Opinie o Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Dorota Nowy wpis

Czy nadal wymagają dwóch lat doświadczenia przy rekrutacji na stanowisko księgowej, czy coś się zmieniło. Mam na oku biuro, nie zrozumcie mnie zle, ale te pozytywne wpisy napisane jednego dnia są trochę podejrzane ;) super by było gdyby ktoś jeszcze je potwierdził.

Byla pracownica Nowy wpis

Ja pracę w Dekrecie wspominam dobrze, nie było chorej rywalizacji, relacje były dobre, bez zazdrości, nikt nikogo nie traktował źle , wszyscy się akceptowali, to było fajne i zostaje w pamięci. Można było liczyć na pomoc drugiego i nie stresować się bo zawsze ktoś pomógł w problemie. Pan Grzegorz wpadał na chwilę ,pogadał i w drogę, Szefowa bezproblemowa, nie było problemów z urlopem czy czymkolwiek bo sie zawsze godziła, oaza spokoju ta kobieta. Negatywne komentarze powinny zostać pogrzebane tymi pozytywnymi, zwolnili jednego Jacka i się teraz mści zamiast szukać nowej roboty . Nie ma się co przejmować, biuro ,które funkcjonuje od lat i dobre relacje zawsze się obronią. Dzięki za czas z Wami!

Aga Nowy wpis

Pracuje w biurze. Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym i kulturalnym podejściem do pracownika jak tu. Zarówno pani (usunięte przez administratora)jak i pan (usunięte przez administratora) są wyrozumiali dla pracownika. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności pracownika i NIE jest wypłacane w kopertach. Przelewy przychodza przed czasem na konto w pełnej wysokości wynagrodzenia. Atmosfera w biurze jest idealna, pracownicy są zgrani i nie spotkałam się z konfliktem na lini pracownik-pracodawca. Szkalowanie i oczernianie ich na portalach jest dla mnie po prostu trywialne.

Pracownik Nowy wpis

Jestem długoletnim pracownikiem Biura Rachunkowego Dekret Sp. z o.o. i absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat pracodawcy oraz jakości świadczonych usług. W czasie mojej kilkunastletniej pracy w tej firmie nigdy nie spotkała mnie jakakolwiek przykrość że strony pracodawcy. Wynagrodzenie w wysokości ustalonej na umowie o pracę wypłacane jest przelewem i zawsze na czas. Pracodawca ma dobre i uczciwe podejście do wszystkich pracowników i klientów naszego biura. W biurze wszyscy dbają o to żeby usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie i żeby klienci byli zadowoleni. Dlatego też polecam i serdecznie zapraszam do naszego biura, Ilona

logo firmy Serwisant rowerowy

Od kilku lat jestem pracownikiem Biura Rachunkowego DEKRET Sp. z o.o., i trudno mi się zgodzić z tak negatywnymi opiniami na temat mojego pracodawcy, oraz oceny usług naszej firmy. Jako pracownik nie mam żadnych zastrzeżeń do pracodawcy i jego żony, w stosunku do mojej osoby nigdy nie spotkała mnie przykrość z ich strony. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, w wysokości ustalonej w umowie o pracę. Cały nasz zespół dba o dobre relacje z klientem, starając się zapewnić jak najwyższą jakość usług. Zapraszam serdecznie do naszego biura, gdzie zawsze staramy się służyć fachową pomocą, traktując każdego klienta z szacunkiem. Ewa

Asia - obecny pracownik

Od kilku lat pracuję w Biurze Rachunkowym "DEKRET", nie zgodzę się z zamieszczonymi tutaj negatywnymi komentarzami. Szefostwu nie mam nic do zarzucenia, wynagrodzenie wypłacone na czas i to na konto. Starają się zrozumieć pracownika i być zrozumianym. Chcą aby pracownicy się rozwijali i dbają o to. Dbają o wygodę pracy co wpływa na atmosferę, a jest naprawdę fajna i tworzymy zgrany zespół. Nikogo nie faworyzują, każdy jest równy. Obsługa klientów jest na wysokim poziomie, co też świadczy o ich zadowoleniu z naszej pracy i przybywaniu nowych klientów z polecenia. W odniesieniu do niektórych komentarzy że szef się drze itp. , nigdy nie było takiego zdarzenia, wręcz przeciwnie , przyjdzie, porozmawia, pośmieje się z nami i pożartuje. Szefowa również, zawsze spokojnie porozmawia i co najważniejsze zawsze jest pomocna i rozumie życie. a wiem o czym mówię bo miałam parę ciężkim chwil i była bardzo wyrozumiała i pomocna. Proszę nie kierować się tymi bzdurami co tu niektórzy piszą i zapraszam do nas, a na pewno się państwo nie zawiodą.

Nikola - pracownik

Pracuje w Biurze Rachunkowym Dekret sp. z o.o. i jestem zadowolona. Atmosfera, która panuje w biurze jest super. Pracodawcy są wyrozumiali, pomocni, wynagrodzenie wypłacane w terminie.

Pracownik Mateusz

Od ponad 4 lat pracuję w Biurze Rachunkowym Dekret Sp. z o.o. i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat firmy. To są oszczerstwa i kłamstwa, które nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Atmosfera wśród pracowników w biurze jest znakomita. Klienci biura są zadowoleni z naszych usług. Idealne miejsce dla młodych ludzi do rozwoju i zaczęcia swojej kariery zawodowej jako księgowy/księgowa. Pracodawcy uczciwi, wyrozumiali i pomocni. Nie ma żadnego problemu z wynagrodzeniami - płacone w terminie (przelewem). Proszę nie wierzyć w te kłamstwa i negatywne opinie, które są tutaj zamieszczane.

PaulinaDekret

Jestem pracownikiem i nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Pracuję w tej firmie już kolejny rok, nigdy nie mogłam na nic narzekać. Wszystkie wynagrodzenia w terminie, urlop do wykorzystania kiedy tylko się chce. Pracodawcy bardzo wyrozumiali i pomocni, tworzący w biurze cudowną atmosferę do pracy.

Sylwia- obecny pracownik

Od kilku lat pracuje w Biurze Rachunkowym DEKRET Sp. z o.o. i nie zgadzam się z zamieszczonymi opiniami. Wynagrodzenia zawsze mamy wypłacane na czas (przelewem), żadnych opóźnień. Atmosfera w pracy jest na prawdę fajna i tworzymy zgrany zespół. Szefostwu nie mam nic do zarzucenia, bardzo wyrozumiali i pomocni. Proszę nie wierzyć tym szykanowanym opinią, które ktoś tu zamieszcza, bo to nie prawda. Obsługa klientów jest na wysokim poziomie, co też świadczy o ich zadowoleniu z naszej pracy.

Magdalena

No ale tylko tak piszą, to chyba nie oznacza, że musi to być z góry prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o.
  • Opolska 23
    42-600 Tarnowskie Góry

Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o.