Opinie o iGrid Technology Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy iGrid Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w iGrid Technology Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iGrid Technology Sp. z o.o. w Mysłowice

Dorota

Czy iGrid jeszcze istnieje?

AI
@Dorota

Tak istnieje, po kilku miesiącach problemów i COVID wrócił na szybkie tory rozwoju.

Al
@AI

Propagandy zarządu ciąg dalszy :)

Natalia
@AI

Czy po zażegnanych problemach coś się zmieniło w firmie? Jak warunki pracy? Jak wynagrodzenie? Czy nie ma opóźnień w wypłatach? I jak wysokie ono jest?

idioci
@Natalia

zażegnać to oni powinni siebie. Banda trzech pajaców. Jak przypomnę sobie pracę tam to żygam

@idioci

Wysoki, gruby i nerd. Trójca święta

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie iGrid Technology Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

mikolaj

Tak, jest dniem wolnym, a przed wigilią jest jedyny dodatek do pensji dla pracowników w ciągu roku na jaki możecie liczyć - kolacja z presezasami i współpracownikami. Na inne atrakcje w ciągu roku nie liczcie, a już broń boże nie myslcie o jakiejś dodatkowej kasie

sebix
@mikolaj

Wow jaki chojny Zarząd haha Raz w roku Prezes daje jeść!! przy tej pensji głodowej co wypłacał to powinien codziennie fundować śniadanie, obiad i kolację a nie, że raz w roku przemawiał ludzkim głosem, bo wigilia i wielce kolację wigilijną ufundował hahaha żal

@sebix

Wy niewdziecznicy! obiad raz w roku za darmo a wy nie doceniacie!!! ;)))

Jaka jest kultura pracy w iGrid Technology Sp. z o.o.?

kulturalnie Nowy wpis

jak dać jak najmniej pracownikom a samemu kieszenie napchać :) Rysiu zawsze biedny, ale kulturalny.

Tragedia

Jak ktoś będzie chciał się zatrudnić tam w administracji to niech ucieka gdzie pieprz rośnie. Praca prawie że za miskę ryżu, bo nigdy dla pracownic pieniędzy nie było, podczas gdy zarząd sobie wypłacał 5 razy tyle. Dla nich pieniążki się znajdowały na pensje, hoteliki i wyjazdy. Nie polecam.

Bieda z nędzą
@Tragedia

Za marne grosze nie ma co się poniżać i siedzieć u sknerusów. Niech własne córki zatrudnią i niech pracują u tatków za pół darmo.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w iGrid Technology Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

czekający

Dostaliście zapłatę za cały 2019 rok?

brawo
@czekający

Tak, 2020 też. Wszystko uregulowane.

Zapytajnik
@brawo

a odsetki za opóźnienia wielomiesięczne to gdzie?

gdzie są odsetki ?
@Zapytajnik

Szefostwo wzięło do swoich kieszeni :D

Praca w IGT? Nie, dziękuję

Jako były już pracownik IGT zdecydowanie odradzam zatrudnienie się tam. Nie wiem jak wygląda teraz z wypłatami, ale szefostwo nie dokonuje przelewów w terminie. Należy zaznaczyć, że mówię tutaj o zaległościach liczonych w tygodniach, a nawet miesiącach. Brak jakichkolwiek benefitów pracowniczych. Można liczyć jedynie na czystą pensję z pięknym opóźnieniem. Generalnie praca bez jakichkolwiek możliwości rozwoju. Totalna stagnacja i nuda.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie iGrid Technology Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Guru

Z tego co wiem większość pracowników jest na umowach B2B a nadgodziny w ramach ustalonych przedziałów są dodatkowo płatne.

Rzetelni jak TVP
@Guru

nadgodzin nigdy nie było, bo i nigdy nie było list obecności. Chyba że PIP nauczył zarząd jak należy postępować zgodnie z kodeksem pracy i teraz "szanowni" prezesi się zaczęli stosować.

@Rzetelni jak TVP

Trzeba tutaj zacząć od tego, że nie jest rozwiązany problem regularnych płatności wynagrodzenia a co do piero nadgodzin. Brak tu jest podstawowego poszanowania praw pracownika.

Elektronik

Wydaje mi się że firma miała problem płynnościowy na początku roku ale wszystko uregulowała. Nie mam podstaw aby wypowiadać się negatywnie, problemy zdarzają się w każdym biznesie, nie rozumieją tego jedynie osoby które same nic w życiu nie robiły na własny rachunek.

