Opinie o Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. w Zduny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dünya Döner Kebab Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. w Zduny

Honorka Nowy wpis

To jak wygląda to traktowanie ludzi? Możesz coś o tym więcej napisać? I co masz na myśli pisząc, że najpierw pięknie, a później "do wora"? Bo nie rozumiem, a zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce...

Darek

Przestaliście zaglądać na forum a że czas trudny dla branży to zastanawiam się czy firma normalnie działa i przestawiła się na inna formę pracy, podpowiedzcie coś?

@Darek

Firma dziala normalnie jeszcze sie trzyma na inna branze sie raczej nie przestawila nadal kreca kebaby i inne miesne pierdolki

Xxx
@Darek

No i prosze doigrali sie przekretow i (usunięte przez administratora)sie turkom w Polsce zachcialo bardzo dobrze ze wzieli sie za ta popaprana firme powinni wiecej osob pozamykac mysleli ze beda u nas w kraju walki robic i nikt sie do tylka nie dobierze a pensji na czas nie potrafili placic jeszcze zeby to byla jakas wielka kasa ale to byly ochlapy a oni sie na boku oszustwami dorabiali teraz role sie odwrocily. Posiedza sobie kilka latek za kratami to moze sie naucza cwaniaczki wielki krol kebabu teraz to raczej wielki (usunięte przez administratora) z kebabu. Brawo sluzby powinni ta bude zamknac raz dwa a nie oszukiwac Polakow nie iddzie tam pod zadnym pozorem do pracy bo widac co to za firemka zenada

Śledzona Nowy wpis
@Xxx

Byłam śledzona przez tych brudasów. Zgłosiłam to i okazało się że to ci z kebaba że Zdun. Zaczepiali mnie na ulicy i jeździ za mną samochodem w biały dzień!!!!

Była pracownica

Jeszcze dodam co najważniejsze.Za moja kandencje w tej pracy nie dziwię się,że kobiety się zwolniły na tym dziale,również ja,za złe traktowanie i pomiatanie.Najpierw udawaj dobrych jak się wysługują pracownikiem a później dziękuję jak bezpańskiemu psu na ulicy co szuka chleba.Pracowałam tam prawie 4 lata a zostałam podziękowanie jak .....nie idzie tego opisać

Dariusz
@Była pracownica

Co to znaczy? Że zwolnili cie po 4 latach? Bo tak o zrozumiałem. Wyjaśnisz dlaczego?

@Dariusz

Sama się zwolniłam bo Turki bardzo traktowali źle mnie ale też moje koleżanki,które przede mną się zwolniły a też miały długi staż pracy w tej firmie

Śledzona Nowy wpis
@Była pracownica

Słuchaj te te turasy jeżdżą za polkami samochodem. Normalnie byłam śledzona. Spisałam rejestrację i zgłosiłam to na policje. Okazało się że to właśnie ci z kebaba w Zdunach.

Katarzyna

Witajcie, bardzo chętnie dowiem się jakichś szczegółów na temat Dünya Döner Kebab. Możecie napisać, co ciekawego mają w menu i jak przedstawiają się ceny? Jakie są Wasze ulubione dania?

Xxx
@Katarzyna

Prosze poczytac artykuly z gazet w internecie co to za firma to bedzie Pani juz miala gotowa opinie co do menu to raczej nie polecam tych kebabow i innych swinstw jesc od nich szkoda zdrowia

Bioło-czerwony
@Xxx

Kaj siedzi ten wlasciciel tego pierdolnika? Kaj trzymajom go pod celą? Mam dla niego tort z kurdystanu

Plutycze mleko gienek
@Katarzyna

Dobra firma tylko nie ktorym pieniadze uderzaja do glowy

Dariusz
@Plutycze mleko gienek

To aż tyle płacą szeregowym pracownikom czy mówisz o kadrze kierowniczej? Ile można wyciągnąć skoro kasa taka dobra? Chętnie się doiwem bo akurat szukam roboty :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dünya Döner Kebab Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Była pracownica

Dodam do tych 2 moich opiń najważniejszą Rzecz.Na tym dziale pracowało 3 kierowników.........Wycofuje moją bardzo dobrą opinię ,temu kierownikowi,któremu wystawiłam 3 lata temu w biurze,w tym dniu w ,którym się zwalniałam.

Była pracownica

Chciałabym wystawić opinię!!!----Jeżeli chodzi o zakład "Dunia Doner "- nie mam zastrzeżeń.Bardzo dobrze się pracowało,atmosfera bardzo miła.Niestety po 3 latach mój były kierownik pochodzenia tureckiego na moim głównym profilu Facebook podziękował mi za pracę opisując mnie od patologi,że jestem nikim,grożąc mi,zastraszać,życząc mi śmierci.Same wulgaryzmy,zniesławienie,obrzucenie błotem,traktując drugą osobę jak śmiecia ale też obrażając inne osoby,moją rodzinę.Brak kultury osobistej i szacunku do kobiet.

Była pracownica

Dzień dobry.Kiedyś pracowałam w tej firmie.Jak dasz Turkowi klepać po (usunięte przez administratora) to cię będą szanować a jak nie to będą cię traktować popychadło.Jedna z pracownic została podziękowanie za pracę na swoim profilu.Same wulgaryzmy i obrzucanie błotem.Jezeli kierownik Turek pisze do kobiety,że jest nikim i życząc jej co najgorsze to o czym to świadczy........!!!

Była pracownica

Pracowałam tam jakiś czas temu.Wypłata na czas zawsze była.Jeżeli chodzi o pracę to jedna dziewczyna dostała podziękowanie.Byly kierownik na jej profilu błotem obrzucił.To świadczy o swojej kulturze osobistej i szacunku do kobiet.

Była pracownica

Ja cieszę się,że już tam nie pracuje.Turki że traktują kobiety.Praca nie jest zła.Nie jedna kobieta przekonała się co znaczy Turek.Turki poniżają kobiety.Kobiety nie mają tam nic do gadania.

Tobi 26

Czy w pracy jest zimno praca na zmiany czy jak czy sa przyjecia jaki zarobek

@Tobi 26

Zarobek najnizsza krajowa praca na jedna zmiane 7-15 ogolnie zimno musisz byc dobrze ubrany a ludzi szukaja ponoc caly czas wiec jak chcesz sprobowac i sie przekonac co to za firma to sprobuj

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dünya Döner Kebab Sp. z o.o.?

xxx

To juz najlepiej spytac bezposrednio w firmie na jaki czas daja umowy iczy wogole mozna liczyc na stala umowe. Wiem ze kiedys dawali najpierw na 3 mies potem na rok a jak dalej to niestety niewiem najlepiej zapytac w kadrach.

xy

A jak praca w biurze?

byly kebab
@xy

Co do pracy w biurze to niewiem wiem jak jest na produkcji i na stanowiskach typowo fizycznych

byly kebab

Ludzie porazka robota za najnizsza krajowa zadnych podwyzek a wymagania i uganianie czlowieka ktory by musial byc robotem ktory zrobi sto rzeczy narazwarunki takie sobie robota w warunkach chlodniczych tylko dla wytrwalych . Towarzystwo mozna powiedziec miedzynarodowe turcy polacy ukraincy ogolnie robota ciezka jakb to na produkcji ale za marna kase jak na te czasy z tego co ewiem to caly czas szukaja ludzi do roboty na produkcje oglaszaja sie w urzedzie tylko nikt tam niechce isc . Wlssciciel zamiast dac ludzia podwyzki to buduje hotel dla pracownikow tylko po co skoro ich nie ma i ciagle szuka slabo Panie Omar. Ogolnie to taki pomaranczowy folwark turkow ktorzy mysla ze znajda glupich do roboty a oni beda ludzi miec za nic kto zre jesscze ten kebab to niewiem. Ogolnie moja ocena 2/6 pomocna (0) odpowiedz Administrator 06.08.2018 08:00 Czy pracowałeś w firmie Euro Doner Poland Sp. z o.o. w mieście Zduny? Czekamy na Twoją opinię. Czy jest to pracodawca godny polecenia? pomocna (0) odpowiedz « Previous 1 (current) » Next Zostaw opinię o Euro Doner Poland Sp. z o.o. - Zduny UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Doner Poland Sp. z o.o. Akceptuję regulamin Dodaj Autoryzuj swój profil Obserwuj Dodaj opinię Ustaw powiadomienia o nowych opiniach i ofertach Euro Doner Poland Sp. z o.o. Euro Doner Poland Sp. z o.o. Przemysłowa 3 63-760 Zduny Praca w miastach Najpopularniejsze stanowiska Warszawa Kraków Poznań Wrocław Łódź Katowice Pokaż więcej O nasMapa stronyRegulamin i polityka prywatnościJakość i certyfikatyBlogForumKrajeKontakt © 2005-2018 GoWork.pl Blog Facebook LinkedIn Google + Twitter (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. - Zduny

• Jak się pracuje w Dünya Döner Kebab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dünya Döner Kebab Sp. z o.o.?

Dünya Döner Kebab Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 3
    63-760 Zduny
  • NIP: 6211820430 REGON: 366441433 KRS: 0000660969

Dünya Döner Kebab Sp. z o.o.