Opinie o T&C Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy T&C Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w T&C Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&C Sp. z o.o. w Strzelin

Ktoś cos....

Pełna inwigilacja, masa niepotrzebnej papierologii. Każdy ruch pod czujnym okiem prezesa, dyspozytora itp ... Jeden śpi, drugi jedzie i tak na okrętkę przez tydzień, dwa, trzy.... Czujesz się jakby ktoś z batem nad Tobą stał, a gdy zaczynasz coś mruczeć stajesz się niewygodny dla firmy. T&C to tak naprawdę JAXAN, (dawniej LTC sp. z. o. o). Sytuacja firmy chyba fatalna bo prezes cały czas musi dokładać do niej ze swojej kieszeni, a poza tym wszystkich dookoła robi w (usunięte przez administratora) począwszy od pracowników, którzy o zaleglym urlopie mogą sobie pomarzyć, zresztą czasami sami nie wiedzą kiedy są na urlopie czy w pracy, albo na bezpłatnym, a skończywszy na kontrahentach którzy robili naprawy ",za darmo".... Trudni uwierzyć że w dzisiejszych czasach takie coś funkcjonuje. Bareja miałby gotowy scenariusz. Mimo wszystko kibicuje i czekam na kolejne newsy.... Pracy nie polecam, chyba że już naprawdę nie masz wyjścia, ale w dzisiejszych czasach na rynku jest tyle firm i jest w czym wybierać, wszystko inne będzie lepsze.

Tu i teraz MASZYNISTA
@Prac

Pracuję obecnie i jestem Bardzo zadowolony i mam nadzieję, że moja opinia się nie zmieni. Żałuję, że tak długo czekałem z decyzją...czytając właśnie takie głupoty. w tym kraju nie ma nic za darmo, a ludzie chcieliby nic nie robić ale kasę brać. uważam, że szef jest mega fajnym, młodym i co najważniejsze ciężko pracuje na swoje. Osobiście polecam!

Dzień dobry. nie mogę się doszukać oferty pracy dla dyspozytora a pisano tutaj, że taka funkcja jest możliwa. przez moment myślałam, że nie, bo na stronie było napisane, że współpraca odbywa się z zewnętrznymi firmami jeśli o spedycje chodzi. chyba ze to stanowisko na dyspozyturze nie jest już aktualne?

Piotrek

Pracuję chwilę i żałuję , że tak późno tutaj trafiłem. Firma szanuje ludzi a przerobiłem naprawdę kilka spółek prywatnych. Można zarobić ale wszytko z głową , spółka poukładana ,a kadra zarządzająca bardzo profesjonalna co w dzisiejszych czasach jest rzadkościom. Firma umożliwia rozwój, zapewnia czas na szkolenie i poznanie sprzętu-tabor nowy. z czystym sumieniem polecam.

Ktoś Nowy wpis

Mam wrażenie, że pracę w tej firmie znasz tylko z opowiadań i to tych co do roboty lewe rączki mają. Pracuje tutaj od dawna. Jak w każdej firmie, są dwie strony barykady. I zawsze też są 2 wyjścia- można pracować lub można się zwolnić. Nie ma roboty idealnej. Ale firma się rozwija. Szef stara się wszystko ogarnąć, chociaż czasami przez złych doradcow(szczególnie dyspo) nie zna prawdziwego źródła problemu. Jedyny minus to chyba to, że zbyt zadko rozmawia z pracownikami- maszynistami, rewidentami, ustawiaczami. Myślę że szczere rozmowy z każdym pracownikimiem chociaż raz w roku, rzuciły by inne światło na problemy w tej firmie. Warunki czasami bywają ciężkie, ale przecież to nie jest salon kosmetyczny, tylko kolej.

@Piotrek

Czy istnieje możliwość wskazania zakresu rozwoju, który obecnie firma oferuje? Po ostatnich opiniach widzę, że nie każdemu warunki mogą odpowiadać. Jakie predyspozycje trzeba mieć by moc się odnaleźć? Jakie szanse maja osoby bez większego doświadczenia?

Czy w T&C Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pisali jakiś czas temu o jakichś pomyłkach w rozkładzie? Przynajmniej widzę to na przykładzie tego wątku o wjeździe pfd na pfc. I jak to się ma na dzień dzisiejszy do ponoszenia odpowiedzialności? Tylko jedna osoba może mieć z tego tytułu jakiś większy problem? Jakie są konsekwencje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie T&C Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dyżurny Poznań

Co za(usunięte przez administratora)e tam pracują, na pracę manewrową zamawiają rozkład jazdy aby przejechać z PFD na PFC przez Poznań Krzesiny.

