Opinie o McDonald's w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald's. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wodzisław Śląski

Filip Wróblewski

Dobra restauracja, aczkolwiek nie polecam odwiedzania jej w porze nocnej, pracuje tam bardzo niemiły mężczyzna, chyba Tomek ma na imie (wnioskując po opiniach innych klientów, nie tylko ja miałem z nim problemy), dziwnie się patrzył na moją dziewczynę, gdy przechodził obok naszego stolika niby niechcący jej dotykał, kiedy zwróciłem mu uwagę powiedział tylko "no trudno" i uciekł na kuchnie. Masakra. Mimo to za dnia, gdy nie ma tego patałacha na zmianie atmosfera jest bardzo fajna i serdecznie polecam tą restauracje.

@mike olliston, @Oktawia Bajera, z Waszych wypowiedzi wynika, iż w swoich komentarzach informujecie o tym samym pracowniku firmy McDonald's. Rozumiem, że Wasze opinie, które wyraziliście w wątku dotyczą opinii na temat McDonald's z poziomu klienta? Czy możecie napisać coś o ilości pracowników jaka pracowała w danym dniu gdy odwiedziliście restaurację? @dziewczynka17, czy możesz przybliżyć sytuację o której napisałaś w swoim komentarzu? Czy taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce? Możesz to w jakiś sposób potwierdzić i uzasadnić? Czy ktoś z Was może wypowiedzieć się na temat pracy w firmie McDonald's w Wodzisławiu Śląskim? W dalszym ciągu brakuje opinii od byłych bądź obecnych pracowników tej restauracji.

Zniesmaczony

Restauracja jest w porządku niestety miałem przykry incydent gdy poszedłem coś zjeść.Było to w godzinach późno wieczornych i musiałem skorzystać z toalety.Ku mojemu zaskoczeniu oraz OBRZYDZENIU deska sedesowa była ubrudzona kałem od wewnętrznej strony!!!Pracownik,któremu zgłaszałem skargę był cała sytuacją rozbawiony i widocznie nie sprawiało mu to żadnego problemu.Nie mam pojęcia jak się nazywał ale był cały blady jak trup i strasznie chudy.Karygodna obsługa!

Bartosz Ufnal

mcdonald jak każdy inny,jednak jeden z pracowników nocnej zmiany mnie trochę przeraża,wygląda bowiem jak,że tak brzydko określę,żywy trup,blady,podkrążone oczy,podejrzanie na mnie patrzy,na dodatek mówi sam do siebie ale lokal polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie McDonald's.
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DZIAŁU MAJSTERKOWANIE
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Wodzisław Śląski
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
Łukasz Wiśniewski

Ostatni raz przychodze do tego lokalu wieczorem, obecność tego patałacha który nie potrafi złożyć nawet poprawnie hamburgera sprawia że w lokalu czuje się dziwnie, odkąd tylko się tu przeprowadziłem z Zamościa parę lat temu to pracownik tomek bezwstydnie patrzy bez przerwy na mnie podśmiechując się wyraźnie z mojej tuszy oraz w odpowiedzi na moją uwagę ażeby zaprzestał tego zachowania rzucił że jestem cytuje "poyerbany" !!!! SKANDAL

kaganiec

Trochę dziwne miejsce, w sensie restauracja wygląda jak każdy inny mc donald, ale pracownicy jak i klienci robią dziwne wrażenie, jak byłem tam kilka dni temu pod wieczór to w środku był jakiś dziwny gość, chyba umysłowo chory, do każdego mężczyzny podchodził, mówił że nazywa się wąs i proponował po prostu tzw"zrobienie laski", kazałem mu się odwalić i wyrzuciliśmy go ze środka z jeszcze innym gościem, ale to co było skandaliczne to to że obsługa w ogóle nie reagowała a jeden z pracowników(z plakietki wyczytałem że nazywa się tomasz)był zadowolony całą sytuacją Trochę dziwnie się wtedy poczułem

dziewczynka17

bylam niedawno w polsce odwiedzic rodziców w wodzisławiu i wstapiłam do mojej ulubionej restauracji, odzyla wtedy trauma dziecinstwa - ten facet ciagle tam pracuje! mimo zgloszenia molestowania na policje, tylko sie usmiechnal rubasznie jak zamawialam tu for ju.

