Opinie o DK Innowacje Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DK Innowacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DK Innowacje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DK Innowacje Sp. z o.o. w Kraków

Stefan

Nie polecam ! Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, praca przy obróbce w pyle cynkowym. Na formowaniu dźwiganie ciężkich konstrukcji.

@Winetoo

skoro potwierdzasz wypowiedź @Stefana, a on napisał, że zarobki nie są adekwatne do wykonywanych obowiązków, to może przywołasz, na jakie wynagrodzenie - tak mniej więcej - można tutaj liczyć? widełki wystarczą. ;)

Miłosz

Witam jak wygląda praca na cynkowni ? jakie są zmiany? ile pracuje ludzi ? jakie wynagrodzenie- umowy ?

@Łysy

Co z zabezpieczeniami BHP? Macie tu jakieś, skoro pracuje się w takich warunkach? Firma o to dba? A może jakas dobra wypłata jest na takich stanowiskach?

Wgięty łeb Nowy wpis

Dżony dżony dżony polował na kanguuurrry

Hej hej, czy jako specjaliści ds. sprzedaży nadal macie możliwosć pracy jedynie z biura, czy może zaszły jakieś zmiany i firma wprowadziła tryb zdalny, lub hybrydowy. Koajrzę, że kiedyś szukali ludzi do sprzedaży, ale odpuściłem rekrutację głównie przez pracę stacjonarną i przez to, że chyba nie zapewniali samochodu służbowego. Podpowiedzcie mi jak teraz to wygląda, o zarobkach też bym z chęcią poczytał :)

BQ Nowy wpis

Są samochody, jest tryb hybrydowy, i dobra kasa jak się sprawdzisz, polecam.

Roksana Nowy wpis
@BQ

Hybrydowo pracujecie? A mogłabym prosić szerzej o informację jak to wygląda, byłabym bardzo wdzięczna. Mam na myśli czy dają jakiś sprzęt czy samemu trzeba sobie organizować?

Anetka

Ale to nie ma pracy, że przymuszają do wzięcia urlopu? Jest za dużo pracowników czy co? Weź wyjaśnij, bo właśnie był mąż zainteresowany.

Stefan

Potwierdzam

Buc
@Stefan

No, pył cynkowy jak to na ocynkowni, odkryłes Amerykę xD ciężkie konstrukcje podawane są wózkiem albo suwnicą, nie kłam.

@Buc

Po pierwsze ty nie kłam , jak coś wisi ciężkiego na trawersie to nie zawsze jest to ściągane wózkiem, bo albo wózkowy zajęty czym innym, albo majster goni jak po.....ny, to samo tyczy podwieszania , mam tu na myśli np. długie latarnie , ciężkie długie i nie wygodne wkładanie na stojaki.

@Marlon

I wkładasz je ręcznie do stojaka? Brawo za pomysłowość.

@xD

Tak(usunięte przez administratora) ręcznie wkładają , ja tego nie robię . Podejrzewam ,że sam jesteś pomysłowy i wiesz jak piłować pilnikiem.

@Marlon

To co narzekasz jak tego nie ukladasz. Na pewno lepiej piłuje niż Ty. Mam najszybszy pilnik na hali.

@xD

Bo mnie to boli jak patrzę na to , pilnik może masz szybszy , ale na pewno nie piłujesz lepiej ode mnie , szybkość a wykonywanie jakości to dwie różne umiejętności

Bartosz
@Stefan

To ile można zarobić dokładnie przy tej obróbce, skoro piszesz, że kasa nieadekwatna? A no i skoro jest praca w pyle cynkowym, to firma zapewnia odpowiedni ubiór, aby zniwelować skutki uboczne działania takiego pyłu? Dzięki z góry, jak dasz znać, bo akurat takie info by mi się przydało. Później łatwo odchorować, jak się nie jest zabezpieczonym.

Winetoo
@Stefan

Potwierdzam, jedno wielkie nieporozumienie, praca tylko na przezimowanie i uciekać.

@Winetoo

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DK Innowacje Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowy / Księgowa?

Naprawdę w firmie jest tak źle, jak tu opisujecie? Czy po prostu zadowoleni pracownicy siedzą cicho i nic nie piszą? Myślę nad stanowiskiem specjalisty ds sprzedaży i już sama nie wiem, co robić, aplikować czy to jednak zły pomysł. Pracuje tu ktoś w dziale obecnie? Jak na ten moment wyglądają widełki? Obiecują, że wynagrodzenie jest adekwatne do osiągnięć i efektów pracy, ale nic mi to nie mówi :P W obowiązkach wymienili m.in oczywiście aktywną sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów. Nie napisali nic o samochodzie służbowym ani mobilności. To praca z biura?

Danka

Cześć :) szukam pracy dla ojca i zależy mi na tym żeby praca była bezpieczna - odpowiedni strój i wyposażenie w pracy w takiej branży i zastanawiam się jak jest tutaj? Macie pare zestawów ubrań i narzędzi ? Czy bhp jest przestrzegane ? Dajcie znać czy w ogóle to dobre miejsce dla starszego pana :D

Ciepły Marcin

Praca tam to najlepsze co mnie w życiu spotkało

@Ciepły Marcin

To co takiego Cię spotkało w tej firmie? Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Z atmosfery? Z zarobków? Z formy zatrudnienia? Rozjaśnij, bo chcę złożyć tutaj aplikację.

Ciepły Marcin

Z zarobków, lubię dawać z siebie wszystko i czuć że mi się należy wypłata, nawet jeśli majster udzielił O premii to wiem że jechałem na maxa i to jest fajne

@Ciepły Marcin

Doceniam sarkazm:) Czyli co, zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy? Na jakiej zasadzie są te premie przyznawane? Uznaniowe, tak? Ile przy podpisywaniu umowy szefostwo jej ustaliło? Zdradź jeszcze o jakie stanowisko chodzi. Ja chce celować w cynkownie. Tu jest podobnie? Podzielisz się kwotą widełek?

Czy nowo zatrudnione osoby w DK Innowacje Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Miłosz

Mutant
@Miłosz

Praca fajna mili ludzie, pod warunkiem że będziesz znosił wszystko dzielnie bo to jest ocynkownia, są dwie zmiany tydzień od 6 do 14 następny od 14 do 22 i tak w kółko, weekendy wolne czasem piątki a lepszego wynagrodzenia nie zaznasz w okolicznych zakładach na produkcji, z umowami to wiadomo okres próbny i przedłużanie jak dajesz radę potem podwyżki itd

JERRY
@Miłosz

Kolega "Mutant" zapomniał dodać ,że te wolne piątki są odbierane z urlopów , po drugie nie są przestrzegane zasady bhp , pył ze szlifierek pracownicy wdychają , na początek dostaniesz umowę zlecenie czyli pierwsza wypłata bez premii , następnie dostaniesz umowę o prace na czas określony z kwotą prawdopodobnie 4400 brutto +premia , ale ile tej premii to zależy od kaprysu majstra , no i praca ponad jakiekolwiek normy dźwigania , ale decyzja należy do ciebie , popracujesz to kręgosłup ci powie czy dasz rade czy nie , pozdrawiam.

Bartosz
@Mutant

Lepszego wynagrodzenia tzn. ile dokładnie oferują na start? I napisałeś tak, że praca fajna, o ile zniesie się warunki pracy przy ocynkowaniu. Aż tak trudne one są? Przybliżysz, z czym dokładnie trzeba się tam na miejscu zmierzyć? Co do zmian to idzie się dogadać z kierownikiem, aby mieć częściej pierwsze, czy sprawiedliwie dzielą i nie ma gadki?

Mutant
@Bartosz

Z własnego doświadczenia wiem że włosy wypadają i łysiejesz, oczy wytrzeszcza i w płucach zachodzą zmiany bo inaczej się oddycha, ponadto kwas z trawersy wpada do oka i żre okrutnie, wdychasz opary cynku i kwas solny, druty drapią po rękach, jesteś traktowany jak jeden tryb z jednej zmiany który musi się wyrabiać i być wydajny często mądrzejszy od tego pana w białym kasku, za choćby 1 dzień na L4 tracisz całą premię, praca fajna nie trzeba wytężać zbytnio szarych komórek i przyzwoicie płacą, teraz nw jak na start, rada nikomu nie ufaj i nie śmiej się z majstrów bo nie zarabia najlepiej ten co najbardziej się stara i młóci robotę jak wściekły, trzeba mieć wizerunek i wkupić się w łaski, poza dawaniem rady być gościem który mydli oczy i potrafi wkupić się w łaski gra typa do bajerki

Tytus
@Mutant

Nie myślałem że to aż takie szkodliwe warunki. Płacą chociaż dodatek za to czy żadne normy nie są przekroczone i się nie należy? Tylko za chorobowe traci się premie? A jak ktoś weźmie dłuższy urlop to też?

