Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o.

Edzia Nowy wpis

Witam. Po jednej z odpowiedzi widzę, że godziny pracy mogą być w pewnym sensie elastyczne, co natomiast z możliwością pracy z domu? Czy możliwy jest do wprowadzenia home office? W ogłoszeniu dla księgowej z teraz widziałam tylko wzmiankę o trybie stacjonarnym

Nowy wpis

@Edzia

Dzień dobry. Tak to prawda pracujemy tylko stacjonarnie. Pozdrawiam

Czy Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nowy wpis

Dzień dobry. W naszym biurze zaczynamy pracę od 6:00 - 9:00

Kasia Nowicka

Dzień dobry. Czy nadal Państwo rekrutują na stanowisko księgowej ? Jestem zainteresowana podjęciem pracy w Infinitum. Proszę o szybką odpowiedź.

@Kasia Nowicka

Witam Pani Katarzyno. Zapraszamy serdecznie do złożenia swojej aplikacji za pośrednictwem biuro@infinitum-biurorachunkowe.pl

@Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o.

Dzień dobry, chciałabym dopytać o jedną kwestię związaną z wynagrodzeniem. W archiwalnym ogłoszeniu oferowali państwo zarobki w granicach 6 000–10 000 zł. Skąd to rozbieżność? :) Co biorą państwo pod uwagę, przy negocjowaniu wynagrodzenia? Czy może wynagrodzenie na start jest niższe, niż to docelowe?

Dzień dobry. Wynagrodzenia w naszej firmie uzależnione są od posiadanego doświadczenia, ilości lat przepracowanych w księgowości oraz możliwości samodzielnego prowadzenia powierzonych zadań. Aplikują do nas osoby z różnym przedziałem posiadanej wiedzy, stąd w ogłoszeniach o pracę podajemy widełki wynagrodzenia, które jesteśmy w stanie zaproponować. Aktualne ogłoszenie są na pracuj.pl oraz olx.pl. Zapraszamy do aplikacji.

Stażysta

W biurze pojawiłam się jako studentka z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Od kilkunastu miesięcy uczę się od osób, które zawsze odpowiedzą na moje pytania i wytłumaczą każdy istotny aspekt wykonywanych przeze mnie zadań. Zawsze mogę liczyć na pomoc innych księgowych, a z każdym kolejnym miesiącem zdobywam wiedzę, która pozwala mi się rozwijać. Zawsze zależało mi na miejscu, gdzie panuje przyjemna atmosfera pracy i mogę przyznać, że biuro rachunkowe Infinitum spełnia moje oczekiwania. Pozytywni ludzie i ich ogromna wiedza to ogromne zalety pracy w biurze.

@Stażysta

Dziękujemy za komentarz. Zależy nam aby osoby które z nami współpracują stałe podwyższały swoje kompetencje i rozwijały się , co przekłada się na rzetelną obsługę naszych klientów .

Marzena
@Stażysta

Cześć, jako świeżak, od jakiego stanowiska zaczynałaś? Od razu przyjęli cię na staż, czy najpierw praktyki? :) Napiszesz coś więcej na temat stażu? Jestem bardzo ciekawa jak to wygląda w firmie. Wymagają pełnej dyspozycyjności? Czy zarobki rosną wraz z rozwojem kompetencji? No i ile trwa taki staż?

Aplikowałeś do Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy / Księgowa? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
klient

Polecam biuro rachunkowe infinitum. Profesjonalne podejście do klienta. Znają się na e-commerce.

IK

Potwierdzam wcześniejsze opinie, że jest to praca dla ambitnych osób niebojących się wyzwań. Księgowość e-commerce jest na pewno specyficzna i bardziej wymagająca niż w przypadku obsługi „klasycznych” podmiotów, ale z całą pewnością bardzo urozmaicona. Czas tutaj płynie naprawdę szybko i można się duuuużo nauczyć. Po dwóch miesiącach pracy mogę powiedzieć, że możliwości rozwoju są w tej firmie bardzo szerokie. Atmosfera w biurze jest naprawdę dobra, nawet przed terminami podatkowymi, mimo wielu zadań do wykonania, nie występują niepotrzebne napięcia, co jest powszechne w innych biurach rachunkowych. Współpracownicy oraz szefostwo to ludzie doświadczeni, bardzo pomocni i życzliwi! :)

@IK

Dziękujemy za opinię, zdajemy sobie sprawę że księgowi łatwo nie mają obsługując podmioty z branży e-commerce dlatego cieszą nas takie opinie naszych pracowników :) . Mamy świetny zespół i z tego jesteśmy dumni !

AZ

Praca w biurze pozwoliła rozwinąć mi skrzydła...W biurze panuje pozytywna energia...Szefostwo zawsze chetnie służy pomocą i nie pozostawia bez odpowiedzi... Jest to miejsce w którym czuje się naprawdę dobrze a tylko taka praca daje satysfakcję.