Oktawia Bajera

Fajny lokal :D , chociaż raz spotkała mnie niezbyt miła sytuacja. Wyszłyśmy z koleżankami późno w nocy coś zjeść siedzimy przy stole i nagle podchodzi do nas jakiś blady patałach co tam pracuje zaczął niezręcznie "podrywać" jeżeli można to tak nazwać jedną z moich koleżanek :( Trochę żenada nie radzę chodzić do tego maka w nocy bo możecie spotkać tego gościa!!!

mike olliston

W godzinach wieczornych przychodzi tam taki blady pan, wygląda jak wampir, trochę strach jeść tam.

@Monika, dziękuję za wpis. Rozumiem, że jesteś zadowolona z poziomu obsługi oraz lokalu McDonald's w Wodzisławiu Śląskim. Opinie klientów są równie ważne, ponieważ pomagają budować pozytywny obraz firmy. Czy może któryś z Twoich znajomych pracuje bądź pracował w tym miejscu? Mogłabyś napisać coś na temat warunków pracy w firmie McDonald's?

Super lokal, najlepszy tego typu w mieście i świetna obsługa. Muszę przyznać że bardziej niż zjeść przychodzę tu dla pracownika nocnej zmiany Tomasza, przystojny z niego kawaler i nie ukrywam że marzą mi się z nim dzieci. Pozdrawiam gorąco i serdecznie.

Falcon1986

Świetny lokal, bardzo miła obsługa, szybko, sprawnie i można sobie dobrze pojeść. Pozdrawiam miłego Pana o bladej cerze i haczykowatym nosie, który mnie obsługiwał.

@NICOLA, dlaczego uważasz by w firmie McDonald's była niemiła atmosfera? Proszę opisz dla nas ten aspekt na forum, a co możesz napisać w temacie dodatków socjalnych do wynagrodzeń? W swoim komentarzu wspominasz o traktowaniu pracowników jak roboty, z czym dokładnie ma to związek? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będziemy niezwykle wdzięczni za Twój drugi komentarz w tym temacie.

NICOLA
@Marcin

Byłam tam kilka razy ze znajomymi.;Wiem ze z zewnatrz wyglada wszystko ok;Pracownicy usmiechnieci; ale to tylko pozory;Atmosfera jest napieta Rygor jak w wojsku;Tak moge w skrócie ocenic McDonald's z tej drugiej strony;

NICOLA

Pracownikow traktuje sie jak roboty;Nie mila atmosfera.

Zachęcam do napisania opinii na temat firmy McDonald's w Wodzisławiu Śląskim,chętnie dowiemy się jak teraz rozwija się ten pracodawca oraz jakie warunki zatrudnienia proponuje. Może posiadacie informacje o dodatkach pracowniczych u tego pracodawcy, zapraszam do pozostawienia opinii na tym forum.

ulka

Powiem szczerze, że byłam pozytywnie zaskoczona słuchając relacji mojej koleżanki z warunków zatrudnienia, jakie ma w tej firmie. Uwierzcie, są dużo lepsze niż w większości tego typu miejsc. I ma umowę o pracę :) A właśnie widzę, że poszukują pracowników do restauracji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Blau

Jest ok

zdziwiony

chciałem powiedziec że McDonald's w Wodzisławiu bardzo sie opuścił obsuga powolna nie miła,nie było nie ktorych potraw, zabawek do happy tez nie BYŁO!!! poprostu BEZNADZIEJA!!!

chudy1991

jest swietna obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

McDonald's