Opinie o Prodoma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prodoma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prodoma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodoma Sp. z o.o. w Warszawa

Patryk Nowy wpis

Z ich ekspertyzą i zaangażowaniem, moje mieszkanie stało się nie tylko źródłem stabilnego dochodu, ale również jest administrowane z należytą starannością.

Aneta

Poleciła mi ich koleżanka z pracy. Jak na razie wszystko idzie super. Profesjonalni ludzie którzy znają się na swoim fachu. Wynajem szybko ogarnięty, bezpiecznie, kasa zgodnie z ustaleniami dzięki czemu mam stabilny dochód z najmu. Pełne doradztwo i pomoc w razie pytań.

Jacek
@Aneta

No mi też zależało właśnie żeby wszystko było szybko ale i solidnie i to zapewnili.

Tomek Nowy wpis
@Jacek

Szybko i solidnie w ich przypadku idzie ze sobą w parze

Tomek Nowy wpis

Ich deklaracja dotycząca zminimalizowania ryzyka i maksymalizacji zwrotu z inwestycji w nieruchomości okazała się być więcej niż tylko słowami. Dzięki ich wsparciu, po raz pierwszy od dawna, mam wrażenie, że to moje nieruchomości generują dla mnie dochód, zamiast wymagać ciągłego wkładu mojej pracy i zasobów.

Kamila Nowy wpis

Dzięki ich profesjonalnemu podejściu, moje mieszkanie nie tylko przynosi regularne zyski, ale także jest zarządzane we właściwy sposób. Współpraca z Prodoma zapewnia mi spokój ducha oraz pewność, że moja nieruchomość jest w dobrych rękach.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Prodoma Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Jacek

Bardzo udana współpraca. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów.

Maciek

Dobrze że na nich trafiłem. Szukałem pewnej i sprawdzonej firmy i tacy właśnie są. Profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i można się dogadać.

Artur

Jeśli myślisz o wynajmie nieruchomości i chcesz to robić bez stresu, Prodoma to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim moje mieszkanie nie tylko generuje stały dochód, ale również jest świetnie zarządzane.

Jakie wartości są cenione w Prodoma Sp. z o.o.?

Jestem zatrudniona w Prodoma sp. z o.o. juz 2 lata, od samego początku umowa o pracę. Zakres obowiązków zgodny z ustaleniami. Wynagrodzenie terminowo.

Jaka umowa obowiązuje w Prodoma Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownika

Współpracuję z Prodoma od roku. Zatrudnienie na umowę o pracę, regularne wypłaty bez żadnych opóźnień, jasno ustalone warunki pracy i obowiązki, dobra atmosfera pracy.

Palestynska 8 - nie polecam.