Cyrk elektronika
@Elektronik

Człowieku, o czym Ty mówisz. Ta firma "problem plynnosciowy" ma ciągle, a najbardziej jej się źle pływało przez cały 2019 rok, gdzie prawie wszysycy opuścili ten tonący Titanic. Możesz sobie pisać farmazony, aczkolwiek papiery mówią wszystko. Po raz kolejny pytam gdzie są obiecane odsetki za opóźnienia w wynagrodzeniach, które miały być a których dalej nie ma, mimo że Prezes obiecał, że będzie wynagradzał braki wypłat na czas. Konta banlowe szanowny panie nam się nie zmieniły i dalej czekamy na to co nasze i zadośćuczynienie za to co tam przeżyliśmy w związku z brakiem wypłat i mydlenia oczu :/

Klient

Bardzo rzetelna firma, aż miło patrzeć jak prace posuwają się do przodu. Nawet podczas COVID.

Wojtek
@Klient

Potwierdzam, realizują zadania terminowo zgodnie z założonym planem i budżetem

Jaki jest wkład kierownictwa Igrid Technology Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Co było a nie jest

Boże co za brednie... Żadnych wyjazdów integracyjnych. Jedynie woda i paluszki i ciastka raz na 2-3 tyg zamawiane, plus kawa z ekspresu i herbata bez limitu za Free. Czasem luźne pogawędki na korytarzu czy w pokoju. Na plus jescze jedynie to że jak ktoś potrzebował gdzieś wyjść prywatnie w godzinach pracy to nie robili problemów. To by bylo na tyle. No i wszysycy dobrze tam zarobili tylko nie dół (usunięte przez administratora) Co jest teraz dzięki Bogu nie wiem i nie chce wiedzieć. Obgadywać za plecami pracowników też potrafili :)

wyjazd integracyjny

hahaha a to wyjazdy integracyjne nie są dla wszystkich pracowników tylko dla wybranych ? tym bardziej jak wszyscy pracownicy to nawet 30 osób nie liczyli ? hahaha wyjazd integracyjny. Dobre sobie :)

BlackOfficer

Nie polecam pracy w IGT. (usunięte przez administratora)płatności za delegacje brak od chyba pół roku jak nie więcej, zero benefitów pracowniczych. Czysta pensja i tyle. O bonach na świętach, czy jakichkolwiek dodatkach do pensji możecie zapomnieć tam się zatrudniając. N(usunięte przez administratora) Ciągły stres pracownika kiedy w końcu wypłata pojawi się na koncie na porządku dziennym :(

Hmto89

Ilu Was tam teraz pracuje?

Nick.

Ktoś poniżej dobrze napisał. Prezesi bawią się w firmę. Szkoda tylko, że kosztem pracowników,(usunięte przez administratora) Obietnic nie ma końca u (usunięte przez administratora), ale jakoś nie mają one odbicia w rzeczywistości...(usunięte przez administratora)

funfan

Miałem na myśli przede wszystkim dotacje i inne atrakcje związane z startupami. Kto miał zarobić to już zarobił, no nie? Teraz czas na skok na kolejny kwiatek.

Prezes nie płaci bo nie ma :)

Zdecydowanie odradzam prace w iGrid Technology. (usunięte przez administratora) opóźnienia nawet po kilka miesięcy. Szkoda się tam pałętać i użerać z (usunięte przez administratora), którzy ciągle nie mają pieniędzy. Czasem jak w "Świecie według kiepskich": Panie, nie dam bo sam ni mom ???? tylko co to obchodzi pracowników? Przecież mamy rodziny, dzieci! są święta a oni nie zrobili przelewów. To się w pale nie mieści. Normalny człowiek by po nocach nie spał a im to lata koło *** ważne że oni mają za co święta spędzać i za co żyć. Ciekawe czy swoim dzieciom też powiedzieli że prezentów na Mikołaja i pod choinką nie dostaną w tym roku od rodziców. chce jeszcze dodać że jak ktoś liczy na jakiekolwiek premie w tej firmie, jakiekolwiek benefity, czy bony na święta to niech się nie łudzi. Sama wypłata i nara baranie pracuj jeszcze za darmo. Aż nasuwa się znany mem z napisem "dałem mu prace a on jeszcze chce pensje"

Hmto89
@Prezes nie płaci bo nie ma :)

Ilu was pracuje w igrid? Od kiedy nie macie wypłat?

Nie mam wynagrodzenia, nie mam płaconych składek, jak wielu innych pracowników. Jednym słowem prezesi nas wszystkich (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o iGrid Technology Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w iGrid Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy iGrid Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iGrid Technology Sp. z o.o.?

iGrid Technology Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Mysłowice
  • NIP: 6312647565 REGON: 243111978 KRS: 0000440727

iGrid Technology Sp. z o.o.