Malcolm
@Tytus

Nic tam nie płacą za szkodliwe , ludzie wdychają ten gnój , osad w płucach po paru latach jak nic, podobno uzębienie też bardzo cierpi ale ile jest w tym prawdy to nie wiem , za chorobowe tracisz premię , za dłuższy urlop tez coś potrącają , premię potrącą nawet jak krzywo spojrzysz na majstra lub w ogóle jak mu nie spasujesz zwłaszcza ze zmiany A.

Kondzio
@Malcolm

To majster ma budżet na premie i ma wpływ na to ile kto dostanie? Zdarza się że nie ma premii nawet jak ktoś dobrze pracuje a majster go po prostu nie lubi? A jak się już uda to ile jest tych dodatkowych pieniędzy?

@Mutant

To mam kilka pytań np z tymi podwyżkami. Mówisz ze pozniej podwyżki ale to po jakim czasie ? Czy tobie udało się już dojść do zmiany wynagrodzenia na lepsze? I ciekawi mnie czy dla chętnych jest opcja nadgodzin? I czy nocki są więcej płatne, bo wiem ze w niektórych firmach jest to normą?

Łysy

Potwierdzam ja wyłysialem po 8 MSC pracy. Zęby tez lecą

@Łysy

Jakie są warunki zatrudnienia w DK Innowacje Sp. z o.o.?

Decis

Nie dowiesz się jak nie spróbujesz a jak spróbujesz, a jak spróbujesz to na pewno pożałujesz mordo lepsza praca w uzdrowisku

Czy pracodawca może zmusić do urlopu z powodu braku pracy? Wiele osób zastanawia się, czy pracodawca może zmusić do urlopu z powodu braku pracy. Odpowiedź brzmi: nie. Szef nie ma prawa wysłać swoich pracowników na przymusowe urlopy z przyczyn organizacyjnych lub technicznych wewnątrz zakładu pracy. Jak wynika z art. 81 KP, pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeśli był gotów ją wykonywać, ale z przyczyn pracodawcy nie mógł jej podjąć, należy się wynagrodzenie określone stawką godzinową albo miesięczną, czyli tzw. postojowe.

Bronisław
@Anonim

A tu tak było? Długo? Bo przecież nikt nie ma nie wiadomo ile urlopu żeby go wykorzystywać. Firma nie miała zleceń że brakowało pracy? Teraz to się poprawiło?

@Anonim

Czy pracodawca jest zobowiązany do płacenia jakiejkolwiek premii uznaniowej ? Odpowiedź brzmi NIE. Premia uznaniowa to premia uznaniowa. W przypadku (na przykład) kłopotów finansowych pracodawca nie ma obowiązku wypłacania premii uznaniowej. Przelicz to dobrze zanim zaczniesz podburzać do buntu.

@xD

Gdzie on ci co napisał o premii uznaniowej ?

Chetny

Jaki jest teraz system pracy w DK? Zmiany, godziny, dni, itp?

@Chetny

Od Poniedziałku do Piątku , dwie zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22 , lecz od dłuższego czasu praca jest od Poniedziałku do Czwartku, wolne Piątki są odbierane nam z urlopów .

@qwerty

A dlaczego te piątki wolne, cały zakład ma wolne?

Hala produkcyjna ma wolne

Swobodny

Dlaczego

@Swobodny

Bo nie ma pracy

@Józek

To pewnie przyjęć tez nie ma i szkoda sobie głowę zawracać ta firma. Żeby tylko tych co pracują nie zwalniali.

@Chetny

Dokładnie, nie ma przyjęć, część osobom nie przedłużają umów, a część sama odeszła, i chodzą słuchy ,że część osób mają zwolnić.

@Józek

To konkretny falstart zaliczyli, przecież to nowy zakład, albo zarządzanie kulawe.

Aleksandra
@qwerty

Dalej tak jest, że hala produkcyjna ma wolne i się pracuje tylko do czwartku? Czy już się to unormowało i robi się od poniedziałku do piątku? I czy rzeczywiście były te zwolnienia?

@Aleksandra

w piątek pracują ci co nie mają już urlopów , firma zabrała ludziom urlopy , są mieszane dwie zmiany i praca w godzinach 6-14 w piątek, noc chyba ,że jak ktoś nie chce przyjść w piątek to na rękę jest to firmie to tez można wziąć urlop.

Papaj
@Chetny

Zmiany są teraz prawie jak w systemie 4 dniowym.Piatki prawie zawsze wolne, pracownicy czyszczeni z urlopów wypoczynkowych do zera????. Ktoś chętny, zapraszam do ocynku do komucha i Pulpeta????

@Papaj

Czyli długie weekendy? A ktoś w ogóle wyjaśnił dlaczego tak to organizują sobie?

