Maxfliz

Opinie o Maxfliz

antyszuja

W nawiązaniu do wypowiedzi o właściwym stosunku do życia i ludzi moje ostrzeżenie :Wiem że firma stawia nie tylko na kompetentnych pracowników ale i na odpowiednim poziomie dlatego chciałbym ostrzec przed kolegą który złożył u was papiery - piotr mu na imię aktualnie zatrudniony w katowickim Leroy Merlin (sanitarny)- to zwykły donosiciel i plotkarz w dodatku pogardliwie wypowiadający się o kolegach. Typowa szuja - trzymajcie poziom i nie psujcie go sobie.

okel

Studenciaków nie zaturniają, firma otwarta od 10 do 19 od pn do pt w soboty od 10 do 18

pnRF

Doda ale chyba Ci to zwroca… W kazdej firmie biora wplate bo zrobia ci wizualizacje a ty pojdziesz i nie wrocisz a pomysl dostaniesz za darmo??

dodka

Nie polecam Max flize Wrocław obsluga bardzo slaba nie dosc ze bardzo dlugo czekalismy zeby ktos podszedl i pomógł to wizualizacja lazienki jak to wszedzie sie reklamują gratis to wielka ściema !!! Umowilam sie na wizualizacje jak to mialo byc(, gratis) po przyjechaniu na miejsce nie ukrywam ze mialam 70km do wroclawia Pani mnie poinformowala ze trzeba wplacic 900 zl przed zrobieniem wizualizacji !!!!!!! Kopara mi opadla prosze mi wierzyc strasznie mnie to zdenerwowalo ludzie po co w takim razie te klamstwa ze za darmo ????? Jeszcze rozumiem wplacic 200 lub 300 zl ok idzie to w cene towaru i oczywiscie praca nad wizualizacja ale 900 zl ???????? Robilam juz projekt u dwóch roznych projektantow nie byli kompetentni myslalam ze uda sie w max flizie niestety nie polecam tragedia zmiencie podejscie i nie klamcie

Księgowa

Proste pytania z dziedziny księgowości

najciekawsze od właściciela: czy masz męża i czy mieszkasz z mężem - żenada!! Zwaliło z nóg.., gdyby nie to że zależało mi na pracy to bym wyszła i tyle mnie tam widzieli

gość

Czy do pracy na magazynie w firmie MAX-FLIZ potrzebne są uprawnienia na wózki widłowe?Proszę również o podanie zarobków w salonie przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie? Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję.

Rożen
@gość

Na magazynie płacą kiepsko ~1700zł nie ma premii są za to ciągłe problemy z nadgodzinami. Nie polecam !

marcinW

Dzień dobry, Aktualnie jestem pracownikiem Max-Fliz Kraków (od ponad 5 lat). W imieniu całej firmy chciałbym Państwu podziękować za cenne uwagi. Dzięki Wam możemy z różnych źródeł dowiadywać się o niedopatrzeniach i starać się rozwijać w kierunku jeszcze lepszej obsługi. Chciałbym zachęcić do odwiedzania naszej strony i nowootwartego działu KARIERA, gdzie postaramy się na bieżąco dodawać aktualne oferty pracy we wszystkich naszych Salonach. http://www.max-fliz.com.pl/pl/kariera-w-salonach-wyposazenia-wnetrz Na dniach powinno pojawić się więcej ogłoszeń - zechęcamy do śledzenia tematu!

bolek

to ja sie trochę podepnę pod kolegę, bo mnie też ciekawi jak wygląda taka rozmowa kwalifikacyjna co? czy jest według jakiegoś schematu prowadzona czy moze na ludzie jak najzwyklesza rozmowa jak za zanajomymi? ktoś ma doświadczenie z rozmowami kwalifikacyjnymi w Max-Fliz? z chęcią sie czegos bym dowiedział

beki

Wszystko moi drodzy o czym mówicie sprowadza się do pieniędzy. Jak sprzedawca i kierowca będą sowicie wynagradzani to na głowie staną żeby dogodzić klientowi żeby ten wrócił. Jeśli nie to każdy klient to tylko klient. Ja na ten przykład od lat kupuję meble w jednym sklepie meblowym (był raz inny ale kanapę chcieli mi zostawić na środku ulicy- kierowca nawet nie chciał pomóc znieść jej z paki- gdybym była tak mądra jak dzisiaj to kazałabym ją sobie zabrać z powrotem). W moim stałym miejscu zakupu mebli wystarczy że zaznaczyłam że chcę żeby wnieść mi sofę na parter do salonu i nie było problemu nawet oferowali się panowie że na piętro też wniosą. Za fatygę zawsze wrzucę im grosza, ale dopiero po spełnieniu prośby. Sklep nigdy nie oferuje mi wnoszenia mebli ale kierowca gdy poproszę przez telefon o wniesienie do domu a jest coś ciężkiego to bierze kolegę. Salon spełnia moje oczekiwania i zawsze do niego wracam.

lellek

Czy ktoś wie, czy ich opcja sklepu internetowego działa? Lampe bym zamówił:) naczytałem się ocen i wychodzi, że warto zaufać

Ignac

Myslę, że Pani ciut przeszkadza z tą opinią o Max Flizie. Sam pracowałem w sklepie z materiałami budowlanymi i miałem też epizod w salonie meblowym. Firmy najczęściej oferują możliwość wniesienia zamówionego towaru do domu za dopłata - nikt nie będzie się męczył i niszczył sobie pleców za darmo. Zdjąć towar musieli by go dostarczyć zresztą auta transportowe śą najczęściej do tego przystosowane. Trochę też nie rozumiem tej mani wrzucania prosze sprawdzić nazwisko xxx na kwote xxxx . Myślę, że jeśli się Pani zgłośi do menadżera lub kierownika sklepu to cała sprawę da się rozwiązać.

