komunal express

Gdańsk

Opinie o komunal express

anonim 2010-03-04 15:08
swoją opinię zacznę od słowa firma krzak. Jak chcesz pracować od świtu do nocy to się tam zatrudnij.Prezes [usunięte przez moderatora]myśli że jest boski a [usunięte przez moderatora] prawda.ma swojich dwóch [usunięte przez moderatora] i wie o wszystkim.warsztat o kant [usunięte przez moderatora] rozbić.Główny mechanik jest codziennie [usunięte przez moderatora]i nie wie co robi.Najlepiej wychodzi mu kapowanie na kolegów z pracy.cała firma to szajs
jaa 2010-03-15 12:50
co za typ pisze takie glupoty na temat tej firmy? Szef jest bardzo mily i inteligenty a pracownicy staraja sie jak moga,dlatego firma... godna polecenia! Moze zacznijmy od tego ze jesli ktos pracuje uczciwie nie ma problemow!
Pracujący kiedyś 2010-03-18 15:52
Masz rację, pracuj, pracuj i tylko pracuj.Na urlop nie licz
były pracownik 2010-09-05 20:59
brak słów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były 2016-09-30 16:46
Powiem tylko tyle : omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!! Obóz pracy i tyle !!!!
Również były 2016-09-30 17:05
Zgadzam się z moim przedmówcą , pracowałem nie cały rok i w tym czasie odeszło 9 kierowców , odradzam pracę w tej firmie !!!!!!
boluś 2016-10-01 20:19
Ja jeszcze pracuje . ale już nie długo , ludzie tragedia , szkoda czasu na tę firmę . To co napisali przedmówcy to prawda, ale nie cała . Za miesiąc mnie już tu nie będzie , i dlatego wszystkim odradzam !!!
mario 2016-10-05 20:44
Pracowałem tam w sumie nie długo , ale wrażenia mam jak najgorsze , ostrzegano mnie wcześniej przed tą firmą ale nie posłuchałem , do dziś żałuję . Dlatego odradzam wszystkim , naprawdę szkoda czasu , zdrowia i nerwów !!!!!!
krzysiek 2016-10-09 19:45
Dołożę swoją opinię , w tej firmie człowiek nie jest traktowany jak normalny pracownik , tylko na zasadzie jak się nie podoba to do widzenia . Nie masz nic do powiedzenia , a jak się upomnisz o swoje , to z dnia na dzień dostajesz kopa . Przez okrągły rok szukają nowych kierowców , to o czymś świadczy !
abc 2016-10-17 13:16
Byłem u nich na jeżdzie tzw. próbnej , kurcze że takie firmy jeszcze istnieją !!!! Porażka !!!!
rf 2016-10-18 22:33
@ abc - a może podasz troche wiecej szczewgółow? bo - jeśli chciałeś kogoś przestrzec to ci się raczej nie udało, bo nie napisałeś nic konkretnego ...
młody 2016-10-26 20:08
Byłem , widziałem , dzień pracy i wystarczy ! Za wszystko obciążają ,samochody totalne złomy , w ogłoszeniu napisane , wywóz odpadów budowlanych , a w rzeczywistości są to normalne cuchnące śmieci !!! Nie polecam !!!
abc 2016-11-27 17:05
Praca tylko dla zdesperowanych !!!!!!!!!!
Były 2016-12-22 12:30
Nie polecam
Praca jak praca sprzent zużyty a wyrazie czego opciorza jak za nowy A wynagrodzenie szału niema. Premia zapomni Zarząd zero szacunku dla pracowników a zwłaszcza pani prezes A mechnic magicy potrafią zguwna ulepić bata Jeżeli chodzi ozloge spoko chłopaki
były klient 2016-12-31 13:33
Czytajcie ich umowy (terminy najmu)przywożą kontener i żądają od razu zapłaty za wynajem jak jest opóznienie naliczają nadpłaty i jest gonitwa za uzyskaniem faktury.
Mało profesjonalna, robi łaskę klientowi. Gościu który dzwoni do was jest arogancki i bezczelny.
Nie polecam.
świeżo były 2016-12-31 18:58
Cały czas poszukują kierowców , a dlaczego ??!! Nie że firma się rozwija , tylko dlatego że normalny człowiek tam długo nie wytrzyma , każdy kierowca uznawany jest za śmiecia !!!! A samochody to totalny złom !!!! A co do wypowiedzi byłego klienta , to prawda jest taka jak on twierdzi ,tylko jest jeszcze wiele innych rzeczy , które dyskwalifikują tą niby firmę !!!!!!! Odradzam pracę jako kierowca , oraz usługi tej firmy !!!!!!!
Misiu 2017-01-09 19:49
Stek bzdur. A kulminacja tych bredni jest "gościu, ktory dzwoni". To nie wiem skąd ten "gościu" dzwoni, jak w biurze pracują same kobiety. Jednym słowem: konkurencjo - pudło!
były klient 2017-01-12 18:19
Kulminacja nastąpiła !!!!Klukowa Huta zasypana śmieciami przez Komunal Express !!!!! Powodzenia ??????!!!!!!!!!
Soul 2017-02-03 18:55