@Julia

Już tłumaczę , pracy jest na tyle dużo ,że starczyło by na cały tydzień pracy , po prostu mamy to zrobić w 4 dni i piątki mamy wolne ci co mają urlopy a za każdy dzień urlopu płaci się mniej pracownikowi więc jest korzyść dla firmy ( tylko dla firmy), natomiast ci co nie mają urlopów bo firma ich wyczyściła z nich, to przychodzą w piątki i czasem coś tam zrobią albo coś posprzątają czy nawet umyją okna (proponuję by firma sama sobie sprzątała), ci co nie mają urlopów to biorą sobie L4 , jak firma nas (usunięte przez administratora) to pracownicy kontratakują , lecz już za niedługo z firmy będzie exodus pracowników (sporo już odeszło ) , już nie długo, zegar tyka

@qwerty

Aha, a miałam pytać po co tak, ale skoro piszesz że to korzyść dla nich. I obecnie ludzie się przyjmują ze świadomością, że należy się nastawić na takie warunki czy faktycznie braku już się robią tak jak piszesz? Ile osób tu w zasadzie obecnie jest?

Mirek
@qwerty

Czy przyjmują nowe osoby do pracy? Ile wynosi stawka na początek i po okresie próbnym? Są jakieś premie, posiłki pracownicze? Jak to wszystko wygląda? Warto tam składać CV czy szukać dalej?

@Mirek

Przyjmować przyjmują , na początek jest umowa zlecenie 4150 brutto , będąc na zleceniu nie masz premii , nie ma żadnych posiłków pracowniczych, po okresie próbnym może stawka wzrosnąć lecz nie koniecznie .

Kasztan
@qwerty

Tik tak tik tak, jesteś taki kozak i tak Ci źle to już odejdź. Na co czekasz? Czy może już nie pracujesz bo byłeś jednym z większych bumelantów na hali, a po braku przedłużenia umowy robisz czarny PR ? Czy może jesteś z tych co wiecznie narzekają jaką mają słabą premie biorąc co chwilę L4 ? Komiczny jesteś.

@Kasztan

Komiczny to ty jesteś (usunięte przez administratora) , akurat premię mam jedną z najwyższych , po drugie na L4 byłem tylko raz i to w zeszłym roku a umowę mam lepszą od ciebie , po trzecie to gdzie w moich wypowiedziach znalazłeś zapis ,że ja akurat narzekam , mi jest tu dobrze tylko pisze prawdę żeby kandydaci mieli jakąkolwiek wiedzę na temat przyszłej ewentualnej pracy a jaką już podejmą decyzję to ich sprawa, jeśli chodzi o ciebie to podejrzewam ,że ledwo skończyłeś zawodówkę i taka praca jest dla ciebie spełnieniem "twoich " marzeń , no chyba ,że już nie pracujesz bo machanie pilnikiem przerosło cię, a czas wolny spędzasz u siebie gdzieś na wsi grając w karty przy butelce krajowej KASZTANIE tak jak to sam siebie podpisałeś

Kasztan
@qwerty

Ja mam dobrą umowę, dobra stawkę i dobra premię, a skoro masz jescze lepsza to chyba tak źle ta firma nie stoi. Co jest złego w graniu w karty i piciu wódki Panie Miastowy ? Martwisz się tak o kandydatów żeby Ci nie robili konkurencji ? Nie przejmuj sie, w końcu ktoś zauważy Twoje niechętne podejście do pracy i odpowiednio nagrodzi Cię premią:)

@Kasztan

Widzę ,że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem , no nic nie dziwi mnie to , gdzie napisałem ,że firma źle stoi?, nie jestem miastowy tu cię zaskoczę, nie boję się o to czy ktoś będzie lepszy ode mnie czy nie w machaniu pilnikiem lub pędzlem , każdy może spróbować i jak stwierdzi ,że to nie dla niego to odejdzie , jeśli chodzi o mnie to ja akurat mam dobre podejście do pracy a moją premią się nie martw

@George

O, widzę, że podajesz konkret, chwała Ci za to. A jakby mąż przyszedł pracować, to po jakim czasie jest umowa o pracę? Czy następna po zleceniu to dalej zlecenie?

@Zofia

Po miesiącu lub dwóch jest umowa o pracę ,a le ogólnie odradzam

@George

co wpływa na ewentualny wzrost stawki, bo wspomniałeś o tym? i ile max można wyciągnąć przy pozytywnych wiatrach wtedy?

Zdrajca
@Julia

Chcesz się przyjąć do pracy czy wywiad robisz dla konkurencji ?