@Dyżurny Poznań

Możesz proszę to wyjaśnić? Bo googlałam te dwa skróty ale nie jestem pewna czy dobre info znalazłam

Jdhdj
@Dyżurny Poznań

Tylko jak kiedys pracowalem innej firmie ,wjechalismy na pfd a mielismy wjechac na pfc to dyspozytor musial skladac rozklad na krzesiny na oblot bo dyzurny z pfd i pfc nie zgodzil sie na przejazd pracą manewrową ,wiec panie dyzurny u kogos sie widzi bledy a na swoim podworku jakos nie

Obserwator

Ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora) panuje taka atmoswera w dyspozyturze że kobieta w ciąży musi się zwolnić, zamawiane wagony nie docierają name czas.

Maciek
@Obserwator

Nigdy żadna kobieta wciąż się u nas nie zwolniła. Więc jak dysponujesz wiedzą która daj znać? Ciąg dalszy oszczerstw, niektórym to się chyba nigdy nie znudzi...

Asia
@Maciek

W zasadzie było napisane „musi” a nie, że do tego doszło, wiec skoro tak właśnie piszesz a jesteś na bieżąco to oznacza, że przewidywanie się nie sprawdziło? Z wagonami były w ogóle jakieś problemy? i tak przy okazji jak traktowane są Panie podczas ciąży właśnie? Są dodatkowe przywileje czy po prostu wszystko kodeksowo idzie?

Maszynista

Pracuję jako maszynista w tej firmie od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory nie spotkałem się z żadnymi nieprzyjemnościami. Jak jesteś w porządku i się nie opierniczasz to i do Ciebie podchodzą okej. Jak ktoś za leżenie chce hajs to niech do Cargo się przeniesie.

ooo
@Maszynista

Z ciekawości - czy podejście okej oznacza np. jakieś podwyżki inflacyjne czy inne bonusy? Czy może chodzi raczej o większą swobodę w pracy?

Ktoś cos....

Prac
@Ktoś cos....

W tym co piszesz masz trochę racji, ale tylko troszeczkę, prezes jest spoko - szanuje, dba o swoje i o nasze.. o sprawy. Wg mnie naprawdę ogarnięty facet. Mówisz masz bat nad sobą, niestety nikt za darmo pieniędzy nie daje, wiec przestań(usunięte przez administratora)

Tu i teraz MASZYNISTA
@Prac

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie T&C Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik 76

Pracuję w firmie od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę, w każdej firmie znajdą się "KRETY: którym się robić nie chce a kasę za spanie chcą... dziwne, że jak brałeś pieniądze za spanie to było "cacy" a teraz wielkie ALE. Miejcie ludzie honor i nie srajcie w gniazda, bo nie iście gdzie Was los pokieruje. Jak widzę wielu kolegów z firmy , dzwoni i chce wracać bo są podwyżki, bo jednak w innej firmie jest "GORZEJ"... A ja myślę, że większość z Was(TYCH CO NARZEKAJĄ) MA TAKI STYL ŻYCIA-WIECZNE MARUDY. Powodzenia i pamiętajcie, że KARMA WRACA. Obecny maszynista-optymista

@Pracownik 76

I faktycznie na dzień dzisiejszy jest tak jak piszesz i obecnie wracają? I na jakich warunkach to się odbywa, jak sama firma na to reaguje? Mają te same warunki z którymi odeszli czy jak to wygląda?

Pol-Miedź

pracował w Pol Miedzi taki maszynista z Lubina taka łajza co później na tarczę manewrową wyjechał z Oderbrucke do Rzepina, on pracuje w T&C :) :) :) super fachowiec najlepszy

Ecco
@Pol-Miedź

Ta parówa w Ecco jeździła i taki numer odwalił

Emilia
@Ecco

Ale co konkretnie zrobił? Rozwiniesz?

Reewidentka
@Emilia

Ale kogo to obchodzi co zrobił?? Widzę ludzie mają mega nudne życie prywatne że wszystko muszą wiedzieć. Komuś tu (usunięte przez administratora), że chłopak poszedł w cholere z tej para LOTNIARSKIEJ firmy i poszedł do innej i zarabia pożądne pieniądze. Tylko ludzie życiowo nieudolni wyciągają w internetach czyjeś brudy czy potknięcia uważając się za ideał. Może Pan z Ecco wyjawi swoją tożsamość to też kilka gówien znajdę ????