Ta firma to jakaś kpina tróją środowisko 1 Klukowa Huta 2 sortownia na kokoszkach to jakaś kpina warunki sanitarne masakra szatnia wc koszmar i ten niby kierownik pozal się panie boże, pracownicy rękawice do pracy na sortowni wybierają z pojemników na śmieci zgroza w szatniach pracowniczych szczury koty to są mało do nich stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
Stop 2017-02-03 20:47
Tak same kobiety byłem kilka razy i bzdura to ty masz na imię faceci tez tam pracują !!!!!!!!!!!!
Bert43 2017-02-04 10:14
Klukowa Huta już była teraz mają plany ma Gostomię wywozić ten cały syf co na placu na kokoszkach zalega pytam się gdzie jest ochrona środowiska czy może tez w łapę dostali co nie co a po 2 nie mają koncesji na sortowanie śmieci cały ten syf co zwożą na kokoszki spływa do pobliskich wód ta niby sortownia to tylko plac przeładunkowy a sortuje się tam śmieci i różne niebezpieczne dla środowiska odpady bez koncesji pytam się jeszcze raz co na to miasto Gdańsk ma do powiedzenia .???????!!!!!!!!!!!!.
Uwe12 2017-02-05 10:32
Pracowałem tam we wakacje i powiem tyle oszuści na pytanie czy dostanę rękawice do pracy odpowiedziano mi ze jak przyjedzie kontener z Mercora to coś się wybierze ze śmieci masakra okres próbny w tej firmie trwa kilka miesięcy a i tak na umowę się nie doczekałem ta niby sortownia to masakra a szatnie pracownicze jeżeli można tak to nazwać to masakra świnie w chlewie mają lepiej !!!!!!! szczury większe niż koty biegają w tych szatniach !!!!!!!!!! , ten niby kierownik placu to jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 0 honoru leszcz na posyłki nie potrafi nic dla ludzi co pracują na tym placu załatwić nie polecam pracy tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
soul 2017-02-05 12:39
Jeżeli chcesz być prawdziwym śmieciarzem i niewolnikiem , to ta praca jest dla ciebie !!! Dziwię się że jeszcze ITD nie wzięło się za te trupy ( samochody ) które jeżdżą w tej niby firmie . Według szefa to samochód ma wyglądać , wszystko trzyma się na farbie , a sprawy techniczne to się nie liczą !!!! Odradzam wszystkim pracę ( niewolnictwo ) w tej firmie !!!!!!!
"barnej 69" 2017-02-08 17:21
Panowie te wasze żale to są takie przepychanki. Ja paczam ja widzam...
FlinstonVOLVO 2017-02-15 11:58
Ta oto niby "firma" to oszuści i wyzyskiwacze po pewnym okresie każdy kto tam pracował/pracuje się o tym przekona,Aczkolwiek ludzie tam pracujący mam na myśli jednego bezmyśknego niby "kierowniczka" jak taka osoba może "rządzić: ludźmi na tym zasyfionym "placu/sortowni" człowiek który bez żadnych badań okulistycznych znajduje "okulary" w śmieciach i zaczyna je nosić haha żałosne + Mieszka u "szefa" wieć wszystko mu opowiada kto z kim,gdzie i jak.W związku ze śmieciami to pracownicy tego zasyfionego placu muszą znaleść sobie rękawice do pracy w śmieciach to nie jest normalne,A nasuwa się pytanie gdzie jest ochrona środowiska albo PIP/ czyżby "ręka rękę myła"? co do oceny tej o to propozycji pracy z czysty sumieniem ODRADZAM każdemu kto ma zamiar się tam "zatrudnić" a propo zatrudnienia to okres "próbny" trwa nawet 6 miesięcy .Sortownia która nie ma koncesji na "sortowanie" prowadzi tą oto czynność od kilku lat brawo dla służb porządkowych. Greetings
Hoss 2017-02-19 20:26
Zgadzam się z kolegą FlinstonVOLVO , tylko bardzo delikatnie to opisał !!!! W rzeczywistości jest dużo gorzej , a jeżeli chodzi o tego niby kierowniczka , to pierwszy raz z kimś kto tak nieudolnie rządzi firmą się spotkałem . A jeżeli chodzi o ich działalność , to wszystko to jest partyzantka . Dlatego każdemu kto się chce tam zatrudnić , radzę się porządnie zastanowić , a ze swojej strony odradzam !!!!!!!
fred merkury co maca kury... 2017-02-24 23:47
Jareczek nie gadaj bzdur bo na kable Miedziane pierszy sie lasisz a na dodatek prujesz sie jak stary frajer ze ci wwykradaja... I zaznacze ze gruby misiek tez ma cos do gadania. Hahahah gang z rotmanki... Pozdrawiam szczur z mokotowa...
€/%¥$ 2017-03-01 06:13
Lepiej lasic sie na kable niz lasic sie u ediego pod biurkiem :)
Bialy 2017-03-19 03:14
Jeden wielki syf zero szasunku do pracownikuw i klijentow a na kokoszkach to syf jakich malo powinni juz wstrzymac dzialalnosc tej firmy ze tacy jeszcze istnija na naszym rynku nie polecam
Zostaw swoją opinię o komunal express - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie komunal express