Opinie o Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. w Łódź

Piotr Zrobek

Polecam pracę w PIK. Świetna atmosfera, pensje na czas, wspaniały zespół ludzi którzy twoją pozycję tej firmy.

Zadowolona Księgowa

Pracuje w Polskim Instytucie Księgowości dość długo i uważam że warto. Fajna atmosfera , firma rozwija się dynamicznie. Praca w księgowości jest zawsze... tym bardziej że zmieniające się przepisy narzucają nam wykonanie obowiązku sprawozdawczego w szybszym czasie niż normalnie. Ale to nie wina pracodawcy. Płace na bardzo dobrym poziomie. Rada dla "Zniesmaczonego" . Dobry księgowy jest wytrwały, obowiązkowy i konsekwentny w działaniu.... Nie zauważyłam hurtowych odejść z pracy. Jak się ktoś nie nadaje niech ma tą cywilną odwagę i napisze dlaczego odchodzi... , na pewno nie z winy Pracodawcy. Zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma...

Zniesmaczony.

(usunięte przez administratora) Plusem jest atmosfera.

ksiegowa

Sporo pracy tak jak wszędzie ale płacą lepiej niż konkurencja. Moje sugestie dla Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.: Sporo pracy ale płacą lepiej niż konkurencja

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ona

Polecam pracę w tej firmie, jestem księgową 2 lata u nich pracuję. Dobra pensja, fajna atmosfera, elastyczne godziny pracy, programy automatyzujące pracę księgowych. Fajne miejsce ale też wymagają od pracowników :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.?

Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 35 ocen.

Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.