Opinie o Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. w Łódź

Zakręcona

Fajna firma , fajni szefowie. Podziwiam ich za organizacje i podejście do człowieka. Zarobki też na dobrym poziomie. Pracując tu można się dużo nauczyć. Doceniają pracownika.

Paulina
@Zakręcona

@Zakręcona, potwierdzisz mi, czy naprawdę z asystentki można awansować na młodszą księgową, a następnie na samodzielną?

Zakręcona
@Paulina

Jak najbardziej tak jest -ja zaczynałam od asystentki poprzez młodszą księgową a teraz jestem samodzielna, a dodam że studiuje jeszcze. Mam własną asystentkę. Nie ukrywam że wymaga to zaangażowania :) przede wszystkim , ale jestem zadowolona i wiele się nauczyłam. Zarobki też ok.

Główna Księgowa

Nie zgadzam się z Tą opinia absolutnie. Uważam że osoby , które na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiają się jako osoby samodzielne , znające się na księgowości , przepisach podatkowych i prowadzeniu jakiekolwiek spółki pod względem księgowym i podatkowym oraz przedstawiają się jako osoby w pełni zaangażowane i doświadczone w tym zawodzie , po podpisaniu umowy , nie potrafią sobie poradzić z najprostszym zagadnieniem podatkowym jak i księgowym i oczekują tylko i wyłącznie podania gotowej odpowiedzi . Chyba nie tędy droga aby zarabiać niezłe pieniądze i oczekiwać aby te "2 królowe" prowadziły sprawy wszystkich Spółek , które obsługuje PIK . Nie spotkałam się z taką sytuacja w czasie mojego wieloletniego doświadczenia , aby ktoś mi płacił i to niezłe pieniądze , a ja tylko wprowadzam dokumenty do systemu księgowego oraz na każde zapytanie podatkowe otrzymuje odpowiedź i jeszcze oczekuje tylko i wyłącznie ciągłego zaangażowania przełożonego w moją pracę. Moim zdaniem osoba , która pisze że jest doświadczonym księgowym w tej opinii nie powinna wymagać codziennych konsultacji, bo zakładam że ma duży bagaż doświadczenia i wiedzy. Jednocześnie dodam ,że to nie ja byłam pomysłodawcą ankiety i była ona w pełni anonimowa.

Kk07

A czy pracują tylko młode osoby czy starsze panie z doświadczeniem tez mogą być ?

@Kk07

To co jest dla nas ważne to kompetencje księgowe i interpersonalne w kontakcie z klientami. Zapraszamy do przesyłania cv na biuro@pik-ksiegowosc.pl

Emilia

Czy PIK przyjmuje na stanowisko "Asystentka Księgowej" osoby nie mające statusu studenta, ale posiadające wykształcenie kierunkowe i niewielkie doświadczenie w sferze księgowości (około 1 roku pracy w biurze rachunkowym)?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PIK

Jeżeli dochodziło do jakichś przejawów nietolerancji, czy niemiłych sytuacji w stosunku do Pani/Pana, i aktualnie jest Pani/Pan pracownikiem Polskiego Instytutu Księgowości prosimy o napisanie maila na zgloszenia@pik-ksiegowosc.pl mail trafi bezpośrednio do prezesa który z pewnością wyjaśni zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań żeby budować miłą i przyjazną atmosferę w firmie, jednak nie jesteśmy wstanie w 100% wpływać na rozmowy i relację panujące między wszystkimi pracownikami w firmie.

Rekrutacja

Jak z zarobkami na stanowiskach; ksiegowa ? 5k brutto to wyższy i maksymalny pułap czy można liczyć na więcej ? 6k? Proszę o szczera opinie

@Rekrutacja

wszystko zależne jest od posiadanego doświadczenia i zaangażowania w pracę. Kwestie finansowe omawiane są z każdym kandydatem indywidualnie.

Izabela

Czy PIK przyjmuje studentów na praktyki? Kierunek finanse i rachunkowość

@Izabela

Tak, oferujemy dla studentów praktyki jak i również zatrudnienie, zapraszamy do przesyłania cv na biuro@pik-ksiegowosc.pl w tytule wpisując "asystent/ka księgowa"

Księgowa

Fajna firma dająca realne możliwości rozwoju, pracy jak to w biurze rachunkowym trochę jest, ale dobrze płacą i fajna atmosfera

Jaki jest wkład kierownictwa Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

PIK

Z przeprowadzonej ankiety wśród pracowników, ocenili oni współpracę ze swoimi przełożonymi (kierownictwem) powyżej 8. (w skali od 0 do 10)

Zuza

Firma w dalszym ciągu potrzebuje pracowników? Napiszcie ,jaka atmosfera i w ogóle jak jest.

@Zuza

Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji. Jednak zapraszamy do przesłania cv na biuro@pik-ksiegowosc.pl uwzględniając nasz ciągły rozwój pewnie od marca będziemy potrzebować nowego pracownika.

Księgowa

Zawsze starają się pomóc. Atmosfera jak dla mnie ok. Jak to w księgowości czasami jest dużo pracy i termin goni ,ale nigdy nie zostawiają pracownika samego z problemami , wystarczy się zgłosić że nie dam rady w ty terminie , to wspomogą dodatkowymi rękami .

Asystenka

Czy wymagane jest doświadczenie dla obecnej oferty dla asystenta księgowego? Jak to wygląda z elastycznymi godzinami pracy ?

@Asystenka

Nie jest wymagane ale jest mile widziane :) minimalna liczba godzin w tygodniu to 30 h.

