Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Juhu

Jestem u siebie w kraju,to dlaczego obserwuje od dłuższego zasu ze Ukraina się op....a Polacy zap...łają.???Coś dziwnego dzieje się w tej firmie. Chyba czas to dalej zgłosić Team leaderzy Nowi już nie mowie jak jest a tym bardziej zieloni czyli qm oni nic nie robą,śmieją się tylko z nas POLAKOW!!!!

yo
@Juhu

to moze idz i to zglos zamiast tu to pisac xd z wpisu na gw nikt ci nie pomoze w takiej sprawie

Xd
@yo

Idź do zgłoś a nie piszesz tu nie wiadomo po co . Wielki w buzi każdy może być ale jak ma przyjść co do czego to cisza

Atencja
@Juhu

Tak, tak, bo najlepiej wrzucać wszystkich do jednego wora i splakac się na goworku anonimowo xd

Xd
@Atencja

Niektórym lepiej się tu wyżalać bo nie mają odwagi iść i powiedzieć gdzie trzeba xd

xd
@Juhu

Qm nic nie robi? A w ogóle znasz procesy na tym dziale, że się wypowiadasz?!

@yo

Cześć, a to serio taka sytuacja, jak on mówi? Czy jednak w rzeczywistości to nie wygląda w ten sposób?

Kiki

Nowi team liderzy obrosli w piórka, dzielą prace niesprawiedliwie szczególnie nowy na czekny z obcego kraju .Trochę nie fair.Mam wrażenie,że pracując w tej firmie nie jestem u siebie w kraju.Takie sarealia,patrząc jak obcokrajowcy śpią na kartonach i op...jaja się szydzić z nas POLAKOW.Zrobcie z tym porządek!

Shift-Outbound

Dziś na zebraniu na koniec zmiany pani Shift dopuściła się takiego stwierdzenia. Od jutra na 84 idą wyłącznie pracownicy Ingram narodowości polskiej. Rozumiem że Rasizm i Dyskryminacja Królują na ty dziale :( Pozdrawiam Serdecznie

Hanna

klops

Taka informacje dostali również pracownicy na Inboundzie i na Qm

Poinformowany
@Shift-Outbound

Nie chodzi tutaj o rasizm tylko o rodzaj pozwolenia o prace.

jdjfjg
@Poinformowany

Po miesiącu chodzenia przez Ukraine na 84 zaczęli o tym myśleć? Na stałe nikogo z Ukrainy tam nie chcą, ale na weekendy/ w tygodniu żeby pikowali to nie ma problemu, że tam są…:)

Beata
@jdjfjg

A czemu w sumie na stałe nie chcą ich tu, mogą być z tego później jakieś problemy, że tylko wyrywkowo biorą?

jdjfjg
@Beata

To już chyba trzeba zapytać osób wyżej czemu ich tam nie chcą :) Nie wiem..

Eoeoeodjska
@Beata

Widzę ze jesteście nie doinformowani, pracownicy Ingram tylko tam moga bo był wypadek jeśli byłby to pracownik Ukrainy firma miałaby problemy bo nie powinno go tam być, dlaczego porozumienie podpisywaliśmy bez daty ? Bo szybko szybko po wypadku pomyśleli o takim czymś ????

jdjf
@Eoeoeodjska

Mimo wszystko po wypadku osoby agencyjne dalej tam chodziły :) Poza tym dalej niektórym przeszkadza, że chodzą tam osoby nawet ingramowe z Ukr :)

Zoska
@Shift-Outbound

Hahah a co wy mysleliscie goscie za wszchodniej granicy ze lekko bedzie polaczki beda (usunięte przez administratora) a wy bedziecie leżeć na 84 i tak za dobrze macie w tej firmie do roboty albo wracac do siebie ...

Pracownica out O

Bardzo podoba mi się praca TL i SL na Outboundzie gdzie jest Karolina, Yevhenia, Marcin i Martyna. Brak problemu z załatwianiem spraw. Byłam na przeciwnej zmianie i była porażka żeby coś załątwić u innych

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Ktoś

Na sifta idą osoby po znajomości bez jakiejkolwiek wiedzy i robią co chcą . Czują się jak króle firmy zwłaszcza M.P gwiazdeczka . Zero zrozumienia . Traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) a chyba tak nie powinno być . Jednym słowem (usunięte przez administratora)????

H
@Ktoś

To prawda masakra

@Ktoś

A co to się stało że Wam M. P zaczęła przeszkadzać?

Kto wie ten wie :)

Klaudia

Płaczą osoby,które musiały iśc na Inbound pracować. Dziewczyny nie ośmieszajcie się, ponieważ to jest tylko praca, a Martyna tutaj akurat wszystkich równo traktuje, nie to co inni

@Klaudia

To prawda Gwiazdeczki popracowały 2tygodnie na innym dziale i już płaczą.