Wynajmowałam za pośrednictwem tego pana pokój i było to o kilka lat za dużo. Kiedy przeglądałam oferty wynajmu pokoi, ogłoszenie od p. Sebastiana brzmiało zachęcająco: przedstawił się jako "opiekun mieszkania, który dba o Twoje potrzeby". O ile na początku wynajmu nie miałam z nim większych problemów, to z biegiem czasu robiło się coraz gorzej. Stąd moja decyzja o wpisanie tego pana na czarną listę. Ale przejdę do sedna sprawy. - kiedy tylko się wprowadziłam, wyszły wady, których nie zauważyłam przy oglądaniu mieszkania (zepsuta zmywarka, włosy poprzedniego lokatora na dywanie,w łóżku i w półkach , brudne szuflady, mole w szafkach itp ). Szukalam wtedy pokoju na szybko i aż tak bardzo się nie przyglądałam, szczerze mówiąc. Po poinformowaniu o stanie pokoju, p. Sebastian odparł iż oddał kaucję, nic nie zrobi i jedynie co zaproponował to wysprzątać sobie samej pokój . Od współlokatorow się dowiedziałam, że przede mną mieszkał jakiś obcokrajowiec, który porzucił pokój nie płacąc za ostatnie miesiące i po prostu uciekł; -miałam wątpliwą przyjemność współdzielenia owego mieszkania z patologiczną parą, w której chłopak miewał problemy alkoholowe. W związku z tym potrafił od 21 i do drugiej w nocy po spożyciu drzeć się i zaśmiecać kuchnię. Po zwróceniu mu uwagi zachowywał się agresywnie, miałam wrażenie że mnie zaraz uderzy. Odpowiedź p. Sebastiana byla taka, że ta para wynajmuje ponad 6 lat i że mamy jakoś się dogadywać. Na szczęście, później patusy się wynieśli i miałam spokój; - kiedy jeden ze współlokatorów zgłosił problem elektryczny (wyrzucało korki w mieszkaniu gdy ktoś na raz włączał czajnik i mikrofalę), usłyszał wręcz genialną radę od p. Sebastiana. Brzmiała ona tak: "To proszę jednocześnie nie używać czajnika i mikrofali"(dodam tylko, że w lokalu mieszka 5 osób). Ciekawie, czy szanowny p. Sebastian u siebie w domu w taki sposób rozwiązuje usterki . Z resztą, w większości wypadków tak wyglądało jego "dbanie o potrzeby lokatora"; - do jednego z pokoi wprowadził się delikwent, uwielbiający używać do gotowania śmierdzących przypraw (zapach unosił się po całym mieszkaniu i wżerał się w ściany, wentylacja nie pomagała). Zostawiał po sobie góry niemytych garów, które kisiły się tygodniami i dzięki temu mieliśmy latem roje owocówek. Klejące się plamy w kuchni aż się prosiły o karaluchy, a w łazience czekał na nas gratis w postaci jego kłaków rozsianych po całej łazience ( nawet nie chcę wiedzieć z której cześci ciała) i kałuże brudu. Koleś miał problem z używaniem szczotki po skorzystaniu z toalety, nie reagował na prośby o posprzątanie po sobie. Po kolejnej wizytacji mieszkania dostałam ochrzan od p. Sebastiana za brud w częściach wspólnych - do winowajcy bal się podejść ; - dodatkowo wyżej wspomniany współlokator nigdy nie zamykał drzwi wejściowych, mimo licznych uwag, tłumaczeń i prośb. Pan Sebastian niby miał z nim się skontaktować i poważnie porozmawiać, ale brudas jak nie zamykał drzwi to dalej tego nie robił (dla potencjalnego odwiedzającego w celu zarobkowym - w mieszkaniu jest sprawna mikrofala, multicooker i robot kuchenny); - stawki cenowe oraz podejścia do lokatorów. Ja płaciłam 800 zł za pokój 12m2,a współlokatorka obok za sporo większy 700. Jeszcze jedna osoba płaciła 600 zł za pokój wielkością taki jak mój. Najlepsze było kiedy p. Sebastian mi podniósł cenę, a innym nie. Kiedy zapytałam p. Sebastiana z czego wynika ta podwyżka i skąd te dziwne ustalania cen, rzucił chamskim tekstem typu że może powinien za darmo mi pokoje wynajmować , i jeżeli coś mi się nie podoba, to mam się wynosić (co właśnie zrobiłam) - za caly okres wynajmu nie dostałam rachunków (czasami p. Sebastian wysyłal tabelkę w Excel, gdzie niby były przedstawione nadwyżki do zapłacenia). Obiecał wysyłać zdjęcia liczników, czego nigdy nie otrzymałam, oraz złote rady "samej sobie wyliczyć koszt wody, przecież jest gdzieś w internecie podana cena"

Palestynska 8 - nie polecam.
@Palestynska 8 - nie polecam.

- dopiszę kilka smaczków, których nie zgłaszałam już "opiekunowi", bo raz że już szukalam innego mieszkania, a dwa i tak już wiecie jaka by była jego reakcja: pierwsze: Pewnego dnia zobaczyłam policjantów w mieszkaniu. Jeden ze współlokatorów był w kajdankach. Od funkcjonariuszy się dowiedzialam, że jest podejrzewany o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków. drugie : do współlokatora, który nie sprzątał po sobie, wprowadziła się jego konkubina - bez zgody i wiedzy p. Sebastiana. I nie, to nie było kilkakrotne przenocowanie - w łazience stały jej kosmetyki, w holu klapki, również widziałam jak wnosiła do mieszkania swoje walizki. Praktycznie co wieczor kobieta była obecna na kuchni podczas gotowania, albo wychodziła w szlafroku z łazienki po kąpieli. - najwięcej problemów p. Sebastian stwarzał kiedy wypowiedzialam umowę - pewnie miał mi za złe, że odchodzę. Gdy oznajmiłam w pazdzierniku, że chcę w następnym miesiącu już wprowadzić się do innego mieszkania i że nawet mogę na swoje miejsce ogarnąć osobę z rekomendacjami i zaświadczeniem o dochodach, p. Sebastian uparł się przy tym, że to on musi koniecznie szukać, bo "nie chce byle kogo wprowadzać do mieszkania" (sic!). Zostałam zapewniona o jaknaszybsze znalezienie kogoś na moje miejsce i zwrot pieniędzy za dni, w których będzie już mieszkać inna osoba. Rzeczywistość okazała się być inna - musiałam zapłacić za cały miesiąc w którym już faktycznie nie mieszkałam. Dodatkowo wydzwaniał do mnie w sprawie usterek, które zgłaszali mu współlokatorzy, doskonale wiedząc że w tym mieszkaniu już nie przebywam. Uwierzcie mi, znalazłabym mnóstwo kolejnych takich przykładów. Konkludując - p. Sebastian nie reaguje skutecznie na zgłoszenia, zostawaliśmy pozostawieni sami sobie z sugestią, że to nasz problem. Dodatkowo nie dotrzymuje ustaleń, potrafi zmieniać zdanie w trakcie, oczywiście stawiając przed faktem. Nie czuję się właściwie obsłużona, ocena zdecydowanie negatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Prodoma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prodoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prodoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodoma Sp. z o.o.?

Prodoma Sp. z o.o.
  • Żelazna 67 lok. 13