Opinie o Atf Partners Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Atf Partners Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Atf Partners Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atf Partners Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Administrator Nowy wpis

Firma Atf Partners Sp. z o.o. szukała pracownika na Asystent/-ka. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Ciekawski Nowy wpis

Jakie są wynagrodzenia w tej firmie ?no dla księgowego który obsługuje kilka spółek z 4 letnim doświadczeniem

123abc Nowy wpis

Jeśli chodzi o nadgodziny to nie, premii też nie ma. Jedynie premią w kopercie podczas spotkania wigilijnego.

Grzegorz

Firma w której pracuje chciała podjąć współpracę z ATF. Nowa, ładna siedziba, dwa oddziały w Poznaniu i Warszawie - w dobrej lokalizacji, oferta cenowa wysoka, ale też oferowany szeroki wachlarz usług - z doradztwem podatkowym. Na szczęście zanim podjęliśmy z tą firmą współpracę to szukaliśmy o niej jakichkolwiek informacji. Oprócz tego co jest w KRS nie znaleźliśmy nic - nawet strona od ponad roku jest w budowie. Porządne biuro nie powinno pozwalać sobie na takie gafy. Zrezygnowaliśmy ze współpracy. Z tego co widzę powyżej była to dobra decyzja.

Olek
@Grzegorz

Serio? wybierasz firmę mającą zająć się Twoimi finansami na podstawie strony internetowej?;) Zawsze myślałem, ze w takich przypadkach najważniejsza jest merytoryka, doświadczenie itp...

logo firmy Serwisant rowerowy

Hej, czy w firmie Atf Partners Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

No name

(usunięte przez administratora). Nie ma możliwości, aby wybrać je innego dnia. Praca ma być zrobiona i już. Nikogo nie obchodzi jakim kosztem.

Luna

Można odebrać dni wolne za nadgodziny.

Grzesiek

Dobry pracodawca więc jeśli ktoś ma chęci do pracy to nie będzie narzekał!!

No name
@Grzesiek

Z perspektywy czasu dowiadujesz się, że nic nie znaczysz dla firmy. Nie podoba się - trudno, droga wolna. Tak naprawdę nie znasz dnia ani godziny kiedy "kariera" w tej firmie się skończy (na szczęście!!).

Maciej
@No name

Pracodawca nie walczy o pracowników, którzy legitymują się dłuższym stażem pracy na rzecz Atf Partners? Myślałem, że osoby wiernie pracujące mogą liczyć na lepsze traktowanie.

Name

Dokładnie potwierdzam.

Zizi
@Grzesiek

Dokładnie tak. Jak ktoś nie ma chęci do pracy, to nigdzie mu się nie będzie podobało. Nie da się ukryć, że to odpowiedzialna praca, nie dla takich, którzy sobie olewają. Firma nie jest korporacją, ale dba o pracowników, chociaż tej wielkości firmy raczej tego nie robią. Są imprezy integracyjne, są wyjścia firmowe, fajne, nowoczesne biuro, szkolenia. Gdy jest taka potrzeba, czy problem - można porozmawiać z szefami, żeby znaleźć rozwiązanie. Są normalni. Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie, nauczyć się fachu - ma taką możliwość, a jeśli ktoś szuka roboty, żeby tylko odbębnić 8h, nie narobić się i zarobić kokosy, to życzę powodzenia w szukaniu takowej...

Ua

Potwierdzam.

@No name

niestety tak jest. Jak pracujesz jest ok, ale później jesteś najgorszy.

Prac

Dokładnie! to pokazuje brak profesjonalizmu jaki PANOWIE... sobą reprezentują...

Luna
@Prac

A co ma piernik do wiatraka? To, że nie zabiegają o miernych pracowników, kiedy Ci chcą odejść, to nie ma nic wspólnego z Ich profesjonalizmem... Klienci, jakich ATF obsługuje, nie wskazują na brak profesjonalizmu, a wręcz przeciwnie! Takie duże i znane firmy nie współpracowałaby z nieprofesjonalnym kontrahentem... Złej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy... Ktoś ma focha, bo myśli, że jest niezastąpiony, a jednak nikt za nim nie płacze... no to gdzieś trzeba wylać swój żal... najlepiej anonimowo w internecie...

@No name Trudno jest się zgodzić z Twoja oceną. Firma to dobry pracodawca i potrafią docenić zaangażowanie pracowników.

ex client

Biuro rachunkowe, obsługujące różnego rodzaju i różnej wielkości podmioty gospodarcze (dawniej biuro rachunkowe Akces). Biuro posiada 2 oddziały - w Poznaniu (Przeźmierowie) i w Warszawie. Ładna, nowa siedziba i miła rozmowa kwalifikacyjna niestety nie gwarantują satysfakcji ze współpracy. Wydawać by się mogło, że to pracodawca marzenie, ale niestety nie dla wszystkich. Jeśli ktoś lubi wewnętrzną rywalizacje między pracownikami (którzy tak na prawdę powinni grać do jednej bramki), podsycaną regularnie przez szefa o bardzo bardzo dużym temperamencie - to to jest miejsce dla takiej własnie osoby. Wszelkie ustalenia z rozmowy rekrutacyjnej (oprócz rzeczy materialnych) nie miały miejsca - mam na myśli wsparcie, uśmiech, miła atmosfera czyli tzw. przyjazne środowisko pracy. Traktowanie klientów też pozostawia wiele do życzenia. Tu uważa się że po rozwiązaniu umowy należy zerwać jakikolwiek kontakt, a o przekazaniu firmy do nowej księgowości w ogóle chyba nie słyszano. Także, jak odezwie się US w jakiejś banalnej sprawie dotyczącej okresu, gdy ATF obsługiwał dany podmiot, to można zapomnieć o jakiejkolwiek pomocy. Podsumowując: absolutnie nie polecam, zarówno jako klient, jak i pracownik - na szczęście były . No chyba że ktoś lubi stres do potęgi entej i niepewność w każdej dziedzinie.

alex
@ex client

Witam Opinie dotyczy Poznania czy Warszawy atmosfery?

ex client
@alex

Niestety obu lokalizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Atf Partners Sp. z o.o. - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w Atf Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atf Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atf Partners Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atf Partners Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atf Partners Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Składowa 42A
    62-081 Poznań - przeźmierowo