@Ania

O co chodzi, powiesz? No weź, nie każdy jest taki wtajemniczony

qwerty
@Grażyna

Skoro nie wiesz o co chodzi to znaczy, że nie powinnaś, bo Ciebie to nie tyczy ;)))

Ola

Prosimy pracę na 3 zmiany . Ewentualnie od 14 do 22 zrobić drugą zmianę

yyyy
@Ola

Nikt nie prosi, bo nikt nie chce 3 zmian, a drugiej od 14:00 nie zrobią, tłumaczyli to już dużo razy :)

@yyyy

Dokładnie. Po pierwsze - są nocki, więc jak nie pasi to się możesz na nie przenieść. Po drugie- wysyłki nie pozwalają na pracę 14-22.

Jj

Przepraszam bardzo ale kto wybierał te panie które wydają posiłki? Ruszają się tak jakby musiały ale nie chciały . Wezmą dadzą tyle osób na jedną przerwę i na posiłek się czeka 15 min jak i nie lepiej masaakra .

H

Co to jest wogole za firma że nie można mieć przy sobie telefonu ? Chyba logiczne że nie potrzebny nam telefon do fejsa . A jak by się cos stało w rodzinie i co w takim przypadku? Ale też dlatego bo zdarzały się kradzieże telefonów z szafek bo nie stać ich na inne kluczyki do szafek tylko 10 osób ma dostęp do twojej szafki dlatego warto mieć swoja .

Dlugoletni pracownik

Na inbound coraz gorzej brak organizacji zle zarzadzanie jeden na drugiego gada lider smieje ci sie w twarz Gocha wracaj!

Hahahahh
@Dlugoletni pracownik

To się zwolnij jak ci nie pasuje Lepiej niech nie wraca Hahah

Łukasz

Inbound? Najgorszy dział, jeden wielki bałagan, ogarnijcie się TL i pracownicy na tym dziale, nie wspominając już o cudownym Mariuszku, który nie potrafi odpowiedziec na podstawowe pytania od pracowników, ponieważ nie zna procesu

@Łukasz

Mariusz na jakim stanowisku pracuje.

xD

Dział niestety uległ zmianie :) , jak będziecie mieli dokładniejsze informacje to sie zacznijcie wypowiadac :)

Yg
@Łukasz

Ta firma to jedna wielka porażka . Na liderów dadzą jakieś dzieci co ledwo szkołę skończyły i nie mają pojęcia o niczym . Tylko plotki w głowie . (usunięte przez administratora) i jeszcze raz chamsko . Mają swoich pupilków a tych co nie lubią robią im pod górkę . Najlepsze jest to że pewna dziewczynka która jest liderką twierdzi że na magazynie się nie rozmawia tak to śmiesznie brzmi to po co ona gada przepraszam bardzo jak wszyscy to wszyscy bądźmy równi a nie . A tu wyciągnie ci telefon i cię chce nagrać co to za zachowanie jak w przedszkolu. Maaasakra ale właśnie dzieje się tak przez takich ludzi którzy nie potrafią się zorganizować

Toja
@Łukasz

Pracownicy są ogarnięci Ale ty to chyba nie ????????????

Micro icham
@Łukasz

Unikajcie firmy i agencji które to proponują wykorzystują młodych i zmieniają jak rękawiczki . Usuwają wpisy . Ja robię zabezpieczenia czasu wpisów . Mam potwierdzenie screen . Oto uważać na administrację . Unikać forum, agencji które to proponują .przed publikacją zrobię screen IP publikacji też niepozdrawiam

pracownik starcone 3 lata
@Łukasz

Dalej pracuje ta gruba weronika w hr, aż przykro takiego lizodupa korporacyjnego tolerować. (usunięte przez administratora) masakra juz lepiej w wiezieniu siedzieć niż tam pracować

Iza

Tak

Gdzie jest biuro ? Weźcie się za tych liderów z out bo porazka brak szacunku do pracownika a najbardziej do Polaka staje się codziennością, a najbardziej Pani J.B i Pan B.S brak kultury do pracownika!!! Ludzie czekają na wózki to czepiacie się tylko Polaków liderzy z Ukrainy co sami niedawno jeszcze co biegali na piku zobaczą ze idzie Polak to dadzą te najgorsze a swoim najlepsze batche!! Mimo ze jest zgłaszane to macie nas za przeproszeniem w (usunięte przez administratora)

Zoska

Zgadzam sie to co ukraina odwala to sie w glowie nie miesci zeby we wlasnym kraju byc poganianym przez ukrainca masakra

Zatroskany Polak

Trzeba było się uczyć :)

XD
@Zatroskany Polak

A co ma nauka do tego? XD

Urszula
@Zoska

Ale to o co chodzi z tymi pracownikami z Ukrainy?

@Zatroskany Polak

W tej firmie liderem czy kimkolwiek zostajesz po kontaktach a nie po szkole haha. I liderzy z Ukrainy nie maja dodatku są tylko po to żeby miał kto pilnować Ukrainę jak Polaków nie ma. A ze oni się szczycą tym ze maja kamizelkę jak nie wiem co to już inna sprawa.

ajdjdj
@Xyz

Mają dodatek za bycie TL :)

A co niby takiego? Skoro mówisz A to powiedz B

NIE POLECAM! Normy nie wiadomo skąd, kiedy, HRy to są tylko z nazwy i liczą tylko swoje pieniążki i tylko kawkę piją i rechoczą aż słychać je w całym budynku za grosz poszanowania dla pracowników magazynowych!!!