Kwiaciarka
@Pol-Miedź

Kozak w necie(usunięte przez administratora) w świecie. Dlaczego nie masz na tyle odwagi, żeby powiedzieć to tej osobie prosto w twarz? Bal bys się, że sam masz więcej za pazurami i Twoje brudy wyszły by na jaw? Ćwierkaj nadal..

@Reewidentka

Również nie mam pojęcia, po co poruszać tego typu rzeczy na forum o pracy... Ale jeśli taka atmosfera tutaj wątku zapanowała, to ciekawa jestem, jaka obecnie panuje w firmie. Często dochodzi do jakichś konfliktów? Jak je się tutaj rozwiązuje?

Mariusz Zalewski

Firma nieuczciwa, po siedmiu dniach pracy będąc 750 km od domu, upomniałem się o podmianę za to Mateusz ściągnął mnie z planowej lokomotywy. W wolnym dniu udałem sie do siedziby we Wrocławiu z wnioskiem o urlop, dostałem odmowę, to złożyłem wypowiedzenie z Jaxan sp.zo.o. W dniu wczorajszym tj 20.05.2022 będąc na szkoleniach usłyszałem od Mateusza zdanie, skoro nie chcesz dla mnie pracować to ułatwię ci wybór i wręczył mi wypowiedzenie z pracy a przyczyną wypowiedzenia uzasadnił negatywną ocenę pracy pracownika, zastrzeżenia Pracodawcy do należytego wykonywania przez Pracownika obowiązków pracowniczych polegające na niestosowaniu się do poleceń Pracodawcy m.in. brak wykonywania poleceń dyspozytora. Mateusz to jest (usunięte przez administratora).

@Mariusz Zalewski

Mariusz miałem przyjemność z Tobą pracować i szczerze , dziwie się , że dopiero teraz CI podziękowano? Waliłeś w „(usunięte przez administratora)” przy każdej możliwej okazji , żeby tylko przeciągać robotę i nie wyjechać o czasie bo godzinki lecą … Uderz się w pierś bo w internecie to latwo być (usunięte przez administratora) a jak przychodzi co do czego to podkulasz ogon…. Powodzenia CI ŻYCZĘ i WIĘCEJ ROBOTY A MNIEJ (usunięte przez administratora)!

Mariusz Zalewski

skoro tak uważasz to sprawdź moje wykazy pracy i o której są zgłoszenia do dyżurnych ruchu dam kilka przykładów wyk pracy 1415/05/2022 godz 23.00 Małkinia 11.00 Łapy godzina zgłoszenia 23.00 nr 90 dyż Zawitowski wyk pracy 1320/05/2022 godz 22.00 Bydgoszcz W.Tow 10.00 Łask godzina zgłoszenia 22.22 nr 418 dyż Dudek wyk pracy 1225/05/2022 godz 20.00 Kam Góra 8.00 Jaworzyna Śl godzina zgłoszenia 20.03 nr 17 dyż Lis faktycznie można było sie szybciej zgłosić o kilka minut

E6ACTab

Mariusz miał odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem za co szacun. A Ty, może też się przedstaw.

Irena
@Mariusz Zalewski

Słabe zagranie :( Mam nadzieje ze w takim razie nie przyjąłeś wypowiedzenia z takim uzasadnieniem?

P.Dzi.

pracuję od niedawna a już są problemy z wypłaceniem zwrotów co to za firma

@P.Dzi.

Serio? A skąd te problemy?

dyżurny ruchu

najgorsza firma jaka może istnieć, banda kłamców (usunięte przez administratora) na długościach pociągów, dyspozytorzy nie maja pojęcia o pracy kłamią kłamią i kłamią

Pracownik 2

Najlepsza firma w jakiej pracowałem a było już ich kilka

Klaudiusz

Firma rodzinna to fakt tylko z rodziny ludzie się liczą. Nie płaci delegacji z wypłatami się spóźnia za ZUS też nie płaci. (usunięte przez administratora) Po zwolnieniu nie chcą dać papierów które są moja wlasnoscia

@Klaudiusz

O ile się nie mylę nie kojarzę Pana Klaudiusza wśród moich kolegów … Czyżby (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Nie wiem co zasugerowałeś tam w tej treści ukrytej, ale nie pomyślałeś, że ktoś dał sobie fałszywe imię po prostu? ;p

Klient

Grzesiu H w firmie T&C nisko upadłeś.

Zostaw merytoryczną opinię o T&C Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w T&C Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy T&C Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&C Sp. z o.o.?

T&C Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Pocztowa 3 lok. 2
    57-100 Strzelin