Opinie o Europark Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Europark Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Europark Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europark Sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Parkometr nie działa a wmawiają ze kontroler przy każdym wystawianiu opłaty za brak biletu sprawdza czy parkometr prawidłowo działa.

Lilka
@Kontroler biletów

Ile czasu trwa takie wdrożenie ? Jest wliczone w okres próbny czy robią to przed podpisaniem umowy z pracownikiem żeby zobaczyć czy się nada?

klient123

To (usunięte przez administratora) którzy (usunięte przez administratora)opłaty na parkingach ! Obwarowali się jakimiś regulaminami i myślą że działają w świetle prawa. Przykład ulica Pelikanów 24, parking przy restauracji McDonald jest ich własnością. Parking wygląda jak standardowy parking wokoło restauracji McDonald, jest drive through etc. Ale jeśli zaparkujesz i nie pobierzesz biletu, zaraz przyleci kontroler i wystawi "opłatę dodatkową" w wysokości ok 100 PLN. Kontroler nie jest uprawniony do anulowania "opłaty dodatkowej" pomimo że mamy pargon z restauracji ( regulamin mówi że parking jest bezpłatny gdy pobrało się bilecik). Idealna kwota żeby klient się nie kłócił i zapłacił, bo jeśli zapłacisz do 3 dni, opłata wynosi 75 PLN. A reklamację możesz złożyć listownie lub poprzez formularz na stronie .... (usunięte przez administratora)

QBA

Parkomaty nie są złe, pod warunkiem, że parking ma czytelny regulamin i od razu wiadomo, nomen omen, na czym się stoi. Dobrą praktyką są automatyczne szlabany przy wjeżdzie na parkingi, albo dobrze podświetlone parkomaty na małych parkingach, gdzie od razu "kłują po oczach". W przypadku tej firmy bywa na prawdę kiepsko. Parking należy do właściciela, ktory może egzekwować opłaty. Klient źle traktowany, czujący, że się na niego "poluje", może zrezygnować z zakupów w danym miejscu. I to nie jest moje widzimisię, UOKiK miał już wątpliwosci co do praktyk tej firmy

Czy Europark Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Izabela
@Piotr89

Ahhh, myślałam, że może jednak na umowę o pracę można liczyć. A czy można pracować więcej niż 8h dziennie? Lub pracować też w weekendy?

Bogdan Nowy wpis

Widziałem ostatnio kilka ofert pracy dla kontrolerów parkingów. Wymagana odporność na stres (zrozumiałe), kultura osobista i dobra obsługa smartfona. Po lekturze wcześniejszych wpisów wydaje się, że może są też jakieś testy sprawnościowe. To spora sztuka czekać cały dzień w ukryciu, żeby zaraz po odejściu kierowcy od samochodu wlepić mu karę :) A tak serio, kondycja fizyczna ma tu duże znaczenie?

Xulo Nowy wpis

(usunięte przez administratora) przychodzą z sąsiednich parkingów i wstawiają mandat, że niby stoi się na innej ulicy. Chamstwo. (usunięte przez administratora)

Kontroler1

Jeśli była Pani klientem marketu lub restauracji i jest w stanie to udowodnić w ramach reklamacji to firma z pewnością anuluję opłatę dodatkową. PS: Następnym razem proszę rozglądać się gdzie parkujemy. To nie wina firmy, że nie stosuje się Pani do regulaminu parkingów.

Wow, to Wy się znacie? Szukam pracy i ludzi z którymi mógłbym konie kraść. No nie dosłownie oczywiście, bo nie wolno, a i koni nie widać, bo się pochowały. Ale wiesz, o co chodzi, o fajną ekipę w pracy. Czy Ty lub ktoś z użytkowników forum możecie mi opisać, na ile przyjacielskie relacje panują w biurze? Jak rok temu szukali Pracownika Biurowego, to dawali do zrozumienia, że jest tu miła i przyjazna atmosfera w pracy, ale przecież wiele firm tak pisze.