PIK

Panie (usunięte przez administratora) czego Pan nie poleca ? Byłoby nam łatwiej to poprawić jeżeli ujawniłby się Pan i powiedział jaki związek miał/ma Pan z nasza firmą ? Wtedy bylibyśmy wstanie się poprawić i wyeliminować to czego niby Pan nie poleca :) Pozdrawiamy PIK

J

Piotrze, Czyżbyś nie wiedział, że istnieje coś takiego, jak RODO i nie można wypowiadać się w ten sposób, ponieważ narażasz się w ten sposób na nieprzyjemności? Zapytaj koleżanek z kadr, one powinny Ci wyjaśnić tę kwestię. Do jakiego pracodawcy chcesz iść ze swoimi rewelacjami? Może opowiedz o swoim podejściu do klientów i swoim (usunięte przez administratora) wobec kolegów i koleżanek w pracy, a także do chlebodawcy.

Piotr Zrobek
@J

Prosił Pan o atencję ubliżając w komentarzach to ją Pan dostał :) Zresztą dowody Pana pracy same mówią za siebie. Mam nadzieję że zostanie Pan pociągnięty do odpowiedzialności za powstałe błędy.

J
@Piotr Zrobek

Nikt nikomu nie ubliża. Negatywna ocena pracodawcy nie była obrazą, a powiedzeniem prawdy. Proszę zająć się swoją pracą i brakiem kultury osobistej, a także ubytkami w wiedzy dotyczącej RODO.

Paula

Bardzo polecam pracę w Polskim Instytucie Księgowości ! Jest to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma. Stawia na rozwój pracowników i automatyzację pracy księgowych. Obsługiwani klienci to głównie spółki z o.o. działające w różnych branżach, przez co praca jest bardzo ciekawa i bardzo dużo można się nauczyć. Samodzielni księgowi pracują wraz z asystentkami księgowymi, przez co praca przebiega płynnie. Jeśli chodzi o atmosferę: pracuję tu od prawie 4 lat.. zespół PIK tworzą zawsze pomocne, uśmiechnięte i przesympatyczne osoby :) Dodatkowo często organizowane są szkolenia i imprezy integracyjne :) Pracownicy to głównie młode osoby, pełne pomysłów, zaangażowania z optymistycznym podejściem. Super praca, z czystym sercem polecam !

Księgowa

Pracowałam jakiś czas temu w tej firmie. Organizują szkolenia , z przepisami są na bieżąco. Jak tylko pojawia się jakiś problem , na bieżąco korzystają z usług Doradcy Podatkowego lub Doradcy Prawnego. Zawsze można liczyć na wsparcie Kadry Zarządzającej. Zarobki na dobrym poziomie. Odeszłam nie względu na firmę , tylko plany życiowe i priorytety mi się zmieniły. Czasami brakuje mi PIK-u

Samodzielna

Fajna atmosfera, szkolenia i super ludzie. Fajna praca , w pełni nowoczesna księgowość Szansa nauki i rozwoju.

Maciej Cholewiński

Jestem pracownikiem od samego początku powstania firmy Polski Instytut Księgowości. Zaczynałem tutaj karierę zawodową i dzięki tej firmie udało mi się zdobyć bardzo duże doświadczenie. Zarobki są na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera jest świetna. W firmie przewinęło się kilka osób, które nie radziły sobie z zakresem obowiązków (nie dysponowały odpowiednią wiedzą z zakresu księgowości, a miały o sobie bardzo wysokie mniemanie). Z czystym sumieniem polecam pracę w PIK-u.

Madzia

Byłam u nich na rozmowie, jeszcze nie zadzwonili czy mnie zatrudniają czy nie ale w porównaniu z moją poprzednią pracą jestem pod wrażeniem. Wszystko wygląda wysoce profesjonalnie, nie wiem jak z pracą ale pod względem organizacyjnym na pierwszy rzut oka biją na głowę łódzkie biura rachunkowe.

Asystentka Księgowej

Polecam pracę w tej firmie, jestem asystentką księgowej, naprawdę dużo można się nauczyć i co najważniejsze dają możliwość rozwoju kariery.

Ciekawy
@Asystentka Księgowej

Czy praca tak jak zostało napisane w obecnej ofercie pracy jest możliwa tylko z dyspozycyjnością 40h tygodniowo? Czy jednak dają szansę na mniejszy etat?

@Ciekawy

Zapraszamy do wysłania CV na biuro@pik-ksiegowosc.pl w tytule proszę wpisać Asystentka Księgowej. Mamy elastyczne godziny pracy, jednak min 30h tygodniowo wymagamy.

Ciekawy
@Asystentka Księgowej

a doświadczenie trzeba mieć wczesniejsze?

@PIK

Czy nabór na to stanowisko trwa cały rok? Czy trwa w tym momencie(maj)?

Agata Wojciechowska

Zdecydowanie nie zgodzę się z opinią na temat hurtowych odejść z PIKu. Pracuje tutaj od 2 lat , w świetnej atmosferze , w prężnie rozwijającej się firmie wśród ludzi którzy są tutaj od momentu kiedy podjęłam współpracę aż po dzień dzisiejszy. Pracodawca uczciwy, słowny , wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się względem pogodzenia pracy z innymi obowiązkami jeszcze jako studentka. Praca daje możliwości rozwoju, pozyskania wiedzy niezbędnej do podjęcia pracy w zawodzie. Wiele osób w firmie zatrudniających się do pracy na stanowiska asystujące obecnie pracuje jako samodzielny pracownik. Atmosfera zdecydowanie jest ogromnym atutem tego miejsca, jedna z nielicznych firm do której po prostu chce się przyjść do pracy ! Rekomenduje w stu procentach ! Zadowolony pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.?

Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 35 ocen.

Polski Instytut Księgowości Sp. z o.o.