Pracownik magazynowy jest traktowany jak smiec takie czasy

No kochana w każdej pracy tak jest.Ja jestem zadowolona,pracuje już ponad rok i nie mam z niczym problemu

Satyryk

W każdej pracy tak jest jak mówisz i jesteś zadowolona. Jak rozumiem, w każdej pracy pracownik jest traktowany jak śmieć, a tobie to nie przeszkadza, wręcz jesteś z tego powodu zadowolona?

Skonsternowany

Witam. Szczerze to jako osoba zainteresowana praca w tej firmie nie dowiedziałem się żadnych konkretnych informacji. Oprócz narzekania pracowników na pracę i cały zakład to nie ma tu nic pożytecznego. Ludzie serio ile wy macie lat skoro opisywane przez was sytuację podchodzą pod mobbing i nic z tym nie robić? Albo pracownicy tej firmy są pozbawieni kręgosłupów moralnych albo nie potrafią sobie radzić w pracy i nie wiedzą że takie zachowania są karane przez urząd pracy. Wygląda na to że muszę przyjść i sam się przekonać. Pozdrawiam i życzę powodzenia

@Skonsternowany

Praca w tej firmie jest ok,a jeżeli słucha się ludzi,którzy oczekują nie wiem czego to życzę powodzenia.Ja pracuje tu już ponad rok i z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Satyryk

Jak z dnia na dzień jest coraz lepiej, to zastanawiam się, kiedy osiągniesz szczyt zadowolenia?

Kandydatka

Cześć, czy są przyjęcia do pracy? Jaka jest stawka na magazyniera lub operatora wózków ? Gdzie można wysyłać cv ?

Alaa31

Szkoda, że Łuki odszedł z Out i naszej zmiany. Nie będzie już tak wesoło :/

Xyz

Szybciej dostaną umowę na Ingram osoby których więcej nie ma w pracy i nie robią norm niż tym co zależy na pracy, no niestety Ingram pokazał właśnie po raz kolejny taka sytuacje, a o braku kultury do pracowników nic się nie poprawia, kochani SL I TL gdzie są odpowiedzi z ankiety o was? Heh

Czarna
@Xyz

Dokładnie tak jest ile normalnych pracowników zwolnili a tym co w tylek liderce wchodzą zostawiają

Krzysztof
@Czarna

Zwalniają się z powodu umów? To na jakich się na początku pracuje? Zleceniu?

@Krzysztof

Zlecenie masz na początku jeśli będą cię chcieli po miesiącu dostajesz na 3 miesiące później na rok itd.. Ale bardzo dużo osób ma zlecenie nawet przez 4 miesiące

Urszula
@Xyz

A kiedy na czas nieokreślony?

boks

jak można się czuć bezpiecznie w firmie w której najpierw wyrzucają kogoś za pobicie innego pracownika a po paru miesiącach gdy zrobiło się ciszej z powrotem go zatrudnili. Strach o swoje rzeczy w szafce i swoje bezpieczeństwo, Ukraina rządzi już nawet w HRach, niedługo po polsku nic się nie załatwi...

Xxx

Co została tylko Ukraina.

duch
@Xxx

Ukraincy przejmują Ingram B) smutne a zarazem śmieszne XDDD

@duch

Dobrze nie pozdrawiam Weroniki z hr, zero mózgu i czuje się jakby prezesem była a jesteś zwykly pracownikiem hr którego łatwo zastąpić życzy Ci jak najdrożej nie pozdrawiam

Ola
@duch

Nie przejmują kochana,my dalej dobrze sobie tu radzimy i jesteśmy wdzięczni za to że mamy stały etat

Dzień dobry czy przyjmujecie do pracy?

Justyna Zawada

Fakt jest taki że jak to Polacy..są spierdoleni! Tragedia jak można codziennie dojeżdżać do kolkozu w jedną stronę 2.5 h !!no kurna.. i tak przez parę lat!dramat

xxxx
@Justyna Zawada

Wszyscy w domu zdrowi?

Just

Gratuluję HR i AM za obranie "najlepszego" kandydata na SL Returów. Porażka. Nawet rekrutacji nie ogłosili. Gratulacje Inbound, w końcu pozbawili się tej nieadekwatnej idiotki. Retury - spółczuję.

lsd
@Just

Na returach i tak sama ukraina

to prawda

Tru

Joanna
@Just

Nie rozumiem nic ?? Czyli ktoś u Was w firmie awansował „po cichu”?

Benel
@Just

Wkoncu sie ktos wziol za mariuszka mam nadzieje ze zostamie na autbandzie. Brawo kierownictwo!!!

Nieadekwatna idtioka
@Just

Ładnie musiała tam kapsko lizać. Nadaje sie to tarcia chrzanu jedynie.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 21 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS