Opinie o Timetax Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Timetax Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Timetax Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timetax Sp. z o.o. w Opole

Małgorzata

NIE POLECAM! Brak kontaktu, nie wywiązanie się z warunków umowy a następnie straszenie, podejście do klienta fatalne! Nie skorzystam już z Państwa usług.

TimeTax sp. z o.o.

Panie Michale, prosimy o kontakt w celu zweryfikowania czy był Pan naszym klientem oraz wyjaśnienia Pańskich zastrzeżeń. Każda opinia jest dla nas ważna. Pozdrawiamy serdecznie

Przeczytałam anons na stanowisko specjalistka ds. rozliczeń z językiem niemieckim i przepadłam! Masaż karku! Taki benefit to ja chcę, nawet za cenę siedzenia w biurze, a nie na home office:D Ktoś z Was może pracuje i poweryfikuje tutaj wszystkie obietnice firmy?

TimeTax sp. z o.o.

Ogłoszenie jest aktywne, oznacza, to, że analizujemy otrzymane zgłoszenia, każdy z kandydatów posiadający odpowiednie kompetencje ma szansę na zatrudnienie. Zachęcamy do kontaktu z rekruterem i poznania oferowanych warunków.

Udało mi się znaleźć ofertę pracy, niestety nie jest już aktualna, ale zainteresowała mnie na tyle, że chciałbym o nią dopytać w razie gdyby znów była aktualna. Chodzi o stanowisko Specjalisty / Specjalistki ds. rozliczeń z językiem niemieckim. Rok temu oferowane zarobki były w przedziale od 6 do 7 tysięcy. Na ile można liczyć teraz i od czego zależy to czy dostanie się 6 albo 7, a teraz adekwatnie?

TimeTax sp. z o.o.

Na tym stanowisku wynagrodzenie jest ściśle powiązane z poziomem znajomości języka niemieckiego - to główne kryterium rekrutacyjne. w przypadku wznowienia rekrutacji zostaną przedstawione aktualne warunki zatrudnienia

Sara Nowy wpis
@TimeTax sp. z o.o.

Okej, ja na przyszłość chciałabym dopytać jak w takim razie sprawdzany jest poziom języka? W ofercie była wmianka, że musi być min. B2 w mowie i piśmie. W czasie rekrutacji dostaje się do wykonania test, a może przeprowadzana jest jedynie rozmowa, która ten poziom sprawdza?

Znalazłam ofertę na pracownika biurowego. Podane wynagrodzenie które ma przedział 3500-4000. Mam nadzieje ze to sama podstawa bez dodatków i premii. Co dokładnie należy do obowiązków pracownika? Nie jest wymienione w ofercie :)

TimeTax sp. z o.o. Nowy wpis

Dzień dobry, na ten moment oferta jest nieaktualna, wznawiając rekrutację opublikujemy aktualny zakres obowiązków. Pozdrawiamy

@Wanda Nowy wpis

Bardzo polecam , biuro profesjonalne znające się na swoim fachu . Miła i rzetelna obsługa

Zbyszek Strembski

Witam. Nie polecam TIME TAX.Wg umowy zmienili nr konta na techniczny by zwrot pierw do nich dotarł i odciągnęli sobie prowizje( ok, jestem wstanie to zrozumieć).Natomiast na ich konto poszło dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego za ten 2024 rok..I proszę się od 2 tyg by mi odesłali pieniadze.Po każdym telefonie jest że do końca tyg zrobią przelew, jest kolejny koniec tygodnia i pieniędzy niemam na koncie.Pani z księgowości, czemu Pani przetrzymuje moje pieniądze?!.

@Zbyszek Strembski

Dzień dobry, Panie Zbigniewie, nie chcemy rozpatrywać tutaj szczegółów Pańskiej sprawy. Natomiast, jeżeli chodzi o ZT to nie minęły jeszcze dwa tygodnie o których Pan pisze, prosimy o zrozumienie i cierpliwość, gdy tylko będzie to możliwe przelew zostanie wykonany. Pragniemy podkreślić, iż zgodnie z ustaleniami umownymi przelewy realizujemy w terminie 14 dni roboczych. W kwestii płatności to opcja prowizyjna została przez Pana wskazana w trakcie zlecenia usługi.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Timetax Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń z językiem niemieckim wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Beata

Moi Drodzy, chyba wezme udział w rekrutacji na stanowisko samodzielnego księgowy ze znajomością płac i kadr. Jeśli macie jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej, chętnie je przyjmę:) Wiem, że wynagrodzenie to pewnie kwestia indywidualna, ale pewnie firma przewiduje jakieś swoje widełki. Podpowiecie mi jakie zarobki wiążą się ze stanowiskiem, oraz na jakich zasadach przyznawane sa premie?

Rzuciło mi się w oczy, że 8 miesiecy temu proponowali 6-7 tys osobie pracującej jako Młodszy Specjalista ds. Zakupów, po nowym roku jakieś podwyżki były? Nie mogę znaleźć niczego na ten temat. Proszę o jakieś informacje, no i czy w ogóle są tam wolne wakaty jeszcze?

Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy pracowników ze znajomością języka niemieckiego ( https://time2work.pl/oferty-pracy/894-pracownik-biurowy-z-j-niemieckim/ ). Jeżeli chodzi o rekrutację o którą Pan pyta najprawdopodobniej doszło do pomyłki, gdyż rekrutacja na takie stanowisko nie była prowadzona - prosimy o kontakt z nami pod adresem marketing@timetax.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Heniek
@Pracodawca

W jaki sposób sprawdzają Państwo znajomość języka u kandydata/tki, przeprowadzany jest test czy jest to po prostu rozmowa? Czy w przypadku negatywnej decyzji także można liczyć na feedback? W jakim czasie?

@Pracodawca

Nadal poszukujecie kogoś na to stanowisko? Jeśli chodzi o język niemiecki to na jakim poziomie musi on być? Widzę w ogłoszeniu, że wynagrodzenie wynosi od 3500 do 4000 zł brutto. Co zrobić, aby móc zarobić tę górną granicę widełek? A może da się dostać więcej, skoro są to szacowane zarobki? Z góry dziękuję za informację.

TimeTax sp. z o.o.

Oferta jest aktualna, zainteresowanych kandydatów zapraszamy do rozmowy z rekruterem - dane kontaktowe dostępne są w ofercie. Minimalny poziom znajomości języka niemieckiego to B2. Miłego dnia

Czy w Timetax Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Użytkownik

Firma nie powinna istnieć i obsługiwać kogokolwiek . Ja sprawę oddaje do adwokata a potem do sądu. Trzymali moje pieniądze ponad 5 mc. Jak do nich dzwoniłem co z moim podatkiem nawet się niezajaknelu ,że pieniądze mają na koncie tyle czasu. Powiedziałem,że nie odpuszczę bo to jest przywłaszczenie pieniędzy i sprawa trafi jeszcze na policję.

@Użytkownik

Dla dobra naszych klientów praktykujemy przelewanie środków po przesłaniu przez nich decyzji podatkowej z urzędu - dzięki temu możemy między innymi zweryfikować zgodność decyzji. W przypadku zastrzeżeń zachęcamy do przesłania wiadomości mailowej na adres kontakt@timetax.pl Pozdrawiamy serdecznie

Patrzę na ogłoszenie specjalisty do rozliczeń. Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku niemieckim? W ofercie widzę tez informacje na temat dofinansowania do kursów językowych. Ile firma dopłaca do takiego kursu ?

TimeTax sp. z o.o.

My możemy potwierdzić :) Nasi pracownicy mają możliwość skorzystania w czasie pracy z masażu karku :)

@TimeTax sp. z o.o.

I kto robi te masaże? Profesjonalny fizjoterapeuta? Prócz tego benefitu są też inne dodatki bo wiadomo że takie masaże nie każdemu mogą pasować.

TimeTax sp. z o.o.

Oczywiście, lista benefitów publikowana jest każdorazowo wraz z ofertą pracy - zachęcamy do ich śledzenia :) Pozdrawiamy

@TimeTax sp. z o.o.

To może zdradźcie Państwo, czy będzie nabór jeszcze w tym roku, bo tutaj jest omawiane ogłoszenie sprzed pół roku :/ Czy raczej śledzić oferty od 1 stycznia 2024?

Stasiek

Cześć. Szukam pracy i zastanawiam się, czy za pośrednictwem tej firmy prowadzone są jakieś rekrutacje? Może zabrzmi to nieco dziwnie ale niestety w sieci zero informacji i nawet nie wiem za bardzo na jakie stanowiska jest najczęściej zapotrzebowanie. Widzę, że są tu jakieś wpisy z problemami związanymi z papierologią i rozliczeniami. Chcę zapytać, czy takie problemy dalej występują?

@Stasiek

Dzień dobry, działamy głównie w dziedzinie rozliczania podatku dochodowego dla osób pracujących za granicą. Nie pośredniczymy w poszukiwaniu pracy. Więcej informacji na nasz temat znajdzie Pan na www.timetax.pl

Oskar
@TimeTax sp. z o.o.

Rozumiem że nie prowadzicie pośrednictwa pracy ale czy zatrudniacie nowe osoby? Jestem po studiach z rachunkowości i szukam firmy gdzie mógłbym na stażu nauczyć się zawodu i złapać doświadczenie. Przyjmujecie praktykantów albo stażystów?

@Oskar

Panie Oskarze, prowadząc rekrutacje często stawiamy na umiejętności językowe - nie wymagamy wtedy doświadczenia, które pracownik zdobywa wraz z wiedzą w trakcie wdrożenia i szkoleń wewnętrznych. Nie organizowaliśmy do tej pory programów stażowych, jednak nie wykluczamy takiego rozwiązania. Jeżeli będzie Pan zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu może Pan przesłać swoje CV na adres kontakt@timetax.pl

Klient

Nie polecam tego biura , w lutym zostały wysłane dokumenty do austriackiego urzędu przez Timetax wszystko jest gotowe i rozliczone a pieniędzy i żadnego dokumentu nie dostałem,biuro miało sobie potrącić za rozliczenie. Rozliczając wcześniejsze lata przez inne biura w ciągu 4 miesięcy pieniądze miałem już na koncie a tu cisza i krętactwo i motactwo

@Klient

średni czas rozpatrywania deklaracji podatkowych w większości krajów wydłużył się, na czas rozpatrywania deklaracji wpłynąć mogą także indywidualne czynniki. Po upływie 6 mies. od dostarczenia dokumentów do urzędu, klienci mogą zwrócić się do nas w celu wykonania w ramach usługi dodatkowego telefonu do urzędu by uzyskać informacje o statusie sprawy. Prosimy o kontakt pod numerem 774 455 030, do usłyszenia.

@TimeTax sp. z o.o.

Jasne oczywiście, nie raz zgłaszałem brak deklaracji że nic nic nie przyszło i zawsze jest ta sama śpiewka ,, proszę czekać " Lecz dzwoniąc do austryjackiego urzędu pracownik mówi że moja sprawa jest już dawno rozwiązana,więc nie wiem gdzie się podziewają pieniążki, bo skoro Timetax ma potrącić prowizje to sądzę że pierwsze trafiają na wasze konto. Czy wy w ten sposób chcecie sobie nabić kasę z oprocentowania z takich przypadków skoro jest ich kilkadziesiąt czy o co chodzi? W każdym bądź razie ja nie przepuszczę i jeśli nic się nie zmieni i zajdzie taka potrzeba będę zmuszony w raz z innymi pokrzywdzonymi w podobnej sytuacji założyć sprawę w sądzie.

Jakie godziny pracy obowiązują w Timetax Sp. z o.o.?

Agata

Ktoś z was pracuje w dziale rozliczeń? Mam małe pytanko, kiedyś szukali Specjalistki ds. rozliczeń, a co z innymi stanowiskami w tej profesji? Firma jest nastawiona tylko na specjalistów, czy junior też znajdzie tam etat?:) Dajcie znać, jak wam się pracuje, jak widełki płacowe? Coś warto widzieć o firmie przed aplikowaniem? Może słówko o rotacji? ;)

Klient

Uwaga biora pieniądze za usługę Kindergeld gdzie nie powinni takiej usługi świadczyć jednym słowem (usunięte przez administratora) w dodatku kasują negatywne komentarze

TimeTax sp. z o.o
@Klient

Nie praktykujemy usuwania komentarzy, dlatego prosimy o konkretną informację, gdzie i jaki komentarz pozostał bez naszej odpowiedzi. Co do ścieżki realizowania usługi Kindergeld, każdy z klientów jest informowany o ryzyku odrzucenia decyzji w przypadku osób delegowanych do pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu zweryfikowania czy był Pan naszym klientem oraz wyjaśnienia rzekomych nieprawidłowości.

TimeTax sp. z o.o.

Witamy, od momentu uzyskania informacji o zmianach w podejściu urzędu nasi klienci byli informowani o występującym ryzyku odrzucenia wniosku. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu weryfikacji przebiegu realizacji usługi oraz wyjaśnienia sytuacji.

Kondergled
@TimeTax sp. z o.o.

To kolejne wasze kłamstwo kiedy pytałem czy realizujecie usługę Kindergeld nikt nie powiedział mi że wyrok sądu z 2020r zabrania wypłacania kondergelda pracownikom oddelegowanym na teren Niemiec wszystkiego dowiedziałem się po fakcie. Te informacje zostały przez was celowo zatajone żeby jeszcze wyciągnąć grosza od ludzi którzy chcieli dostać Kindergeld

Małgorzata

Pracodawca: TimeTax
@Małgorzata

Pani Małgorzato, prosimy o skierowanie swoich uwag do nas - pozwoli nam to zweryfikować sytuację o której Pani pisze. Prosimy o wiadomość e-mail na adres(usunięte przez administratora) Nasze standardy obsługi klienta nie powalają na wyżej opisane zachowania. Dlatego też szczególnie ważne jest dla nas uzyskanie od Pani takich informacji jak to kto był stroną umowy, na czym polegało niewywiązanie się z naszej strony z warunków umowy. Zapraszamy do kontaktu, pozdrawiamy

Aleks
@Małgorzata

A znasz inną firmę ,która wypełni i poprowdzi Kinder?

Mariusz Zdrojewski

Jestem zawiedziony, dostarczyłem wszystkie niezbędne dokumenty, bilety za prom, faktury za paliwo (całość na kwotę ok 10 tyś PLN) pismo z gotowym rozliczeniem ze SKATTEVERKET z kwotą zwrotu 31 632 Sek. Na początku TimeTax wyliczył mi zwrot podatku ze Szwecji na kwotę 22 000 Sek. Czyli na moją niekorzyść, byłem na tym stratny 9632 Sek. Dopiero po kilku telefonach i kilku dniach zostałem poinformowany, że konsultant się pomylił???????????? i że przysługuje mi zwrot w kwocie 32 158 Sek. Czyli więcej o 526 Sek = około 215zł. Sumując to wszystko i tak nic nie zyskałem bo koszt takiej usługi to 550 zł

Grażyna

Orientuje się ktoś jak wyglądają testy z języka podczas rekrutacji? To tylko część rozmowy po niemiecku czy też testy pisemne przeprowadzają? W necie jest ogłoszenie dla pracownika biurowego, może ktoś wie co oznacza ten zapis; "dodatki do wynagrodzenia wynikające z poziomu znajomości j. obcego". Tzn. jak mam pełną biegłość zawodową to ile dostanę takiego dodatku?

Nie polecam Dostarvzylem dokumenty na szedzki podatek w marcu dopiero na koniec czerwca zaczeli rozliczac gdzie juz w maju powinni odeslac wszystkie dokumenty do szecji Skorzystalem z ich uslug pierwszy i ostatni raz Zwrotu pewnie nie bedzie

@Marcin

Współczuję, jeśli pieniądze faktycznie przepadły :( Firma próbowała Ci to jakoś zrekompensować? I jak się dowiedziałeś o opóźnieniu, firma Cię poinformowała, czy przypadkiem od urzędu w Szwecji?

@Marcin

Panie Marcinie, prosimy o podanie danych pozwalających na Pańską identyfikację oraz opisanie Pańskich wątpliwości - najlepiej w wiadomości mailowej przesłanej na adres marketing@timetax.pl .Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować przebieg usługi oraz ustosunkować się do Pańskich uwag. Dziękujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Timetax Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timetax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timetax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timetax Sp. z o.o.?

Timetax Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Niemodlińska 8
    45-710 Opole