komunal express

Gdańsk

Opinie o komunal express

anonim 2010-03-04 15:08:53
swoją opinię zacznę od słowa firma krzak. Jak chcesz pracować od świtu do nocy to się tam zatrudnij.Prezes [usunięte przez moderatora]myśli że jest boski a [usunięte przez moderatora] prawda.ma swojich dwóch [usunięte przez moderatora] i wie o wszystkim.warsztat o kant [usunięte przez moderatora] rozbić.Główny mechanik jest codziennie [usunięte przez moderatora]i nie wie co robi.Najlepiej wychodzi mu kapowanie na kolegów z pracy.cała firma to szajs
jaa 2010-03-15 12:50:17
co za typ pisze takie glupoty na temat tej firmy? Szef jest bardzo mily i inteligenty a pracownicy staraja sie jak moga,dlatego firma... godna polecenia! Moze zacznijmy od tego ze jesli ktos pracuje uczciwie nie ma problemow!
Pracujący kiedyś 2010-03-18 15:52:38
Masz rację, pracuj, pracuj i tylko pracuj.Na urlop nie licz
były pracownik 2010-09-05 20:59:38
brak słów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były 2016-09-30 16:46:56
Powiem tylko tyle : omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!! Obóz pracy i tyle !!!!
Również były 2016-09-30 17:05:10
Zgadzam się z moim przedmówcą , pracowałem nie cały rok i w tym czasie odeszło 9 kierowców , odradzam pracę w tej firmie !!!!!!
boluś 2016-10-01 20:19:14
Ja jeszcze pracuje . ale już nie długo , ludzie tragedia , szkoda czasu na tę firmę . To co napisali przedmówcy to prawda, ale nie cała . Za miesiąc mnie już tu nie będzie , i dlatego wszystkim odradzam !!!
mario 2016-10-05 20:44:41
Pracowałem tam w sumie nie długo , ale wrażenia mam jak najgorsze , ostrzegano mnie wcześniej przed tą firmą ale nie posłuchałem , do dziś żałuję . Dlatego odradzam wszystkim , naprawdę szkoda czasu , zdrowia i nerwów !!!!!!
krzysiek 2016-10-09 19:45:15
Dołożę swoją opinię , w tej firmie człowiek nie jest traktowany jak normalny pracownik , tylko na zasadzie jak się nie podoba to do widzenia . Nie masz nic do powiedzenia , a jak się upomnisz o swoje , to z dnia na dzień dostajesz kopa . Przez okrągły rok szukają nowych kierowców , to o czymś świadczy !
abc 2016-10-17 13:16:21
Byłem u nich na jeżdzie tzw. próbnej , kurcze że takie firmy jeszcze istnieją !!!! Porażka !!!!
rf 2016-10-18 22:33:03
@ abc - a może podasz troche wiecej szczewgółow? bo - jeśli chciałeś kogoś przestrzec to ci się raczej nie udało, bo nie napisałeś nic konkretnego ...
młody 2016-10-26 20:08:27
Byłem , widziałem , dzień pracy i wystarczy ! Za wszystko obciążają ,samochody totalne złomy , w ogłoszeniu napisane , wywóz odpadów budowlanych , a w rzeczywistości są to normalne cuchnące śmieci !!! Nie polecam !!!
abc 2016-11-27 17:05:57
Praca tylko dla zdesperowanych !!!!!!!!!!
Były 2016-12-22 12:30:15
Nie polecam
Praca jak praca sprzent zużyty a wyrazie czego opciorza jak za nowy A wynagrodzenie szału niema. Premia zapomni Zarząd zero szacunku dla pracowników a zwłaszcza pani prezes A mechnic magicy potrafią zguwna ulepić bata Jeżeli chodzi ozloge spoko chłopaki
były klient 2016-12-31 13:33:29
Czytajcie ich umowy (terminy najmu)przywożą kontener i żądają od razu zapłaty za wynajem jak jest opóznienie naliczają nadpłaty i jest gonitwa za uzyskaniem faktury.
Mało profesjonalna, robi łaskę klientowi. Gościu który dzwoni do was jest arogancki i bezczelny.
Nie polecam.
świeżo były 2016-12-31 18:58:46
Cały czas poszukują kierowców , a dlaczego ??!! Nie że firma się rozwija , tylko dlatego że normalny człowiek tam długo nie wytrzyma , każdy kierowca uznawany jest za śmiecia !!!! A samochody to totalny złom !!!! A co do wypowiedzi byłego klienta , to prawda jest taka jak on twierdzi ,tylko jest jeszcze wiele innych rzeczy , które dyskwalifikują tą niby firmę !!!!!!! Odradzam pracę jako kierowca , oraz usługi tej firmy !!!!!!!
Misiu 2017-01-09 19:49:58
Stek bzdur. A kulminacja tych bredni jest "gościu, ktory dzwoni". To nie wiem skąd ten "gościu" dzwoni, jak w biurze pracują same kobiety. Jednym słowem: konkurencjo - pudło!
były klient 2017-01-12 18:19:26
Kulminacja nastąpiła !!!!Klukowa Huta zasypana śmieciami przez Komunal Express !!!!! Powodzenia ??????!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o komunal express - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie komunal express