Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski w Gdańsk

Mateusz Nowy wpis

Wpadło ogłoszenie na kierowcę kat c. Przeczytałem opinie i stwierdziłem że może faktycznie ktoś pisze bzdury. Rozmowa wygląda tak jest szef , jego syn. Proponują 30 zł na godzinę oczywiście najniższa na umowie reszta w gotówce. Pytam czy można wszystko na przelew. Nie nie można jak już to możemy coś więcej zrobić na umowie. Więc z całym szacunkiem ale komentarze dotyczące umów są prawda. Proponuję synkowi aby poszedł za najniższą krajową pracować do kogoś a resztę w gotówce. Szybko by się dowiedział dlaczego ludzie nie chcą na takich warunkach pracować. Z całym szacunkiem nie polecam jako kandydat tej firmy.

Na razie nie ma nowych opinii od obecnych i byłych pracowników firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski w mieście Gdańsk? Podziel się z nami komentarzem, czekamy!

inspektor

Jakie opinie jak tam pracuje sie dzien i noc jak masz dyżur najniższa na kwicie reszta (usunięte przez administratora). US powinien się tym bagnem zainteresować. A nie własciciel kupuje nowe domy auta a pracownikom nie chce dać nic więcej na umowie tylko najniższa. Samochody ciężarowe to trupy Przeglądy przechodzą za kase bo żaden diagnosta by tego nie podbił brak hamulców ogrzewania. W Volvo starym białym to nawet ogrzewania nie ma

Honorata
@inspektor

O rany, a w tym białym jakie długie trasy musisz robić? Nie wyobrażam sobie jechać daleko naubieranemu jak ludź michelina

Na tor krosowy
@Honorata

Trasy na tor krosowy i z powrotem. A tak na poważnie nie ważne jakie trasy wazne że przeglądy są na lewo załatwiane i pieniądze są nie ozusowane.

Darek Nowy wpis

Powiem szczerze miałem dość tych godzin i spania na bazie jak były dyżury. Żona uświadomiła mnie że gdyby płacił mi normalnie tz 50 setki to miałbym drugie tyle a tak.... Zwolniłem się szef spoko kasa na czas ale całe życie za najniższą reszte pod stołem nie chciałem pracować. Chorobowe to nic nie dołoży płacone od najniższej. ogólnie nie polecam jedyne co polecam to to żeby wszyscy podali do Urzędu Skarbowego i Zusu to co tam się dzieje. Pozdrawiam

Tereska Nowy wpis
@Honorata

Weź sama sobie jedz na tor krosowy i z powrotem tym złomem. Ciekawe jak te pieniądze są rozpisane a już wiem to co na ZUS pracownika mialo by iść to jest za to tata leasingu płacona plus paliwo na tor krosowy i wtedy koszta się zgadzają

Lukasz Nowy wpis
@Na tor krosowy

Kasa która powinna iśc na ozusowanie wypłat idzie na paliwo do krosow , tam są lokowane koszta tak żeby nie płacić podatku.

Kamil

Zwykły (usunięte przez administratora) Na rozmowie obiecuje że wszystko jest na umowie. Klamie z swoim synem że pracuje się po 8 godzin. Gdy już pójdziesz pierwszy dzień dowiwdujesz się że wszystko jest inaczej. Najniższa na umowie godizny nie ludzkie. Zwykły (usunięte przez administratora) na ulicy temu Panu nigdy nie podam ręki. (usunięte przez administratora) Najlepiej to jak bys bez umowy chciał pracować to by było super

Atmosfera taka sobie szefo miły najniższa na kwicie chorobowe nic nie dokłada do urlopu też nie. Za to że wszyscy mają najniższa na kwicie(usunięte przez administratora) szefo bierze leasingi (usunięte przez administratora)dostał białego VW caravele a drugi golfa 7. Ale jak to mówi gdzies muszę robić koszta bo tyle nie opodatkowanych pieniędzy na wypłaty nie dam rady ukryć.

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Gruby

Praca jak każda inna. Szef miły racją jest to że mógłby płacić na kwicie wszystko a nie najniższą na kwicie a resztę do łapy ale tak ma tutaj cala firma nic się nie poradzi. Na układy nie ma rady. No i godzin mogło by być czasami mniej a nie stosowanie mobingu że jak nie zostaniesz dłużej to cię zwolnię.

Tragedia , wszyscy są zatrudnieni na najniższej krajowej. Operatorzy niektórzy to pracują po 250 godzin jak trafi się zmiana to cały tydzień jesteś w pracy kończysz pierwszą zmianę idziesz przespać się do auta i jedziesz dalej no bo przecież samochody są zwolnione z tacho jako auta specjalne. Jedyne co dobre to kasa na czas wiadomo pod stołem ale zawsze na czas. Sprzęt to tragedia stare rozlatujące się graty Przegląd Techniczny w co niektórych to na milion procent jest załatwiany na lewo bo każdy szanujący się diagnosta by tego nie podbił. Ogólna ocena od 1 na 10 to 3. A 3 z tego względu że 1. Pieniądze nie opodatkowane pod stołem 2. Najniższa na kwicie 3. Brak pieniędzy za godziny nadliczbowe 50 siątek setek oraz dodatku za pracę w święta 4. Sprzęt tragedia 5. Atmosfera średnia

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Markan Marek Kłysz-Pirski
  • Mostowa 3 lok. 4