Maxfliz

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Maxfliz

Aktualność
Dziękujemy za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu. Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.

Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy o opisanie ich i przesłanie na adres: klaudia.adamska@maxfliz.pl
Nowy wpis

Aktualność

Magdalena Nowy wpis

Jaki ostatnio realizowaliscie projekt?

Pytajacy Nowy wpis

Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na stanowisku "doradca klienta"?

Pytajacy Nowy wpis

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku doradca handlowy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Maxfliz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

@Zlypan a możesz coś więcej o tych wymaganiach powiedzieć ?

zlypan

stanowczo odradzam prace w frmie maxflix. Wymagania kosmiczne, pieniądze lepsze zarobisz na kasie w lidlu, bez służenia menagerom.

Franek

Niepokojące informacje opisujesz. Jeśli tak się dzieje to powinniście rozmawiać z szefostwem!!

jo
@Franek

Franek , nie pogadasz jeśli nikt cię nie słucha.

Rozgoryczony

O firmie można pisać wiele, napiszę te związane z pracą na magazynie na zakopiance (firma przenosi się do Skawiny, z tego co wiem dużo się praca nie różni). Zacznijmy od stanu samego magazynu- przepisy BHP tutaj nie obowiązują. Nie uświadczycie tutaj porządku, magazyn jest minimum trzy razy mniejszy niż wymagany. Palety wciskane są na wcisk co skutkuje przenoszeniem płytek ważących nierzadko po 50 kg wąskimi alejkami, bez dostępu, bokiem, itp. Magazyn z wannami i muszlami podobny, tylko na piętrze, pracodawca nie przestrzega przepisów, wanny brane w jedną osobę (w sumie dwie osoby by się nie zmieściły). Rozwój? Nie tutaj. Choroby? Nie można, przecież firma nie ma kogo dać na Twoje miejsce, a jak pójdziesz to cierpią współpracownicy, a szefostwo patrzy na Ciebie jakbyś popełnił przestępstwo. Dziecko Ci się rozchorowało? Przecież żona może iść, facetowi nie wypada. Nie przyjdziesz do pracy z przyczyn losowych? Powinieneś wiedzieć miesiąc wcześniej że coś się stanie. Potrzebujesz wolnego? Lepiej nie pytać, kierownik obróci się na pięcie, warknie coś pod nosem i zostawi Cię bez odpowiedzi. Nie polecam firmy, radził bym trzymać się z daleka, nie nawet jak kogoś by bardzo przycisnęło finansowo lepiej iść na kasę do supermarketu niż pracować tutaj.

Rozgoryczony
@Rozgoryczony

Dodam jeszcze że (usunięte przez administratora) to tutaj normalna rzecz, teksty typu "jak coś Ci nie pasuje to się zwolnij" na porządku dziennym, krzyczenie na pracowników i poniżanie ich też normalka, ludzie tutaj pracują na tym samym stanowisku po 10 lat i wydaje im się że mogą wszystko, ponadto mają na to przyzwolenie kierownicze. Porażka

dobry człowiek
@Rozgoryczony

Pamiętam jak chciałem wziąć urlop na żądanie, chciałem być dobry i jeszcze przyjechałem osobiście porozmawiać że na prawde potrzebuję. W zamian tylko fochy i zadęcia. Urlop się należy jak psu miska z wodą więc się obróciłem i poszedłem - w firmie to było nie do pomyslenia.

Witek

Czy tak dobrze się pracuje, że nikomu nie zależy na pisaniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Maxfliz - Kraków

• Jak się pracuje w Maxfliz?

Zobacz opinie na temat firmy Maxfliz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Maxfliz