systemie zmianowym, zależnie na którą linie trafimy - jedna pracuje obecnie na dwie zmiany (choć niedługo pewnie wrócą trzy) druga linia pracuje na trzy zmiany. Od poniedziałku do piątku 6-14-22.

A to odchodzi ktoś? Imię mi nic nie mówi, bo zielony jestem,ale chciałem spytać , czy się nie zwalnia jakieś stanowisko właśnie. Bo tu jak patrzę to z 2021 roku na produkcję najwyżej. A coś nowszego?

Znająca

Nie polecam, parka zarządzająca sobą nawzajem jak.i resztą robią co chcą - w dodatku (usunięte przez administratora)ludzi. Doigrają się. Długo już nie popracują dla jej krajanów już niedługo nadgodzin nie będzie no i z tego co wiadomo wylecą. Nareszcie ludzie przestaną odchodzić z tego zakładu. Czasie biegnie szybciej bo już nie możemy się doczekać spokojnej pracy.

Współpracownik

@Współpracownik

Atrakcyjne stawki ! ? Nie wiem czy kwota 19 zł netto bo o takiej mówimy jest atrakcyjna stawka ?!! Premia roczna nie dla każdego ..bo np jeśli się zachoruje to wizja premi pęka jak bańka mydlana mimo iż cały rok się pracowało ..miesięczna premia też nie jest tak oczywista bo źle wypełnione TAB i po premi !

Edward

O to fajnie że tak pozytywnie piszesz o firmie. Czytałem że dają tu możliwość rozwoju i zdobywania uprawnień. Konkretnie jakich? Bo ja byłbym chętny. Nowi tez są wysyłani na szkolenia?

@Edward

Tak, na okresie próbnym już miałem kursy i państwowy egzamin na uprawnienia

AAA
@Nowy

Wiecie, czy Greiner Multifoam Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracuje tu od paru lat . Jak wszędzie czasami jest lepiej czasami gorzej . Ogólnie polecam

Emilia

Dasz radę coś więcej powiedzieć na ten temat? :) To fajnie, że ogólnie polecasz, a jakie są największe plusy i minusy pracy? Tak myślę sobie, czy aktualnie firma nie potrzebuje pracowników?

@Emilia

Firma aktualnie poszukuje pracowników zarówno mężczyzn jak i kobiet. Kadra zarządzająca raczej normalna. Więc polecam.

Czy w Greiner Multifoam Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wypłata jest raz, za to do ostatniego dnia miesiąca.

Kolega

Po co na co komuś czyjeś żale... Krótko i na temat : ciągła praca, wypłata na czas, umowa o pracę i składki od kwoty na umowie, pieniądze na umowie normalne bez kręcenia z podstawą i dodatkami za to czy tamto, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, premia roczna, inne miesięczne bonusy ( albo są albo nie - norma ), ludzie są w porządku, nowi nie maja zaniżanych stawek po nauce na stanowisku, system tylko trzyzmianowy.

On

@zaraz były @były @nareszcie były a może @aktor i pozostali.... Czytam te opinie i na myśl przychodzi jedynie to, że jakaś jedna-dwie bardzo sfrustrowane osoby wylewają tutaj wiadro pomyj na całą firmę i na osoby pracujące w tej firmie, próbując jednocześnie sprawić wrażenie, że negatywne komentarze pochodzą od bardzo wielu osób. W związku z powyższym proponuję: Jeżeli jesteś byłym pracownikiem, zwolnionym z firmy, to może zacznij szukać nowej pracy i wrzuć na luz - firma ci podziękowała i tyle. Bywa. Jeżeli jesteś byłym pracownikiem, który sam odszedł z firmy, to skoro tak źle ci było - ciesz się, że już jesteś gdzieś indziej. Jeżeli jesteś obecnym pracownikiem, to zamiast wypisywać komentarze na forum, idź do swojego szefa i zgłoś swoje uwagi. Jesteś wystarczająco odważny, by obrażać w internecie, ale żeby stanąć z żywym człowiekiem oko w oko i powiedzieć co cię boli już nie? Zacznij zmieniać świat od siebie, żeby był lepszy.

Emilia

Czy na prace na produkcji przyjmowane są również kobiety? Trochę negatywnie wypowiadacie się o warunkach, ale czasem nie można wybrzydzać, szczególnie przy tej inflacji :( Ciężko wyrobić normę? Jak wygląda bieżące wynagrodzenie? Czytam ogłoszenie i niestety nie ma widełek. Co do tej premii, to nadal firma nie wypłaca obiecanej kwoty? Tylko część?

Aktor

Uuuu aj aj jaaj widzę u was dalej wesoło ... I do tego słyszałem że nowy terrorysta na pokładzie się znalazł z mobbingiem na czole ... Ciekawe kiedy się obudzi główny wódz i oczy otworzy na to co się dzieje w tej firmie chyba że liczy się tylko $$ a pracownicy już nie :)

Tauler

Non stop wiszą ogłoszenia o pracę... Niezbyt świadczy to dobrze o firmie jak ludzie nie chcą tam pracować

Iwona
@Tauler

Ok z tego co widzę faktycznie chyba pozytywów tutaj na forum raczej brak. Ale czy to nie podejrzane, że mimo tak wielkiego niezadowolenia od lat sobie działają? Może wszystko co tu jest zostało nieco wyolbrzymione?

Byly
@Iwona

Nic nie jest wyolbrzymione ... Wymagania z kosmosu kasa do bani ... Prędzej Ukraina się dorobi stanowiska niż Polak... Ten co pracował tam to wie o czym mowa ... Wiecznie każdy źle robi majstrowie i kierownicy wiedzą lepiej ... W (usunięte przez administratora)mają zdania operatorów ... Premie roczne 50% obiecywane w realu nawet nie 10... Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Iwona
@Byly

No cóż, może to i dobrze, że tego jednego słowa nie poznałam. Skąd tu taka nierówność narodowościowa skoro piszesz, że Ukrainiec będzie miał łatwiej niż Polak?

xyz

nic się nie zmieniło... na szczęście Greiner dla mnie to już historia. Kasa śmieszna. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Kłamstwa i oczernianie pracowników to codzienność.

@xyz

Kasa śmieszna czyli jaka? :P Podasz jakies widełki?

Byly
@xyz

Sama prawda premie które są nie do zdobycia ... Podwyżki z łaski ręce opadają :/

@Byly

Podwyżki z łaski? To ile tej kasy dostaliście?

Zaraz były

Ta firma to (usunięte przez administratora) .... Zakłamana do szpiku kości ... Kantuja z pieniędzmi na każdym kroku bieda bieda bieda ... Nie stać firmy na pracowników ani nawet na prezenty ....dają na święta prezenty które rozdają klientom i zostają im hahahah (usunięte przez administratora) zero premi socjalu nic ... Na rozmowach nowym wciskają kity a później udają że nie pamiętają ... (usunięte przez administratora) ...premia roczna w tym grajdole to nawet nie 30% pensji hahahah szkoda gadać .... Omijać omijać omijać !

Driver
@Zaraz były

(usunięte przez administratora) a kadra z kierownikiem na czele ... Poniżej wszelkiej krytyki ... Jak to przedmówca ujoł ... Omijać ... Bo nie stać ich na pracownika .

Beata
@Zaraz były

W jaki sposób oszukują na pieniądzach?

@Zaraz były

Jakie te kity wciskają niby na rozmowach??

Macie w firmie stała ekipę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Greiner Multifoam Sp. z o.o. - Ozorków

• Jak się pracuje w Greiner Multifoam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greiner Multifoam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greiner Multifoam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greiner Multifoam Sp. z o.o.
  • Adamówek 37B
    95-035 Ozorków
  • NIP: 7321782033 REGON: 472042547 KRS: 0000131676

Greiner Multifoam Sp. z o.o.