Ja też właśnie widziałam tą ofertę dla pracownika biurowego sprzed roku i zastanawiam się czy na ten etat biorą tylko ludzi z zewnątrz czy przykładowo kontrolerzy mogą awansować? Jedyne co mnie dziwi to fakt, że proponują zleceniówkę. Jest jakaś szansa żeby potem przejść na uop? Jak na dzień dzisiejszy wygląda to atrakcyjne wynagrodzenie, które proponują?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Business Development Manager w firmie Europark Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Jaki jest wkład kierownictwa Europark Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

klient123

@klient123

Na logikę. Firma EuroPark tylko zarządza parkingiem McDonald. Zaś oni jako właściciele mają prawo zarządzać parkingiem w dowolny sposób. Wszystkie parkingi są oznaczone, więc nie ma możliwości, ze nie zauważysz parkometru. Druga sprawa. Kontroler musi wiedzieć, że jesteś klientem McDonald, dlatego Twoim obowiązkiem jest nie tylko pobranie biletu z parkometru ale i również umieszczenie go w widocznym w samochodzie miejscu. W jaki inny sposób kontroler ma wiedzieć że jesteś klientem McDonald? Do takich parkometrów doprowadzili ludzie, którzy stawiają samochody tam gdzie się nie powinno.

nick
@Kontroler

Osobiście dzisiaj widziałem, jak koleś jak komandos z krzaków w Gliwicach pod Polo atakował auta jak tylko podjechały. Żeby to faktycznie działalo, trzebaby zrobić 2 zdjęcia - 1 na początku bez biletu i drugie po 15 minutach, wtedy byłoby sprawiedliwie. A tak, to tylko naciągacie ludzi, wielu nawet nie wie że jest na jakimś płatnym parkingu, bo to tak oznaczacie.

@nick

Zabawny jesteś. Ja osobiście zawsze jak stawiam samochód gdziekolwiek to upewniam się czy mogę tutaj stać. Czy nie ma zakazu itp. Jeśli ktoś parkuje gdzie popadnie to otrzymuje mandat. Kilka razy zdarzyło mi się otrzymać mandat na innych parkingach i nie robiłem z tego tytułu żadnej afery bo nie upewniłem się że parking jest płatny i trzeba pobrać bilet.

@klient123

Miewają kiepsko oznaczone parkingi i nieczytelne regulaminy. Powodzenia w połapaniu się z tym w nocy i w deszczu. Osobiście przestałem kupować w paru lubianych wcześniej miejscach, od kiedy EuroPark przejął tam obsługę parkingów.

Lidzia

A ja jestem zainteresowany stanowiskiem pracownika biurowego. Ktoś coś wie? Widziałem ofertę w sieci, gdzie firma napisała, że głównie są to obowiązki związane z dokumentami. I fanie, że napisali też o opcji rozwoju zawodowego. Czy firma pozwala, aby z takiego ogólnego stanowiska przejść do działu bardziej konkretnego np. do rozliczania z klientami, może marketing?? Czy tylko w tym pionie administracyjnym można awansować?

Kontrolerka

Wszystkie parkingi są oznaczone. Nie ma innej możliwości.

Rok temu aktywna była oferta dla pracownika biurowego, ale podawali formę zatrudnienia jako umowę zlecenie, nie da rady na dzień dzisiejszy dostać uop? Atrakcyjne wynagrodzenie jest ciekawie napisane, a ile ono wynosi? Dają więcej niż najniższą krajową?

Jakie zarobki ma się tu, jako kontroler parkingowy? Pytam o aktualne, bo są w sieci archiwalne ogłoszenia, gdzie lata temu płacono 2 246,16 zł brutto. Na tamten czas liczyli, że znajdą kogoś dyspozycyjnego w godz. 8.00 - 18.00 i jedyną formą zatrudnienia miało być zlecenie. Dziś są już UoP na czas nieokreślony od pierwszego dnia zatrudnienia? I co z czasem pracy, jest grafik, podaje się dyspozycyjność?

Xd

Boże nie polecam pracy w Lublinie ! Nie dość że nie wypłacają jak trzeba to wymagają bóg wie czego

@Xd

Można więcej o tej kasie? Bo mnie to zastanawia, chodzi o to, że wypłacają inną pensję, niż ta, która jest napisana w umowie? Tak? Czyli ile wypłacają pensji?? I co do wymagań, one różnią się też od tych, zapisanych w umowie?

turysta amator

@Xd Rozumiem Twoją postawę i wierzę, że możesz dojść do takiego momentu, gdy pracodawca będzie zadowolony z Twojej pracy. Niech po tych przykrościach, które mogły się wiązać z poprzednim miejscem zatrudnienia przyjdzie dobry czas, gdy będziesz mogła pracować z poczuciem, że to co z siebie dajesz jest adekwatne do tego, co w zamian otrzymujesz. I dziękuję, że przyszłaś na szkolenie z przeziębieniem w chłodny dzień. Za sprawą tego poświęcenia, determinacji w kierunku znalezienia zatrudnienia dzisiaj mogę cieszyć się, że było mi dane Ciebie poznać :)

Bogusia

Opinie tutaj piszą klienci parkingów, a ja chciałabym zapytać czy firma zatrudnia kontrolerów, może nawet obecnie? Na jaką stawkę można liczyć? Czy zatrudnia także studentów na pół etatu?

