Opinie o Blokus Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Blokus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blokus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blokus Sp. z o.o. w Piaseczno

Her Nowy wpis

Miałam okazję odbyć w tym biurze rozmowę rekrutacyjną. Na pierwszy rzut oka właściciele(?) z którymi rozmawiałam wydawali się mili. Kiedy doszliśmy do kwestii finansowych, od razu zrozumiałam, że nie mamy o czym rozmawiać. Były to moje początki w architekturze, jednak propozycja „stażu z urzędu pracy” była poniżej moich oczekiwań. Oznaczałoby to jakieś 1200zł netto. Panowie poinformowali mnie, że staż z urzędu pracy proponują nawet architektom z doświadczeniem xD. Nie polecam. Rozumiem, że ludzie zaraz po studiach potrzebują trochę czasu żeby zrozumieć zasady pracy w architekturze, jednak odwalanie pracy charytatywnej za 1200zł kiedy człowiek musi się sam utrzymywać jest poniżej pasa. Oferty pracy nie przyjęłam. Po innych opiniach widzę, że jest to biuro najniższych lotów.

Była pracowniczka Nowy wpis

Pracowałam tam, komentarz powyżej to cała prawda. Ktoś zapomniała dodać, ze szef zostawia ludzi samych sobie, od klientów telefonów nie odbiera,a oni potem wyżywają się na nas. Jak zakończyłam pracę, to jakby mi kamień spadł z serca. Nie pracujcie w tej pracowni, nic dobrego was tam nie spodka. Płaca pozostawia wiele do życzenia.

Moloko

Procowania architektoniczna najgorszego sortu, pracownicy niezadowoleni z pracy, warunki i place najgorsze w regionie. Trudno się tam czegoś nauczyć, bo nie ma od kogo. Jedyne uprawnienia do projektowania ma właściciel, z niewielką wiedzą i ciągle jeździ na wakacje zostawiając pracowników samych sobie. Szkoda waszego czasu i energii, omijajcie ta pracownię szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Blokus Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Blokus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blokus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Blokus Sp. z o.o.