zuda

Moj przyklad: Piszę do państwa aby zwrócić uwagę na kategoryczne zachowanie przy transporcie kafelek w dniu dzisiejszym na ulice xxxx, zamowienie na nazwisko xxxx. Kafelki miały być dostarczone przed południem, natomiast przyjechały po 13:00... Lecz nie tutaj tkwi problem... 2 młodych panów przyjechało z kaflami, transport był opłacony. Chciałam zwrócić uwagę na karygodne zachowanie transporterów którzy nie zechcieli pomoc ojcu, 77 letniemu, nawet zdjąć kafli z auta dostawczego pomimo ewidentnej prośby !!! Bardzo proszę o zerknięcie na wartość zakupów dokonanych w Max Fliz w ostatnich miesiącach na nazwisko xxx i prosze zastanowić sie nad postępowaniem pracownikow państwa sklepu. Jestem oburzona tym co dziś sie stało. Oczywiście skontaktuje sie w tej sprawie z dyrektorem sklepu. Oczywiście, z ewidentnych racji nie dokonam już żadnego zakupu w państwa sklepie. Z poważaniem

Belfer
@zuda

Klient to nie Pan i Władca a Kierowca to nie murzyn do roboty. Trzeba sobie nająć kogoś do transportu na miejscu dowozu. Tak się składa, że kierowcy często przez tryb pracy mają problemy z kręgosłupem i nie mogą dźwigać. Nie mniej jednak gratuluję stosunku do życia i ludzi :)

Lopoo

Fajnie jakby się okazało, że inwestują w pracowników. Ktoś kto zaczyna pracę w takim salonie nie musi od razu doradzać klientom w aranżacji. Niewiele firm faktycznie dba o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Ten Max Fliz brzmi o niebo lepiej niż mój poprzedni pracodawca.

Szahraj

Ogólnie to warunki mają całkiem przystępne w Max-Flizie. Dobre miejsce na start. Z produktami celują w profil premium więc są nastawieni na rozwój i szukają ludzi, którzy mają jakieś pojęcie o tym co sprzedają oraz chcą się uczyć.

Mysia

Hej wszystkim,znalazłam na ofertach gazety.pl ofertę do magazynu w Max Flizie w Krakowie? Jakieś pozytywne opinie? Robota nie może chyba być aż tak skomplikowana.

Armaturer

Witam, przez 2 ostatnie lata pracowałem w Praktikerze głównie w dziale z armaturą łazienkową. Warunki pracy były różne ale ciągła inwigilacja w pracownika oraz niezbyt sensowny system wynagrodzenia skłoniły mnie do zmiany miejsca pracy. Szukam jakiś wartościowych opinii na temat Max-Fliz z Krakowa, bo szczerze mówiąc wydają się nie być tacy źli - przynajmniej z ogólnego oglądu. Sam nie wiem co mam myśleć po wpisach powyżej, albo są nie na temat albo wyglądają dziwnie podejrzanie. "żenada" Nie załatwia sprawy. Mnie jako potencjalnego kandydata interesują też plusy wpółpracy z nimi.

niezadowolony

A ja cieszę się, że mnie tam już nie ma... resztę niech każdy sobie dopowie

maxfliz.

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Max-Flizie, odpowiadając na pytanie dotyczące zarobków to uzależnione są od miejsca pracy, jest system prowizyjny dodany do podstawy wynagrodzenia ,pracownicy pracują ściśle według przepisów kodeksu pracy i Niema od tego odstępstwa. Resztę informacji uzyskać można na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli chodzi o pozostałe wpisy to mam przeświadczenie , iż zozostał wątek tego portalu źle zrozumiany. Jeśli ktoś został źle potraktowany przez handlowca to można iść do kierownika lub napisać skargę, a tak to rozumiem , iż wpisy te są dokonywane przez konkurencję ewentualnie byłego niezadowolonego pracownika. żenada

Ciekawy

Czy po słowie "czynienia" i kropce manni wrzuca wyrazy niecenzuralne czy też administrator pracuje dla max fliza? A o jakim "flize" mowa bo w 3 miastach są sklepy?

manni

Buduję obiekt o powierzchni 2500m2 i zamówiłem już kilka tysięcy m2 ceramiki w różnych firmach. Obsługa w Max-Flizie jest najgorsza ze wszystkich z jakimi miałem do czynienia. (usunięte przez administratora)

kama
@manni

Nie polecam - masakra. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Premia na umowie i owszem ale sposób jej naliczania zmienia się co chwile tak aby pracownik za dużo nie dostał a i oczywiście w kopercie pod stołem!!! Taka to uczciwa firma!!!

ModelMt

Zastanawiam się nad zgłoszeniem swojego CV do Max Fliz w Katowicach, pracuję w konkurencyjnej firmie od dwóch lat, atmosfera jest dobra, ale zarabiam tylko 1400 zł netto. Ile u was mogą mi zaoferować? Jaki jest zakres obowiązków handlowca w waszej firmie? Czy istnieje system premiowania pracowników? Czy on działa? Ile godzin dziennie pracujecie? Czy macie płatne nadgodziny? Czy istnieje system socjalny dla pracowników? To są bardzo ważne rzeczy więc chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxfliz - Kraków

• Jak się pracuje w Maxfliz?

Zobacz opinie na temat firmy Maxfliz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxfliz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxfliz?

Kandydaci do pracy w Maxfliz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxfliz