Maxfliz

Opinie o Maxfliz

Volan

Płaca nieciekawa atmosfera też

darek

Czy możecie jakoś tak dokładniej napisać? Bo widzę że damian to też jakoś nie mógł od was się dowiedzieć

damian

Chciałem się dowiedzieć bo zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. A co to dokładnie znaczy że łachudry tam pracują?

Kierowca

xxx - 2011-03-04 13:17:23 Nie ale jest tam jedna(usunięte przez administratora) , która daje wszystkim i nie są to bynajmniej porady o tematyce łazienek...No, ja też jestem zadowolony z odbioru towaru pomimo że trzeba było wnieść na piętro...

Księgowa

Proste pytania z dziedziny księgowości

najciekawsze od właściciela: czy masz męża i czy mieszkasz z mężem - żenada!! Zwaliło z nóg.., gdyby nie to że zależało mi na pracy to bym wyszła i tyle mnie tam widzieli

Joanna top

(usunięte przez moderatora) Ja kupowałem w salonie to mi od razu powiedziano ze można na sztk płytki które maja na stanie kupić. A jak pod zamówienie to na pełne paczki. To noramlne ze producent nie sprzeda na sztk. Nie wiem po co takie bzdury wypisujesz, pełno ludzi się remontuje a paniska zgrywa a w rekach widły jeszcze i gumiaki..... więcej życzliwości dla tych ludzi....

klio

No cóż- salon piękny, ceny do przyjęcia ale faktycznie obsługa tragiczna. Najlepiej kliencie idz i nie wracaj. Ja niestety musiałam wracać i za każdym razem było gorzej. Kupowałam kafle na sztuki, termin realizacji odległy ale przy zamówieniu nie było problemu. Schody zaczęły się jak zabrakło kafli. Wtedy okazało się, że muszę kupić całe paczki i temat był niestety dłuuuugo wałkowany no i termin oczywiście odległy.Po wielu interwencjach okazało się, że nie muszę na paczki a kafle leżą w magazynie obok. Nic dodać nic ująć. Niestety klient w tym salonie to INTRUZ

ktoś zawiedziony

Kupowałam w salonie max fliz kuchnię. Nigdy nie zrobiłabym tego samego kroku. Bardzo długie oczekiwanie, kiepski kontakt po podpisaniu umowy, brak klarownych informacji. Czeka sie i czeka na wszystko, mimo opieki architekta trzeba samemu pilnować wielu rzeczy. Nie polecam

lol

kobito,,, to forum o opiniach o pracodawcach a nie opiniach o ofercie i obsłudze klienta...żal

Agi

Ostatnio robilam zakupy w Maxflizie i polecam ten sklep maja bardzo roznorodny wybor plytek i kazdy znajdzie cos dla siebie. Nie spotkalam sie z brakiem profesjonalizmu czy polecaniem na sile architekta uwazam ze wychodza naprzeciw oczekiwaniom klienta. Poczatkowo kupilismy kamien naturalny ale pozniej stwierdzilismy ze chcielibysmy zwrocic ten towar nie robili zadnych problemow.

on dostawca

zadowolona - 2011-03-02 16:01:39 ja jestem zadowolona z obsługi, zwłaszcza Pana, który dostarczał towar, serdecznie pozdrawiamtaaaaaak (usunięte przez moderatora)

zdziwiony
@on dostawca

Ty chyba pracujesz w Max.. skoro tak chwalisz obsługę itp. Bardziej durnej obsługi i zadufanych architektów nie widziałem

normalna....
@zdziwiony

Ty to chyba pracujesz dla konkurencji i masz płacone za obrażanie innych. A może jakiś niezadowolony były pracownik. Życzę ci powodzenia.....

ktoś

Miałem przyjemność gościć w firmie Maxfliz. Jak każdy rozsądny człowiek chcący wykończyć swoje mieszkanie pięknie, funkcjonalnie a przy tym nie drogo - odwiedziłem nie jeden salon we Wrocławiu. Ekspozycja przepiękna, obsługa zaangażowana i na prawdę profesjonalna. Wspólnie wybraliśmy wszystko. Na każde pytanie dostawałem wyczerpujące odpowiedzi ( co nie we wszystkich sklepach się zdarza) Porównałem oczywiście ceny w innych sklepach - były podobne, ale zamówiłem wszystko w Maxfliz bo tam nie czułem się jak \\\"worek pieniędzy\\\". Nie żałuję. W tej chwili już dobiega końca remont i wszystko wygląda lepiej niż myślałem. Pozdrawiam pracowników Maxfliz.

fachowiec

rotacja handlowców w tej firmie jest wielka jak Himalaje i co chwila są ich nowe ogłoszenia na portalach o pracy lub w gazetach, unikać jak ognia, bo to fatalnie wróży

nanie

odradzam, zenada, zero szans na rozwoj i slabe zarobki....

lustereczko

pracowałam tam krótko a i tak za długo. ludzie są niekompetentni i leniwi. Zauważyłam, że im mniej wiedzą tym wyższe piastują stołki...żenada. czas w max-flizie uważam za stracony. Atmosfera tragiczna, przełozeni uprawiają spychologię...ODRADZAM!

koala

Witam, miałem okazję urzadzać swoje mieszkanie (ceramika) w Cermagu a ostatnio uległem córce i pojechalismy na zakupy do jej mieszkania do maxfilz. Zdecydowanie wolę cermag - tam czułem ze sprzedawcom naprawde zależy zeby dobrać mi odpowiedni produkt, w max fliz po prostu wciskali mi architekta. Można isć na wieksza łatwiznę? Kiedy powiedzialem im jaki mam założony budżet na zakupy to przestali się w ogóle starać! Bardzo mocno nie polecam tego salonu - zwłaszcza sprzedawców.

zadowolona

A czy szanowna przedmówczyni miała do czynienia ze wszystkimi pracownikami, skoro twierdzi, że wszyscy wymagają szkolenia?! Ja również robiłam zakupy i jestem zachwycona obsługą. Polecam

z rynku

markety budowlane typu Castorama i Obi na Bielanach wykończyły takie firmy z Karmelkowej i piękne czasy już nigdy nie wrócą, a było tak pięknie kilka lat temu

Biedrona Wrocław

Z chamstwem i ignorancją ze strony sprzedających spotykamy się nie tylko tam! Mam wrażenie, że wiele z tych osób myśli, że "Pana Boga za nogi chwyciło".... jakież będzie ich rozczarowanie gdy stracą pracę i nie będą mogli znaleźć nowej! Z CHĘCIĄ PRZESZKOLIŁABYM ICH WSZYSTKICH W RAMACH OBSŁUGI KLIENTA! Miałam już do czynienia z niejednym opornym pracownikiem, a z czasem spod moich skrzydeł wyszli najlepsi sprzedawcy! MAX FLIZ polecam się!

koleżanka

Cóż takie czasy, jedni robią karierę dzięki swojej inteligencji a inni na (usunięte przez administratora)ale czego wymagać od(usunięte przez administratora) która najlepiej umie wkładać parówkę do bułki!!!

xxx

Zostaw merytoryczną opinię o Maxfliz - Kraków

• Jak się pracuje w Maxfliz?

Zobacz opinie na temat firmy Maxfliz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxfliz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxfliz?

Kandydaci do pracy w Maxfliz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxfliz