Maxfliz

Opinie o Maxfliz

ciekawy

Widzę, że pracownicy firmy Max-Fliz świadczą usługi wszelkiego rodzaju, dziewczyny też dowożą towar?

zadowolona

ja jestem zadowolona z obsługi, zwłaszcza Pana, który dostarczał towar, serdecznie pozdrawiam

klientka

najgorzej jak się tłumaczy sam winny,daj spokój wiadomo że tam pracujesz i piszesz żeby trochę osłodzić wizerunek.sam współwłaścicel zachowuje się jak bazarowy handlarz a nie jak szef profesjonalej firmy.

er

globalnym może ale nie wszyscy z kierownictwa Tak to w życiu jest, że człowiek się nie zmienia i tak naprawdę jest jakim był zawsze. Jak się zmienia punk siedzenia to nos się zadziera bardziej do góry. To nie do końca tak, że stanowisko zmienia człowieka, człowiek pozostaje ten sam tylko ma więcej możliwości upokażać innych

Księgowa

Proste pytania z dziedziny księgowości

najciekawsze od właściciela: czy masz męża i czy mieszkasz z mężem - żenada!! Zwaliło z nóg.., gdyby nie to że zależało mi na pracy to bym wyszła i tyle mnie tam widzieli

sealth

maxfliz jest globalnym sklepem wnetrz. w cermagu nie ma profesjonalnej obslugi klienta, jada po wydumanej opinii. wole maxfliz - mili ludzie, przyjemna i profesjonalna atmosfera!!!

zadowolony

Witam wszystkich. Przeczytałem opinię osoby z nikc: Mike i nie mogę się zgodzić z tym co pisze ta osoba. Robiłem wiele zakupów w Krakowie , ucieszył mnie fakt otwarcia Salonu we Wrocławiu z racji miejsca zamieszkania . Robię teraz zakupy tylko we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Porównując obsługę z obu sklepów mogę wyrazić swoje gratulacje. Są to młodzi ludzie , kulturalni , dobrze wyszkoleni, może pan/ni, nie zrozumieli intencji sprzedawcy który odsyłał do architekta? Wiem z doświadczenia, iż lepiej zrobić projekt do danego wnętrza przed zakupem towaru tylko dla tego aby uniknąć późniejszych rozczarowań- finansowych też. Jestem jednym z wielu klientów którzy są zadowoleni z obsługi jak również z towaru, Polecam wszystkim którzy mają w planie robić zakupy ten sklep, wyjdziecie Państwo z uczuciem zadowolenia i satysfakcji a nie jak w większości sklepów z uczuciem niedosytu lub co gorsza uczuciem oszukania. Jeszcze raz polecam.

jakaś

To przyjedź do Krakowa, wtedy zobaczysz jak tam traktowani są klienci. W Krakowie pracownicy wiedzą KIM jest dla nich klient. Prawda jest taka, że we Wrocławiu niestety jest wielu pracowników, którzy nie bardzo wiedzą co do nich należy!

rrdf

tak byli szkoleni w Krakowie .

Mike

Witam wszystkich! Chciałbym podzielić się z wszystkimi swoją niekoniecznie pozytywną opinią o salonie Max-Fliz we Wrocławiu. Miałem wątpliwą przyjemność gościć w tym salonie kilka razy i poza różnorodnością asortymentu i wielkością salonu, zwróciłem swoją uwagę na ignorancki i pogardliwy stosunek części personelu do klientów sklepu. Na pytanie o linie płytek, którą producent zestawił z danym wzorem usłyszałem odpowiedź, że przecież wybierze mi je architekt, a przechadzając się po sklepie usłyszałem komentarze pod adresem beznadziejnych klientów, którymi muszą się zajmować oraz ich brakiem gustu! Biorąc pod uwagę powyższe spostrzeżenia uważam, że w salonie Max-Fliz we Wrocławiu pracuje banda (usunięte przez administratora)przekonana o wątpliwej wg wielkości swojego ego i gustu. Młodzi \"architekci\" Trochę pokory! A waszych rozmów w pracy słuchają ludzie!

ggg

to jak można się zatrudnić ?

Zostaw merytoryczną opinię o Maxfliz - Kraków

• Jak się pracuje w Maxfliz?

Zobacz opinie na temat firmy Maxfliz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxfliz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxfliz?

Kandydaci do pracy w Maxfliz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxfliz