Opinie o Bowim S.A. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bowim S.A. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bowim S.A. Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowim S.A. Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawe czy pracownicy maja jakieś zniżki na te wspomniane kiedyś tutaj produkty? Myślę konkretniej o magazynierach. Są teraz oferty wystawione jedna z nich jest dla pomocnika, gdzie w każdej wpisano ze zarobki zaczynają się od 5 000 zł zastanawiam się więc jakie są mimo wszystko różnice w zarobkach miedzy nimi? i czym konkretnie praca może się różnic?

Klaudia Nowy wpis

Produkty od BOWIM są innowacyjne i odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku

K.K.

Praca na produkcji często jest energiczna i pełna aktywności. Codziennie napotykasz różnorodne wyzwania i zadania, co sprawia, że praca jest interesująca i nigdy się nie nudzi. W Bowim to stanowisko jest naprawdę opłacalne, do tego panuje super atmosfera jakiej nigdzie wcześniej nie spotkałem.

Zuzanna Nowy wpis
@K.K.

Jakie to wyzwania i zadania? Coś szczególnie zapadło ci w pamięć? Na produkcję przyjmują również kobiety? Wszystko fajnie, ale zabrakło kilku słów o najważniejszym, czyli wynagrodzeniu :( Ile firma oferuje na produkcji na rękę?

Błażej Nowy wpis

Praca w firmie Bowim to czysta przyjemność. Zespół to grupa profesjonalistów, z którymi można się wiele nauczyć

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bowim S.A. Sp. z o.o. na stanowisko Asystent handlowca (backoffice) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Arek Szykut

Wyroby hutnicze firmy Bowim cechuje precyzja wykonania. Dokładność i staranność, z jaką są one produkowane, są godne uznania. Dzięki temu można mieć pewność, że otrzymuje się wyroby o wysokim standardzie jakości.

Urszula

Akurat trafiłam na świeżutką ofertę w necie dla przedstawiciela handlowego na obszar Torunia. Ktoś napisał, że parę lat temu ciężko było znaleźć klientów w Warszawie. A jak w kuj-pom., ktoś się orientuje? Bo nie chciałabym być zawiedziona potem. Czy po prostu handlowiec słaby był i nikt więcej nie zauważyl takiego problemu? :p Plany sprzedażowe są do zrealizowania? I co to za dodatkowy pakiet benefitów, o którym wspominają?

Zadowolony

Praca w porządku. Raczej nie ma powodów do narzekania. Pensja zgodnie z umową.

Bronny

Nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o jakość. Polecam!

Feebo

Pełne zaangażowanie od samego początku. BOWIM to dobra firma

OKOK

Dobre warunki pracy, jasna umowa i normalni ludzie z którymi da się dogadać

Wanda
@OKOK

Opowiedz coś o tych warunkach pracy skoro są dobre, jakieś szczegóły. i jaką tu umowę macie? O pracę?

Z tego co widzę jeszcze parę lat temu ktoś stwierdził, że firma jest serio duża ale da radę się super zintegrować, wyjście na wspólne piwko to dla nich była normalka. Do dziś taka fajna atmosfera jest pomiędzy pracownikami? Czy szef też skraca dystans pomiędzy sobą a swoimi podwładnymi?

Sylwek

Jak dla mnie wszystko super. Rzadko zdarzają się tak fajne warunki współpracy. Dobra umowa i benefity.

@Sylwek

Piszesz, że dobra według Ciebie jest umowa a jakie benefity aktualnie Tobie zaoferowali? Faktycznie dla takich dodatków warto tu pracować?

julek

bardzo polecam prace w firmie Bowim. jasne i przejrzyste warunki zatrudnienia a d otego dobre zarobki.

Łysy

Juz z pierwszym dniem w pracy zaczalem sie dogadywać z kazdym. Nie spodziewalem sie takiej atmosfery, mimo ze slyszalem rozne opinie na temat firmy. Praca jak praca, pracowac trzeba, zarobki nie najgorsze, da sie przezyc.

Filip

@Pistolet I za to, że firma jest taka zła to bardzo dobrą opinię jako pracodawca? Chyba ktoś firmy pomylił.

Doświadczony

Może przyda się nieco więcej opisu realiów... W oddziale warszawskim ciężko znaleźć klienta na stal - wszyscy stali i kupujący klienci są już pozajmowani. Początkującemu pozostaje wydzwaniać po firemkach bez perspektyw, których nikt nie chciał, i zbierać raz na ruski rok jakieś groszowe zamówienia. W samym oddziale atmosfera jest jak na stypie, jak zresztą w całej tej ponurej branży. Uważać trzeba szczególnie na jednego wyjątkowo nieprzyjemnego typa, który pracuje z żoną i - przy reszcie zespołu - niemal ją poniża i poniewiera. Sam oczywiście stalowym charakterem nie jest. Firma nie oferuje benefitów, system prowizji jest dość skromny, a biuro swym wystrojem zatrzymało się gdzieś w latach '90. Ekspresu do kawy nie ma. System szkoleń jest dość ubogi, firma nie oferuje też możliwości rozwoju.

Pistolet
@Doświadczony

Gościu co ty piszesz? Chyba urwałeś się z innej bajki. Takie akcji to masz w m-jak-miłość, a nie na zakładzie. Weź nie hejterz. Bo nie pracujesz tutaj. Takich naganiaczy jest sporo. A później u wacka w zakładzie 2000 zł brutto bez umowy.

Benek

Bardzo dobry pracodawca, pracuje się w dobrej atmosferze więc polecam.

To duża firma
@Benek

To duża firma, więc jest stabilizacja pracy. A nie to co u Januszy przedsiębiorczości. U nas na zakładzie jest świetnie. Ludzie się lubią. Jest z kim wyjść na browara.

Opinia

Bowim to dobry pracodawca, ciężko teraz takiego znaleźć

Robert

@szymk nawet jeśli chodzi o studentów ?

szymk
@Robert

w Bowimie zatrudniane są osoby z już jakimś doświadczeniem

Słyszałem dobre opinie, ale mam pytanie dotyczące umowy i urlopów? Czy są płatne i nie ma problemu z braniem dni wolnych?

SZymk

Pracodawca nie jest problemowy, nie ma problemu z dogadaniem się

Zostaw merytoryczną opinię o Bowim S.A. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bowim S.A. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowim S.A. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowim S.A. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bowim S.A. Sp. z o.o.
  • Marynin 25B lok. 47