Opinie o Gdańskie Wody Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gdańskie Wody Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gdańskie Wody Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Wody Sp. z o.o. w Gdańsk

g Nowy wpis

Pracowałem tam trzy lata temu i byłem zadowolony. Po pierwsze, atmosfera pracy jest naprawdę przyjazna i wspierająca. Ludzie tworzą zgraną społeczność i stawiają na otwartą komunikację, co ułatwia rozwiązywanie problemów i wymianę pomysłów. Dodatkowo, firma inwestuje w rozwój swoich pracowników. Dostęp do szkoleń i warsztatów jest dość szeroki. Pakiet socjalny, jak na spółkę komunalną, jest dość szeroki. Da się utrzymywać zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym. Cieszę się, że mam okazję być częścią tego zespołu. Teraz pracuje w zupełnie innej branży i mieście. Doświadczenia zdobyte w Gdańskich Wodach bardzo mi się przydają.

Wiola Nowy wpis
@g

O, dla mnie to super, jak są szkolenia dla pracowników i inne opcje rozwojowe. Chcę wysłać cv do pracy jako specjalista ds zamówień publicznych. Ale czy te rzeczy, to są jakieś propozycje wewnętrzne firmy, czy też podmioty zewnętrzne? No wiecie np. platformy elearningowe, może studia podyplomowe itd.

Ona Nowy wpis

Pracuje w Gdańskich Wodach od blisko 10 lat i jestem bardzo zadowolona. Panuje atmosfera współpracy i zrozumienia, nie ma wyścigu szczurów. Firma wspiera rozwój zawodowy dbając też o dobre relacje między pracownikami a dyrekcją i Prezesem. Realizujemy fajne projekty. Co roku jest coś nowego do zrobienia i to jest chyba w tej firmie najważniejsze.

On Nowy wpis
@Ona

Jako, że jest to w 100% spółka miejska to "urzędnicze" pensje pewnie nie są za wysokie? Minimalna czy może da się zarobić coś rozsądnie? Mogłabyś proszę podać jakieś widełki w granicach rozsądku na stanowiskach typu specjalista?

Mistrzyni

Kobieta na stanowisku Mistrza (po studiach, z wieloletnim doświadczeniem branżowym) zarabia tyle co młody pracownik fizyczny świeżo po zawodówce. A "wyrównywanie szans między płciami na rynku pracy" to według Góry zezwolenie Paniom na używanie żeńskich form swoich stanowisk.

Już niedługo były pracownik

Aktualnie w firmie trwa , lekceważenie pracownika nie dość , że dają nędzne podwyżki. To w ubiegłym roku dali sztuczną podwyżkę zabrali 10%premii i dali ja w podstawę argumentując to podwyżką. Pieniądze który i tak mieliśmy co miesiąc więc za wiele nie zmieniło nic. Teraz aktualnie z czym w firmie walczą czyli z mobbingem i zastraszaniem. Wymyślili , że wszyscy pracownicy mają do końca roku wybrać cały urlop. Jeżeli tego nie zrobią będzie to uwzględnione w premii rocznej i dostaną mniej albo i wcale bo tak z nimi jest. Nigdy czegoś takiego nie było, od jakiegoś czasu wszystko tu się psuje tragiczna firma.

A.
@Już niedługo były pracownik

Opinia niestety prawdziwa,(usunięte przez administratora)to praktycznie norma,zarobki dla ludzi przyjętych po znajomościach jak to w spółce miejskiej znośne,reszta długo nie wytrzymuje.

Firma Gdańskie Wody Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Ogrodnik - Mistrz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Gdańskie Wody Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Kierownik działu. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Wody Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańskie Wody Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańskie Wody Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańskie Wody Sp. z o.o.?

Gdańskie Wody Sp. z o.o.
  • Prof. Witolda Andruszkiewicza 5