@George

Dziękuję, no wiem, czytałam. Tak to bywa, z ratami nie wyrabiamy, a mężowi się dotychczasowa firma po prostu "kończy" z powodu kryzysu :/ No właśnie, a od czego to zależy czy na stałej umowie płacą więcej czy nie? Jak się człowiek im spodoba?

Barbara

czy nadal w firmie jest takie rozwiazanie ze piatek jest wolny od pracy bo nie ma na tyle roboty dla wszystkich ? czy jednak juz pracuje sie normalnie bo sa zamowienia i nie ma dnia wolnego ?

Józef
@Barbara

Pracujemy normalnie, roboty jest dużo

@Józef

Gdzie ty masz dużo roboty ?, już była gadka ,że będą wprowadzać wolne piątki i ewentualnie poniedziałki, znowu będą zabierać z urlopów , ja nie wiem gdzie jakie urlopy na lato , ja się już niedługo ewakuuje .

@qwerty

to jest w ogóle wykonalne? w sensie macie aktualnie tak mało pracy, że mogą sobie na takie dni wolne pozwolić? To ile osób tak w sumie jest obecnie zatrudnionych?

Stasiek
@qwerty

Hahahaha ja kiedyś słyszałem że BUKA serio istnieje, takie były gadki. Szerokości kolego. W innnym zakładzie będzie Ci na pewno lepiej.

@Stasiek

Hahaha , na pewno będzie mi lepiej w przeciwieństwie do ciebie , jeśli wierzyłeś w bajki to problem masz ewidentnie .Będziesz biadolił później , zobaczysz.

Ponad tym wszystkim

Pamiętajcie że toaleta po wejściu ma wyglądać tak samo jak przed wyjściem.

@Ponad tym wszystkim

Bo co ?

Kangur
@George

Bo nie rozumiesz natury rzeczy, zostaw toaletę w spokoju i czyń swoją powinność. Nie bądź mamlasem.

Czy w firmie DK Innowacje Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

qwerty

Nie ma żadnych oprócz nie potrzebnych szkoleń bhp , które jak to wiadomo u prywaciarza nie mają racji bytu.

1000 ton

A pamiętacie pierwszego majstra?

Superman
@1000 ton

Tak , szkoda ,że go nie ma :(

10 ton
@1000 ton

Tego co sroł pod siebie?

ocynk
@10 ton

Przynajmniej nie klęka przed kierasem

Władimir Putin

Nie dość że pędzli nie ma to i farb nie.Niedlugo to ludzie ślina będą malować a tarcze do szlifierek kupią za swoje pieniądze. Obraz nędzy i rozpaczy to mało powiedziane.Po prostu (usunięte przez administratora) dramat!!!

Muammar Kaddafi
@Władimir Putin

Dokładnie , nawet folii streth brakło , nowy zakład a jest obraz nędzy i rozpaczy

Stalin

Śmieszy cię to (usunięte przez administratora)?

Brezniew

Paździoch

Jest zacnie ????

Voyager
@Paździoch

Z góry skalistych pada strzał !!!!

Zofia

Widzę, że tu się bawicie w kalambury. Dowiem się, ile by mąż mógł zarobić w Waszej brygadzie?

Alfons
@Zofia

na początek 4150 brutto + do rzekomo 30 % premii ale zazwyczaj premie daje się w przedziale 0-25 % , za luty większość wzieła tylko po 5 % , ogólnie jest coraz gorzej część osób chce odejść

Alfons
@Zofia

Zapomniałem dodać ,że na początek jest niestety tylko umowa zlecenia i co wiąże się z tym iż przez okres obowiązywania tej umowy pracownikowi nie przysługuje w ogóle premia

Beata

A to w ogóle Wam nie zapewnia firma takich narzędzi pracy czy dostarcza ale za mało i nie starcza?

Papaj
@Beata

Zapewnia ale na jakiś czas, pędzli brakuje od jakiegoś czasu już. A z resztą rzeczy wcale nie jest lepiej.Szkoda gadać...

qwerty

Jak ci nie pasuje to wypad , przykuty jesteś tam na stałe ? , zmuszają cię ?, po prostu piszesz wypowiedzenie , zanosisz komu trzeba i sprawa załatwiona , trudne ?

Polowanie na mamuty
@qwerty

Jak się nie podoba to proszę się zwolnić

@Polowanie na mamuty

Komu to odpisałeś ? , niedowidzisz ?

Zostaw merytoryczną opinię o DK Innowacje Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w DK Innowacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DK Innowacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DK Innowacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DK Innowacje Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nad Zalewem 19
    30-235 Kraków