Nieśmiesznyzart

Firma działa legalnie. Ma na to wszystkie niezbędne dokumenty. To, że nie czytasz regulaminu parkingu i stawiasz samochód gdzie popadnie to już Twój problem nie firmy. Zalecam na przyszłość dokładne rozglądanie się i sprawdzanie miejsca postoju pojazdu.

Beata

Niestety Firma EURO PARK nie działa(usunięte przez administratora) Parkometry zepsute, brak czytelnego regulaminu,(usunięte przez administratora) pracowicy nie mający pojęcia o rozwiązaniu problemu.....Pacjenci dostają mandaty, bo parkometr ciągle nie działa, tracą czas aby dodzwonić się do biura Euro Parku, gdzie funkcjonują wysoce niewyspecjalizowani pracownicy, którzy odstawiają ich z kwitkiem bo nie wiedzą co zrobić... to jest jakiś skandal, już dawno ktoś powinien zrobić tu porządek!!!!!

Kontroler1
@Beata

Nie bądź śmieszny. Masz regulamin na każdym parkingu. Jeśli parkomat nie działa (a tak może się zdarzyć bo to urządzenie, nie człowiek), to wystarczy zrobić zdjęcie zepsutego parkomatu, że nie wydaje biletu. Kontroler przed przystąpieniem do kontroli najpierw musi wykonać zdjęcia poprawnie działającego parkomatu, wydrukowanego biletu itp. Bez tego system go nie przepuści. Nie ma możliwości, że ktoś otrzyma wezwanie do opłaty w przypadku nie działającego parkomatu. Chyba, że cudownie się do czasu kontroli sam naprawi.

@klient jarek

Euro park jest firmą na pewno skuteczną, ale też otwartą na ludzkie słabości i roztargnienie. To firma która potrafi zrozumieć człowieka i w wielu problemach pójść na rękę. Dlatego mimo wszystko dziękuję za zrozumienie i elastyczność w stosunku do każdego człowieka. Rozumiejąc , że taki jest rodzaj waszej pracy bardzo dziękuję za wyrozumiałość.

Matt
@@klient jarek

Wiesz coś, by ta wyrozumiałość dla ludzkich słabości rozciągała się także na pracowników? I mi zdarzają się gorsze dni, a nawet tygodnie :P Czy ktoś z pracowników miałby w tym temacie coś do dodania od siebie? Chętnie bym poznał opinię od kogoś, kto zna realia pracy tutaj.

Czy można liczyć w Europark Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Czy jak tam pójdę do pracy to będę mieć jakieś szkolenie? Trochę mnie zmartwił ten komentarz niżej osoby zdenerwowanej na pracowników którzy według niej nie wiedzą co mają robić. Czy w ogóle często są jakieś niemiłe sytuacje z klientami? Szukam pierwszej pracy i nie wiem, czego się spodziewać.

Krystyna

Nie rozumiem, czyli idziesz po bilet i w tym momencie wlepiają Ci mandat? nie ma nawet kilku minut na ogarnięcie biletu?

@Krystyna

Ten Pan napisał totalne brednie. Pracuje w tej firmie i mamy od góry nałożone, że trzeba poczekać z 15 minut po tym jak ktoś przyjedzie i nie weźmie biletu. Nie ma możliwości, że nie zdąży Pani pobrać biletu.

A gdzie dostałeś to wezwanie? 3 minuty i już mandat?

Bogdan

Zgadzam się istna kpina. Poszedłem na umówioną wizytę gdzie usłyszałem można parkować a tu pseudo mandat. Totalnie nieuczciwa firma. Parkingi zbudowane wręcz z premedytacją tak aby (usunięte przez administratora) ludzi. Nie ma szlabanów, parkometry nie widoczne po prostu kpina.

Janek

Jestem przyjemnie zaskoczony pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji niepobrania biletu w Twoim Markecie w Toruniu. Wystarczyło załączenie sklepowego paragonu i wytłumaczenie przyczyny braku "kwitu". Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Europark Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Europark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europark Sp. z o.o.?

Europark Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tytusa Chałubińskiego 8
    00-613 Warszawa