Opinie o KWK River Tower Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KWK River Tower Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KWK River Tower Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK River Tower Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jaka umowa obowiązuje w KWK River Tower Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

firma KWK Construction nierzetelna, ciągle kłamie a z wypłatami jest jak z yeti. Wszyscy o nich słyszeli ale nikt nie widział. O pieniądze trzeba błagać i dzwonić. Nigdy zapłata w terminie po prostu jako doświadczony pracownik budowlany polecam omijać takie firmy szerokim łukiem. Cfaniactwo notoryczne obiecywanie pieniędzy. Terminy faktur niezapłaconych sięgają nawet 6 miesięcy!!! Brak jakiejkolwiek organizacji najpierw robią tynki a potem wchodzą elektrycy i ryja w ścianach. Tragedia !!!! Proszę nie współpracować z tą firmą!!!!!

Podwykonawca
@Tomek

Wiem ze to kłamstwo bo pracowałeś fatalnie i ciagle były problemy z twoim pracami,dlaczego kłamiesz ? Ja zawsze ma zapłacone przed terminem. Proszę nie zatrudniać Tomka bo papracz.

Nikodem
@Tomek

Firma bardzo solidarna, problemy ma każdy ale kwk to zaufany deweloper na naszym rynku????????????

Elektryk
@Tomek

Właśnie przez takich wykonawców jak ta twoja firemka to muysimy poprawiać prace . Szczęście ze zwolnili ciebie

Pracownik B2B Nowy wpis
@Tomek

Kłamiesz a pytanie dlaczego? Zapewne dużo chcesz mało dajesz

Jak wygląda sprawa grafiku w KWK River Tower Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracownik B2B Nowy wpis

Bardzo ale firma kwk River Towers to spółka celowa. Aplikować można do grupy kwk

Jakie narzędzia pracy zapewnia KWK River Tower Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik kadry

Posiadamy na dziś całą kadrę ale może kiedyś. Proszę złożyć Cv a my odpowiemy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie KWK River Tower Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Michał Warszawa

Byłem przejazdem w Bydgoszczy u znajomych. Riwer Tower dużo pieniędzy utopione przez Banki, nawet Państwo Stajszczak się w to zaangażowali. Wycofali się jednak, podsumowanie Bydgoszcz to nie Warszawa, Poznań, Wrocław, choć i tam po bieda zagląda w oczy. Koniec bajki kredytowej Riwer Tower sprzeda komornik. Oby jak najmniej takich bezsensownych inwestycji, zdrowia życzę, Pozdrawiam Michał Warszawa

Mieszkaniec
@Michał Warszawa

Kupiliśmy apartament z grupy kwk Construction, jesteśmy mega zadowoleni. Widoki z okien przepiękne, potwierdzam ze to nie Warszawa bo widok długo lepszy niż w Warszawie. Proszę wziąć pod uwagę jakość wykończenia oraz miejsce w którym mamy mieszkanie,wszystko blisko w samym centrum miasta a za razem w parku i pięknym zielonym otoczeniu.Wiem tyle ze czy to Stajszczak czy Nowak to nie ma znaczenia a znaczenie ma miejsce i jakość.Jeśli chodzi o sprzedaż przez komornika to kolejna kaczka bo my rozmawialiśmy z bankiem który kredytował inwestycje i wiemy ze współpraca na bardzo wysokim poziomie pomiędzy stronami.Pozdrawiam zawistnego (usunięte przez administratora)

Sarkazm
@Michał Warszawa

????????????????????????????????????????????????????????????Jakim trzeba być debilem żeby coś takiego pisać????

Irena
@Sarkazm

Czy to "cicha" sugestia, że dosłownie nigdy nie było nikogo kto byłby niezadowolony z firmy? ;)

Pracownik artur
@Irena

Przepraszam, wszystkie osoby które są zatrudnione u nas mają super warunki! Dobra płaca wszystko w terminie. Jest dużo osób które obawiają się naszej firmy na runku bo za chwile będziemy najwięksi i najlepsi

Irena
@Pracownik artur

A to akurat bardzo pozytywna perspektywa z tym byciem "największym" na bazie czego konkretnie takie stwierdzenie? ;) Są aktualnie może jakieś przyjęcia?

Obserwator
@Irena

Ja wiem ze kwk rośnie w sile i za chwile będzie największa budowlana spółka Jestem przekonany o ich kompetencjach oraz uznaje ich za nsjlepszych jyz dziś Wiem ze inni się obawiają o pozycje i piszą bzdury o kwk Osobiście znam kilka osób co pracują na niższych szczeblach i widm co mówię

Katarzyna
@Pracownik artur

A super warunki to jakie konkretnie? Wymienisz? No i ile płacą? Jakieś premie macie?

Obserwator
@Irena

Widzę co dzieje się na rynku z wykonawcami. Wszystkie liczące firmy budowlane maja starsza kadrę ( emeryci) a grupa kwk to młoda kadra i doświadczenie. Wystarczy zobaczyć River Towers

Adam inżynier

Mieszkania niestety mają wiele wad, budynek nadal nie jest skończony, ponad 3 letnie opóźnienie w realizacji budowy, obsługa arogancka - począwszy od sekretarki na prezesie skończywszy. Dodatkowo prezes stara się być niedostępny i pomimo, że jest w budynku, nie przychodzi na umówione spotkania. Ceny inne w rozmowie telefonicznej, inne w przesłanej ofercie - uważajcie.

Bydgoszcz w budowie
@Adam inżynier

Wszedłem na stronę kwk River Towers i zauważyłem ze mieszkania dobrze Sue sprzedają co cieszy moją osobę. Chciałbym zaprzeczyć takim wpisom ponieważ byłem wielokrotnie w biurze obsługi klienta i powiem szczerze,obsługa bardzo miła i kompetentna a zarazem grzeczna i pomocna. Jeśli pisze ktoś taki wpis to uważam ze to naprawdę obraźliwe i mało grzeczne.Wiadomo ze osoba która dokonała wpis nie jest zapewne żadnym inżynierem oraz nie uczestniczyła w spotkaniu w kwk. Myślę sobie po co w tych małych ludkach zakompleksionych tyle jadu.

Nikodem
@Adam inżynier

Jak można obrażać tak dobrą firmę!!! Kupiłem mieszkanie u dewelopera. Powiem tak! Mam kilka mieszkań w innym miejscu Bydgoszczy ale tsk dobrze zbudowanego jeszcze nie spotkałem. Dział sprzedaży przemiły i uczciwy a rozmowa z Prezesem na temat mieszkania ? Po co?

Zostaw merytoryczną opinię o KWK River Tower Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KWK River Tower Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KWK River Tower Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK River Tower Sp. z o.o.?

KWK River Tower Sp. z o.o.
  • Produkcyjna 15
    85-790 Bydgoszcz

KWK River Tower Sp. z o.o.