@AZ

Agnieszko , cieszymy się że jesteś z nami :)

Pracując w biurze rachunkowym Infinitum zdobyłam duże doświadczenie, którego nigdzie wcześniej nie udało mi się uzyskać. Uważam, że to było ważne miejsce w mojej ścieżce zawodowej. Pani Ania, Główna Księgowa ma ogromną wiedzę i mimo natłoku obowiązków zawsze znalazła dla mnie czas na rozmowę i wsparcie. Jeśli chodzi o rozwój zawodowy to zdecydowanie w tym miejscu jest zapewniony. Od strony bardziej osobistej wspominam to miejsce, pracodawcę jak i ludzi tam pracujących jako życzliwe, pomocne i tolerancyjne osoby. Myślę, że jeśli ktoś chce cały czas poszerzać swoją wiedzę a nie stać w miejscu "klepiąc" wciąż te same faktury :) to na pewno w tym miejscu ma taką możliwość.

@Kasia

Dziękujemy za opinię Kasiu, również bardzo miło wspominamy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych jak i w życiu prywatnym. Pozdrawiamy

zainteresowana

Czy w chwili obecnej rekrutujecie na stanowisko głównej księgowej ? Proszę o odpowiedź.

@zainteresowana

Dzień Dobry Mamy rekrutację ciągłą , dynamicznie się rozwijamy i na chwilę obecną rekrutujemy na stanowisko księgowego, samodzielnego księgowego jak i głównego księgowego. Serdecznie zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: biuro@infinitum-biurorachunkowe.pl . Pozdrawiamy!

Zofia

Wie ktoś ile tak w sumie księgowych zatrudnia biuro? widziałam jak 9 miesięcy temu szukali na 2 wakaty a obecnie jest ogłoszenie na 3 chyba że tutaj o kandydatów chodzi? w każdym bądź razie z czego wynika ta rotacja? można się dowiedzieć jak obecnie tutaj płacą? I w jakiej atmosferze odbywa się praca?

Montana

Czy to biuro prowadzone jest przez małżeństwo?

@Zofia

W biurze pracuje 15 osób , praca ciekawa dla dobrych i ambitnych księgowych. Jeśli nie znasz prawa podatkowego krajowego i zagranicznego, nie potrafisz od A - Z poprowadzić spółki to raczej nie dasz sobie rady u nich.Stąd pewnie negatywne opinie na ich temat. Główna księgowa to chodząca encyklopedia , która potrafi dzielić się wiedza - ważna cecha , bo różnie z tym bywa . Cały czas rekrutują z tego co widzę bardzo mocno się rozwijają - księgowość e- commerce nie jest łatwa . Najlepiej sprawdzić osobiście , przekonać się czy to komuś odpowiada . Jak przez 3 miesiąc nauczyłam się w Infinitum tyle co nigdzie indziej .

@Marta

Co do wynagrodzeń , są transparentni - na początek dostaniesz 4 - 5 tys. na rękę potem więcej . Atmosfera jest fajna , godziny pracy różne, nadgodzin było kiedyś więcej ale po zmianach wprowadzonych przez zarząd nie występują prawie wcałe. W grudniu dwa tygodnie cała firma zamknięta - to mi się bardzo podoba. W innych biurowych niespotykane .

@Marta

Dziękujemy Marto za pozostawioną opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Montana

Czy pracownicy również mogą przyprowadzać swoje zwierzęta 4x do roku oraz dzieci, jak skończą lekcje? :)

@Montana

Zwierzęta 4 razy w roku raczej nikomu nie zaszkodzą a wręcz przeciwnie , umilą czas w biurze . Jesteśmy firmą rodzinną , posiadamy psy i kilka razy w roku dzieci przychodzą po szkole :) rodzina jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka i szanujemy to !

Jagoda

Osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa na pracodawców. Do teraz jesteśmy w dobrych relacjach. Jak wcześniej wspomniała osoba nade mną, bez wiedzy nie jest to praca dla ‚świeżaków’. Główna księgowa nigdy nie odmawia pomocy, nigdy nie zostawia bez odpowiedzi. Zawsze spokojnie tłumaczy i pomaga rozwiązać problemy. Elastyczne godziny pracy, z potrzebą wolnego nigdy nie było problemu. Nadgodziny były, aby dopiąć wszelkie formalności, oczywiście zawsze płatne (a nie w każdej firmie są). Stresujące sytuacje występują wszędzie, są terminy których trzeba dopilnować, a firm jest dużo, z różnych branż. Klienci tez bywają różni, czasem nie rozumieją, że pewne rzeczy nie są zależne od pracownika. Ta branża jest dla osób odpornych na stres, ale takie są uroki księgowości. Gdyby nie sprawy prywatne, z chęcią pracowałabym tam dalej.

@Jagoda

Bardzo dziękujemy i żałujemy że nie możemy kontynuować współpracy. Zapraszamy do biura na kawkę gdy przyjazdem będziesz w Polsce :)

Detektyw

Uwaga! Zatrudniają też na spółkę TAX POLSKA.

@Detektyw

Tak to prawda rozwijamy się tak dynamicznie , że poszukujemy pracowników do kolejnego biura rachunkowego

Czy w Biuro Rachunkowe Infinitum Sp . z o.o. można pracować zdalnie ? Czy dają taką możliwość w ogóle ?

@Monika

Niestety w Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o. co do zasady nie ma możliwości pracy zdalnej . Tylko w wyjątkowych sytuacjach pracownicy wykonują swoją pracę zdalnie. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o. - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o.