Opinie o JM Spedycja Sp. z o.o. w Kalety

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JM Spedycja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JM Spedycja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Spedycja Sp. z o.o. w Kalety

Igor Nowy wpis

Jakieś są problemy z wypłacaniem?

Jod Nowy wpis
@Igor

Pisz na maila pogadamy

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy JM Spedycja Sp. z o.o. w miejscowości Kalety. Czekamy na nowinki od użytkowników.

Qwerty

Panie Folwarczny, kiedy wyślesz mi pan te 8 tys zł zaległych wyplat. Termin ustalony przez sąd minął 31 marca 2019r. Jest pan normalnym (usunięte przez administratora) i tacy jak pan powinni resztę życia spędzić w kryminale. Będę dążył wszystkimi kanałami aby pana i ta spółkę zamknięto na 4 spusty .

JOD Nowy wpis
@Qwerty

Panie Qwerty Zapraszam do kontaktu- porada prawna bezpłatna Temat dodatkowy: Mercedes Actros STA62054 Mercedes Actros STA58847 Mercedes Actros STA66719 JOD

Dziadtrans. Same problemy, ZUS nie płaci bo nie ma z czego. Panie Marianie F. opamiętaj się Pan. Spanie na bazie w aucie to wbrew unijnym przepisom .

Niki

Dziadkierowca.

Niki Nowy wpis

L4 pan wziął żeby w innen firmie na próbę zacząć. .. bardzo nieładnie

Qwerty

Pracowałem i wiem co pisze o tej spółce j.m. spedycja z o.o. w Kaletach Spółka nie posiada żadnego majątku bo wszystko jest zapisane na konkubine t.j auta ciezarowe , osobowe, wyposażenie warsztatowe. Sam prezes to klamca i bajkopisarz, ma dar przekonywania po służbie w wermachcie. Wiele kierowców mu zaufalo i do dziś nie widzi pieniędzy za ostatni miesiąc pracy. Mnie osobiście zalega 11,5 tys zl. Czyli sama podstawa za 4 miesiące pracy. Auta jeżdżą i zarabiają tak jak auta firm niemieckich czy innych krajów UE, które mają wyższe koszty utrzymania. Za autostrady w niemczech i Holandii nie są opłacane a twierdzi że czyni to ręcznie przez internet. Wpływy za przewozy kieruje w pierwszej kolejności do konkubiny z którą ma umowę na dzierżawę taboru. Kierowca jest na samym końcu tego łańcucha. Auta nie mają normalnych przeglądów w polsce tylko stemplujje je zaprzyjaźniony diagnostyka , auta nigdy nie były po zakupie na przeglądzie w pl. Nie polecam tej spółki j.m.spedycja dla normalnych szanujący się kierowcow. Dziś się sądzę z panem prezesem o zaległe pobory.

Konkubina
@Qwerty

Szanowny Pany Gisicki, takiego zawodowego kierowcy jak Pan, który wyciągu 2 lat zatrudnienia spowodował 9 kolizji, z tego 2 bardzo poważne, w wysokości kilkaset tysięcy złotych i ucieka z miejsca wypadku... przy takich pana doświadczeniach zawodowych może pan jeszcze wiele firm do ruiny doprowadzić. Pozdrawiam I życzę powodzenia

Niki
@Qwerty

Wow, pan wie z pewnością więcej niż sam prezes. To ciekawe... dlaczego szuka pan pracy na stanowisko kierowcy, nie prezesa, czy kierownika?? Z pewnością szybko pan się dorobi wspaniałej renty. Taka wiedza się marnuje, może i zatrudnię się u pana...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w JM Spedycja Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec